Skocz do zawartości

Kogo pragną kobiety? Faceta, który jest miły i je lubi


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, azmelkejs napisał:

Czekam na tego hipotetycznego uwodziciela 160 cm, dobrze zbudowanego co jest ruchaczem chadem xd

20q-peter-dinklage-game-of-thrones-7-ass

;)

 

Peter Dinklage Had a Hilarious Response to Being Called a ‘DwILF’ Sex Symbol by Playboy: ‘I Don’t Believe Any of It’

 

Widać, ma żonę i nie chciał zostać czadem-ruchaczem-wymarzonym-rycerzem-tyrionem-dla-milionów-wyposzczonych-fanek.

 

 

26 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Dawno nie było dyskusji morda czy wzrost xD

O benku nie zapomnijcie. Jak fiutek mniejszy niż 20 cm

Morda, wzrost, duży naganiacz, 20k na rękę, 6-pak i 100m^2 mieszkanie w warszawie. Hipergamia nie bierze jeńców. 😍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BumTrarara napisał:

Peter Dinklage Had a Hilarious Response to Being Called a ‘DwILF’ Sex Symbol by Playboy: ‘I Don’t Believe Any of It’

Co śmieszne to peter jest całkiem przystojny jak na karła i gdyby był normikiem to spokojnie 7/10 bo mordę ma dobrą.

 

Śmieszny jest przypadek karła mini majka i jego ex paulinki, po nagraniach widać było 0% seksualnego zainteresowania ze strony paulinki. Później miałeś te nagrania gdzie paulinka przyznawała się ze w sumie dawała na śpiocha albo dawała bo majk chciał. Już w 2021 na wykopie śmiali się kiedy rozstanie majk no i dokonało się. Tu nie trzeba być einstainem by widzieć czy baba na chłopa leci, i to widać wszędzie na codzień. Jak ktoś ma iq ameby to ma dobrze bo jest ślepy zupełnie na tą brzydką część rzeczywistości.

 

Ja w kontaktach z ludźmi przeważnie nie jestem szczery jak tu, jak mi normik opowiada, że ma w sumie aseksualny związek z dziewczyną, i to nawet wychwala bo mówi, że ma niskie libido a bierze antydepresanty i ma depresje (co w chuj zaniża libido). To mówię spoko bo co mam mu powiedzieć, sam w głębi duszy zna prawdę raczej. Lepiej tak copować niż przyznać się przed sobą że związek martwy od kilku lat. Znaczy ja bym nie copował ale ja to ja.

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest wiedzieć jak funkcjonują kobiety, ale... jeszcze lepiej jest być osobą, która ma na nie wylane i dyktuje warunki. I nie chodzi o to, że trzeba być wybitnie przystojnym. Zwyczajnie podchodzić do relacji z kobietą z pozycji - to ja więcej mam do zaoferowania niż kobieta, bo zazwyczaj (jak facet jest na jakimś sensownym poziomie) tak właśnie jest. Koniec końców to i tak ona wybiera osobę z którą idzie do łóżka, więc o co tu się spinać? 

 

Tak jak wspomniałem - tego typu teksty to nic innego jak forma manipulacji i formowania mężczyzn. To jak w związku - narzeka, że nie wyrzucasz śmieci, nie pomywasz, nie sprzątasz, nie pomagasz w domu itd. Tymczasem trudno to wszystko oszacować i co równie istotne - wyznaczyć jasną granicę. Potem też łatwo z tego zrobić z siebie pokrzywdzoną, bo ktoś, kto narzeka na drugą stronę tak właśnie się czuje. 

Edytowane przez Alex76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lannes napisał:

Jakoś p0lkom nie przeszkadza wzrost portugalskich manletów 150cm w kapeluszu. Dają im dupy hurtowo.

Bo w ich mniemaniu, zaraz taki portugalczyk się z nimi ochajta, bedą miec ślub na ranczu pod Lizboną, zamieszka na plantacji winorośli w Vigo a wakacje to albo na Azorach albo w niegdyś portugalskim Makao albo Timorze Wschodnim a wszystko tylko po to, by Kryśka z Zośką się zesrały z zazdrości bo one mają tylko Polaka, biedaka i wakacje w Kołobrzegu.

