Skocz do zawartości

Debata 2023


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Druid napisał(a):

Bardzo źle myślisz, wówczas Kaczyński miałby argument, żeby nie wpuszcza na silę imigrantów, których unia chce nam wrzucić i których musielibyśmy utrzymywać z własnych podatków.

Teoretycznie tak, ale w tej całej farsie nie chodziło stricte o imigrantów. Tendencyjne pytania na które była tylko jedna sensowna odpowiedź, miały dać ogólne wrażenie że naród jest po stronie PISu.

Da się zauważyć zbieżność wyników, sprzeciw wobec referndum mimo że wyszedł chyba z KO, to połączył wszystkie partie opozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/12/2023 at 4:46 PM, Trevor said:

Chyba sobie chłopie żartujesz. W tym kraju jest rzesza ludzi którzy ciągną socjale, i zwolennicy KO którzy już drepczą w miejscu żeby się dorwać do okradania tego nędznego kraju a ty masz na nie zapierdalać, a nie jakieś Konfederacje ci w głowie. 

 

Co ja napisałem 3 dni przed wyborami? Zazwyczaj nie cytuję siebie, ale A NIE MÓWIŁEM xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2023 o 22:33, bzgqdn napisał(a):

że wyszedł chyba z KO, to połączył wszystkie partie opozycji.

Prócz Konfederacji, ludzie chcą być dalej okłamywani  i dymani, cóż, czasami nie trzeba przekonywać, ludzie muszą się sami na własnej skórze przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.