Skocz do zawartości

Tester wierności


Mmario

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

Jak śpiewali Figo-Fagot:

 

''nic tak nie boli jak zdrada, zdrada z cyganem

babe trzeba pilnowac albo się nie denerwować''

 

Zdradzi? Rozstać się bez słowa poboli, przestanie. Energia zostanie zachowana. :)

 

Prosto się pisze takie rzeczy.

Nic nigdy nie zabezpiecza przed zdradą. Ani nie wysokie SMV, ani kupa kasy, ani mental, ani kontrola. Nic.

 

Warto to sobie wcześnie uzmysłowić i działać dalej w zgodzie z samym sobą. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lambert napisał:

Nic nigdy nie zabezpiecza przed zdradą. Ani nie wysokie SMV, ani kupa kasy, ani mental, ani kontrola. Nic.

 

Warto to sobie wcześnie uzmysłowić i działać dalej w zgodzie z samym sobą. 

 

Dokładnie. Tutaj przykład Willa Smitha, lub ostatnio, byłego piłkarza AS Roma - Francesco Totti.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MM_ napisał:

Patrząc po znajomych parach/ małżeństwach 30+ można zidentyfikować czynniki zwiększające ryzyko zdrady u babki:

1) przeciętna uroda faceta (5/10, 6/10);

2) niewielka różnica wzrostu u faceta (do 10 cm);

3) podobne zarobki;

4) nadskakiwanie babce z prezentami/ kwiatami;

5) brak wyznaczania granic i postawienia się;

6) duża liczba kolego- orbiterów.

 

Nawet nie w małżeństwach każdy związek podobnie i to taki gówniarski co mają po 15-20 lat

 

1. Niekoniecznie znam typiarkę która mówi że jej chłop jest przystojny a wygląda na 3-4/10, wcześniej była z takim 7-8/10

2. Potrafią zdradzić z niższym

3. Tutaj jak wyżej pozna na imprezie jakiegoś gołodupca i się puści 

4. Dostaje prezenty źle, nie dostaje też źle

5. Mogą być granice, a i tak zdradzi

6. Z samym orbiterem nie zdradzi chyba że ma wygląd, bardziej z przyjacielem, często słyszałem jak koleżanki mówiły że brakuje im przyjaciela z chłopem o wszystkim nie porozmawia, a z przyjacielem robi się wieź emocjonalna i zdradzi

 

Ma dobrze to źle, ma źle też źle ogólnie kobiety ciężki temat, jestem myślenia że jak ma zdradzić to i tak się puści nie ważne z kim

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie może mieć za dobrze w związku, nie przesadzony roolercoaster emocji i będzie uzależniona. Czasami coś dojebać, zrobić awanturę o byle gówno i nie będzie miała czasu myśleć o innych, a jeszcze w seksie zechce coś udowodnić bo będzie uważała że jest niewystarczająca. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Scorsky said:

 

Nawet nie w małżeństwach każdy związek podobnie i to taki gówniarski co mają po 15-20 lat

 

1. Niekoniecznie znam typiarkę która mówi że jej chłop jest przystojny a wygląda na 3-4/10, wcześniej była z takim 7-8/10

2. Potrafią zdradzić z niższym

3. Tutaj jak wyżej pozna na imprezie jakiegoś gołodupca i się puści 

4. Dostaje prezenty źle, nie dostaje też źle

5. Mogą być granice, a i tak zdradzi

6. Z samym orbiterem nie zdradzi chyba że ma wygląd, bardziej z przyjacielem, często słyszałem jak koleżanki mówiły że brakuje im przyjaciela z chłopem o wszystkim nie porozmawia, a z przyjacielem robi się wieź emocjonalna i zdradzi

 

Ma dobrze to źle, ma źle też źle ogólnie kobiety ciężki temat, jestem myślenia że jak ma zdradzić to i tak się puści nie ważne z kim

 

W sumie dobre podsumowanie. Sam z doświadczenia poznałem punkt 2 i 6, tylko z drugiej strony. W mojej niechlubnej przeszłości miałem romans z mężatką - jej facet 191 cm, ja 173 cm, on zarabiał gdzieś z 13k netto, ja wówczas ok. 7k netto. Romans był na takim etapie, że szukała mieszkania dla nas.  Drugi romans, który mi się szykował uciąłem szybko bo byłem mądrzejszy, do niczego nie doszło, tu mam czyste sumienie, ale i w tym przypadku facet był wyższy i lepiej zarabiający. Co ich łączyło to obaj mieli prace gdzie często jeździli na delegacje tak 2 razy w miesiącu na kilka dni. Może to przez to ze w domu ich częściej nie było i te ich kobiety zostawały same przez co tak jakby w nich zrodziła się jakaś złość albo pretensje do tych swoich mężów a może to tylko przypadek. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Korol09 napisał:

Kobieta nie może mieć za dobrze w związku, nie przesadzony roolercoaster emocji i będzie uzależniona. Czasami coś dojebać, zrobić awanturę o byle gówno i nie będzie miała czasu myśleć o innych, a jeszcze w seksie zechce coś udowodnić bo będzie uważała że jest niewystarczająca. 

