Skocz do zawartości

Fałszywie oskarżony o gwałt przesiedział w "tymczasowym" areszcie 17 miesięcy, a następnie...


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Brat Jan napisał(a):

, mandaty wziąłem na siebie

Faktycznie - opłacało mu się być gentlemanem, białym rycerzem: 

6 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Chciała ode mnie pieniądze, gdy odmówiłem trzasnęła drzwiami i wyszła. Powiedziała, że ją popamiętam.

 

6 minut temu, Brat Jan napisał(a):

następnie bez zgody pokrzywdzonej rozpowszechnił jej nagi wizerunek na Facebooku”.

 

Jeśli to faktycznie prawda , to słabe w c.j.

 

 

7 minut temu, Brat Jan napisał(a):

podstępem polegającym na doprowadzeniu do upojenia alkoholowego, a tym samym braku świadomości co do podejmowanych działań doprowadził

Faktycznie podstęp.🤦 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):
Godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

podstępem polegającym na doprowadzeniu do upojenia alkoholowego, a tym samym braku świadomości co do podejmowanych działań doprowadził

Faktycznie podstęp.🤦 

 

 

Nowy program Pasiak+? 🤣

  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

podstępem polegającym na doprowadzeniu do upojenia alkoholowego, a tym samym braku świadomości co do podejmowanych działań doprowadził (dane kobiety – red.) do obcowania płciowego

@arsenio co Ty na to?

Ostatnio promowałeś, że im więcej alko na randce tym lepiej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

@arsenio co Ty na to?

Ostatnio promowałeś, że im więcej alko na randce tym lepiej.

Tak jest - więcej łopat - więcej grobów, itp. Ja pracuję w ministerstwie i mam cichą umowę (procent od akcyzy za alko). Przyjebać się tutaj, że ktoś tam pił z babą i ja wyruchał, jeszcze za darmo, bo ja gdzieś indziej - w innym wątku - coś kurwa napisałem, że baba pijana - dupa sprzedana. Hitler by się w grobie przewrócił, ale zaraz, że dostanę wezwanie na świadka w sądzie? To chyba nie jest logiczne

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz tak na poważnie. Jak się bronić przed czymś takim?

Zanim wypiję kieliszek wina z taką agentką to powinienem odpalić dyktafon czy w ogóle nagrywać jak miło spędzamy czas przy winku&netflix, a później jest ostre rżnięcie. Czy to szanowanemu wymiarowi niesprawiedliwości wystarczy jako dowód uniewinniający?

 

Oczywiście jak się dostanę później do tych nagrań. Pewnie zdążą mi przepchać odbyt w takim areszcie, bo w końcu gwałciciel? Jak to jest, bo 99% takich historii to normiki, które z sądami i policją nie miały więcej do czynienia niż picie piwa w parku i pokorne przyjęcie mandatu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kiroviets napisał(a):
10 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

następnie bez zgody pokrzywdzonej rozpowszechnił jej nagi wizerunek na Facebooku”.

 

Jeśli to faktycznie prawda , to słabe w c.j.

On się tłumaczył, że niby tylko do 1 znajomego, ale skąd ona wiedziała, że wysłał.

Możliwe, że znajomy rozniósł do kolejnych znajomych, aż dotarło do niej lub nawet jej rodziców.

 

 

Należy też zauważyć ślimaczą szybkość działania sądów:

"Ten człowiek bezpodstawnie przebywał w areszcie przez 17 miesięcy, "

 

Wielu rozwodzących się twierdzi, że sąd im wyznacza 1 rozprawę rocznie czyli ze 4-5 lat całość może trwać.

Bierzcie to pod uwagę, gdy zechcecie coś od "wysokiego sądu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2023 o 22:33, Reelag napisał(a):

Tak jak wspomniałem w innym wątku. To jest koniec budowania sensownych więzi i relacji damsko męskich. Nikomu nie będzie się chciało w to bawić na poważnie. 

