Skocz do zawartości

Serdecznie witam na forum nowego Brata Moderatora; gratulacje!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu, miałem przyjemność pochwalić się Państwu, że będziemy mieli dwóch zacnych Braci, awansujących na stanowisko moderatorów.

 

A dziś śpieszę z doniesieniem, że do mod-ekipy dołączy jeszcze jeden zacny Brat - @Krugerrand

 

Dziękuję Ci serdecznie i gratuluję.

 

Normalni ludzie chcący pomocy, czy też zwyczajnie porozmawiać na tematy wyszydzane na większości portali, będą mogli spokojnie skupić się na tym, na czym im zależy.

 

Natomiast ludzie przewrotni, fałszywi, działający w sposób wulgarny i chamski, szukający dramatów i kłótni, będą grzecznie wyproszeni, skoro nie umieją uszanować zasad panujących na tym forum.

 

Nowi moderatorzy, obeznani z wszelkimi klikami na forum, znający tu ludzi "oddolnie", szczególnie przyjrzą się działaniom manipulatorów w "białych rękawiczkach", gdzie ktoś bardzo subtelnie wbija szpilę i nią kręci, pozując na zwykłego użytkownika, a gdy zostanie złapany - na ofiarę dyktatorów i szaleńców którzy zwariowali. I tak w tle bluzgów i krzyków że forum już teraz na pewno upadnie, wyrzucamy kreaturę atakującą spokojnych ludzi i żyje nam się lepiej.

 

Są też jeszcze konta, na których są "moi" hejterzy. Niewiele ich zostało, ale są. Bardzo się pilnują by nie wpaść, gdyż założenie nowego konta kosztuje 25 złotych. A to dla multimilionerów i ludzi sukcesu z Karnistrowa, kwota często nie do przeskoczenia. Powoli się ich wyłapie.

 

Tymczasem życzę wszystkim miłego dnia, korzystajcie spokojnie z forum - a chłopaki z naszej ekipy zajmą się "elementem".

 

 

  • Like 27
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PyrMen napisał(a):

Ps. Czy już mogę uprzejmie donosić?

Bardzo dobrze, że o tym wspominasz.

 

Korzystając z okazji chciałbym rozpisać konkurs na to kogo mam jako pierwszego z forum wykopać.

 

Propozycje wraz z uzasadnieniem proszę przesyłać do mnie na priv😉

 

Dobra, dosyć tych głupich żartów z mojej strony. Chciałbym raz jeszcze oficjalnie podziękować @Marek Kotoński za propozycję oraz reszcie Moderatorów za poparcie mojej osoby. Jest to dla mnie zaszczyt i zarazem ogromna przyjemność dołączyć do tak zacnego grona użytkowników.

 

Ta jak @Jan III Wspaniałypisałeś, jest to jak awans w pracy i dokładnie tak się czuję. Pewnie zajmnie mi nieco czasu ogarnięcie co i jak, więc pewnie tak od razu karami rzucać nie będę. Bądźcie wszyscy, przynajmniej na razie, spokojni😁

 

Dziękuję również za dotychczasowe oraz przyszłe gratulacje. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 12
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasła motywacyjne Bractwa Moderatorskiego:

 

Lepiej dać warna tysiącu niewinnym forumowiczom i złapać jednego winnego, niż nic nie robić :))))

 

Warn dla jednego forumowicza to tragedia, a dla kilkunastu to statystyka :)))

 

 

Powodzenia!

  • Like 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krugerrand napisał(a):

Bardzo dobrze, że o tym wspominasz.

 

Korzystając z okazji chciałbym rozpisać konkurs na to kogo mam jako pierwszego z forum wykopać.

 

Propozycje wraz z uzasadnieniem proszę przesyłać do mnie na priv😉

 

Dobra, dosyć tych głupich żartów z mojej strony. Chciałbym raz jeszcze oficjalnie podziękować @Marek Kotoński za propozycję oraz reszcie Moderatorów za poparcie mojej osoby. Jest to dla mnie zaszczyt i zarazem ogromna przyjemność dołączyć do tak zacnego grona użytkowników.

 

Ta jak @Jan III Wspaniałypisałeś, jest to jak awans w pracy i dokładnie tak się czuję. Pewnie zajmnie mi nieco czasu ogarnięcie co i jak, więc pewnie tak od razu karami rzucać nie będę. Bądźcie wszyscy, przynajmniej na razie, spokojni😁

 

Dziękuję również za dotychczasowe oraz przyszłe gratulacje. 

 

Przyznaj się ile wysłałeś szefowi srebrników? Tzn kruggerandów?

Gratulacje!

 

To po starej znajomości usuniesz mi te ostrzeżenia, nie mogę przez nie spać od dwóch lat!

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, spacemarine napisał(a):

To po starej znajomości usuniesz mi te ostrzeżenia, nie mogę przez nie spać od dwóch lat!

Ok, ale ile jesteś w stanie w zamian poświęcić swoich złotych Krugerrandów za tę usługę? No wiesz, że przecież nie ma nic za darmo:P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @Krugerrand

2 godziny temu, Redbad napisał(a):

"Po warnach ich poznacie" ew. św. Marka 1rozdział 25 wers

Mt 26,14-16

Wtedy jeden z Dziewięciu, imieniem K., udał się do moderatorów15 i rzekł: «Co chcecie mi dać, a ja mu dam warna». A oni wyznaczyli mu trzydzieści Krugerrandów. 16 Odtąd szukał sposobności, żeby ich banować. :D 

 

Edytowane przez MarkoBe
  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarkoBe napisał(a):

Gratulacje @Krugerrand

Mt 26,14-16

Wtedy jeden z Dziewięciu, imieniem K., udał się do moderatorów15 i rzekł: «Co chcecie mi dać, a ja mu dam warna». A oni wyznaczyli mu trzydzieści Krugerrandów. 16 Odtąd szukał sposobności, żeby ich banować. :D 

 

O kurde, zajebiste 😂😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarkoBe napisał(a):

Gratulacje @Krugerrand

Mt 26,14-16

Wtedy jeden z Dziewięciu, imieniem K., udał się do moderatorów15 i rzekł: «Co chcecie mi dać, a ja mu dam warna». A oni wyznaczyli mu trzydzieści Krugerrandów. 16 Odtąd szukał sposobności, żeby ich banować. :D 

 

Genialne :)

 

4 godziny temu, spacemarine napisał(a):

 

Przyznaj się ile wysłałeś szefowi srebrników? Tzn kruggerandów?

Gratulacje!

 

To po starej znajomości usuniesz mi te ostrzeżenia, nie mogę przez nie spać od dwóch lat!

 

Nic nie dostałem, to potwarz! A domek i stingera kupuję sobie bo... wygrałem w totka :)

 

 

-------------------------------------------

 

Co nas nie zbanuje, to nas wzmocni :)

 

Dwa najważniejsze dni w życiu to ten, w którym dostałeś pierwszego warna, i ten, kiedy zrozumiesz, dlaczego go dostałeś. – Mark Twain

 

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krugerrand napisał(a):

Ok, ale ile jesteś w stanie w zamian poświęcić swoich złotych Krugerrandów za tę usługę? No wiesz, że przecież nie ma nic za darmo:P

 

Widzicie, prawdziwy charakter człowieka poznaje się po tym jak da mu się trochę władzy :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.