Skocz do zawartości

Jak rozkochać iphonówkę?


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

 

Mam problem z dziewczyną. Jest to Mulatka, od kilku lat w Europie. Ma 23 lata i Iphona kupionego jej przez „kogoś” przed covidem (o długość jego ptaka nie pytałem, bo to nie moja sprawa). Ma charakter laski, która jest trudna do poznania, bo zazwyczaj żyją one w cieniu z nudnym chłopakiem i nie da się ich spotkać, chyba że jako szef w ich nudnej pracy. Ona akurat pracuje w rozrywce i nie może być w domu w nocy - dzięki temu ją poznałem. Od początku była fajna, pocałowała mnie pierwsza i dotykaliśmy się jak nastolatkowie. Wcisnęła mi też kontakt do siebie i chciała dać insta, ale byłem zbyt pijany żeby zapisać, pokazała mi później. Byliśmy na dwóch udanych randkach i potem wyjechała z miasta, do innej pracy - godzina lotu ode mnie. A w międzyczasie wspomniała, że brakuje jej pieniędzy na ten wyjazd, powiedziałem że może pożyczę, ale nie nalegała. No i już jest w nowym miejscu, rozmawiamy sobie przez komunikator i nagle mówi, żeby jej wysłać kasę moneygramem. Ja jej na to, że ta metoda jest przeklęta i tego nie zrobię, ale bardzo podoba mi się jej charakter i przecież sama wyszła z tym, żeby obdarzyć się uczuciem (pamiętała też, że okoliczności naszego zapoznania się kosztowały mnie 380 euro i nie tylko ona mnie wtedy wycałowała). Ponawiała próbę z tą przesyłką 3 razy, stosując różną argumentację, potem zrezygnowała mówiąc, że stara się otaczać szczodrymi ludźmi. No i teraz nie ma dla mnie czasu, odpowiada na komunikatorze po dwóch dniach, chociaż czasem sama się odzywa. Wniosek: gold digger, prawdopodobnie szuka lepszych bankomatów niż ja.

 

O mnie: wyglądam na około 30 lat, mam dobre ciuchy, party vibe i dostatecznie dużo kasy. Laski same zagadują (te młodsze) albo dają mi wyraźne sygnały do akcji, więc problem nie leży we wrażeniu wizualnym. SMV mojej wybranki to około 7, natomiast MMV dla kogoś, kto nie wie czego szukać - nisko, bo nikt w Europie nie traktuje ich serio, Arabowie się nimi brzydzą, a ciemniejsi faceci są niepoważni.

 

Jak wspomniałem podoba mi się jej charakter, inteligencja, zdolność szybkiego decydowania oraz po prostu uroda i chcę mieć taką żonę. Tylko trzeba trochę zmoderować to jej podejście brania kasy za darmo. Jak Waszym zdaniem należy się do tego zabrać? W zasadzie mam wszystko, na co mogłaby polecieć (poza wysokim wzrostem i młodym wiekiem paszportowym, ale to nie jest Polka). Nowe poszukiwanie jest zbyt pracochłonne, wolę „naprawić” tę konkretną laskę. Da się to zrobić?

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, rozbujnik said:

 Nowe poszukiwanie jest zbyt pracochłonne, wolę „naprawić” tę konkretną laskę. Da się to zrobić?

Nie da się, ale wiem jak rozwiązać Twój problem i sprawić żebyś przy okazji się czegoś nauczył.

 

Wyślij jej tę cholerną kasę o którą laska tak prosi. 

 

Problem z dziewczyną sam zniknie 😄

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, rozbujnik napisał(a):

(...) Ma 23 lata i Iphona kupionego jej przez „kogoś” przed covidem (...)  ich nudnej pracy. Ona akurat pracuje w rozrywce i nie może być w domu w nocy (...) Od początku była fajna, pocałowała mnie pierwsza i dotykaliśmy się jak nastolatkowie. Wcisnęła mi też kontakt do siebie i chciała dać insta, ale byłem zbyt pijany(...) wspomniała, że brakuje jej pieniędzy na ten wyjazd, powiedziałem że może pożyczę, ale nie nalegała. (...)nagle mówi, żeby jej wysłać kasę moneygramem(...) bardzo podoba mi się jej charakter i przecież sama wyszła z tym, żeby obdarzyć się uczuciem (...) okoliczności naszego zapoznania się kosztowały mnie 380 euro i nie tylko ona mnie wtedy wycałowała). (...) mówiąc, że stara się otaczać szczodrymi ludźmi. (...)

 

chcę mieć taką żonę.

Młoda iphoniara z zagranicy, pracujaca w jakiś rozbieranym klubie i obmacująca się z pijanymi klientami. Których potem naciąga na "love love" i przelewy na konto.

Materiał na zonę prima sort. 

 

3 minuty temu, SuperMario napisał(a):

Wyślij jej tę cholerną kasę o którą laska tak prosi. 

 

Problem z dziewczyną sam zniknie

Albo się rozmnoży. No wiesz "właściciel mieszkania będzie ją stalkował i domagał się dopłaty", "iphon jej wpadnie do WCty i naprawa będzie kosztować 500$", "pies jej zje zeszyt"....

Dobrego jelenia nie porzuca się tak szybko. ;)

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zuckerfrei napisał(a):

Jak kupisz mi iPhone to dam Ci rady jak to ugryźć tak aby jadła Tobie z ręki. 

 

Lecz wpierw moj iPhone.

please. 

No przecież właśnie próbuję uniknąć schematu księcia nigeryjskiego. Zróbmy to inaczej: skoro będzie mi jadła z ręki, to ją namówię, żeby dała mi tego iPhona i wyślę Ci go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał(a):

@rozbujnik, inaczej - to inwestycja z Twojej strony. W zadym wypadku nie będziesz dla mnie księciem, a inwestorem. Używanego nie chcę, nie dam rad używanych, tylko skrojone pod Ciebie.

 

Proszę wpłać na forum 100pln. 

To stówka na forum czy ajfon? Pierwsze mogę załatwić w 10 minut, tym bardziej, że mam już zasadniczo słuszną radę od @GriTo i chętnie posłucham dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rozbujnik napisał(a):

chętnie posłucham dodatkowych.

 

Masz kilka opcji:

- przelać hajs, bo golddigger go chcę

- przelewać więcej 

- wziąść dla niej kredyt, przed odebrać płatność w naturze

- złapać syfa i zostać z długiem 

 

Idź na divy będzie taniej, transakcja będzie szczera i jaja przestaną się gotować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BumTrarara napisał(a):

Młoda iphoniara z zagranicy, pracujaca w jakiś rozbieranym klubie i obmacująca się z pijanymi klientami. Których potem naciąga na "love love" i przelewy na konto.

Materiał na zonę prima sort. 

i to by było na tyle chyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.