Skocz do zawartości

Mężatka, z dziećmi


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KrólowaŁabędzi napisał(a):

 

 Zazdroszczę innym dziewczynom, które miały powodzenie. 

Ale w czym problem?

W dzisiejszych czasach każda może być atrakcyjna.

Zobacz na Date zone jakie kom. maja kaszaloty i inne orangutanki.

Więc odrobina "plastyki" i jesteś w średniej populacji, a to już mega dużo.

Może "nie potrafisz się sprzedać"?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2023 o 18:56, JudgeMe napisał(a):

...

Z drugiej strony w ciąży nawet cieszyłam się większym zainteresowaniem. 

...

Może zwykłej grzeczności mężczyzn z twojego otoczenia przypisujesz zbyt wiele. Wypada pomóc kobiecie w ciąży, zapytać jak sie czuje - jest to taki nasz społeczny interes. 

Ja jestem już dawno po okresie wczesnego macieżyństwa ale pamiętam dobrze życzliwość innych osób. Rady innych, opowieści o ich doświadczeniach,  namiary na dobrego lekarza,  przepuszcznie w kolejce do lekarza jak byłam z chorą córą w poczekalni. Nawet przepuszczanie w kolejce do kasy jest wyrazem empati do nas.(Może wynika to z tego, że z mężem byliśmy sami w tym okresie. Rodzina i ludzie do których mieliśmy zaufanie byli daleko.)Zaczni doceniać te proste gesty, bo napewno ich doświadczasz. 

Myślę, że masztakie dylematy bo jest ci ciężko i twój umysł wędruje myślami do przyjemnych chwil. Nie warto na to tracić czasu. Ten okres kiedy dzieci są małe szybko mija. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, proszę Pań ;), zjeść ciastka i mieć ciastka. Jak to ładnie już powyżej Panowie wytłumaczyli, jesteś w nowej roli społecznej, masz inne zadania i obowiązki.

 

Sama tego przecież, jak zakładam, chciałaś.

 

To są takie truizmy, takie oczywistości, że nie wiem, gdzie tu jest problem. Kiedyś to córkom tłumaczyły normalne matki. A synom normalni ojcowie. Nawet w sumie nie musieli wiele tłumaczyć, bo na swoim przykładzie pokazywali, czym są zdrowe relacje małżeńskie, szacunek, wsparcie etc.

 

I mądre lektury. Takie, w których "nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon" ;)

 

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Miszka napisał(a):

Tu nie ma na co patrzeć.

Może jakiś pryszczaty nastolatek będzie wodził wzrokiem myśląc "ale MILF"... ale normalny 

Hahaha, dokładnie. 

Wchodzę w fazę kuguarzycy. Nawet mam kieckę w panterkę dzisiaj.

Wiem, że to tylko moja perspektywa, ale ja się nigdy nie czułam w życiu pewniej, lepiej, bardziej atrakcyjnie.

A dlaczego? Bo czuję luz, nareszcie. Mam podrastające juz dzieci, własne pieniądze, poczucie, że jestem spełniona. 

Dbam o siebie dużo bardziej niż wcześniej, mam swój wypracowany styl ubioru - taki, który zawsze lubiłam. Czyli klasyka. Kiedyś wyglądałam jak stara-maleńka, teraz mi to pasuje - długie sukienki, dobry materiał. Chodzę na endermologię, ćwiczę, raz w miesiącu robię sobie jakieś zabiegi - typu mikrodermobrazja. 

Ale to trzeba mieć swoje konto i swój hajs żeby mąż nawet nie wiedział jak to się dzieje, że mu się żona nie starzeje. 

Na turniejach mnie taki uroczy student ciągle bajeruje, a ja ide w tę grę słów, bo fajny z niego gość i sobie myślę, że jak się na mnie obsuka w bajerze, to licealistki będzie kosił jak zboże. Niech ma :)

Pisałaś kiedyś, że mąż was będzie utrzymywał. Ja doradzam Ci - miej swój hajs, na swoie prywatne, babskie sprawy. Dzieci podrosną, a Ty będziesz prosić o 2 stówy, żeby sobie szpony elegancko zrobić. Dla mnie mój wygląd jest ważny, może to próżne. Nie chodzi o jakieś przeszczepy, tylko: kondycja, waga, ubiór, perfuma. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2023 o 18:56, JudgeMe napisał(a):

Faceci jak to jest. Mężatka, to już jest dla Was nietykalna? 