 

Dokładnie ale też nie wolno przesadzać z tym roolercoasterem wszystko robić z wyczuciem, przesadzisz będziesz dla niej walcem emocjonalnym rozwalisz psychikę i poszuka innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić tak: umówić się z "testerem" żeby sex był przy zgaszonym świetle/włączonej muzyce/zapalonych świecach, na początku niech przywiąże "ofiarę" kajdankami do łóżka.

Oczywiście wcześniej schować się do szafy i jak będzie akcja od tylca to wtedy po cichutku zamienić się z kolegą...

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem na pytanie "ile kobiet pójdzie w długą", trudno mi też odpowiedzieć na pytanie "ile mężczyzn pójdzie w długą". Odpowiem za siebie.

 

Dlaczego w rozważaniach mowa tylko o wyglądzie kobiety? Dyskusja dotyczy wierności = dłuższa relacja, a ta nie samą ludzką, zewnętrzną skorupą stoi.

 

Przypuszczalna sytuacja - jestem w relacji z kobietą, która odpowiada mi wizualnie, jest z jej strony zaangazowanie, mała liczba krzywych akcji, coś tam o niej wiem i odpowiada mi osobowością; jest ok krótko mówiąc. Pewnego dnia w moim życiu pojawia się zainteresowana modelka czy ktoś tego pokroju. Co wiem o tej osobie? Atrakcyjna laska i... nic więcej. Z doswiadczenia wiem żeby nie oczekiwać za wiele, choćby nie wiadomo jakie intencje stoją za tym zainteresowaniem. Dla mnie wybór prosty - dopóki jest w porządku w LTR, resztę samic trzymam na dystans, miss universe też.

 

Trawa po drugiej stronie wygląda na bardziej zieloną niż w rzeczywistości. Temat wiąże się też z nawykiem wdzięczności za to, co się już ma. Ludzie lubią skupiać się na pragnieniach dotyczących tego, czego nie mają i z tego wynikają dramaty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie Bracia, że nic nie da taki test. Skomentuję to krótko: 

 

 

Powie nam niewiele jednak wystarczająco, żeby stwierdzić czy brać taką pannę "na poważnie", do LTR, przestawiać rodzinie, myśleć o tym, żeby była matką naszych dzieci. Jeśli obleje - wiemy, że prędzej czy później będziemy musieli się z nią pożegnać więc traktujemy ją jako FWB albo (dla wrażliwszych) - kończymy od razu relacje.

 

 

 

3 godziny temu, Egregor Zeta napisał:

Trzeba zrobić tak: umówić się z "testerem" żeby sex był przy zgaszonym świetle/włączonej muzyce/zapalonych świecach, na początku niech przywiąże "ofiarę" kajdankami do łóżka.

Oczywiście wcześniej schować się do szafy i jak będzie akcja od tylca to wtedy po cichutku zamienić się z kolegą...

Tylko trzeba uważać, żeby ten "kolega" nie był gejem bo mogą się sprawy trochę skomplikować 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sankti Magistri Czyli co? Nie jesteś ciacho to zawsze cię zdradzi?

A takie pytanie... Ile masz lat?

W dniu 10.10.2022 o 12:30, Sankti Magistri napisał:

X to bardzo dobrze prosperujący przedsiębiorca, nowy dom na wawrze, fajna furka, z wyglądu 5-6/10 jak widać to nie wystarczyło pańci i zamiast pomóc osobie którą zapewniała o miłości zaliczyła jego oprawcę bo był trochę większy i przystojniejszy.

Czyli po prostu odrzucić ten syf który karmili nas o kobietach że to aniołki itp? Mnie niestety karmili :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam znam przypadek, gdzie gość, może wysoki ok 183cm ale jednocześnie ulany, wręcz gruby, do tego totalny burak i wieśniak, kttory nawet nie potrafi sie dobrze wysłowić, pracuje w jakimś warsztacie, wiecznie nie ma kasy, jest po jakiejś tkrotkiej odsiadce i obraca babkę ok 35lat, której mąż jeździ na tirach.

Darmowe dupczenie, obiadek jeszcze mu prezenty kupuje, dosłownie ona simpi do niego.

Ma dziewczyna spokój i kasę w domu, a emocje jak facet wyjeżdża.