 

 Najprawdopodobniej, to właśnie ukrywający się w cieniu sponsor, szeroko rozumianej lewicy, ma na celu. Żeby w Europie kobiety autochtoniczne nie wiązały się z autochtonami, tylko z mężczyznami zaimportowanymi skąd inąd. Może też chodzi o to, żeby zwiększyć "popyt" na trans-"kobiety", a może o to, żeby jakiś odsetek zfrustrowanych mężczyzn zradykalizował się i zaczął zachowywać się agresywnie? Zastanówmy się, ile jest potencjalnych beneficjentów takiego stanu rzeczy. Część ludzi zacznie popełniać przestępstwa - będzie robota dla policji, prokuratur, sądów, kancelarii prawnych, więziennictwa a i wpadnie trochę kasy do budżetu z grzywn. Część ludzi zacznie chodzić do psychologów/psychiatrów - zarówno mężczyzn nieusatysfakcjonowanych celibatem lub związkiem z "kobietą" trans, jak i kobiet nieusatysfakcjonowanych relacjami z dzikusami. Części osób psychiatrzy zapiszą farmaceutyki, część mężczyzn być może, z braku seksu, zacznie chorować na raka prostaty i sektor onkologiczny zanotuje zwiększenie obrotów.

 Może tak będzie wyglądał raj zaserwowany nam przez globalistów, przyszłość przeciętnego faceta. 40% podatku na utrzymanie socjalu, popierdzielanie wszędzie komunikacją miejską, a w domu, po 14 h pracy, dzielna żona z penisem, przygotowująca kotlety z soi, czy tam larw mącznika (bo zakaz produkcji mięsa). Powiedzcie mi, że w takich warunkach nie wzrośnie ilość osób z zaburzeniami psychiatrycznymi. A człowiek psychicznie chory ma to do siebie, że albo idzie się leczyć, albo popełnia przestępstwa (najczęściej przeciwko zdrowiu i życiu). Jest pretekst do wprowadzania zamordyzmu.

 

10 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

podstępem polegającym na doprowadzeniu do upojenia alkoholowego, a tym samym braku świadomości co do podejmowanych działań doprowadził (dane kobiety – red.) do obcowania płciowego

 

Ale jeśli mamy równouprawnie, a oboje byli pod wpływem, to obojgu możnaby postawić zarzuty.

 

10 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

 

Nie zapłacił więc się zemściła...

 

 

Gdyby raz zapłacił, pewnie byłby "abonentem", przez kolejne 2-3 lata, a i tak trafiłby do sądu.

 

 

Edytowane przez Edelgeist
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brat Jan napisał(a):

On się tłumaczył, że niby tylko do 1 znajomego, ale skąd ona wiedziała, że wysłał.

Możliwe, że znajomy rozniósł do kolejnych znajomych, aż dotarło do niej lub nawet jej rodziców.

 

 

Należy też zauważyć ślimaczą szybkość działania sądów:

"Ten człowiek bezpodstawnie przebywał w areszcie przez 17 miesięcy, "

 

Wielu rozwodzących się twierdzi, że sąd im wyznacza 1 rozprawę rocznie czyli ze 4-5 lat całość może trwać.

Bierzcie to pod uwagę, gdy zechcecie coś od "wysokiego sądu".

 

Wysoki sąd lepiej omijać z daleka. jakieś 2 lata temu zostałem oszukany przez olx na 2k zł, pewnie nie ja jeden. Złożyłem sprawę na policji. Po 2 latach przyszło mi pismo, że sprawa została umożona bo słup na którego konto było założone zmarł. Prokuratura nie zadała sobie trudu żeby drążyć kto był na górze piramidy. Porażka fchooj. 

 

Tyle można się spodziewać po służbach i wymiarze sprawiedliwości.

 

Jak składałem zeznania w dziale cyberprzestępczości to policjant mi się pochwalił jednym z większych swoich sukcesów w ostatnim czasie, mianowicie odzyskał piłę spalinową i kosiarkę którą sąsiad zajebał sąsiadowi i próbował opchnąć pod sklepem co z cyberprzestępczością nic nie miało wspólnego. Dodał, że oni nie nadążają za technologią i ich metody ścigania cyberprzestępców zatrzymały się 20 lat temu, a przestępcy się bardzo szybko rozwijają. xD 

 

Wstyd to przyznać w tym kraju, ale jak ktoś chce dobrze i szybko zarobić to tylko oszustwa przez internet wszelakiej maści, siedzisz sobie na Majorce masz parę słupów w PL kilka kont bankowych jakiegoś VPN, trochę umiejętności i gotówka płynie szerokim strumieniem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jorgen Svensson napisał(a):

Prokuratura nie zadała sobie trudu żeby drążyć kto był na górze piramidy. Porażka fchooj. 

 

Tyle można się spodziewać po służbach i wymiarze sprawiedliwości.

Odnośnie jeszcze tej sprawy o gwałt to inaczej "wymiar partactwa" traktuje szarego obywatela, a inaczej kogoś z sukcesem życiowym-lekarz czy szef spółki będzie inaczej sądzony.