U mnie tak, skręca mnie czasami bo widzę takie mężatki że aż mi dech w piersiach zapiera ale nie ma to sensu...

Niszczyć czyjeś szczęście dla zwykłej chuci. 

 

Ogólnie będzie tak że może być że DUŻO facetów przestanie na ciebie zwracać uwagę. Niestety Polacy w większości to bardzo dobre i porządne chłopy (wbrew pierd_leniu niedoruchanych i brzydkich feministek które mają syndrom ofiary i emocje musza wyładować bo mają sito z mózgu) i jesteś już dla nich wyautowania jako seks partnerka. 

Oczywiście znajdą się tacy dla których to że jesteś mężatką nie jest problemem.

 

Problem jest inny...

 

Założę cię że ZABOLAŁO cię nawet lekko, że chłopy przestają na ciebie zwracać uwagę tak?

I jeżeli przytyłaś - tak, możesz przestać się podobać. Będę szczery w tej kwestii (chociaż nas facetów mamią że kobiety nie patrzą na wygląd co jest bzdurą).

Ja wielokrotnie miałem tak że mi się dziewczyna podobała a za kilka lat spotkałem to i przytyła i się zestarzała i już KOMPLETNIE nie czułem pociągu dawnego do niej.

I odwrotnie - dziewczyna schudła i laska się zrobiła hot :).

Ale u siebie zauważyłem to samo - ważę teraz 73 kg przy 178 wzrostu i moja buźka wygląda dobrze(zarysowana szczęka, lekkie dołeczki na policzkach itp.). A mam okres w życiu że byłem grubaskiem.

 

Byłem szczery z tobą bo to Internet - na żywo wciskałbym ci kit bo wy kobiety nie lubicie jak ktoś wam mówi prawdę. Nie przyjmujecie ją bo ona godzi w wasze poczucie istnienia i bezpieczeństwo.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amperka napisał(a):

Wiem, że to tylko moja perspektywa, ale ja się nigdy nie czułam w życiu pewniej, lepiej, bardziej atrakcyjnie.

A dlaczego? Bo czuję luz, nareszcie. Mam podrastające juz dzieci, własne pieniądze, poczucie, że jestem spełniona. 

Doskonale Cię rozumiem 🙂 też tak się czuję.  Biorąc pod uwagę pesel powinnam być skreślona i właściwie wykopać sobie dołek a jednak jestem lepszą kobietą niż kilka czy kilkanaście lat temu i zwyczajne lubię siebie i swoje towarzystwo,  odbicie w lustrze też .

 

Zgadzam się co do kwestii pieniędzy,  musisz mieć swoje pieniądze.  Jak mantrę moja mama powtarzała,  masz być wykształcona,  samodzielna i mieć własne pieniądze.  Nie wyobrażam sobie prosić partnera o pieniądze na moje podstawowe potrzeby 😳

 

I z mojego doświadczenia powiem, że jak ktoś za długo mi się przygląda to albo się potknę (czuję czyjeś natarczywe spojrzenie) albo dyskretnie wyjmuje lusterko, żeby zerknąć czy mam coś na twarzy, a może się rozmazałam.. A lubię sobie przejść niezauważona tak więc doceń to i ciesz się dzieciaczkami.

Mężowi daj szansę,  może będą brudne i obsmarkane ale na pewno szczęśliwe 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał(a):

U mnie tak, skręca mnie czasami bo widzę takie mężatki że aż mi dech w piersiach zapiera ale nie ma to sensu...

Niszczyć czyjeś szczęście dla zwykłej chuci. 

 

Prawda i jeszcze jak się jest na dodatek w związku 😇

 

Serio niektóre dzieciate takie dojebane że młode to mogą im buty czyścić xD

W dniu 25.08.2023 o 18:56, JudgeMe napisał(a):

 

Z drugiej strony przed ciążą nosiłam rozmiar XS, a teraz noszę rozmiar M. 

 

Dla mnie to był by plus ale są gusta i guściki, jeszcze zależy jakie proporcje  ;D

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JudgeMe napisał(a):

Niby czemu? 

 

Przeczytaj jeszcze raz co wcześniej napisałaś wtedy zrozumiesz.

 

 

7 godzin temu, KrólowaŁabędzi napisał(a):

Zazdroszczę @JudgeMe i innym dziewczynom, które chociaż w młodości miały powodzenie. 

 

Nie ma co zazdrościć tylko starać sie samemu ogarnąć co się da.

