Skocz do zawartości

Szok! Kolejny goguś kopiuje statystyki L'Oreal nt. molestowania seksualnego kobiet w Polsce!


predator08

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie jak kolejny goguś kukoldzik obok Sprawdzam jak powiela statystyki z dupy wzięte przez firmę L'Oreal jakoby 84% kobiet w Polsce miała doświadczyć molestowania seksualnego w Polsce! 

Zobaczcie na komentarze pod tym nagraniem, pranie mózgów trwa w najlepsze!

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chłopaki, bez przesady. Poza programowaniem społecznym istnieje równiez rzeczywistość, w której zdarza się, że kobiety zaczepiane są przez pijanych mężczyzn na ulicy, dosypuje się im gówno do drinków, lub obmacuje obleśny wujo w rodzinie. 

 

A 7m pod ziemią to głupi normik, to fakt xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@predator08

 

Jak dla mnie ten kanał to fejk od początku. Porusza niby jakieś problemy, ale jak ktoś siedzi w temacie okołopodobnym do opowiadanych historii to tylko łapie się za głowę przez głupoty jakie tam się wmawia. Odrobina prawdy a reszta to czysta fantazja.

 

Ot rozrywka dla plebsu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kobieta wykorzystując atrakcyjność seksualną skłania mężczyznę do pomocy finansowej, lub inwestycji czasu czy innych zasobów to jest to molestowanie?

 

Mamy 40 lecie napisania tekstu "Nie wierz nigdy kobiecie", jak dla mnie to pan Andrzej Mogielnicki powinien dostać honorowy doktorat na jakiś Gender Studies.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kulturze islamskiej kobieta nie może wyjść na ulicę w towarzystwie męża lub mężczyzny z rodziny (czy jakoś tak), ma mieć na sobie odpowiedni strój zasłaniający niemal wszystko oraz niepodkreślający talli. Kobiety tam nie mają niemal żadnych praw. Jeśli wprowadzimy coś na ten wzór u nas, to "problem" molestowania naszych biedactw skończy się raz na zawsze. 

 

A najlepiej byłoby gdyby facet o wyglądzie odbiegających od tzw. czada (nie mylić z państwem w Afryce lub tlenkiem gazu) nie wychodził z domu, bo biedak jak podniesie wzrok, żeby zobaczyć gdzie idzie, to podniesie się kobiecy klangor, że już molestuje. 

 

Taki absurdalny świat tworzy niczym niepoparte dawanie kobietom praw i przywilejów kosztem całej reszty bez ponoszenia przez nie odpowiedzialności czy konsekwecji, szczególnie tych negatywnych.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się to ogląda, ale przebrnąłem. Panowie, spójrzcie głębiej, co się kryje w tych wypowiedziach. Jak zawoaluwoane są to historyjki. Jakie to zeacjonalizowane bajeczki.

 

Przede wszystkim, emocje pokazywane, kłócą się z tym, co jest mówione! Jedna z nich mówi o tym, że była sama w pociągu z obcym mężczyzną. Spała, ale czuła dotyk! Mężczyzna, włożył jej rękę między uda, a jej reakcja? Odwróciłam się! Pan powtórzył "tę czynność", jeszcze 3 lub 4 razy w ciągu nocy! Czym, to wszystko jest skwitowane? Uśmiechem, owej pani! 

 

Albo kolejna, na którą mężczyzna czekał pół godziny, w krzakach 🤣

 

Następna, zobaczyła jakiegoś chłopa i już UKŁADAŁA W GLOWIE SCENARIUSZE, co tamten może jej zrobić! Wybrała, oczywiście najkorzystniejszy, pod publiczkę🤣

 

Inna była na koncercie i chłopak złapał ją i zapytał, czy ta zrobi mu loda🤣 biedna, została uratowana przez jakąś laskę, bo sama nie wie, co by zrobiła... 

 

Jest tego zresztą, dużo więcej. Zauważcie, że niektóre mówiąc, jakiej doznały traumy, patrzą jednocześnie w górę, czyli na bieżąco układają historyjkę, wyszukując to co najlepsze dla niej, ale wiedząc, że nie spotka jej ostracyzm, to się uśmiechają! Kłamią, uśmiechając się jednocześnie. To zjawisko to CHERRY PICKING, czyli wybieranie, tego co dla danej osoby najlepsze, żeby wypaść jak najlepiej, pomijając fakty. Polecam się zapoznać.