Nie przeszkadza im to, że niejedna przed nią juz te drogę przedeptała i niestety ani plantacji winorośli, ani Azorów ani nawet ślubu u niej na wiosce nie ujrzały a Portugalczyk okazał się np. Marokańczykiem i nawet nie mówił po portugalsku... Iluzje - one kochają iluzje.

Edytowane przez Dassler89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Alex76 napisał:

Zwyczajnie podchodzić do relacji z kobietą z pozycji - to ja więcej mam do zaoferowania niż kobieta, bo zazwyczaj (jak facet jest na jakimś sensownym poziomie) tak właśnie jest. Koniec końców to i tak ona wybiera osobę z którą idzie do łóżka, więc o co tu się spinać? 

Wychodzę z takiego położenia i wiesz jaka jest skuteczność? Prawie 0. Dlatego faceci simpią, poniżają się i tak dalej. Albo się kobiecie podobasz albo nie, jak jej się podobasz to będzie robiła wszystko żeby z tobą być albo się przespać ale zrobi to tak, że ty będziesz myślał że to twoja zasługa (żeby nie wyjść na łatwą/zdesperowaną). To jest jednak rzadkie.

 

Najczęściej facet kobiecie się nie podoba i facet musi ją jakoś przekupić. A tu jest jej hindusem z ubera, a tu jest jej psychoterapeutą i psychiatrą, dawcą dóbr i tak dalej. I wtedy uwaga twoja pozycja negocjacyjna jest zerowa. W momencie stawiania granic związek się kończy, często niestety kończy się to również przemocą - bo faceci kiepsko radzą sobie z frustracją i zazdrością i biją swoje lube.

 

Każdy pamięta początki swojej kariery - pracodawca przeważnie tobą poniewierał bo wiedział, że nie masz doświadczenia. Później jeśli masz szczęście to sytuacja się odwraca i poziom traktowania się zmienia. W relacjach jest podobnie tylko twoja wartość w mniejszym stopniu zależy od twojej pracy a bardziej od twoich genów i gdzie żyjesz. Z kobietami nie ma typowego ekspa. Masz kobietę, inne kobiety się tobą interesują, nie masz kobiety wracasz na poziom zerowy. To nie jest tak, że jesteś z 2, 3, 4 dziewczyną to później łatwiej być z 5, 6, 7. Nie jest. Masz początkową wartość bezwzględną którą możesz delikatnie zwiększyć i tyle. Ja mam pewien sposób który mi ułatwia powiedzmy przygodny seks ale to jest oparte na manipulacji coś ala pua stargetowany pod bardzo wąski typ kobiet, ale jak chce zbudować coś normalnego to jakbym nie miał żadnego doświadczenia bo się po prostu 98% kobietom nie podobam co jest niestety bardzo częste u normika niższego rzędu. 

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1d47f62fa3db68581765cc986143fb06d51d6237

Zapodam klasyka - I tyle jeśli chodzi o gadanie kobiet - wszystkie chcą jednego typu różniącego się szczegółami.
One srają na miłych i lubiących je nerdów lub innych gości sub 7/10. Szkoda że tak jest a nie tak jak one mówią xD
Wy to wiecie, my to wiemy, one też wiedzą, ale wolą samooszukiwać się i udawać święte - jak faryzeusze - poza tym kto normalny czyta te ich oderwane od rzeczywistości stwierdzenia? Nie szkoda wam czasu? Patrzcie co robią a nie co mówią. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

One srają na miłych i lubiących je nerdów lub innych gości sub 7/10. Szkoda że tak jest a nie tak jak one mówią xD

Dokładnie jak w tym memie co wrzuciłeś. Tak naprawdę czy jesteś miły czy niemiły nie ma fundamentalnego znaczenia jak się podobasz. Przeważnie topka chłopów jest badboyami/dupkami ale wynika to z tego, że mogą być.

 

Jak robisz rzeczy jak badboy a nie masz odpowiedniego frame to kończysz z rozwodem, alimentami albo łatką gwałciciela przemocowca.

