Skocz do zawartości

Związek z dziewczynami 10-12 lat młodszymi i nawet z innej kultury to chyba mit


Everson

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jakim cudem pojawiają się na różnych forach , np. na wykopie , osoby, które twierdzą, że mając 25-30 lat udało im się poznać jakąś 16-19 letnią dziewczynę i są z nimi w związku. Był na wykopie nawet gościu , który mówił ,że jest w związku z dziewczyną odkąd ona miała 17 lat a on 29 xd  Według mnie to jest męska fantazja nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Dla mnie jest to kompletnie nierealne. Praktycznie żadna dziewczyna w tym wieku nie chce gościa starszego o 8, 10 czy 12 lat i nie ma w ogóle znaczenia czy jest przystojny, czy młodo wygląda czy też kim jest.  Dam teraz dobitny przykład, który to do końca udowodni. To był w sumie całkiem dobry test choć liczyłem przez długi okres, że może jednak coś z tego wyjdzie.

 

Otóż rozmawiałem przez ponad miesiąc z dziewczyną z Indonezji przez Instagram. Poznałem ją na videoczacie Onet tv. Najlepsze jest to, że to jest muzułmanka i ma 17 lat. U nich liceum kończy się szybciej niż u nas bo już w wieku 17 lat i ona właśnie niedawno te liceum skończyła i teraz idzie na studia. Ja mam 28 lat, ale wyglądam na kilka lat młodszego. W teorii mówi się, że niby w społeczeństwie muzułmanów zdarzają się nieraz przypadki ślubów dziewczyn, które mają po 18 czy 17 lat z gościami starszymi o 8, 10 czy nawet 15 lat. Mówi się, że to niby takie patriarchalne społeczeństwa, gdzie jest około 10 lat różnicy w związkach. Postanowiłem to sprawdzić bo w Polsce mimo, że mam młody wygląd to takie nastoletnie dziewczyny  w wieku 16-19 lat odrzucały mnie po usłyszeniu, że jestem starszy o 7 czy 10 lat od nich. Na początek jeszcze będąc na Ome tv ,chociaż ona sama nie pytała mnie o wiek ,to  okłamałem ją, że mam 23 lata, ale zapewne po jakimś czasie zapytałaby i tak o mój wiek.  

 

Oczywiście było pięknie przez ten ponad miesiąc. Rozmowy przez internet układały się pięknie bo była zapewne zachwycona, że rozmawia z białym Europejczykiem. Podczas naszej rozmowy przez videoczat przedstawiłem ją nawet mojej matce. Mówiła mi, że mam wspaniały charakter i że "jestem słodkim mężczyzną", 'że bardzo fajnie się ze mną piszę' . To są jej dosłowne słowa. Wydawało się, że jest niesamowicie religijna i taka wierząca . Mówiła, że modli się 5 razy dziennie i chodzi kilka razy w tygodniu do meczetu. Mówiła, że chce młodo wyjść za mąż bo w trakcie robienia licencjatu i mieć dwójkę dzieci bo posiadanie dzieci to błogosławieństwo. Dziewczyna marzenie i taka miła, wyrozumiała i z dobrym sercem. Kilka dni temu  spytałem ją o jakim mężczyźnie marzy. Ona na to :  'Nic specjalnego, Chcę ,aby ten mężczyzna był czuły i odpowiedzialny' . Spytałem ją czy przeszkadzałoby jej, że mężczyzna jest od niej starszy o 6, 8 czy 10 lat. A ona na to: Powiem ci to ponownie ,żeby było wszystko jasne. Szukam mężczyzny, który będzie delikatny i dobry z charakteru i poprowadzi mnie bliżej ścieżki Allaha" .   Na sam początek naszej znajomości miała chyba problem z wymówieniem mojego imienia Mateusz bo chciała wymawiać je zdrobniale i zapytała jak ma do mnie mówić zdrobniale. Dałem jej do wyboru Mati albo Mateo . Od razu wybrała Mateo. Od tego momentu  często dodawała  imię Mateo w swoich wiadomościach.     

