Skocz do zawartości

Wchodzę na facebooka


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Montella26 napisał(a):

Ino wódeczka

Wódko, wódeczko, wódko pozwól  mam, krótko żyć wesolutko. 

3x 

Wódko!

 

 

Co Ty filmów nie oglądasz? 

W jednym było:

 

napijemy się wódeczki, potem wpadną dupeczki...

 

 

No i o co cała awantura...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2023 o 16:32, Montella26 napisał(a):

Gdzie tu logika? 

Kiedys na starym kanale radio samiec była audycja, dlaczego wiele kobiet wybierają prostego a nie inteligentnego mężczyznę, warto,żeby Marek to nagrał, albo jeszcze raz wrzucił, tam to wyjaśniał.

W dniu 5.06.2023 o 18:33, Obliteraror napisał(a):

;)

Co to za bajka ? skąd ją wytrzasnąłeś ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2023 o 18:59, Montella26 napisał(a):

Gdyby Ci kurwa w domu mówili. Ze nie masz baby. Ze sobie baby nie umiesz znaleźć. Gdyby ci stary mówił, ze ludzie mówią ze nie mam dziewczyny. I że przeze mnie będą chodzić na około. To co byś zrobił. Zwariowałbys. 

 

Ja cię ładuję na moją czarną listę.

 

Nie chcę przebywać z energią nieudaczników ani w realu ani patrząc na to co piszą.

 

Dobrze, że nie masz dziewczyny bo i tak byś przepadł i obyś nigdy nie miał bo jeszcze z drugiej strony dołożysz się tylko do ich patrzenia na nas jak na gówno swoim pierdoleniem.

 

ps. Forma życiowa i pomiatają tobą na chacie? Żal.pl

 

W dniu 5.06.2023 o 18:59, Montella26 napisał(a):

Zwariowałbys. 

 

To oni by ochujeli gdyby zaczęli. Gwarantuje. 

 

Z resztą mam ich tak ustawionych, że już kuzyna 10lat młodszego przy stole męczą kiedy się ożeni a mnie nigdy nikt nie odważy o to spytać. Także idzie trochę tych p0laczków poustawiać w pewnych kwestiach nie jęcz. A zapomniałem ty kochasz jęczenie.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2023 o 18:59, Montella26 napisał(a):

Gdyby Ci kurwa w domu mówili. Ze nie masz baby. Ze sobie baby nie umiesz znaleźć. Gdyby ci stary mówił, ze ludzie mówią ze nie mam dziewczyny. I że przeze mnie będą chodzić na około. To co byś zrobił. Zwariowałbys. 

 

Rodzinę też trzeba sobie wychować, jak dajesz się zaginać takimi pytaniami, to nic dziwnego, że zgłębiają temat i narzucają Ci swoje widzenie.

Nie umiesz im powiedzieć, że nie chcesz tego słuchać? Że, nie trafiłeś jeszcze na dziewczynę, która odpowiada Twoim wymaganiom?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wielebny93 napisał(a):

 

Rodzinę też trzeba sobie wychować, jak dajesz się zaginać takimi pytaniami, to nic dziwnego, że zgłębiają temat i narzucają Ci swoje widzenie.

Nie umiesz im powiedzieć, że nie chcesz tego słuchać? Że, nie trafiłeś jeszcze na dziewczynę, która odpowiada Twoim wymaganiom?

 

Już to zrobiłem. I stwierdzili, że dużo chłopów jest samych. Nie każdy musi być w związku. A kiedyś trafię na odpowiednią dziewczynę. 

1 godzinę temu, Machine89 napisał(a):

Może dlatego, że opisany ojciec dziecka i partner życiowy potrafił dziewuchę zbajerować, potem wyruchać i zalać formę, a nie tylko napierdalać posty na forum ciągle oceniające i szykanujące innych?

Moze dlatego. Ta panna pisala do mojego kumpla. Gdy spotykała się z tym typem i się z nim ruchała juz. 

Moze dziwnym trafem jedna koleżanka wspomniała, że ona nigdy nie będzie mieć męża.

