Skocz do zawartości

Witam


UWAGA S(p)amica Alfa

Rekomendowane odpowiedzi

Mgbwandu – Nie możesz tak do mnie pisać, bo mi się ze śmiechu ręce trzęsą i nie mogę się umalować. Ja wiem, że Adminowi się nie odmawia, ale wiesz… mam swoje zasady. Jak każda tutaj. :lol: Na dobry początek chciałabym książkę „Kobietopedia”, za darmoszkę – oho zaczyna się, ale zuchwała! Może być PDF i może być na maila. 

A swoją drogą Witam Króla Królów. Twoi niektórzy podwładni próbują mnie sprowokować, sprawdzają na jak wiele mogą sobie pozwolić. To ja im odpowiadam – na niewiele.

Samiec Alfa – bratnia dusza? :blink: Witam

Pokorna – ale żeś sobie login wybrała… Ale jak całe forum? To ja już nie mam co robić?

TPakal1 – nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają ;)

Eryk – Witam

Vincent – Nie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Pokorna – ale żeś sobie login wybrała… Ale jak całe forum? To ja już nie mam co robić?

Jestem pokorna wobec Matki Natury, z nią to sobie jeszcze nikt nie poradził i z tym co potrafi.

 

Nie wątpię żeś zajęta kobieta i masz co robić, ale warto przeczytać. Polecam z czystym sercem. Nie zanudzisz się. O blogach nie zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pokorna napisał:

Cześć,

witam w Rezerwacie. Ja już tak tradycyjnie proszę, przeczytaj całe forum, bo warto. Nie zanudzisz się tutaj.

 

Niestety dla każdego kolejnego uczestnika ta rada jest coraz trudniejsza do zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

SennaRot - to, jak się tu znalazłam napisałam już w: "Jak trafiłem na forum - ANKIETA". Nie będę pisać historii o sobie, bo tu jest męski świat, więc pogadajmy o Was, Panowie. Nie będę trolować, jak mi zasugerował WojtekSk.

Charakterystyka Samicy Alfa bardzo trafnie jest napisana tutaj: http://moznajetylkoprzezyc.blogspot.com/2012/03/samice-alfa-czyli-kobiety-idealne.html

A już totalnie wiele Kobiet jest "obdartych ze skóry" w tym artykule: http://www.zielonydziennik.pl/mezczyzna/jak-poskromic-samice-alfa

Odróbcie lekcje. :D

 

Acha.... czyli ankieta i sprawa załatwiona. Samicza kreatywność. A my mamy odrabiać lekcje, skąd ja znam tą melodię.....

Link nr 1 - czyli samica Alfa to taka zwykła 10. Niech będzie, spodziewałem się czegoś więcej.

link nr 2 - rady jak z jakiegoś szkolenia na podryw dla jakiś zakompleksionych facetów. Zmarnowałem czas.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10tki nie siedzą w internecie to raz, a dwa nie na forum gdzie mówi się prawdę o kobietach. Kobieta woli żyć w środowisku jej sprzyjającym, gdzie widzi się jedynie jej zalety - także jedynie prowokatorka może tu trafić, lub inna która ma nierówno albo pod kopułą albo w życiu osobistym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, parafianin napisał:

10tki nie siedzą w internecie to raz, a dwa nie na forum gdzie mówi się prawdę o kobietach. Kobieta woli żyć w środowisku jej sprzyjającym, gdzie widzi się jedynie jej zalety - także jedynie prowokatorka może tu trafić, lub inna która ma nierówno albo pod kopułą albo w życiu osobistym.

Dowartościować się w takim środowisku? Pfff, pewnie, że to kusząca opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzly – Witam

Damian – Witam

XYZ – Witam. Przeczytałam. Nadkobieta? Nadsamica? Chyba mi się „ego” w mieszkaniu nie zmieści.

A może przedstawicie mi drugą stronę czyli definicję Samca Alfa. A może po prostu mam przeczytać książki Marka i wszystko będzie jasne.

SennaRot – będzie więcej, nie wszystko na raz.

Samiec Alfa – nie obiecuj

Parafianin – mów mi prawdę o babach! Tyle chłop z chłopem prawdy wiedzą o babach, co baba z babą o chłopach – czyli całe gówno. Chcesz wiedzieć coś o facetach, nie pytaj koleżanek! One nie mają pojęcia. Chcesz wiedzieć coś o babach? Panowie ciągle błądzą. Zapytaj baby. :)

Vincent – czas minął? To wracam! „dziesiątki” przecież nie będą non-stop siedzieć w internetach. I nie będzie żadnego „do widzenia”.