 

Jednak wspomnę o tym ,że ona mieszka w dobrych warunkach a jej rodzice są urzędnikami państwowymi.  Nie przyznała mi się ,ale wiem ,że ma też konto na tik toku. Na instagramie wstawiła raz video w instastory i tam w tym filmiku pojawił się na dole mały  napis tik tok z jej nickiem. Na tik toku wstawia dużo filmików ze sobą i swoimi koleżankami .Nie wiem .Może trafiłem akurat na jakąś wyzwoloną muzułmankę , która wybrzydza. Moja matka nawet jak ją zobaczyła stwierdziła, że ona się lekko maluje i ma dobrej jakości ubrania więc wydaje jej się ,że jest jakaś taka wyzwolona.  Ja sam nie mam pojęcia co o tym myśleć. 

 

Lampka ostrzegawcza włączyła mi się, gdy zapytałem ją czy miała chłopaka. Uwaga jaka tutaj hipokryzja. Cały czas mówiła mi, że czeka na spotkanie ze mną w realnym świecie i zawsze będzie do mnie pisać ,żebyśmy nie stracili kontaktu. Pytała się nawet czy jest szansa, że będziemy razem i sugerowała mi, że musiałbym zmienić wiarę na islam bo bez tego nie możemy być razem. A ona na moje pytanie czy miała chłopaka odpowiedziała w  taki sposób : " koncentruje się na nauce i boje się umawiać jeszcze na randki xd Z tego wszystkiego co mówiła wynika więc ,że z białym Europejczykiem chce już związku, ale z Indonezyjczykami nie chce randek xd Czy to nie pachnie hipokryzją? Kolejny kwiatek. Napisała raz do mnie, że jakiś gość w podobnym wieku co ona wypisuje do niej i dzwoni  cały czas a ona nie chce z nim rozmawiać. Spytałem się dlaczego. nie chce go poznać. A ona na to, że "nie wiem, po prostu, nie chce' . Powiedziałem ,żeby go ignorowała to się mu znudzi. A ona na to , że' to nie jest takie proste'. 

 

Oczywiście tutaj  to działa na tej samej zasadzie jak Hiszpan Alvaro czy Enrique albo Włoch Andrea przyjeżdżają do Polski podrywać dziewczyny a one wezmą nawet takiego przeciętnego Alvaro tylko za to ,że jest Hiszpanem olewając zupełnie Polaka na tym samym poziomie atrakcyjności nawet jeśli Polak marzy o miłości a Alvaro przyjechał tylko się zabawić.

 

Wczoraj postanowiłem powiedzieć jej prawdę ,że mam 28 lat bo czułem ,że to jest nie w porządku wobec niej. Całkiem szczerze ją przeprosiłem bo już się w niej zauroczyłem. Już sobie wyobrażałem piękne spotkanie z nią bo wszystko na to wskazywało. Efekt? Rozmowa  od tego momentu   wyglądała prawie  tak  jak z typową Polką. Prawie bo moim zdaniem rozmowa była odrobinę jeszcze gorsza. Wcześniej często dodawała do wiadomości imię Mateo a teraz przestała to już robić. . Normalnie jakbym gadał z  99% Polką, która zabrała smartfona z ręki tej Indonezyjce i zaczęła ze mną pisać.. Ona zadaje pytania i mówi takie coś  'dlaczego mnie okłamałeś, jaki był powód'  "to wydaje się nie mieć sensu bo twoja mama wygląda bardzo młodo a ty masz 28 lat więc to jest dziwne. Ty też wyglądasz młodo".   "czemu nie wziąłeś ślubu przez ten czas? " "gdybyś od samego początku powiedział, że masz 28 lat to nie zaszłoby to wszystko tak daleko, Sprawiłeś ,że czuję się niekomfortowo "  "wiek jest nieważny, ale twój wiek jest zbyt daleko" "jestem wściekła, że mnie okłamałeś z wiekiem" "ja nie wiem, myślę że jesteś dobrą osobą" po czym po chwili dodała ,że idzie spać i się wylogowała. 