 

To paruje facetom mózgi bo męski umysł chce reguł, sprawiedliwości, równości opartego na regułach. Jak będziesz ciężko zapierdzielał to będziesz miał kobiety, jak będziesz robił x to będziesz miał y. A jak tak się nie dzieje to się pojawia agresja i żal. Ciężko pracowałeś poświęcałeś się a żona cię nie kocha i nie chce z tobą nawet sypiać w jednym łóżku?

 

Tak samo z pracą, możesz pracować 23 godzinny dziennie ale nigdy nie dorównasz niektórym bardzo utalentowanym ludziom którzy po prostu otrzymali pewnego rodzaju dar "od boga" i tyle. Kiedyś ludzie przynajmniej rozumieli że świat z natury jest bardzo niesprawiedliwy i upatrywali sprawiedliwości w życiu po śmierci, teraz wielu ludzi dosłownie żyje w własnej fantazji i dla obrony tej fantazji, poniżą cię, pobiją a czasami nawet zabiją (większość izmów)

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Fenomen_sprawiedliwego_świata

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Zapodam klasyka - I tyle jeśli chodzi o gadanie kobiet - wszystkie chcą jednego typu różniącego się szczegółami.
One srają na miłych i lubiących je nerdów lub innych gości sub 7/10. Szkoda że tak jest a nie tak jak one mówią xD

One srają na miłych i lubiących je nerdów którzy jednocześnie są nieogarami, którym trzeba robić za mamusie.

A że masa takich jest to EoT

Poza tym jest różnica miedzy byciem miłym a myśleniu że jest się miłym. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Libertyn napisał:

One srają na miłych i lubiących je nerdów którzy jednocześnie są nieogarami, którym trzeba robić za mamusie.

A że masa takich jest to EoT

Poza tym jest różnica miedzy byciem miłym a myśleniu że jest się miłym. 

Co nie zmienia faktu że tak naprawdę "charakter" nie zbyt dużego wpływu jak postrzegają faceta kobiety, bo charakter to nie geny, a bardziej "przyjemny dodatek" podobnie zresztą jak hajs, czy znajomości. Kobiety chcą wszystkiego jak i więcej - zresztą wystarczy popatrzeć na ostatnią aferkę pewnego piłkarza - możesz mieć wszystko poza genami a i tak p0lka będzie chcieć więcej. Gadziego mózgu nie powstrzymasz, zwłaszcza kiedy system jest przeciw tobie, a on premiuje kobiety.

Poza tym: wątpię że w dzisiejszych czasach ostrej hipergamii i hiperinflacji wartości facetów - jakikolwiek facet (poza chadami) może wymagać tak naprawdę czegokolwiek od kobiet - bo te i tak znajdą frajera, a ten już niekoniecznie. Wymagający (chociażby gotowania) przeciętny facet (i do tego alfa czy PUAowiec) to prędzej skończy sam, niż otrzyma zainteresowanie od pań które jego wymogi by spełniły.

 

Na wymogi/ramy/itp to może sobie pozwolić facet, który spełnia normy chadowskie, ma wzrost i ma dostęp do kobiet (no należy do tego mistycznego 10%) - bo to one o niego chcą walczyć, a cała reszta to może najwyżej cope'ować, lub brać kobiety znacznie poniżej oczekiwań (borderki, chore psychicznie i fizycznie, brzydkie, nienawidzące gotować, sprzątać itd. itp.)...

Witam w Dolinie Clownów XD Zapraszam..... A nie, my już żyjemy w cyrku XD

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

Co nie zmienia faktu że tak naprawdę "charakter" nie zbyt dużego wpływu jak postrzegają faceta kobiety, bo charakter to nie geny, a bardziej "przyjemny dodatek" podobnie zresztą jak hajs, czy znajomości.

XD. Ma takie znaczenie jak dla facetów. Dla jednych ma a inni wiążą się z pustakami lub szonami bo mają fajne cycki. 

4 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

Kobiety chcą wszystkiego jak i więcej - zresztą wystarczy popatrzeć na ostatnią aferkę pewnego piłkarza - możesz mieć wszystko poza genami a i tak p0lka będzie chcieć więcej.

Możesz mieć też geny i efekt będzie ten sam. 