 

 

Zastanawia mnie na co gość, który wynajmował pokój wziął tak duży kredyt, że całość odszkodowania poszła na jego spłatę.

 

 

26 minut temu, Husquarna napisał(a):

Dobra to teraz tak na poważnie. Jak się bronić przed czymś takim?

Unikać przypadkowych kontaktów wraz z nadmiernym spożyciem alko. Być może on to zrobił z nią na jej nieświadomce.

 

Dziewczyna, z którą się dłużej chodzi nie zrobi takiego numeru, chyba że w zemście za porzucenie:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Znają się z widzenia, ich rodziny mieszkają w tym samym budynku w jednym z miast w regionie elbląskim.

 

Pierwszy i kardynalny błąd, nie sra się do własnego gniazda, zaliczył dziewczynę z tego samego bloku, na dodatek pewnie jest niewiele młodszy od jej rodziców.

 

Jedną z moich zasad jest nigdy nie uprawiaj przygodnego seksu z kimś, kto z tobą pracuje/ współpracuje/ jest krewną twoich kolegów/ jest twoją sąsiadką.

 

To pomaga zaoszczędzić sobie wielu problemów w życiu na wielu płaszczyznach.

 

Tylko niech nikt mi nie wyskakuje z tekstem, że ona nie powinna fałszywie oskarżyć, to się nie powinno zdarzyć bla bla bla .... bo z tym to ja się zgodzę, a jednak ....

 

Jest coś takiego w życiu jak zdrowy rozsądek, nie chodzi się w niebezpiecznej dzielnicy po zmroku (bo nie powinni cię napaść, ale mogą), rozgląda się przed przejściem dla pieszych (bo powinni cię przepuścić ale mogą p..ć) i wiele innych przykładów. To samo się tyczy okazjonalnego seksu z kobietami, które znajdują się w twoim kręgu socjalnym, zawodowym itp. Niby nie powinna mieć poczucia winy, niby nie powinna mścić się na tobie, ale może.

 

 

Dlatego nigdy nie zapraszam kobiet do siebie do domu, chyba że było kilka spotkań, jesteśmy w jakiejś relacji i sporo osób wie, że w takiej relacji jesteśmy.

 

Jak chcę się zabawić bez zobowiązań, to albo diva, albo jadę dalej od domu.

 

Pro tip,:

 

Nowo pozna laska = trasa do hotelu, co więcej rozgrywam sytuację tak, żeby ona nas zameldowała, jest kilka sposobów - dajesz lasce kasę do ręki i mówisz, zamelduj nas, bo coś musisz załatwić - (wrócić do auta po coś, kupić alko w barze, wymówek może być tysiąc). No i laski nie protestują, bo one nie płacą i biorą pokój na swój dowód/ prawko/ legitymacje studencką itp. Nigdy mi się nie zdarzyło żeby ten numer nie przeszedł.

 

No i co już macie pierwszy stopień podkładu, bo będzie że ona wynajęła pokój, odpada bajka, że ty ją uwiodłeś i upojoną zaciągnąłeś do hotelu, w końcu ona wynajęła pokój.

 

Po drugie, nigdy świeżo poznanej lasce nie podaję swojego imienia (może dokładniej podaję, ale drugie bo mam dwa w dowodzie), później jak coś nie zatrybi to w zasadzie was nie zna, chyba że zapamiętała blachy auta.

 

Jak zatrybi i chcę to kontynuować w jakiejś formie, to wiadomo, że później pretensja, że podałem jej nie prawdziwe imię, ale tutaj mam wymówkę "jak nieprawdziwe? to moje drugie imię, tak na mnie rodzina mówi" - co jest zresztą zgodne z prawdą.

 

Po trzecie unikać z randomkami seksu w aucie, bo może być oskarżenie o gwałt.

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mosze Red napisał(a):

Pro tip,:

 

Nowo pozna laska = trasa do hotelu, co więcej rozgrywam sytuację tak, żeby ona nas zameldowała, jest kilka sposobów - dajesz lasce kasę do ręki i mówisz, zamelduj nas, bo coś musisz załatwić - (wrócić do auta po coś, kupić alko w barze, wymówek może być tysiąc). No i laski nie protestują, bo one nie płacą i biorą pokój na swój dowód/ prawko/ legitymacje studencką itp. Nigdy mi się nie zdarzyło żeby ten numer nie przeszedł.