Nagle takie u niej proste myśli się pojawiły a wcześniej była zupełnie inna i taka religijna. Nawet raz wyrwało jej się słowo "Gosh" co oznacza "Boże'   Wydaje mi się ,że w Islamie chyba też nie można wymawiać imienia Boga bez powodu .  nadaremno. Zobaczcie ile sprzeczności. Gada mi ,że 'wiek jest nieważny ,ale twój wiek jest za daleko'.  Czyli rozumiem, że skoro mój wiek jest  za daleko to znaczy ,że jestem za stary. To tak jak słyszałem od dziewczyn w Polsce ,że wygląd jest nieważny ,ale nie będę z tobą bo mi się nie podobasz . Gada mi ,że wyglądam młodo tak jakbym pod względem wieku był już stary. Jeszcze żadna dziewczyna w Polsce nie dowaliła mi z takim chamskim tekstem ' czemu nie wziąłem przez ten czas ślubu?' robiąc jednocześnie ze mnie starego, nieudacznego  kawalera tak jak zrobiła to ta muzułmanka z Indonezji. Polki jednak potrafią trochę się hamować z takimi tekstami.
 

Nie wiem o co jej chodziło z tym ,że to nie zaszłoby tak daleko bo właściwie to tylko wysyłaliśmy sobie serduszka a ona mówiła mi, że naprawdę mnie lubi . Trzy razy powiedziała ,że jestem uroczy i słodki. Ja jej powiedziałem ,że jeżeli będziemy razem to ją będę nosił na rękach i przytulał ją do siebie. Ona na to ,że jestem niesamowicie uroczym mężczyzną i wysłała kolejne serduszka. Umówiliśmy się na spotkanie w realnym świecie we wrześniu.  I tyle . Gdzie tu coś zaszło za daleko?. Żadnych intymnych zdjęć od niej nie chciałem i sama mi ich nie dała. Spotkania na żywo też jeszcze nie było.  Powiedziała mi jakiego mężczyznę chce i tyle.  Dużo ciekawych tematów ,ale żadnych erotycznych. Co w tym takiego?.  Po tych wszystkich wypowiedziach powiedziała, że idzie spać i się wylogowała z Instagrama olewając moją ostatnią wiadomość . U nich jest chyba jeszcze rano.. Zapewne rozpoczęła mnie olewać. 

Przestańcie gadać o tych super dziewczynach z innych kultur czy też z innych krajów europejskich, które niby tak nie patrzą na wygląd ani na wiek. ..  One wszystkie za granicy  wydają się na początek inne, ale szybko okazuje się, że mają wgrany w mózg dokładnie ten sam program co Polki." Ale z białym Europejczykiem to chce od razu związku, ale jak się okazało że jestem starszy o 11 lat to niesamowicie obrażona i już nie chce. Nie gadajcie też, że dziewczyny lubią starszych o 8 czy 11 lat. Bzura kompletna.

 

Teraz każda dziewczyna na świecie chce Chada albo Oskarka lub zagranicznego gościa maksymalnie o 5-6 lat starszych a najlepiej o 4-5 lat starszego..  Nie szukam żadnych dziewczyn. Ta już była ostatnia. W sumie fajny to był test. Przynajmniej wiem ,że nie warto szukać na jakiś Filipinach ,Indonezjach ,Afrykach czy Ameryce Południowej. Wszędzie dziewczyny są takie same tak naprawdę i nie ma znaczenia ,że to jest inna kultura czy inna religia. 

 

Edytowane przez Everson
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego Ty się spodziewałeś?!

Duża różnica wieku zazwyczaj może występować gdy zostanie spełniony co najmniej jeden z tychże warunków, a najlepiej więcej jednocześnie. I tak pokrótce: jesteś znany, nieprzyzwoicie bogaty, wywodzisz się z lepszego środowiska, regionu( Twój przypadek), natura była dla Ciebie łaskawa obdarowując dobrą genetyką, masz wyższe smv, dbasz o siebie i swój wygląd oraz masz poukładane w głowie umiejąc lawirować pomiędzy spokojnym i zrównoważonym stylem życia dojrzałego mężczyzny, a spontanicznym i beztroskim życiem nastolatka. Ponadto, taka panna w pakiecie ma zazwyczaj różnego rodzaju schorzenia natury psychicznej, np brak ojca, jego obecności i udziału w jej życiu lub ,, przejechała " się niedawno na młodym czadzie, a teraz szuka na jakiś czas ukojenia i stabilizacji. 

Także widzisz, że to tak wcale nie jest do końca jak niektórzy piszą i twierdzą, że będąc starszym, nawet wyróżniającym się na tle rówieśników możesz mieć sporo młodszą kobietę. 