Dodam,że miała męża. I już jest po rozwodzie. A i waliła męża po rogach oczywiście. 

Wiec żadnych umiejętności podrywu ten typ nie ma. Bo panna zarywa do wszystkich. 

14 godzin temu, nowy00 napisał(a):

Odliczają teraz dni do 800+ :D

Rollercoster dostarcza ten gość i kobieta się go trzyma.

Ciekawe czy chłopaczyna dalej będzie wódeczkę łoił. Ja to marnie widzę. W dodatku mieszkanie u teściów. To its over 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Montella26 napisał(a):

Ciekawe czy chłopaczyna dalej będzie wódeczkę łoił. Ja to marnie widzę. W dodatku mieszkanie u teściów. To its over 

Interesujące. Nie znam gościa. Jednak jakoś zbajerował te kobietę, że z nim jest i mają teraz dziecko.

Z takich związków często się rodzą samodne madki.

Nie analizowałbym czyjegoś życia przesadnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.06.2023 o 16:32, Montella26 napisał(a):

Typ lvl 27. Ona 30. Mieszkają wszyscy na kupie w jej rodzinnym domu. Łącznie z jej siostra i jej chłopakiem. W dodatku rodzice tych panien. 

Typ. Powykrzywiany od mefedronu. Jebie za najniższa. Chudy jak patyk. Dosłownie chuchro. Ni to ładne, ni to mądre. Głupie i tyle bo znam osobiście. 

I zaczynam się zastanawiać. Nadwyżka mężczyzn a panna idzie w tango z takim typem. Gdzie tu logika? 

Potem płacz i zgrzytanie zębów? 

Nie żebym kogoś obrażał czy coś w tym stylu. Ale naprawdę się pannie dziwię i tyle. Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć. Chłop lekko duch. Dwie lewe ręce do roboty. Ino wódeczka. 

Potężny blackpill obalony po raz 999999.

Co chwila widzę nieatrakcyjnych chłopów ćmoków/misiaczków/grubasków z ładnymi Polkami na ulicach.

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

W dniu 5.06.2023 o 18:59, Montella26 napisał(a):

Gdyby Ci kurwa w domu mówili. Ze nie masz baby. Ze sobie baby nie umiesz znaleźć. Gdyby ci stary mówił, ze ludzie mówią ze nie mam dziewczyny. I że przeze mnie będą chodzić na około. To co byś zrobił. Zwariowałbys. 

Odbierałbym to jako wyraz troski z jednej strony, a z drugiej odczuwał dysonans, bo najczęściej to rodzice są winni temu, że dorosły chłop ma trudności z babami, więc te pretensje są nie na miejscu.

Edytowane przez pytamowiec
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26 po co to rozkminiasz, masz ból dupy że typ obraca laskę i mają dziecko? Sam jakąś poderwij i obracaj to nie będziesz patrzył na innych.

 

Otoczenie Ci zryło beret przypierdółkami o bycie singlem. Olej ich jak Ci @Król Jarosław I pisze. To Twoje życie, jesteś dorosły i sam decydujesz. 

 

W tym układzie co opisujesz to ona najwięcej ryzykuje ponieważ jak przyjdzie co do czego to zostanie sama z dzieckiem.

Badboy - ćpun i pijak odfrunie w siną dal i sobie poradzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2023 o 16:32, Montella26 napisał(a):

A tam zdjęcie dziecka. Dopiero co się urodziło. Pewna znajoma. Oznaczyła typa który jest ojcem. Oczywiście mnóstwo lajkow i pierdylion komentarzy ochy i achy. 

Typ lvl 27. Ona 30. Mieszkają wszyscy na kupie w jej rodzinnym domu. Łącznie z jej siostra i jej chłopakiem. W dodatku rodzice tych panien. 

Typ. Powykrzywiany od mefedronu. Jebie za najniższa. Chudy jak patyk. Dosłownie chuchro. Ni to ładne, ni to mądre. Głupie i tyle bo znam osobiście. 

