Skocz do zawartości

Miesiąc do wyborów - na kogo (czy?) zagłosujesz BracieSamcu? ;) [Ankieta]


Na kogo zagłosuję w wyborach do Sejmu 15.10.2023?  

234 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosuję w wyborach do Sejmu 15.10.2023?

    • Bezpartyjni Samorządowcy (Prezydenci Lubina Raczyński i Bolesławca Roman)
      3
    • Koalicja Obywatelska (PO, .N, iPL Zieloni)
      19
    • Konfederacja (Braun, Bosak, Mentzen)
      135
    • Nowa Lewica (Czarzasty, Zandberg, Biedroń)
      4
    • Polska Jest Jedna (Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech)
      4
    • Prawo i Sprawiedliwość + Ziobryści
      12
    • Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskie Stronnictwo Ludowe
      9
    • Nie pójdę na wybory bo... (będzie fajnie jak napiszesz dlaczego)
      40
    • Waham się pomiędzy.... (Będzie fajnie jak napiszesz pomiędzy czym / kim)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, cst9191 napisał(a):
3 godziny temu, Strusprawa1 napisał(a):

"Żeby było na ryby, to trzeba oszczędzić na dużej dobrej wędce" 

 

Po co wybierać między jednym i drugim jeśli można wziąć kredyt i mieć dwie te rzeczy? :)

 

Kiedyś [bodajże] Szumlewicz powiedział, żeby dać ludziom ryby, a wędki się znajdą później.

 

Ale on postulował również, by znieść ubóstwo ustawą. 😊

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baca1980 napisał(a):

Tusk w przyszłym tygodniu jedzie do Brukseli po wytyczne :).

Coś czuję, że pojedzie tam, nagawędzi się, a na końcu jak poprosi ich o odblokowanie hajsu to powiedzą:

- "No fajnie... ale ty przecież nawet nie masz sformowanego rządu. Wy jeszcze de facto nawet nie rządzicie.."

Iiiii koniec rozmów. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się układa w całość... wolnościowa-narodowa (narodowcy mają umiarkowanie zbliżony program do PIS związany z wiarą i tradycją) konfederacja pozbyła się większości wolnościowych ideałów i chciała jak najbardziej poobsadzać narodowców. 

Przeszkadzał im Korwin bo wiedzieli, że uzyska wysoki wynik wyborczy. Ciekawi mnie czemu obwniają akurat korwina za słabą kampanię. Przecież na listach było sporo szurów mówiących spiskowe teorie o płaskiej ziemi, planecie Niburu, wielkim murze z lodu na antarktydzie chronionym przez wojsko, pieniądzu cyfrowym, likwidacji gotówki itd. Pojawiały się także głosy o utrzymaniu 500+, o jedzeniu psów itd. Mentzen który się upijał na swoich spotach, przez co został kilka razy nagrany jak był w stanie zbyt mocnej fazy, co przerodziło się w falę memów, nie mówiąc o debatach, gdzie nawet z takim Petru został zmieciony w debacie czy wyjaśniony przez Koroluka. 

Ale to Korwin miał rzekomo zniszczyć całe wybory? Sam? Cała partia do tego doprowadziła, a teraz robią z Korwina kozła ofiarnego xD

e834b7bee75bf8ffb44464ebe37d2a93adacfa80

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Zbychu said:

Ale to Korwin miał rzekomo zniszczyć całe wybory? Sam? Cała partia do tego doprowadziła

 

Nie całą bo doły nie mają nic do powiedzenia. Jadł widać nie Syriusza nawet co się na górze odpier papier.

Wygląda raczej, że narodowcy wygrali wewnętrzna walkę o władzę a pomógł im w tym Mentzen. Zanim został prezesem nic takiego się nie działo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zbychu napisał(a):

Wszystko się układa w całość... wolnościowa-narodowa (narodowcy mają umiarkowanie zbliżony program do PIS związany z wiarą i tradycją) konfederacja pozbyła się większości wolnościowych ideałów i chciała jak najbardziej poobsadzać narodowców. 

Przeszkadzał im Korwin bo wiedzieli, że uzyska wysoki wynik wyborczy. Ciekawi mnie czemu obwniają akurat korwina za słabą kampanię. Przecież na listach było sporo szurów mówiących spiskowe teorie o płaskiej ziemi, planecie Niburu, wielkim murze z lodu na antarktydzie chronionym przez wojsko, pieniądzu cyfrowym, likwidacji gotówki itd. Pojawiały się także głosy o utrzymaniu 500+, o jedzeniu psów itd. Mentzen który się upijał na swoich spotach, przez co został kilka razy nagrany jak był w stanie zbyt mocnej fazy, co przerodziło się w falę memów, nie mówiąc o debatach, gdzie nawet z takim Petru został zmieciony w debacie czy wyjaśniony przez Koroluka. 