 

A tak w ogóle po co piszesz i tracisz cenny czas na kogoś kogo nigdy na żywo nie widziałeś i perspektywy zmiany tego stanu są również marne. No chyba żeby poćwiczyć angielski i konwersację z drugą osobą to rozumiem, choć z postu wynika że poczułeś irytację gdy panna przestała ładnie pisać. A ona zachowała się jak najbardziej naturalnie jak na młodą kobietę przystało. Ma czas, możliwości więc poznaje, przebiera, kwalifikuje, odrzuca i dziękuje.

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gianni napisał:

A czego Ty się spodziewałeś?!

Duża różnica wieku zazwyczaj może występować gdy zostanie spełniony co najmniej jeden z tychże warunków, a najlepiej więcej jednocześnie. I tak pokrótce: jesteś znany, nieprzyzwoicie bogaty, wywodzisz się z lepszego środowiska, regionu( Twój przypadek), natura była dla Ciebie łaskawa obdarowując dobrą genetyką, masz wyższe smv, dbasz o siebie i swój wygląd oraz masz poukładane w głowie umiejąc lawirować pomiędzy spokojnym i zrównoważonym stylem życia dojrzałego mężczyzny, a spontanicznym i beztroskim życiem nastolatka. Ponadto, taka panna w pakiecie ma zazwyczaj różnego rodzaju schorzenia natury psychicznej, np brak ojca, jego obecności i udziału w jej życiu lub ,, przejechała " się niedawno na młodym czadzie, a teraz szuka na jakiś czas ukojenia i stabilizacji. 

Także widzisz, że to tak wcale nie jest do końca jak niektórzy piszą i twierdzą, że będąc starszym, nawet wyróżniającym się na tle rówieśników możesz mieć sporo młodszą kobietę. 

 

A tak w ogóle po co piszesz i tracisz cenny czas na kogoś kogo nigdy na żywo nie widziałeś i perspektywy zmiany tego stanu są również marne. No chyba żeby poćwiczyć angielski i konwersację z drugą osobą to rozumiem, choć z postu wynika że poczułeś irytację gdy panna przestała ładnie pisać. A ona zachowała się jak najbardziej naturalnie jak na młodą kobietę przystało. Ma czas, możliwości więc poznaje, przebiera, kwalifikuje, odrzuca i dziękuje.

 

 

 

Rozumiem. Po co jednak niektórzy w internecie wypisują takie bajki ,że w Indonezji czy na Filipinach można znaleźć 18 latkę mając samemu np.  32 lata a dużo daje samo bycie białym? Zastanawia mnie czy to nie są jakieś ukryte reklamy niby zarejestrowanych użytkowników , żeby tam jechać i nabijać kasę liniom lotniczym i biurom podróży. U mnie jest 28 lat , wyglądam na kilka lat młodszego i się okazuje nagle ,że jestem za stary. To jakie szanse ma niby przeciętny 32 latek u 18 letniej Filipinki czy Indonezyjki? Wiem ,że ona miała 17 lat ,ale myślenie  u 17 latki i 18 latki niczym się nie różni. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - po co mi w wieku 30 lat dziewczyna w wieku 16-19 lat? Pewnie nie miałbym problemu takiej poznać (mieszkam blisko dwóch szkół średnich, niektóre po prostu kojarzę z twarzy, jak np parkuje i wysiadam z samochodu to się przewijają i uśmiechają), ale po co? Dla seksu? Za młoda jak dla mnie. Bo przecież związku z taką tworzyć nie będę, z dzieckiem coś tworzyć?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wielebny93 napisał:

Pytanie - po co mi w wieku 30 lat dziewczyna w wieku 16-19 lat? Pewnie nie miałbym problemu takiej poznać (mieszkam blisko dwóch szkół średnich, niektóre po prostu kojarzę z twarzy, jak np parkuje i wysiadam z samochodu to się przewijają i uśmiechają), ale po co? Dla seksu? Za młoda jak dla mnie. Bo przecież związku z taką tworzyć nie będę, z dzieckiem coś tworzyć?