I zaczynam się zastanawiać. Nadwyżka mężczyzn a panna idzie w tango z takim typem. Gdzie tu logika? 

Potem płacz i zgrzytanie zębów? 

Nie żebym kogoś obrażał czy coś w tym stylu. Ale naprawdę się pannie dziwię i tyle. Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć. Chłop lekko duch. Dwie lewe ręce do roboty. Ino wódeczka. 

No a tutaj typeczek ogarnia dwie laseczki i odpowiedzi daje chłop typu 'no bo na mieście dużo fajnych ludzi tego, można się napić, potańcować tego' XD A nawet jakiś piękny nie jest

9:23

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda zamknął temat.

 

Acz trochę szkoda tyle tekstu. Autora już tutaj znamy, mimo rzekomo dobrego wyglądu jest mentalnie więźniem przegrywu, a brak jakiejś umiejętności autorefleksji (każdą krytykę odbiera personalnie) sprawia że wszelkie uwagi są bezowocne, jak grochem o ścianę. Tutaj potrzebne jest jakieś mocne zderzenie z ziemią. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, HeadBolt napisał(a):

No a tutaj typeczek ogarnia dwie laseczki i odpowiedzi daje chłop typu 'no bo na mieście dużo fajnych ludzi tego, można się napić, potańcować tego' XD A nawet jakiś piękny nie jest

9:23

 

Ten od 9:23 założę się, że nawet nie wie o żadnych Pillach. Nazwałbym go naturalsem :) Idzie mu. Z życia też takich gości jak on kojarzę co mieli duże branie u kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2023 o 16:15, pytamowiec napisał(a):

Potężny blackpill obalony po raz 999999.

Co chwila widzę nieatrakcyjnych chłopów ćmoków/misiaczków/grubasków z ładnymi Polkami na ulicach.

Oczywiście że tak, wszak liczy się dobre serduszko nie wygląd, a flepiarz 1/10 może mieć pannę 10/10 córkę prezesa KGHMu, przecież idiotyczne myśleć że nasze panie interesuje wygląd 😃

Wystarczy że masz łuszczycę i wszystkie panny Twoje, a spamowanie komuś o swoich wyimaginowanych problemach zdrowotnych (chłopie pomóż mi!) z pewnością je rozwiąże 🤷

 

Przeginka w każdą stronę jest zła. Najlepszy samochód nie pojedzie bez kierowcy a najlepszy kierowca nie pojedzie samochodem bez silnika.

 

A co do tematu - wyjątki były są i będą, za dużo myślenia za mało działania ale dont worry - sam też tam nieraz mam i jestem tego świadom.

Poznanie zasady funkcjonowania świata jest niezbędne, ale sama wiedza bez działania nie pomoże. 

Można się żalić że w Polsce jest jak jest (bo jest), widzieć że za granicą szukają specjalistów (takich prawdziwych, nie opalonych "lekarzy i inżynierów") ale bez podjęcia decyzji, nauczenia się języka i wyjazdu nic się nie zmieni.

To tak w tym kawale o teorii i praktyce. W teorii są trzy miliony, a w praktyce dwie kurwy i pedał.

 

A późnej narzekanie że bezzębny sąsiad alkoholik po szparagach kupuje nową gablotę za ojro a wy po roku odkładania kupujecie grata za równowartość tysiąca euro. 

 

Najlepszy samochód nie pojedzie, jeśli nie zatankujecie mi paliwa, nie włożycie kluczyka i nie wbijecie biegu, tyle.

A odnośnie dyskusji o wyglądzie, polecam audycje i książki Marka Kotlińskiego😉 Ale odnoszę wrażenie że jego książki i audycje to nic w porównaniu do najnowszych teorii naszych wybitnych naukowców forumowych 🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 5.06.2023 o 17:49, Egregor Zeta napisał(a):

Całą teoria redpilla upadła, można się rozejść...

Ponieważ w tekście nie ma słowa jak atrakcyjna była owa panna, to może ten ów osobnik był jednak najlepszą dla niej opcją ;) i może piguła jednak trochę się obroni ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.