Skocz do zawartości

No i zaczęła się azjatycka magia...


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, El Indio napisał(a):

Dawaj, chętnie poczytam wnioski po eksperymencie ze zdjęciem frediego krugera. 

 

Ciekawe, że mnóstwo Polaków zrobiłoby dokładnie to samo, by wyrwać się na zachód. 

Nie musze robic eksperymentow , mieszkam w uk od ponad 20 lat i widze to na ulicy . Stare bezzebne brzuchate trole z mlodymi azjatkami . Do czasu az sie usamodzielnia 🙃
   Polki robily to samo to fakt . Jak nie  chcial je szwab to pchaly sie na tureckie bolce aby dalej od polinskiej biedy . 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem znowu konto na Badoo, żeby obczaić lokalne Ukrainki. Niestety bieda, ogólnie laski tam to albo mocno przeciętne, albo patusiary albo dzieciate. Co do wspomnianych Filipin ustawiłem filtr wyszukiwania na przedział 18-26, miasto Manila. Najatrakcyjniejsze okazy to niestety ladyboye. Laski są niskie, pulchne, lub chłopięca sylwetka i przeciętne twarze. Żadna umiejętność gotowania czy dobry charakter tego nie obroni.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ksanti napisał(a):

Zrobiłem znowu konto na Badoo, żeby obczaić lokalne Ukrainki. Niestety bieda, ogólnie laski tam to albo mocno przeciętne, albo patusiary albo dzieciate. Co do wspomnianych Filipin ustawiłem filtr wyszukiwania na przedział 18-26, miasto Manila. Najatrakcyjniejsze okazy to niestety ladyboye. Laski są niskie, pulchne, lub chłopięca sylwetka i przeciętne twarze. Żadna umiejętność gotowania czy dobry charakter tego nie obroni.

 

 

Zależy czego szukasz, ja w wieku prawie 40 lat już wiem że wygląd damy to sprawa drugorzędna, oczywiście musi być pewne minimum tzn szczupła i nie paszczur, a takich jest o dziwo większość. Pamiętaj że materiał na modelki tam mają atencje jak nasze przeciętne p0lki i też im szajba odwala, więc zawsze jest coś za coś. Z pewnością jest większy wybór niż w polszy i pamiętaj że badoo czy tinder ma na świecie po około 100 mln ludzi z 8 mld.., więc to co jest w apce j a to co w realu to dwa różne światy. To jakiś wycinek ale sam w sobie jest obiecujący. Ale też trzeba pamietać że nadal to kobity z softem jak wszędzie na świecie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, El Indio napisał(a):

 

3. sporo użytkowniczek podkreśla swoją wiarę katolicką; dla mnie to zaskakujące biorąc pod uwagę fakt, że Polska również jest uważana za kraj wybitnie katolicki, a jednak Polacy i Polki niespecjalnie się tym afiszują w internetach; 

 

 

 

 

 

To prawda, często słyszę, że Filipiny to takie lata 80 w Polsce, nawet by się zgadzało pod względem wiary, dodałem cztery Filipinki na instagramie i trzy z czterech jak coś udostępniały to jakieś cytaty z Biblii, jakieś podziękowania dla Boga, pytanie ile w tym prawdy, a ile nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maciej45 napisał(a):

To prawda, często słyszę, że Filipiny to takie lata 80 w Polsce, nawet by się zgadzało pod względem wiary, dodałem cztery Filipinki na instagramie i trzy z czterech jak coś udostępniały to jakieś cytaty z Biblii, jakieś podziękowania dla Boga, pytanie ile w tym prawdy, a ile nie.

Na Wielkanoc są procesje z krzyżami, do których Filipińczycy dają się przybić. Generalnie, jest to katolicyzm w wersji hard, ale nie żaden fundamentalizm religijny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2023 o 09:14, thyr napisał(a):

Do czasu az sie usamodzielnia 🙃

Tak bardzo prawdziwe. Znam taki przypadek z UK. Fifka ściągnięta w wieku 20 paru lat, jak mówiła - spotkała swojego męża, gdy pracowała w "kawiarni" xD Po kilkunastu latach - wyrobiony milf z dwójką nastolatków. Styl życia trochę a'la Żony z Hollywood - przyssanie się do lepszej partii i korzystanie na pełnej. Anglicy to idioci, nawet Ci z opłaconym twarzowym - to taki domyślny program w wersji Beta, który weźmie co jest, dokładając cegiełkę do tej spierdoliny.