Powodzenie ty też zapewne miałaś pytaniem jest jacy to byli chłopacy i czy ty przypadkiem nie chciałaś tych z wyższej półki?

 

Kiedy kobiety mówią, że nie ma już mężczyzn a one same nie mają powodzenia to śmiech mnie ogarnia.

Nadwyżka mężczyzn w PL jakieś 1 mln i to tylko Polaków bez przyjezdnych w wieku przydatności do spożycia.

 

Powodzenia nie masz u tych najbardziej atrakcyjnych dlatego bierz się za swoją półkę gdzie masz realne szanse.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2023 o 18:56, JudgeMe napisał(a):

Zauważyłam, że odkąd urodziłam dwójkę dzieci, to w ogóle nie interesuje się mną żaden facet z mojego dotychczasowego otoczenia. 

Spokojnie, jak dziecko trochę się odchowa i np. pójdzie do przedszkola, będziesz mogła "się realizować" jak typowa mężatka p0lka, wystarczy konto na Datezone. Zainteresowanych tobą facetów nie zabraknie. ;) 

 

Mężatki p0lki z dziećmi kilka przykładów z brzegu:

 

Mezata Kobieta, 26 lat, Radom, Polska Szukam płci: Mężczyzna, Kobieta, Para, Trans, w celu: Luźna znajomość, Seks bez zobowiązań, Układ, Wirtualna znajomość, Zabawa Ostatnia aktywność: 27.08.2023, Konto od: 31.05.2023

Znudzona mężatką szukająca przygód i mocnych wrażeń

 

Sexi94ona Kobieta, 29 lat, Góra Kalwaria, Polska Szukam płci: Mężczyzna, Kobieta, Para, w celu: Luźna znajomość, Seks bez zobowiązań, Wirtualna znajomość Ostatnia aktywność: 27.08.2023, Konto od: 02.08.2023

Napisz a się dowiesz, mam mało czasu więc czas odpowiedzi może być długi mama na cały etat

 

aneona Kobieta, 32 lat, Lwówek Śląski, Polska Szukam płci: Mężczyzna, Kobieta, w celu: Dłuższa relacja, Luźna znajomość, Seks bez zobowiązań, Układ, Zabawa Ostatnia aktywność: 27.08.2023, Konto od: 16.08.2023

Mężatka lubiąca się zabawić , bez wiedzy męża. Szkolona przez męża i trochę tym znudzona szukam młodszego do sporadycznych spotkań wiadomym celu. Tylko odpowiadam tym co mnie zainspirują Wymagana ...

 

aaldona87 Kobieta, 35 lat, Warszawa, Polska Szukam płci: Mężczyzna, Kobieta, Para, w celu: Dłuższa relacja, Luźna znajomość, Seks bez zobowiązań, Wirtualna znajomość Ostatnia aktywność: 27.08.2023, Konto od: 28.04.2018, 

Lekko znudzona, wesoła, mężatka rozgląda się za ciekawymi szalonymi zabawami :). Głównie sie rozgladam, ale nie tylko : )

 

Napalona11 Kobieta, 36 lat, Ciechanów, Polska Szukam płci: Mężczyzna, w celu: Dłuższa relacja, Luźna znajomość, Seks bez zobowiązań Ostatnia aktywność: 25.08.2023, Konto od: 22.01.2022

Poznam przyjaciela do wspólnych delegacji ;-) 

 

Karmelekns Kobieta, 27 lat, Nowa Sól, Polska Szukam płci: Mężczyzna, Kobieta, Para, Trans, w celu: Dłuższa relacja, Luźna znajomość, Seks bez zobowiązań, Układ, Wirtualna znajomość Ostatnia aktywność: 23.08.2023, Konto od: 26.05.2021

Spotkania tylko i wylacznie sponsorowane, jeśli do mnie piszesz podaj od razu kwotę i co chcesz w zamian. Nie mam lokum. Pary-proszę do mnie nie pisać, będę blokowała. Panowie 18-60 - wygląd ma znaczenie

 

dyskretnamezatka Kobieta, 35 lat, Poznań, Polska Szukam płci: Mężczyzna, w celu: Dłuższa relacja, Luźna znajomość Ostatnia aktywność: 08.08.2023, Konto od: 06.06.2023

Atrakcyjna mężatka szukająca dyskretnego faceta. Nie jestem desperatką nie rzucę się na pierwszego lepszego . Szanuję Się i potrzebuje dłuższej relacji.

