Skocz do zawartości

Witam


UWAGA S(p)amica Alfa

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, parafianin napisał:

To co, kolejna prowokatorka, mącicielka, intrygantka i narcyzka w jednym? Nic nowego, ale witam.

Oj! nie bądź taki brzydki. daj jej szanse, a zobaczysz że zaskoczy Cię niejednym haczykiem rodem z Cosmopolitan
witamy koleżanke! co działy pomyliła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Saint - pomyliła, bo regulamin przeczytała pobieżnie jak to na babę przystało

Parafianin - wybieram prowokatorkę

Panie Brzytwa, ja mam pisać TYLKO w rezerwacie? Jak tak, to ja bym się tu nie pchała, jeśli mam w kuchni siedzieć. Chociaż... od dawien dawna bywało tak, że to samiec do samicy przychodził, nie odwrotnie, więc może w tym szaleństwie jest metoda.

Obym tylko nie umarła z nudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby się nie nudzić - były emocje. A potem powiedzą, że one nie funkcjonują dokładnie tak samo jak wszystkie.

A co do wyboru to nie masz wielkiego. Każda z tych cech łączy się z kolejną i kolejną i kolejną, bo jak prowokujesz, to mącisz, a jak mącisz to knujesz intrygi, jak to wszystko robisz to musisz mieć tupet, a to łączy się z instrumentalnym traktowaniem drugiego człowieka toteż robieniem z rozmówców głupków, a i więc z patrzeniem na nich z góry - narcystycznie i egocentrycznie. I tak dalej i tak dalej...

Ale kto wie? Na pewno zaczyna się trochę inaczej niż zwykle, bo umie się przyznać do ograniczeń swej natury - stawiam lat coś koło 30stki, a nawet ponad.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Samica Alfa" buahahahahahahaha ;-) czego szuka na forum dla mężczyzn autoproklamująca się "samica alfa"?? ;-) gdyby byla taka "alfa", to by byla zbyt zajęta życiem na koszt "samczyka alfa", by szukać walidacji i źródeł stanów emocjonalnych na tym forum. Ja uważam, że to kolejna "prowokacja" i za chwilę pojawi się kolejny wątek z "pytaniami", który się będzie ciągnął na 30 stron, odpowiedzi na które to pytania pani "samica alfa" nie będzie chciała/w stanie zrozumieć. Nie zywić trolla.

 

"The Saint - pomyliła, bo regulamin przeczytała pobieżnie jak to na babę przystało

Parafianin - wybieram prowokatorkę

Panie Brzytwa, ja mam pisać TYLKO w rezerwacie? Jak tak, to ja bym się tu nie pchała, jeśli mam w kuchni siedzieć. Chociaż... od dawien dawna bywało tak, że to samiec do samicy przychodził, nie odwrotnie, więc może w tym szaleństwie jest metoda.

Obym tylko nie umarła z nudów."

 

No właśnie już widzimy: ja, ja, ja, o mnie chodzi przecież, bo ja, przeze mnie, wokół mnie, co ja tu będę robić, patrzcie na mnie, zobaczcie jaka jestem fajna i "alfa" buehehehehe...

Edytowane przez WojtekSk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

The Saint - pomyliła, bo regulamin przeczytała pobieżnie jak to na babę przystało

Parafianin - wybieram prowokatorkę

Panie Brzytwa, ja mam pisać TYLKO w rezerwacie? Jak tak, to ja bym się tu nie pchała, jeśli mam w kuchni siedzieć. Chociaż... od dawien dawna bywało tak, że to samiec do samicy przychodził, nie odwrotnie, więc może w tym szaleństwie jest metoda.

Obym tylko nie umarła z nudów.

 

Ester (PeJster) to Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

The Saint - pomyliła, bo regulamin przeczytała pobieżnie jak to na babę przystało

Parafianin - wybieram prowokatorkę

Panie Brzytwa, ja mam pisać TYLKO w rezerwacie? Jak tak, to ja bym się tu nie pchała, jeśli mam w kuchni siedzieć. Chociaż... od dawien dawna bywało tak, że to samiec do samicy przychodził, nie odwrotnie, więc może w tym szaleństwie jest metoda.

Obym tylko nie umarła z nudów.

 

Rezerwat to nie kuchnia. Szczerze powiedziawszy to syf, kiła, mogiła i nie dają żreć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endeg - mój Romeo stoi w garażu ;)

Quizas - Witam

WojtekSk - wiedziałam, że ryzykownie się tak nazwać. Kiedyś pewien chłop tak o mnie powiedział, więc nie chciałam Was, Panowie, oszukiwać tak od progu

Kootas - Witam

Vincent - Ester (PeJster) to Ty? nie ja, ale nie pytaj. Sprawdź

Mr Bread - Gdyby Twoja żona była samica alfa, nie siedziałbyś na tym forum. :D

Red - łańcucha brak

EnemyOfTheState - w syfie mam siedzieć? Witam

 

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, ale widzę jest poruszenie. Zluzować gacie! Nie przychodzę z odsieczą tylko z białą flagą jeśli już, ale poczekamy aż reszta się przywita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Póki co pożytku żadnego nie ma. Na powitanie mogłabyś napisać dlaczego tutaj się znalazłaś i jak. Opisać jakąś historię i co najważniejsze i mi zupełnie obce.....

Napisać charakterystykę Samicy Alfa. Co to jest? Spotkał się ktoś kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adolf - Witam

SennaRot - to, jak się tu znalazłam napisałam już w: "Jak trafiłem na forum - ANKIETA". Nie będę pisać historii o sobie, bo tu jest męski świat, więc pogadajmy o Was, Panowie. Nie będę trolować, jak mi zasugerował WojtekSk.

Charakterystyka Samicy Alfa bardzo trafnie jest napisana tutaj: http://moznajetylkoprzezyc.blogspot.com/2012/03/samice-alfa-czyli-kobiety-idealne.html

A już totalnie wiele Kobiet jest "obdartych ze skóry" w tym artykule: http://www.zielonydziennik.pl/mezczyzna/jak-poskromic-samice-alfa

Odróbcie lekcje. :D

BigDaddy - również zachęcam do zapoznania się z podanymi linkami ;)

TPakal1 - Witam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem czy wiesz, ale każda nowa Pani na forum jest zobowiązana do spędzenia nocy z właścicielem forum... oczywiście chodzi tylko i wyłącznie o sprawdzenie wiarygodności i prawdomówności. Oczywiście nie biorę za to pieniędzy, a jak spojrzysz na moją fotę widać że mógłbym zażądać dużo. Ale ja taki jestem, zawsze wszystko dla ludzi. Taki romantyk w sumie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.