BigDaddy – aj środowisko zacne

Aha i napiszcie koledze GluX moją radę na Jego historię, bo ja tu siedzę w jakimś rezerwacie jak żubr jakiś. Odpowiedź na Jego historię brzmi: Nie, nie, nie. I jeszcze raz NIE! Weź ją olej! Chłop ćwiczy, ma silną wolę by nie pić, rozwija się, zmienia pracę, a ta mu wylatuje z tekstem "jakoś tęskniłem za Tobą". Powinien jej odpowiedzieć: "a ja jakoś za tobą nie". Jak jest dobrze, to ona przylatuje, a jak się coś wali to syn lekarza. Sam pisze, że nerwowy jest przy niej - sam organizm mu podpowiada, że to nie ta, a on jak to dziecko we mgle. Jak pociągnie to dalej to już zawsze będzie "latał po chipsy". A jak zrobi coś nie tak, to ona mu powie, że "musi odreagować i się wyszaleć". I pójdzie do kolegi. Się wyszaleć. Won z życia!!! Nie ma że boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

10 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Nie będę pisać historii o sobie, bo tu jest męski świat, więc pogadajmy o Was, Panowie

Właściwie (jak to w męskim świecie) jesteśmy tu bardziej po to aby porozmawiać o kobietach i nauczyć się zdrowych relacji z Wami niż uczyć Was o nas. Z resztą, skoro jest tu tyle facetów opowiadających swoje historie, to wystarczy poczytać zamiast rzucać nic niewnoszące hasło.

 

1 godzinę temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

A może przedstawicie mi drugą stronę czyli definicję Samca Alfa.

Serio zarejestrowałaś się żeby zadawać takie pytania? Czytałaś cokolwiek na forum zanim to zrobiłaś? To już było wiele razy wałkowane. Prościej użyć takiego dość popularnego narzędzia występującego w większości portali internetowych pt. "Wyszukiwarka" niż czekać tu na odpowiedź. Taka z Ciebie Alfa, a nawet nie potrafisz z tego skorzystać? Czy robisz to tylko po to żeby ściągnąć uwagę, prowokujesz?

 

Serio, radzę Ci poczytać, poszukać treści, które Cię interesują zanim zaczniesz zadawać oczywiste pytania i marnować czas chłopaków, którzy się tutaj dobrowolnie dzielą wiedzą i doświadczeniem. Szanujmy swój czas :) 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie ma "samic alfa". To brzmi jak oksymoron. Samice to odrębny gatunek do którego nie można stosować klasyfikacji przeznaczonej dla samców.

Wcześniej już była kiedyś o tym mowa, ale podsumuję, samice dzielimy na:

- te co nie wiedzą czyli niewiasty, są to kobiety, które jeszcze nie wiedzą o drzemiących w nich demonach i mogą jeszcze pokochać,i te są pożądane przez mężczyzn.

- i te co wiedzą czyli wiedźmy.

Klasyfikując się jako "samica alfa" zakładam, że należysz już do tej drugiej grupy, więc nie muszę tłumaczyć :). Co najwyżej "alfa" znaczy, że organizujesz zloty czarownic zamiast tylko w nich uczestniczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

XYZ – Witam. Przeczytałam. Nadkobieta? Nadsamica? Chyba mi się „ego” w mieszkaniu nie zmieści.

A może przedstawicie mi drugą stronę czyli definicję Samca Alfa. A może po prostu mam przeczytać książki Marka i wszystko będzie jasne.

 

Samico, zdrowa biologicznie kobieta nie ma szans zostać przewodnikiem stada, gdyż jest "niestała". Może co najwyżej zostać wybrana na tzw. lidera jakiejś tam grupy na zasadzie demokratycznego wyboru. Oczywiście taki wybór z góry skazany jest na porażkę...

 

Supersamiec w genetyce również istnieje:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_XYY

 

Oczywiście traktować to należy jako żart, choć skłonny jestem przypuszczać, że:

1. taki samiec wieki temu miał duże szanse na przywództwo w stadzie

2. taka samica wieki temu miała duże szanse na zdominowanie innych samic ze stada

Warunkiem dostatecznym do uznania powyższego jest fakt, że obydwa powyższe osobniki dają normalne potomstwo.

Idąc tym tropem, należy zadać pytane czy "zespół wad wrodzonych" to dobra nazwa na te przypadłości? 

 

Nie rozpoznałaś tematu forum, nie rozumiesz o czym tu mówimy - zlekceważyłaś nas na starcie i takie zachowanie nie przystoi komuś kto chce brać odpowiedzialność za stado.

Trochę się naśmiewasz, co popularności nie przynosi i zapewne nie jest cechą charakteryzującą przywódcę stada, osobnika Alfa, który winien jest troskę słabszym lub tym, których za słabszych uważa.

Uważasz się za kogoś wyjątkowego, co nie jest złe. Złe jest okazywanie tego, mówienie o tym. Wywyższanie się również nie stanowi cechy lidera.

 

Twój nick to przykrywka - tłumaczysz samej sobie, że żaden mężczyzna Ci nie odpowiada, bo jesteś taka super...

