Skocz do zawartości

Lewizna


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Od jakiegoś czasu nie dawała mi spokoju taka małolatka(*** 23-letnia dziewczyna to nie małolatka), pisała do mnie non stop pisała, ja często odpisywałem zdawkowo, po dwóch dniach, tygodniu.

 

Ok wczoraj doszło do spotkania w wiadomym celu, takie też były ustalenia ale widać po niej że chce coś więcej

 

- ale obiecujesz że się będziesz odzywał?

- chcesz żebym go polizała ale odezwiesz się jutro obiecujesz?

 

- mówię, że obiecać nic nie mogę, ale spoko to jedziemy do domu, na to małolata że nie, rozebrała mnie, opierdolila tak jak trzeba, wszystko polknela, zapaliłem po i odwiozłem ją

 

To zaczęła mi jeczec czemu tak szybko i żebyśmy posiedzieli, kurwa nawet nie ma z nią o czym gadać, odwiozłem ją na przystanek coś tam pierdolila że się pewnie już nie odezwę, co one mają w głowach?

 

Albo zaprasza mnie na jakiś odpust żebym przyjechał

 

Mówię jej, że ja nie będę z tobą po odpustach chodził, tylko z tobą inne rzeczy będę robił.

 

Ogólnie widać to że jak babie zależy to możesz być chujem i robić z nią co chcesz a ta i tak będzie latać za Tobą

 

(***) Poruszajmy się w tej samej przestrzeni pojęciowej, inaczej będziemy tu mieli serię nieporozumień.

"Małolata/małolat" to zgodnie z definicją, lekceważące określenie osoby niepełnoletniej o czym nie można mówić w tym przypadku, dotyczącym 23-letniej dziewczyny. 

Rx

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elogejter napisał(a):

Ogólnie widać to że jak babie zależy to możesz być chujem i robić z nią co chcesz a ta i tak będzie latać za Tobą

 

 

Odwrotnie ;) Jak jesteś chujem z olewczym podejściem to zaczyna za Tobą latać (zaczyna jej zależeć), tak to działa, porzućmy logikę, tu jej nie ma.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobasz jej się i Cię podrywa.

 

A że nie można pogadać?

A że zrobiła Ci loda?

A że jej zależy?

 

No to co byś na jej miejscu robił? Hę?

Księcia z bajki szukał?

Czy na portalach hipergamią jechał?

 

Sprawiasz wrażenie, że po prostu nabijasz się z laski i ją mamisz jakimś związkiem w zamian za seks.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wielebny93 napisał(a):

 

Odwrotnie ;) Jak jesteś chujem z olewczym podejściem to zaczyna za Tobą

O to mi dokładnie chodzilo

 

2 minuty temu, kenobi napisał(a):

Sprawiasz wrażenie, że po prostu nabijasz się z laski i ją mamisz jakimś związkiem w zamian za seks.

Jestem w związku i ona doskonale o tym wie, powinna odbić po tym jak widzi jak jej odpisuje - albo nie odpisuje. Sam powiedziałem, że możemy się spotkać ( kiedyś) tylko w wiadomym celu i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elogejter napisał(a):

Jestem w związku i ona doskonale o tym wie,

 

A to spoko. Wie na co się pisze.

Zwracam honor.

 

 

 

2 minuty temu, elogejter napisał(a):

Sam powiedziałem, że możemy się spotkać ( kiedyś) tylko w wiadomym celu i nic więcej.

 

Super. To jest uczciwe postawienie sprawy.

Zwracam honor.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elogejter napisał(a):

@kenobi

Tylko raczej to był ostatni raz, już napisała do mnie 6 wiadomości od wczoraj, a ja nie czuję potrzeby żeby pisać z nią ciągle, w ogóle nie odczuwam potrzeby pisania...

 

Sytuacja jest jasna i klarowna.

Dziewczyna robi co chce.

Ty robisz co chcesz.

 

Ona ma ochotę pisać, to pisze.

Ty nie masz ochoty pisać, to nie piszesz.

 

To miło, że jej nie ghostujesz.

 

Dobrze byłoby jej nie zdołować gdybyś chciał ją odsunąć.

 

 

Edytowane przez kenobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, elogejter napisał(a):

Jestem w związku i ona doskonale o tym wie, powinna odbić po tym jak widzi jak jej odpisuje - albo nie odpisuje.

 

Znowu używasz logiki, po co? Małolatka się nakręciła jeszcze bardziej, bo wie, że jesteś zajęty, a nóż się uda odbić zajętego gościa, będzie się czym pochwalić wśród małoletnich koleżanek ;) Możesz trzymać ją w niepewności i pompować ile czasu będziesz chciał, ona będzie miała nadzieje na happy end (czyli odbicie zajętego).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kenobi napisał(a):

to spoko. Wie na co się pisze.