 

 

Mi samemu malo brakło wpaść w taki układ. Moja byla z przed wielu lat, nagle zaprosila mnie na wino, mąż był na imprezie firmowej za miastem, ale w domu byla koleżanka. Po jednym kieliszku koleżanka się zmyła i się zaczęło, rzuciła się na mnie jak dzika. Nie powiem, fajne uczucie, być pożądanym, ale coś mi nie tam gralo, jakiegoś moralniaka miałem i zanim się dobrze rozwinęło to się pożegnałem, foch jest od pół roku, nie odzywa sie w ogóle 🤣

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym odpierdalać jakieś szopki i nagabywać kolegów na gangbang z moją himalajką i gadżetami typu szafa, bądź bawić się w małego detektywa to dajcie spokój:

 

 

@Maszracius_Iustus

Dokładnie tak jak piszesz, zdradzi czy odbierzesz sygnały że coś jest nie tak, występują zmiany na niekorzyść to wykonujesz jeden prosty manewr:

 

 

 

I nie ma że lekko się to pisze. Mając świadomość co potrafią kobiety odjebać, a ze mną też wywijały(te zaręczone są najlepsze :D ) nie można patrzeć na nie inaczej niż ze sporym dystansem, to nie żadne obrażanie się na drugą płeć tylko racjonalne podejście, zasada ograniczonego zaufania. 

 

Jeśli dla kogoś cipka ważniejsza niż jego dobro to współczuję, cipek jest pełno a niektóre same się nudzą bądź ma się ich dość po pewnym czasie. Nie warto skakać na główkę.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2022 o 14:43, RealLife napisał:

 

W sumie dobre podsumowanie. Sam z doświadczenia poznałem punkt 2 i 6, tylko z drugiej strony. W mojej niechlubnej przeszłości miałem romans z mężatką - jej facet 191 cm, ja 173 cm, on zarabiał gdzieś z 13k netto, ja wówczas ok. 7k netto. Romans był na takim etapie, że szukała mieszkania dla nas.  Drugi romans, który mi się szykował uciąłem szybko bo byłem mądrzejszy, do niczego nie doszło, tu mam czyste sumienie, ale i w tym przypadku facet był wyższy i lepiej zarabiający. Co ich łączyło to obaj mieli prace gdzie często jeździli na delegacje tak 2 razy w miesiącu na kilka dni. Może to przez to ze w domu ich częściej nie było i te ich kobiety zostawały same przez co tak jakby w nich zrodziła się jakaś złość albo pretensje do tych swoich mężów a może to tylko przypadek. 

Same here mam 170 kilka wzrostu i raz byłem z panienką co się woziła z olimpijczykiem 'piękny chłopiec' z dobrego domu absolutnie bez jaj widziałem ich razem na żywo, gość zero charakteru ona go traktowała jak matka dwulatka z nim się woziła a do mnie do łóżka, to jest zawsze u kobiet dylemat wybrać kogoś atrakcyjnego czy pociągającego ideał to być z atrakcyjnym a pukać się z pociągającym.

 

Ile masz lat Real jeśli można? ja 22

Jak wdałeś się w łaski tej co mieszkania szukała?

W dniu 10.10.2022 o 15:35, Egregor Zeta napisał:

Trzeba zrobić tak: umówić się z "testerem" żeby sex był przy zgaszonym świetle/włączonej muzyce/zapalonych świecach, na początku niech przywiąże "ofiarę" kajdankami do łóżka.

Oczywiście wcześniej schować się do szafy i jak będzie akcja od tylca to wtedy po cichutku zamienić się z kolegą...

Czytałem po przebudzeniu wzrok nie pierwszej jakości i przeczytałem zamienić się z kobietą w łóżku xD ło shiet

41 minut temu, Imiennik napisał:

I nie ma że lekko się to pisze. Mając świadomość co potrafią kobiety odjebać, a ze mną też wywijały(te zaręczone są najlepsze :D ) nie można patrzeć na nie inaczej niż ze sporym dystansem, to nie żadne obrażanie się na drugą płeć tylko racjonalne podejście, zasada ograniczonego zaufania. 

 

Jeśli dla kogoś cipka ważniejsza niż jego dobro to współczuję, cipek jest pełno a niektóre same się nudzą bądź ma się ich dość po pewnym czasie. Nie warto skakać na główkę.

To że lekko się pisze miałem na myśli mental tutaj łatwo jest napisać: aaa puściła się znajdę inną i się ogarnę, jak wchodzą emocje a się ich nie kontroluje jakby się chciało to te proste słowa potrafią być ciężkie do przełknięcia.

 

Niech rzuci we mnie kamieniem kto nie cierpiał przy niepowodzeniach jakiegokolwiek formatu.