 

-------------------

 

Użytkownicy Datezone

Znaleziono 3 343 użytkowników w kategorii płeć: Kobieta, miejscowość: Polska, związki: W małżeństwie

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lalka napisał(a):

Ja tego nigdy nie zrozumiem i nawet nie chce próbować już rozumieć, ale zauważył to też @Brat Jan na czacie, że z babką trzeba mieć też o czym porozmawiać, bo wygląd przemija.

 

Odbiję piłeczkę to czemu kobiety nie chcą akceptować i widzieć tych poniżej 7 SMV mężczyzn?

Ta planeta jest brutalna gdzie liczy się powierzchowność dopiero później to co człowiek ma do zaoferowania.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to logiczne, wiadomo że skoro doszło do zapłodnienia i są dzieci, to jest też gdzieś ojciec dzieci.

To w jakiej roli mieliby stanąć podrywający faceci matkę z małymi dziećmi? W roli opiekunki do dzieci? Czy pomocy domowej?

 

Analogicznie nie wiem w jakim celu ja miałabym się interesować zajętym ojcem z dwójką dzieci?

 

Nie chodzi o te że zbrzydłaś, tylko po prostu jesteś już "zdobyta".

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz Co to jest datezone?

Dzięki za to co dodałeś, pojedyncze kwiatki, czy jest tego na potęgę?

Teraz, Iceman84PL napisał(a):

 

Odbiję piłeczkę to czemu kobiety nie chcą akceptować i widzieć tych poniżej 7 SMV mężczyzn?

Ta planeta jest brutalna gdzie liczy się powierzchowność dopiero później to co człowiek ma do zaoferowania.

 

Ja zawsze mówiłam, że smv 7 to max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lalka napisał(a):

@Morfeusz Co to jest datezone?

Jeden z wielu portali, gdzie ludzie poznają się na sex, przygody, sponsoringi, itp. Z racji anonimowości jest tam sporo mężatek, kobiet w związkach ale też regularnych prostytutek, różny przekrój ludzi.

13 minut temu, Lalka napisał(a):

Dzięki za to co dodałeś, pojedyncze kwiatki, czy jest tego na potęgę?

Użytkownicy

Znaleziono 105 782 użytkowników w kategorii płeć: Kobieta, miejscowość: Polska

 

Użytkownicy

Znaleziono 4 675 użytkowników w kategorii płeć: Kobieta, miejscowość: Polska, związki: W związku

 

Użytkownicy

Znaleziono 3 343 użytkowników w kategorii płeć: Kobieta, miejscowość: Polska, związki: W małżeństwie

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jeszcze troszkę sroczką się zrobiłam. 

Kiedyś w ogóle nie nosiłam biżuterii - tak do 30 lat. Teraz sikor, łańcuszek, bransoletka, kolczyki i widomo - obrączka. Zegarek i bransoletkę kupiła mi mama, jakbym zgubiła to bym się popłakała nie na żarty.

Wszystko złote, z elementami srebra. I cały czas ten zestaw noszę. Wiem, że dla facetów to jest zupełnie obojętne, ale mnie to aktualnie cieszy. I patrzę, że te wszystkie reklamy Aparta, Kruka to - Boczarska, Kożuchowska, Socha itd. Żadne młódki.

Robię się pańcią, wychodzi na to :) no i też fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarkoBe napisał(a):

Fakt, żadne młode ciałka. Te panie, co wymieniłaś, akurat nie są atrakcyjne.

No bo umówmy się, to bardziej już dla siebie samej te wszystkie świecidełka. SMV kobiety nagle nie wzrasta, bo ma elegancki zegarek. 

Ja ostatnio na imprezie mówię

- po 40-tce to już nie ma kobiet ładnych i nieładnych, tylko zadbne i niezadbane. A kuliminacja to starsze panie. Wszystkie do siebie są podobne, tylko że po niektórych widać klasę, a po innych nie. I to właśnie robi ubiór, słownictwo, poruszanie się, perfumy, biżuteria. 

Heh, te spojrzenia tych babek - bezcenne.

W pewnym wieku, to już po prostu chodzi o to, żeby trzymać fason, a nie żeby łapać atencję :)

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał(a):

Znaleziono 3 343 użytkowników w kategorii płeć: Kobieta, miejscowość: Polska, związki: W małżeństwie

Na 100 000 kobiet 3343 będzie takimi osobami... to znaczy że pozostałe są też takie same?