Jak już tu jesteś to napisz po prostu co Cię gryzie. Może ktoś coś mądrego doradzi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

na razie fajnie się bawię ,czytając o mitycznym jednorożcu...

bez urazy ale zobaczymy jak długo uda ci się ten mit utrzymywać,

i oby się szybko nie okazało ze ten jednorożec ,to tylko kolejna przechodzona i sfrustrowana  szkapa, jak to już wielokrotnie bywało.

nie może być alfa ktoś  kim kierują hormony, i własna biologia i wiele innych bzdetow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zerowa introspekcja czy samoświadomość (wieczne emocjonalnie dziecko), przez co brak wyciągania wniosków z własnych zachowań, czy też właściwej oceny ich przyczyn oraz konsekwencji (nie licząc prowokacji oczywiście, bo ten cel jest świetnie zaplanowany jako manipulacja, a efekt końcowy znany - juz mamy prawie 3 strony, a jedyne co przeczytałem że nic nie wiemy o kobietach bośmy mężczyźni i ona już nas wytresuje w dobrym kierunku).

Słuchanie matek raczej nikomu nie dało dobrych rezultatów z kobietami, wręcz przeciwnie. Z kolei polecam poszukać sobie badania w których wychowanie synów przez matki tworzy w synach choroby psychiczne, słabe przystosowanie społeczne, uzależnienia, ADHD, różne inne problemy emocjonalne, konflikt osobowości, egocentryzm, narcyzm, psychopatia, skłonność do manipulowania. Taka kalka mechanizmów kobiety u syna.

Także słuchaj kobiety, daj jej podejmować decyzje (nie)daleko zajedziesz.

Dalsza atencja niewskazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim przeczytasz, to wiedz, że spodobał mi się apel Vercetti. Nie karmcie trola. Nie dajcie się sprowokować. Jak uznasz to, co poniżej za idiotyzm to nie odpisuj. Amen.

Ja pie*dole! Co mnie podkusiło, aby się tak nazwać. Teraz będą „bić pianę” tym tematem, aż do zdechu. Do*ebali się do nazwy i ch*j dalej nie pójdzie. Najpierw wrzuca mi definicję, a potem piszę, że takie nie istnieją. Za chwilę rzeczywiście będziemy mieć trzy strony „niczego”. Bo samiec jak samicy nie zobaczy, to ciężko wzbudzić jego zainteresowanie. No nie zobaczy. I zainteresowania nie będzie – ano i o atencje nie żebrze. Kolejna prowokatorka je*aba! – krzyknie niejeden.

Dlatego ja powoli kończę przywitanie… hola! hola! tylko przywitanie kończę, nie rżyć z radości. Trochę nie mam dla Was czasu, to fakt, ale focha nie strzelam boście nie głupi tylko te Wasze baby… ech… Poraniony samiec liże swoje rany i w tym okresie jest w stanie zagryźć każdą inną samicę, ale jego instynkt jest tak silny, że i tak zacznie szukać kolejnej jednocześnie pisząc, że spala się tym, że to go niszczy, że wszystkie jesteście takie same! Je*ane prowokatorki!

Nie chcę być liderem grupy, niech faceci rządzą! Który oczy podniósł? Co Cię tak dziwi? To co się dzieje obecnie w relacjach damsko-męskich to jakiś dramat! I wszyscy jesteśmy temu winni, ale to kobieta ma większy wpływ na to czy wzniesie mężczyznę na wyżyny czy zniszczy.

„Jesteśmy tu bardziej po to, aby porozmawiać o kobietach i nauczyć się zdrowych relacji z Wami” – no i chwała Wam za to! Bo jak błędu w sobie nie znajdziesz to trudno będzie poprawić relacje. Aby jeszcze te błędy w sobie widziały Wasze partnerki, żony, byłe, eks.

Po co ja tu jestem? Dobre pytanie, na które jeszcze Wam nie odpowiedziałam. A odpowiedź brzmi: bo JESTEM PO WASZEJ STRONIE. Jestem tu po to aby bez owijania w bawełnę odpowiedzieć na Wasze pytania, na które to często Wasze Kobiety szczerze odpowiedzieć nie chcą stosując manipulację, która i tak prędzej czy później wyjdzie i spustoszenia narobi. Ale większą akceptację prędzej dostałabym, gdybym rejestrując się zaznaczyła inną płeć. Ale ch*j byłam szczera, nie zaczynam od kłamstw jak Wasze dupeczki i dostaję mi się po dupie. Baba nie będzie mną rządzić! – i chwała Wam za to. Ale Wy też nie bądźcie naiwni. Jak czytam: kiedy i jak często mówić do kobiety „kocham cię” to mam ochotę odpowiedzieć: jak się nad tym zastanawiasz to nie mów w ogóle tylko… zmień kobietę. To nic nie da! – krzyknie kolejny. Uśmiecham się teraz pod nosem. To zrób przerwę od kobiet, może fiutem myślisz, a to niewskazane.

 

I pamiętaj. Nie daj się sprowokować. Szanujmy swój czas. Ale myślę, że poczytam Was jeszcze mimo, że ma swoje życie. Bo WARTO.


Dalsza atencja niewskazana. Kolejne moje posty będą po zadaniu Waszego pytania. Nie będzie pytania – nie będzie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.