Jeśli masz taki charakter że zawsze się szybko ogarniałeś po przeżyciu jakimś dotkliwym emocjonalnie, brawo gratuluję. Tylko nie każdy ma szczęście takim być by default albo poświęcając stosunkowo niewiele.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

Niech rzuci we mnie kamieniem kto nie cierpiał przy niepowodzeniach jakiegokolwiek formatu.

Jeśli masz taki charakter że zawsze się szybko ogarniałeś po przeżyciu jakimś dotkliwym emocjonalnie, brawo gratuluję. Tylko nie każdy ma szczęście takim być by default albo poświęcając stosunkowo niewiele.

Z nabytym doświadczeniem jest to jak splunięcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

To że lekko się pisze miałem na myśli mental tutaj łatwo jest napisać: aaa puściła się znajdę inną i się ogarnę, jak wchodzą emocje a się ich nie kontroluje jakby się chciało to te proste słowa potrafią być ciężkie do przełknięcia.

Dupę można porzucić, emocje będą ale da sie przepracować. Gorzej jak sa dzieci. Niby wszędzie piszą ze nie warto "zostać dla dzieci", że zrozumieją, ale realnie nie jest tak różowo.

Ja wiem ze dzieciaki zostana z moja ex po rozwodzie, jak nie ma patologii to dzieciki czasciej są za matką.Niee wiem czemu ona to robi (może sie boi), ale odkąd padło slowo rozwód mimo iż jej powiedzialem że chce opiekę obopólną, to wręcz obserwuję jak moja prawie ex kupije więcej słodyczy, częściej kino spacerki itd. - buduje więzi? 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2022 o 20:23, bzgqdn napisał:

 

foch jest od pół roku, nie odzywa sie w ogóle 🤣

@Sankti Magistri Taaa, a podobno my ciężko znosimy odmowy.

Wkurwia mnie ta kwestia, kobieta od faceta wymaga ale ona to już nic nie musi i "zmienną jest" i chuj..

Wiem że powinienem to przyjąć już dawno do wiadomości ale wciąż mnie to wkurwia.

Że jakąś puścisz bokiem albo po prostu nie chcesz komuś ruchać żony bo "tak" to jedna taka ci może krwi napsuć...

Żałosne czasami XD

14 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

Same here mam 170 kilka wzrostu i raz byłem z panienką co się woziła z olimpijczykiem 'piękny chłopiec' z dobrego domu absolutnie bez jaj widziałem ich razem na żywo, gość zero charakteru ona go traktowała jak matka dwulatka z nim się woziła a do mnie do łóżka, to jest zawsze u kobiet dylemat wybrać kogoś atrakcyjnego czy pociągającego ideał to być z atrakcyjnym a pukać się z pociągającym.

Napisz jak do tego doprowadziłeś :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się zadręczać i testować. Niezależnie od wyniku, samo zajmowanie się tematem jest czymś przeciwproduktywnym. Albo mamy zdrowy fajny związek i cieszymy się tym co mamy, albo mamy niezdrowy, niefajny związek i musimy się testować. Jeśli to ten drugi przypadek, to lepiej już od razu zerwać i nie psuć sobie krwi. Jakieś elementarne zaufanie i pewność siebie musi być, a jeśli ktoś jest bardzo nieufny w kwestii zdrady, to samym swoim nastawieniem zwiększa szanse na to, że zostanie zdradzony.

 

Ogólnie najlepszy plan na nie zostanie zdradzonym, to bycie najlepszą wersją siebie + jasne postawienie sprawy na początku związku czym potencjalna zdrada zaskutkuje. Fajny związek, z wartościową osobą + pewność straty tego zniechęca bardzo skutecznie. A jeśli jednak nie zniechęci, to trudno, nie była tego warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Brat Jan napisał:

Toż to czyste kure.stwo. Przecież jak taka testerka bwdzie naprawdę ładna i dobrze zagra to nawet papierz się da namówić na numerek.

To nie jest zaden test, to usluga - jak kobieta ma w domu faceta do którego nie ma się o co dopierdzielić to sobie zamawia taką testerkę i cyk rozwod z orzeczeniem o winie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, bzgqdn said:

Przecież jak taka testerka bwdzie naprawdę ładna i dobrze zagra to nawet papierz się da namówić na numerek.

A ja tam mam ciut lepsze zdanie o mężczyznach.

Nie każdy się da namówić.

16 hours ago, bzgqdn said:

i cyk rozwod z orzeczeniem o winie

Albo HIV/AIDS gratis w pakiecie. To dopiero byłaby usługa...

Po co rozwód i pół majątku, skoro można zostać wdową i po roku-dwóch mieć całość - wszystko zgodnie z wiarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.