 

Podaję przykład:

kumpel z pracy uwielbia pizzę

ja uwielbiam hamburgery

Oboje jesteśmy mężczyznami...

To czy znaczy to że KAŻDY facet uwielbia hamburgery?

 

Uogólnianie jest zawsze słabe.

Kobiety lubią seks - WOW i co z tego?

Są takie co lubią się ruchać, mają gdzieś społeczne zasady, nakręca je to jeszcze bardziej...

Takie osoby były są i będą.

Niektórzy tutaj 10-15 lat siedzą i nadal nie przyjęli pewnych praw które rządzą życiem?

Sam byłem dobrym chłopaczkiem (nadal jestem XD ale już na szczęście do pewnego momentu) jakąś tam inteligencje mam i widzę że świat nie jest taki jak mi wpajali w dzieciństwie (szkoła, koledzy, filmy, kościółek, nieświadomi rodzice).

A niektórzy niestety ciągle są tutaj na etapie walki. Braku zaakceptowania że kobiety to nie są milusie kotki które tak wam wpajali w szkole.

Kobiety to ludzie, ze wszelkimi przywarami.

Niektórzy nie będą tacy jak TY chcesz i musisz to zaakceptować. Albo będziesz ciągle się tym emocjonował stary.

 

Najgorszym gównem które nam wmawiają to przesadny szacunek do kobiet i stawianie ich jako sędzia i autorytet.

Jeżeli kogoś SZANUJESZ to liczysz się jego zdaniem. Mądrą kobietę możesz szanować. Ale jak ci wpajają ze masz szanować KAŻDĄ kobietę bo to kobieta to już się robi ostre spierdolenie....

Bo jeżeli będziesz słuchał/szanował/przejmował się zdaniem np. takiej pijaczki, karyny, szona i piczona... to co się stanie z twoją psychiką?

Pamiętaj, JESTEŚ WAŻNY. NAJWAŻNIEJSZY DLA SIEBIE!. 

 

Poza tym, jeden z dawnych użytkowników organizował jakieś wyjazdy do Afryki i ruchał czarne prostytutki BEZ GUMY. W AFRYCE.

Wzór cnót i naśladowania (w sensie że kobiety złe - mężczyźni tacy biedni i dobrzy).

I takie pytanie:

Czy to oznacza że KAŻDY facet jest taki jak ten mirekhandlarzludźmi? XD Każdy jedzie do Afryki i naraża się na ADIS i się tym chwali i podnieca?

No nie...

 

Zasada internetu jest taka:

1. W internecie szybciej natrafisz na totalnych zdegenerowanych poyebów - bo ludzie są anonimowi i nie boją się oceny i ostracyzmu.

2. Internet zmniejsza świat do rozmiarów małej kulki - alegoria: masz jabłoń, jabłoń wydała 60 jabłek dobrych i soczystych a 40 robaczywych. Ale rolnik ma taki kaprys POKAZAĆ CI tylko te 40 robaczywych. Jak ocenisz jabłoń? Czy jabłoń jest do dupy bo rolnik pokazał ci tylko ROBACZYWE JABŁKA a nie SOCZYSTE I ZDROWE?

 

Odpady ludzkie szukają odpadów ludzkich. Wartościowi ludzie szukają wartościowych...

Informatyk z dresiarzem się nie dogada. Normalna kobieta pragnąca dzieci i rodziny nie dogada się z kobietą która jest nimfomanką i facetem się nudzi po 5 minutach.

 

Więcej reala, mniej internetu chłopaki. :3

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał(a):

Jeden z wielu portali, gdzie ludzie poznają się na sex, przygody, sponsoringi, itp. Z racji anonimowości jest tam sporo mężatek, kobiet w związkach ale też regularnych prostytutek, różny przekrój ludzi.

Ja zawsze się zastanawiam jakim kurwa psychicznym trzeba być żeby puszczać się będąc w długim związku (ogólnie w związku) nie mówiąc o małżeństwie.

 

Jak nie można "naprawić" lub się dogadać to każdy idzie w swoją stronę i elo a nie ....

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka przypadków, w tym dwa z mojego bliskiego grona, że małżonkowie postanawiają być w wolnym związku dla dzieci. Jedna para zawarła między sobą umowę,  że będą razem do czasu aż dzieci skończą 18 lat.

Nie oceniam .... ale jest sporo nieszczęśliwych małżeństw i jeżeli oboje się zgadzają na taki układ to ich sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.