 

 

Chciałem znaleźć mało doświadczoną albo w ogóle nie doświadczoną dziewczynę a dużo większa szansa jest wśród 16-20 latek niż starszych. Dlaczego mało doświadczoną? Bo uważam ,że dziewczyna nawet po dwóch związkach jest już niestety zepsuta. Sam nie miałem nigdy dziewczyny. Dziwne ,że nawet w państwie muzułmańskim tak ciężko z podrywem około 10 lat młodszych dziewczyn. Nie wiem , Może pechowo trafiłem. Ona jest chyba z bogatego domu skoro jej rodzice to urzędnicy państwowi i chodziła do prywatnego liceum. Posiada instagram oraz Tik Tok. Ostatnio oglądam na youtube kanał gościa , który pojechał do Filipin w wieku 26 lat i poznał 18 letnią Filipinkę . Już są po ślubie. Tyle, że to była zwykła dziewczyna , nie zamożna.  Może to trzeba pojechać w jakąś biedę , gdzie dziewczyny nie mają kontaktu z instagramami , facebookami i podobnymi badziewiami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Everson napisał:

Chciałem znaleźć mało doświadczoną albo w ogóle nie doświadczoną dziewczynę a dużo większa szansa jest wśród 16-20 latek niż starszych. Dlaczego mało doświadczoną? Bo uważam ,że dziewczyna nawet po dwóch związkach jest już niestety zepsuta. Sam nie miałem nigdy dziewczyny.

 

Powiem Ci z własnego doświadczenia, dla jednej z moich eks byłem pierwszym chłopakiem, wiesz jak to się skończyło? Rozpadem z ciekawości jak będzie z innym (nie usłyszałem tego wprost, ale łatwo się domyślić). Dlatego osobiście wolę gdy dziewczyna ma już za sobą jakieś doświadczenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki koło 30 to już nawet kilka lat starszymi facetami gardzą, maksymalnie ma być w jej wieku albo młodszy.

 

Kiedyś tu na forum wspominałem jak rok temu będąc w Dubaju poznałem muzułmankę koło 20 lat miała (piękna, zgrabna, delikatne rysy, czarne kocie oczy). Jechała z matką w metrze a ja siedziałem naprzeciwko z kumplem. Gadka, szmatka i dała mi nr telefonu. Chciała się hajtać ze mną, bez zbędnego owijania w bawełnę, błogosławieństwo matki było. Tyle że zrezygnowałem bo nie chce wchodzić w rodzine muzułmańską. 
Pamiętam tekst kumpla: w Polsce nie do pomyślenia, od razu by cię wyśmiała taka że jesteś za stary. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

Polki koło 30 to już nawet kilka lat starszymi facetami gardzą, maksymalnie ma być w jej wieku albo młodszy.

 

Kiedyś tu na forum wspominałem jak rok temu będąc w Dubaju poznałem muzułmankę koło 20 lat miała (piękna, zgrabna, delikatne rysy, czarne kocie oczy). Jechała z matką w metrze a ja siedziałem naprzeciwko z kumplem. Gadka, szmatka i dała mi nr telefonu. Chciała się hajtać ze mną, bez zbędnego owijania w bawełnę, błogosławieństwo matki było. Tyle że zrezygnowałem bo nie chce wchodzić w rodzine muzułmańską. 
Pamiętam tekst kumpla: w Polsce nie do pomyślenia, od razu by cię wyśmiała taka że jesteś za stary. 

 

a ile miałeś lat , gdy z tą muzułmanką się poznawałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się czasem, że mężczyzna pierwszą żonę ma dzięki temu, kim może się stać.

Kolejną/e dzięki temu, kim już jest ;)

 

IMO głupie to trochę, bo kto chciałby dwa razy popełniać życiowy błąd, wchodząc w kolejne małżeństwo xD Dla mnie przynajmniej.

  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O my Gosh...

 

Nie wyszła online randka z małolatą z drugiego końca świata, to trzeba oczywiście poszukać winy wszędzie, tylko nie w swoim działaniu (czego Ty się spodziewałeś od dziecka, które ma jeszcze gówno w głowie?) i skwitować to:

 

4 godziny temu, Everson napisał:

Teraz każda dziewczyna na świecie chce Chada albo Oskarka lub zagranicznego gościa maksymalnie o 5-6 lat starszych a najlepiej o 4-5 lat starszego..  Nie szukam żadnych dziewczyn.

 

Chłopie, otrzyj te łzy i weź się w garść.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 27
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda pewnie by te wątpliwości wyjaśnił lepiej, ale ja w to średnio wierzę, bo trochę już widziałem ;) Przypomina mi się dyskusja z Archem, który pisał tu kiedyś, że nie widzi w Wawie jak jedzie autobusem par o większej/dużej różnicy wieku. Mój argument, iż takie pary (nie tylko w Wawie) rzadko poruszają się zbiorkomem jakoś do niego nie trafił.