 

Jak my się nabijamy o łaskach 4/10 z ego w kosmosie, to nie widzieliście jeszcze jak źle jest w Anglii :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2023 o 17:15, spacemarine napisał(a):

oczywiście musi być pewne minimum tzn szczupła i nie paszczur, a takich jest o dziwo większość

Klasyk :) Byleby nie była ulana.

 

23 godziny temu, Maciej45 napisał(a):

dodałem cztery Filipinki na instagramie i trzy z czterech jak coś udostępniały to jakieś cytaty z Biblii, jakieś podziękowania dla Boga, pytanie ile w tym prawdy, a ile nie.

Niektóre na pokaz inne nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polscy mężczyźni mają za niskie poczucie własnej wartości jakie jest ono faktyczne...

 

W dniu 17.08.2023 o 19:23, El Indio napisał(a):

Na Wielkanoc są procesje z krzyżami, do których Filipińczycy dają się przybić.

Jakby Jezus został nabity na pal to ci idioci wsadzali by sobie patyki w dupe? XD

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ta atrakcyjność tylko działa w Azji. Będąc w Turcji w ogóle nie zauważyłem żadnego zainteresowania ze strony miejscowych dziewczyn tak samo jak ze strony będących tam Azjatek. Podejrzewam,że ich status jest inny skoro podróżują. Miał ktoś jakieś doświadczania w Turcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, ManOfGod said:

Czy ta atrakcyjność tylko działa w Azji. Będąc w Turcji w ogóle nie zauważyłem żadnego zainteresowania ze strony miejscowych dziewczyn tak samo jak ze strony będących tam Azjatek. Podejrzewam,że ich status jest inny skoro podróżują. Miał ktoś jakieś doświadczania w Turcji?

 

Doświadczenia z Turcji🤔

 

Pracowałem kiedyś z jednym Turkiem, mówił żeby uważać bo "połowa Turków to geje, a druga połowa też nie lubi kobiet" 

 

😅 hehe, miał chłopak sporo dystansu do siebie i swoich ziomków. 

 

Wybieram się w przyszłym roku to sam sprawdzę bo jestem ciekawy. 

 

A Azjatki na zachodzie łatwo jest wyrwać będąc Europejczykiem, ok, sprostuję, turystki z Azji, te które tu żyją to już tak samo jak lokalne laski. Nie widzę różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
6 hours ago, Libertyn said:

 

Starość rysuje się całkiem kolorowo 😉

 

W PL tacy goście mieli by za partnerkę grubą Halinę która i tak wyglądała by jak jakiś Janusz, a tam przynajmniej młodsze ciało, bo kobieta jak to kobieta, drama ta sama to już lepiej mieć dramę w przyjemniejszym dla oka opakowaniu.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę temat, bo algorytm youtube zaproponował mi dziś ciekawy filmik

(czyżby sugestia komputera żeby zmienić obszar działań?🤣)

 

W skrócie: urywek streama obcokrajowca chyba w Japonii, podczas którego przykleiła się do niego jakaś lokalna samica. Narracja jest taka żeby pokazać jak pożądani są na rynku azjatyckim obcokrajowcy.

 

 

 

 

Edytowane przez Bezsenny_Idealista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2023 o 11:09, SuperMario napisał(a):

W PL tacy goście mieli by za partnerkę grubą Halinę która i tak wyglądała by jak jakiś Janusz, a tam przynajmniej młodsze ciało, bo kobieta jak to kobieta, drama ta sama to już lepiej mieć dramę w przyjemniejszym dla oka opakowaniu.

 

74-letni Hans z początku nagrania:

 

 

I to jest emerytura :)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.