4 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

Gadziego mózgu nie powstrzymasz, zwłaszcza kiedy system jest przeciw tobie, a on premiuje kobiety.

Tia

4 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:


Poza tym: wątpię że w dzisiejszych czasach ostrej hipergamii i hiperinflacji wartości facetów - jakikolwiek facet (poza chadami) może wymagać tak naprawdę czegokolwiek od kobiet - bo te i tak znajdą frajera, a ten już niekoniecznie. Wymagający (chociażby gotowania) przeciętny facet (i do tego alfa czy PUAowiec) to prędzej skończy sam, niż otrzyma zainteresowanie od pań które jego wymogi by spełniły.

XD Wyjdź z piwnicy. 

4 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

Na wymogi/ramy/itp to może sobie pozwolić facet, który spełnia normy chadowskie, ma wzrost i ma dostęp do kobiet (no należy do tego mistycznego 10%) - bo to one o niego chcą walczyć, a cała reszta to może najwyżej cope'ować, lub brać kobiety znacznie przekraczające oczekiwania (borderki, chore psychicznie i fizycznie, brzydkie)...

Witam w Dolinie Clownów XD Zapraszam..... A nie, my już żyjemy w cyrku XD

Ja siedzę na widowni. A d00merski repertuar jest do dupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tak pierdolić to za robotę byście się wzięli. Ile razy można to samo wałkować ?

 

Patrzcie :

https://www.tiktok.com/@okan.serbes/video/7228271057554115882

 

https://www.tiktok.com/@okan.serbes/video/7221590399188585770

 

https://www.tiktok.com/@okan.serbes/video/7219694924034297131

 

 

A teraz najlepsze :
https://www.tiktok.com/@okan.serbes/video/7214158110246636842

 

 

Można ? Można. Tylko zamiast copowania na forum trzeba się wziąć i zacząć coś ze sobą robić.

 

 

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Można ? Można. Tylko zamiast copowania na forum trzeba się wziąć i zacząć coś ze sobą robić.

Zapomniałeś dodać, że trzeba jeszcze spełnić Step 2: Don't be unattractive ;) Nie neguję pracy którą ten gość musiał włożyć w siebie, dostał jednak cholernie mocne karty startowe: ponadprzeciętny wzrost, korzystne proporcje ciała: barki vs miednica, nieestrogenowa dystrybucja tkanki tłuszczowej, regularne rysy twarzy, brak przedwczesnego łysienia czy chociażby brak zaburzeń psychicznych - bo nawet z lekkim autyzmem taki spacerek po mieście by nie wyszedł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dassler89 napisał:

Bo w ich mniemaniu, zaraz taki portugalczyk się z nimi ochajta, bedą miec ślub …..

Polce nawet taki rasowy portugalec sie wczesniej czy pozniej znudzi . Tylko ze oni nie przebieraja w srodkach . Taka jedna niemal nie przeszla na drugi swiat po tym jak sie gosc dowiedzial o jej wybrykach . Chlop dostal pasiaki , laske beda skladali do kupy jeszcze jakis czas . Nawet 2ka bejbikow z wymarzonym chlopem nie powstrzyma kobity przed kombinowaniem .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, azmelkejs said:

Jak się lasce podobasz to nie napierdala w ciebie shittestami.

Napierdala, napierdala...

Owszem, najpierw zrobi wszystko, żeby zdobyć gościa i to jest ten dobry okres, ale później chce upewnić się, że wciąż go trzyma więc jeszcze bardziej go testuje.

Jedna z teorii mówi, że to dobry znak. Lale nie testują tych których mają w dupie.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Foxtrot napisał:

Nie neguję pracy którą ten gość musiał włożyć w siebie, dostał jednak cholernie mocne karty startowe: ponadprzeciętny wzrost, korzystne proporcje ciała: barki vs miednica, nieestrogenowa dystrybucja tkanki tłuszczowej, regularne rysy twarzy, brak przedwczesnego łysienia czy chociażby brak zaburzeń psychicznych - bo nawet z lekkim autyzmem taki spacerek po mieście by nie wyszedł.