 

Pomijam już argument o byciu "starym" w wieku 30+ dla partnerki 20+, są granice śmieszności, nawet w kobiecej argumentacji (na pokaz xD)

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Obliteraror napisał:

@niemlodyjoda pewnie by te wątpliwości wyjaśnił lepiej, ale ja w to średnio wierzę, bo trochę już widziałem ;) Przypomina mi się dyskusja z Archem, który pisał tu kiedyś, że nie widzi w Wawie jak jedzie autobusem par o większej/dużej różnicy wieku. Mój argument, iż takie pary (nie tylko w Wawie) rzadko poruszają się zbiorkomem jakoś do niego nie trafił.

 

Pomijam już argument o byciu "starym" w wieku 30+ dla partnerki 20+, są granice śmieszności, nawet w kobiecej argumentacji (na pokaz xD)

 

Mogę pokazać w wiadomości prywatnej screeny z rozmów z nią. Nie powiedziałem też,że dla partnerki 20+ koleś w wieku 30+ jest za stary.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wielebny93 said:

dla jednej z moich eks byłem pierwszym chłopakiem, wiesz jak to się skończyło? Rozpadem z ciekawości jak będzie z innym

Niestety doświadczyłem tego samego. Dziewczyna się rozkręciła, nabrała pewności siebie i poszła "używać życia". 

Edytowane przez Orybazy
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taka nastka trafi na atrakcyjnego i zadbanego kolesia, który ma zasoby i fajną energię, to nie będzie mu schodziła z drąga. Ślub też będzie planowała.

 

Mówię tu o chłopach do mniej więcej 35. roku życia, którym wciąż bliżej do frat guys niż do polackich tatełów z brzuszkiem i misiowatym wyrazem twarzy.

 

Nawet przy takiej różnicy wieku można nadawać na zbliżonych falach, choć dobrowolny związek między nastką a +/-trzydziestolatkiem to raczej niewypał. Ale ruchać można.

 

Problem z nastkami jest taki, że zakochują się łatwo, kochają żarliwie i szczerze... - aż do czasu, gdy zakochają się w kimś innym. :D Nie powiem, fajne to wszystko, jeżeli masz już swoje lata i doświadczenie (czyli dystans) - ale dla równolatka takiej samiczki to musi być koszmar i udręka.

Edytowane przez zychu
  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Orybazy said:

Niestety doświadczyłem tego samego. Dziewczyna się rozkręciła, nabrała pewności siebie i poszła "używać życia". 

Tu większość zapomina, że 18-19-20 to przeskok z "dziecka" do dorosłości. I takie młode panny czerpią z tej swojej "dorosłości" garściami próbując tego i owego, w tym starszych gości, którzy im czymś przykładowo zaimponują (whatever czy ferrari, czy grą na gitarze). Więcej nawet. Dla takiej "doświadczonej" 19-tki "na swoim", czyli wyjazd na studia do innego miasta, pierwsza praca, etc. rówieśnicy to często po prostu niedojrzałe szczyle. 

 

Stąd taki towar kosi się bez większych problemów, jak się bardzo chce. Mając 30+ większość moich panien to było 18-23, starsze mnie nie interesowały. 

 

Natomiast osobną kwestią jest utrzymanie takiej panny i tu zaczynają się schody, bo nawet jak czuje miętę, to i tak będzie eksperymentować, czytaj ruchać się na boku. Aż z tego wyrośnie lub nie. 

 

Jedna z moich bliskich koleżanek, to dziunia, która przyjechała robić karierę w wielkim mieście i szybko u mnie w łóżku wylądowała. Potem poszła gdzie indziej, ale cyklicznie wracała, by po latach, już jako stateczna mężatka i mamusia, wyznać mi w "tajemnicy", że mnie najbardziej "kochała". Mąż oczywiście o przygodach pojęcia nie ma, a ja jestem "starym kolegą żony". 😁 Także tak to wygląda. 

 

I chyba nie znam związku z młodą laską, która gdzieś tam by za młodu w bok nie skoczyła. I często nawet za wiedzą starszego partnera. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.