 

M A S A K R A!

Edytowane przez baboczysko
  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krugerrand napisał:

 

 

A najlepiej byłoby gdyby facet o wyglądzie odbiegających od tzw. czada (nie mylić z państwem w Afryce lub tlenkiem gazu)


 Nie można pomylić tego z określenia z tlenkiem węgla bo  ten w dopełniaczu odmienia się jako czadu.

Nie można też pomylić czadu jako tlenku węgla oraz Czadu jako Państwa mimo tego, że mają w dopełniaczu taką samą odmianę ponieważ nazwy państw piszemy z wielkiej litery.

 

Także w tym przypadku naszego czada nie możemy pomylić z niczym innym 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand

Islam sam w sobie jako Religa jest dla mnie idiotyczny i fanatyczny w wielu odmianach, ale to fakt że chroni okuratne kobiety przed złem. Nie trzeba brać całej kultury, od trochę pozmieniać prawo tu i tam i nie będą "gwałcone", wszystko dla dobra kobiet! Oczywiście zakaz FB, insta, tinderka bo jeszcze jakiś spermiarz napisze.

 

@baboczysko

 

Tam wszystko na kanale to nieautentyczne historyjki podkoloryzowane i wykute na pałę. 

 

@Kacperski

 

ALE CZAD!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest w tej całej kampanii jest to, że Polska ma najwyższy wskaźnik molestowań bo owe 84%.

 

Wszystkie inne kraje, nawet pełne inżynierów Ahmedow i lekarzy Mokabe mają niższy procent. :P

 

Teraz pytanie jaka nienawistna feministka musiała takie coś wymyśleć. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RealLife napisał:

Wszystkie inne kraje, nawet pełne inżynierów Ahmedow i lekarzy Mokabe mają niższy procent. :P

 

Bo to na zachodzie a szczególnie przez nasze rodaczki nie wpisuje się w definicje słowa "molestowanie". ;);) 

51 minut temu, Krugerrand napisał:

A najlepiej byłoby gdyby facet o wyglądzie odbiegających od tzw. czada (nie mylić z państwem w Afryce lub tlenkiem gazu) nie wychodził z domu, bo biedak jak podniesie wzrok, żeby zobaczyć gdzie idzie, to podniesie się kobiecy klangor, że już molestuje. 

 

Otóż to.

 

Oglądałem "7 metrów pod ziemią" prawie od początku, do momentu jak ktoś wspomniał - jak nie zaczął w swoich nowych odcinkach płynąć z mainstremem, narracją pod publikę i wyświetlenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysluchalem te dwie pierwsze laski i tam one dokladnie opisuja molestowanie ale dziecka a nie kobiety . Te wszystkie p0lki ktore ja znam skopaly by tych kolesi slownie po jajach . Nie wiem gdzie one sie chowaly moze w lorealu . Jak dla mnie slaba rezyserka ( ten drzacy glos na poziomie czarka pazury )  .

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Imiennik napisał:

@baboczysko

 

Tam wszystko na kanale to nieautentyczne historyjki podkoloryzowane i wykute na pałę

IMO, to nie jest reżyserka.

Opcja pierwsza, prowadzący kanał, jest bardzo naiwny i sam wierzy, w to co słyszy.

Druga opcja, gość jest świadomy,  pozasystemowy i zbija hajs na naiwności oglądających, po prostu pozwalając dziewczętom "mówić, to co myślą🤣".

Ciężko stwierdzić jednoznacznie, która opcja jest gorsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jakiś kukold tylko gość to robi wyłączniw dla kasy .

Przypominam że YT jest w rękach pejsatych braci jeżeli poruszy taki temat to im się podliże i będzie wyżej w algorytmach .

Jeżeli chcecie takie akcje ograniczyć to.zapraszam banbye.pl tam takiej propagandy nie uświadczycie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RealLife napisał:

Najlepsze jest w tej całej kampanii jest to, że Polska ma najwyższy wskaźnik molestowań bo owe 84%.