Ale to Korwin miał rzekomo zniszczyć całe wybory? Sam? Cała partia do tego doprowadziła, a teraz robią z Korwina kozła ofiarnego xD

e834b7bee75bf8ffb44464ebe37d2a93adacfa80


Konfa z muncemem w kolejnych wyborach będzie walczyć o próg i się skukizują


Poza tym gość ma himalajskie ego ubzdurał sobie stanowisko ministra finansów a może później prezydenta, gdyby nie pajacował mieli by z 10%, problem polega na czym innym że nie potrafi wziąć porażki na własną klatę, tonie przejdzie u wyborców konfy gdzie ludzie raczej coś w życiu robią a nie ciągną socjal i z życia wiedza że takie podejście rodzi ogromny brak zaufanania. Zagłosowalibyście na kogoś kto nie burze odpowiedzialności za to co robi? Ale to jeszcze nie koniec Bosak który jest zawodowym politykiem i nie miał swojej firmy miał ten plus że był zawodowcem i dobrze punktował inne partie tacy ludzie się przydają ALE jak nie odcinał się od możliwej koalicji z tymi których atakował pokazał że również nie jest godny zaufania że gra i robi w wała swoich wyborców. Obaj Panowie są niepoważni na ten moment kompletnie 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXI wiek, nieograniczony dostęp do wiedzy, materiałów internetu a ludzie zmanipulowani jak małe dzieci. Platformiarze szukają już wymówek żeby niczego nie realizowac ale oczywiście winę zrzucić na poprzedników. Dlatego tym swoim ubogim intelektualnie wyborcom grzeją teraz hasło o niezwykłym odkryciu że w budżecie jest ogromna dziura. Teraz się o tym dowiedzieli. A biedni wyborcy PO zaskoczeni że od pokoleń, różnych rządów występuje deficyt. 

Grudzień 2022 wszystko podane na tacy:

https://www.gov.pl/web/finanse/sejm-przyjal-ustawe-budzetowa-na-2023-rok

 

Żeby tak tylko poglądowo sprawdzić poprzedników wystarczy wpisać w Google deficyt budżetowy 2014 i proszę szok straszny bo "odkrywamy" 29 mld deficyt przy dochodach niecałe 300.

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/budzet-panstwa-w-2014-roku-przyjety-przez,159,0,1811871.html

 

Szacun dla polityków ja nic do nich nie mam, jest możliwość manipulacji ciemnym ludem to niech korzystają. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Wolnych mediach" typu Tłok FM bardzo się cieszą, że są w wolnej Polsce już prawie...

Oczywiście wg nich kluczowy temat to "prawa kobiet" :P

54 minuty temu, Lucky Luke napisał(a):

Szacun dla polityków ja nic do nich nie mam, jest możliwość manipulacji ciemnym ludem to niech korzystają. 

Tak było, jest i będzie.

Dlatego nie rozumiem tej fetyszyzacji demokracji... Głupi system dla głupich ludzi, którym się wydaje że coś mogą wybrać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lucky Luke napisał(a):

I taka Iza Leszczyna chce z ludzi robić durni. Wielka sensacja że w PL jest deficyt. Platforma kończyła na 45 miliardach.

Ale nie na tym polega polityka? Za robienie z ludzi durni płaci się grube mld złociszy. Mówi się o najstarszym zawodzie świata, ten jest pokrewny i powstał zaraz po nim. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy uciekinier :).

 

https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-parlamentarne-2023/news-powyborcza-dymisja-w-krrit-powody-odejscia-zachowam-dla-sieb,nId,7098960

 

Dymisja Kingi Szyguły to w KRRiT pierwszy tego rodzaju ruch po przeprowadzonych w niedzielę wyborach parlamentarnych 2023, które co prawda wygrała dotychczas rządząca formacja Prawa i Sprawiedliwości, jednak najprawdopodobniej nie będzie w stanie utrzymać władzy z uwagi na brak zdolności koalicyjnych.

 

40 minut temu, balin napisał(a):

Mówi się o najstarszym zawodzie świata, ten jest pokrewny i powstał zaraz po nim. :)  

Myślałem prędzej nierządem się parać i w domy publiczne inwestować. Wśród polityków się obracałem i licznych poznałem. I przekonałem się, że lepiej przestawać z kurwami, bo kurwy mają chociaż jakiś swój honor i jakieś zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baca1980 napisał(a):

Pierwszy uciekinier :).

 

https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-parlamentarne-2023/news-powyborcza-dymisja-w-krrit-powody-odejscia-zachowam-dla-sieb,nId,7098960

 

Dymisja Kingi Szyguły to w KRRiT pierwszy tego rodzaju ruch po przeprowadzonych w niedzielę wyborach parlamentarnych 2023, które co prawda wygrała dotychczas rządząca formacja Prawa i Sprawiedliwości, jednak najprawdopodobniej nie będzie w stanie utrzymać władzy z uwagi na brak zdolności koalicyjnych.

 

Myślałem prędzej nierządem się parać i w domy publiczne inwestować. Wśród polityków się obracałem i licznych poznałem. I przekonałem się, że lepiej przestawać z kurwami, bo kurwy mają chociaż jakiś swój honor i jakieś zasady.

Prostytutki maja, kurwy nie (jaką by płcią nie były). :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baca1980 napisał(a):

Prostytutka to zawód. Kurwa to charakter.:).

Muszę znów przypominać! 

Najstarszym zawodem świata jest: bycie Alfonsem. 

 

Oddajcie królom co królewskie. 

 

 

@Zbychu w chuj się zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.