Co Ty gadasz, chłop wcale nie jest super wysoki to raz (w stanach po prostu są mali ludzie), twarz przed miał raczej brzydką niż ładną to dwa, a trzy to zawsze musicie coś znaleźć żeby sobie zracjonalizować dlaczego nie warto się postarać.

Może i nie dojdziesz do tego jego poziomu że laski będą Cię zaczepiały na ulicy ale coś ze sobą możesz zrobić żeby poprawić obecną sytuację, a nie tylko się użalać nad swoim losem incela i czytać blackpillowe wynurzenia.

Mój kolega rok temu też podobne rzeczy pieprzył, okazało się i w jego przypadku że można.

Ruszcie dupy !

 

9 minut temu, OGÓR napisał:

Podsumowujac, jedyne co mozna zrobic...

 

May be an image of 2 people and text that says "Naucz syna być mężczyzną zanim szkoła i popkultura nauczą Ao jak być kobietą."

Mnie zadziwia jak bardzo kobiety są obecnie spragnione facetów robiących takie proste acz męski rzeczy jak właśnie rąbanie drewka. Miałem niedawno u siebie w domu całe stado bab i jak tylko szedłem rąbać drzewo to wychodziły za mną albo stały po oknach. Moja sama mnie pyta kiedy idę rąbać i żebym ją zawołał. Później siada sobie obok i patrzy. Na pytanie skąd to u niej mówi że it's just nice to watch. To samo jak się golę brzytwą. Dziwne i cringowe są te baby czasem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Sankti Magistri napisał:

w stanach po prostu są mali ludzie

W których stanach dokładnie? W stanach które ja znam, to tam można kupić 5xl koszulki. I jest masa ludzi którzy je kupują. Mógłbym powiedzieć o Włochach ze są mali i niscy ale o stanach? Ni99a Please! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem SKM. 
Obok trzy dziewczyny.  Dwie się migdalą, trzecia patrzy. Wysiadają na tym samym przystanku co ja. 
Jak blondyna w topie odsłaniającym pępek się odezwała to aż przystanąłem. 
Okazało się że ona to on. Tak kobiecy że gdyby nie głos to nie pomyślałbym że to facet. 

Także ten. Nie macie szczeny i męskiego systemu odkładania tłuszczu i jesteście w wieku koło 20? To może spróbujcie w drugą stronę i sobie koście lewicujące alternatywki ?

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Mnie zadziwia jak bardzo kobiety są obecnie spragnione facetów robiących takie proste acz męski rzeczy jak właśnie rąbanie drewka.Miałem niedawno u siebie w domu całe stado bab i jak tylko szedłem rąbać drzewo to wychodziły za mną albo stały po oknach.

Bo to niejako pokaz siły. A jak baby z miasta to dla nich wręcz ciekawostka kulturoznawcza. Jakbyś poiszedł doić krowy to też by były ciekawe. 

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

 Moja sama mnie pyta kiedy idę rąbać i żebym ją zawołał. Później siada sobie obok i patrzy. Na pytanie skąd to u niej mówi że it's just nice to watch. To samo jak się golę brzytwą. Dziwne i cringowe są te baby czasem.

Ja sam jestem cringeowy. Mógłbym się godzinami patrzeć jak taka sie czesze lub robi warkocze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zuckerfrei napisał:

W których stanach dokładnie? W stanach które ja znam, to tam można kupić 5xl koszulki. I jest masa ludzi którzy je kupują. Mógłbym powiedzieć o Włochach ze są mali i niscy ale o stanach? Ni99a Please! 

Ja byłem ostatnio na zachodnim wybrzeżu i ludzie mijani na ulicach są tam generalnie niżsi niż w pl, to że są przy tym grubi to inna rzecz.

 

17 minut temu, Libertyn napisał:

Jechałem SKM. 
Obok trzy dziewczyny.  Dwie się migdalą, trzecia patrzy. Wysiadają na tym samym przystanku co ja. 
Jak blondyna w topie odsłaniającym pępek się odezwała to aż przystanąłem. 
Okazało się że ona to on. Tak kobiecy że gdyby nie głos to nie pomyślałbym że to facet.

Jak to mówią swój swego pozna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.