 

Wszystkie inne kraje, nawet pełne inżynierów Ahmedow i lekarzy Mokabe mają niższy procent. :P

 

Teraz pytanie jaka nienawistna feministka musiała takie coś wymyśleć. 

Co wolno Ahmedowi, nie polskiemu normikowi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, slusa napisał:

A 7m pod ziemią to głupi normik, to fakt xD

Brałem go za poważnego youtubera, kto wie, może dla fejmu i lepszych zasięgów to robi.

13 minut temu, Kong12 napisał:

banbye.pl tam takiej propagandy nie uświadczycie.

Marcin Rola jest tam wraz z wrealu24, szkoda, że nie umieścił wszystkich filmików z kanału, wiele miał naprawdę świetnych między innymi na temat rachunek zysków i strat członkostwa 15 lat w UE, gdzie wyliczał, ile na tym staciliśmy, a ile zyskaliśmy.

Edytowane przez Druid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie ta cała akcja L'Oreal jest wymierzona w białych, heteroseksualnych mężczyzn.

Kobiety poprzez takie spoty chcą zabrać prawa, wolność, swobody brzydkim mężczyznom naciskając na polityków by ci zrobili odpowiednie ustawy.

Bo jak wiesz molestowanie jest wtedy gdy to nieatrakcyjny mężczyzna zagaduje, patrzy się, komentuje, gwizda czy dotyka.

Natomiast gdy robi to Mokebe, Chad, Bad Boy, Habibi czy Alvaro to wtedy są mili.

Podwójne standardy i zabezpieczenie się kobiet przed brzydkimi mężczyznami.

 

Tutaj temat @wrotycz i dosadny artykuł co tak naprawdę myślą kobiety o brzydkich mężczyznach.

 

 

I oczywiście clue programu gdzie kobieta wali prosto z mostu:

 

Większość kobiet skrycie tak się czuje i właśnie dlatego mamy prawo o molestowaniu seksualnym!

Zbyt wielu z was, genetycznych nieudaczników i facetów, którzy zestarzeli się po przejściach,

nie zna swojego miejsca i myśli, że wolno wam korzystać z tych samych praw, co przystojnym facetom.

Potrzebujemy tych praw, aby utrzymać was brzydali na swoim miejscu.

Albo zaakceptujcie swoją rolę kogoś z niższej klasy i działajcie zgodnie z nią, albo to jest molestowanie seksualne.

I co z tego, że pozwolę, by przystojniak złapał mnie za tyłek? To NIE oznacza, że ty też możesz!!!

 

Tutaj mój temat.

 

 

Dzisiaj dodałem swój komentarz pod filmikiem L'Oreal i ciekawe czy jeszcze jest bo nie był zbyt poprawny politycznie😁?

Tam akurat są komentarze gdzie wprost ludzie piszą by firma podała badania na ten temat,

dlaczego obrażają i atakują mężczyzn a co najważniejsze są nawet deklaracje normalnych kobiet

o bojkotowaniu produktów tej firmy.

Także są jeszcze normalni ludzie w tym społeczeństwie.

 

Musimy nagłaśniać takie sprawy gdzie się da i odkłamywać bzdury pociskane przez koncerny,

które dostały odpowiednie pieniądze by siać propagandę i wykorzystywać naiwne kobiety do niszczenia relacji między płciami.

 

Co do kukoldów i spermiarzy jak ten z siedem metrów pod ziemią to ręce opadają.

To żałosne namiastki mężczyzn, które myślą, że jak będą pomagać kobietom i naskakiwać to zamoczą😆

Jeszcze jeden z drugim nie wie jak się myli i na końcu co jedynie dostanie to pogardę i obrzydzenie za to, że pokazali słabość.

 

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

czasem mam nieodparte wrażenie(

...)

Wystarczy popatrzeć na nieszczęśliwe i wiecznie wkurwione karyńska ze zniszczonym ciałem, one dostały swój ster do ręki, nawet ster swoich samców i spieprzył życie nie tylko swoje, bo dzieci wzorce też biorą. Kobiety nie mogą być górą bo to osłabia całe społeczeństwo, a natura jest taka że większość facetów będzie szło w to jak w dym, gdyż większość to idioci. Nie tylko my możemy tego się domyślić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.