Zwracam honor.

Ja pierdole nie wierze jakie zwracam honor. Chlop w zwiazku chodzi na lewo a tu userzy honor zwracja. Cyrk. Ludzie, podwojne standardy laskom wytykacie a sami swìetojebliwi na bokach. Na sciane hańby wnoszę.

Edytowane przez SilentAssassin
  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, SilentAssassin said:

Ja pierdole nie wierze jakie zwracam honor. Chlop w zwiazku chodzi na lewo a tu userzy honor zwracja. Cyrk. Ludzie, podwojne standardy laskom wytykacie a sami swìetojebliwi na bokach. Na sciane hańby wnoszę.

 

No tak, rzeczywistość weryfikuje szybko. Większość nawija makaron o żelaznych zasadach, a jak przychodzi co do czego to posuwaliby szona w dyskotekowym kiblu. 

Edytowane przez Reelag
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentAssassin

 

Gościu jestem w związku z Panna co robi mi taki roallercoaster ze byś dnia pewnie nie wytrzymał, mam zasady, z Panna nie widzę przyszłości to sobie korzystam. Jakby mi zależało na mojej obecnej pannie to bym nie walił na lewo. Zresztą poczytałbyś moje tematy to by zadał pytanie, dlaczego dalej z nią jestes ?

8 minut temu, nihilus napisał(a):

@elogejter a Ty dalej w związku z tą niestabilną emocjonalnie panną, czy to nowa?

Ta dalej, ale już nie długo.

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reelag

 

Czego wy nie rozumiecie,

 

Jeśli klucz potrafi otworzyć kilka zamków jest bezcenny,

 

Jeśli zamek może być otwarty byle jakim kluczem

 

 

.... dokończcie sobie sami.

 

 

 

Zresztą panny lubią gości co ruchają i Panny co chcą się z nimi ruchac a nie milczków co nie mają swojego zdania

3 minuty temu, Machine89 napisał(a):

 

Zaniedlugo będzie po wszystkim, już dawno powinno być.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elogejter napisał(a):

@SilentAssassin

 

Gościu jestem w związku z Panna co robi mi taki roallercoaster ze byś dnia pewnie nie wytrzymał, mam zasady, z Panna nie widzę przyszłości to sobie korzystam. Jakby mi zależało na mojej obecnej pannie to bym nie walił na lewo. Zresztą poczytałbyś moje tematy to by zadał pytanie, dlaczego dalej z nią jestes ?

Ta dalej, ale już nie długo.

Ale mnie byku walą takie konwenanse, wycierasz sobie ryj zasadami moralnymi nie potrafiac zakonczyć relalcji, bo moze a noz ta mi tez obciagnie. Na stos, zaorać😆😆

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentAssassin

 

Zobacz sobie najpierw ile bab zdradza facetów, i nic sobie z tego nie robią a ja raz czy dwa poszedłem w bok i mówisz że zasad nie mam

Takie mamy skurwiałe czasy czy tego chcesz czy nie, trzeba się z tym pogodzić ze małżeństw już nie ma, zasad nie ma, ja sobie nie potrafię zaufać a co dopiero babie miałbym zaufać w 100%

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elogejter napisał(a):

Ogólnie widać to że jak babie zależy to możesz być chujem i robić z nią co chcesz a ta i tak będzie latać za Tobą

Kobiety u których relacja z ojcem wyglądała tak, że nie przytulał, był obojętny, gdzie musiały coś odwalać aby w końcu zwrócił na nie uwagę, albo była miłość warunkowa (tylko za dobre oceny, zachowanie), mają tendencję do wchodzenia w związki, gdzie "na miłość trzeba zasłużyć", i gdzie czują się bardzo niepewnie, muszą się starać na 100% podczas gdy facet daje 40%. Takie osoby w normalnym związku mogą czuć, że "nie ma tego czegoś", czuć że coś jest nie tak, nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, elogejter napisał(a):

@Reelag

 

Czego wy nie rozumiecie,

 

Jeśli klucz potrafi otworzyć kilka zamków jest bezcenny,

 

Jeśli zamek może być otwarty byle jakim kluczem

 

 

.... dokończcie sobie sami.

 

 

 

Zresztą panny lubią gości co ruchają i Panny co chcą się z nimi ruchac a nie milczków co nie mają swojego zdania

Zaniedlugo będzie po wszystkim, już dawno powinno być.

 

Tak lubią. Patologiczne karyny , a nie ligowe dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.