Tylko co da brak danych w hoteliku ;) jak panna ma numer telefonu.

Więc jeszcze osobną kartę SIM z kraju bez obowiązku rejestracji.

 

Pewnie jeszcze trzeba by było:

Pamiętać żeby zaparkować poza monitoringiem. Jak się jej w parę dni odwidzi.

Gadka internetowa tylko przez jakiś anonimowy VPN.

 

Normalnie jakby się człowiek w wywiadzie zatrudniał. 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BumTrarara tak, oddzielny telefon i numer telefonu dla przypadkowych Pań to kolejny ważny tip.

 

2 minuty temu, BumTrarara napisał(a):

Tylko co da brak danych w hoteliku

 

Tu nie chodzi o brak danych, tylko o to, że w razie fałszywego oskarżenia ustalenia faktyczne będą takie, że ona wynajęła pokój i cię zaprosiła.

 

 

Kolejny pro tip, nigdy nie wychodź z klubu z nowo poznaną laską, która wypiła więcej niż dwa drinki, lub ma objawy upojenia alkoholowego, bo może być byłam pijana i mnie zgwałcił ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BumTrarara napisał(a):

Więc jeszcze osobną kartę SIM z kraju bez obowiązku rejestracji.

 

Dla mnie podejrzany byłby właśnie zagraniczny numer. Używanie karty zarejestrowanej na inną osobę jest w Polsce legalne, tylko musiałbyś mieć jeszcze inny telefon (IMEI),co też można obejść. Obie rzeczy można dość prosto załatwić legalnie we własnym zakresie, bez korzystania z pośredników (ale to może wygenerować więcej problemów niż to warte).

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku oskarżenia o gwałt u potencjalnej poszkodowanej nie jest przeprowadzane badanie w tym ginekologiczne?

 

@Husquarna słuszna uwaga. Ja już dawno o tym wspominałem, że to w nirmikòw jest wymierzonej. Większość Pań, które znam a dostawały regularnie wp..ol od mężów, partnerów - złego słowa nie da na nich nawet powiedzieć. Wiem, dowód anegdotyczny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BumTrarara napisał(a):

A potem się rozmyśliła w pokoju, powiedziała "nie" i dalej wiadomo.

 

Jak myślisz, czemu blisko 90% oskarżeń o gwałt odpada na etapie policji i/ lub prokuratury?

 

Bo panie gubią się we własnych kłamstwach, koloryzują, przekręcają itp.

 

Dlatego ważna jest spójność zeznań i okoliczności, które je potwierdzają.

 

 

Kolejny pro tip:

 

Nim pójdziesz do pokoju hotelowego (ale już po tym jak zapłaciła za hotel) obczaj gdzie są kamery, ustaw się dobrze na widoku i poflirtuj z laską, na zasadzie ja nie jestem taki łatwy, musisz się postarać żeby mnie zaciągnąć do pokoju ;) 

 

Chodzi o to, żeby doszło do pocałunku wyraźnie z jej inicjatywy lub takiego, który ona odwzajemni i została pamiątka na nagraniu.

 

Ten sam mechanizm można zastosować na wyjściu po upojnej nocy.

 

Kto idzie"w ślinę" z gwałcicielem? ;)

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mosze Red napisał(a):

Jak myślisz, czemu blisko 90% oskarżeń o gwałt odpada na etapie policji i/ lub prokuratury?

Dlatego uważam, że w opisanym w temacie przypadku jakieś przesłanki były choć nie oczywste, a potem to już poszło z górki.

10 minut temu, Mosze Red napisał(a):

Kto idzie"w ślinę" z gwałcicielem? ;)

 

 

Mógł gość się całować na oczach sokistów, którzy wlepili im mandat i już miałby podkladkę, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan myślę, że wystarczyło to poniżej:

 

Bardzo często sprawcą gwałtu jest bliski znajomy lub sąsiad.

 

Często padają ofiarą gwałtu kobiety pod wpływem alko lub innych substancji odurzających.

 

Dobre aktorstwo Pani i okoliczności, które na pierwszy rzut oka potwierdzały jej wersję.

 

Wpada na komendę i mówi, że była upita przez sąsiada, zwabiona do jego mieszkania, wykorzystana, uciekła w nocy jak usnął.

 

Był jeszcze aspekt nudesów na jego telefonie, co również potwierdzało jej wersję. Wiadomo po seksie są też ślady biologiczne itp.

 

 

No to teraz pomyśl jak laska, ma 18 lat (wiek maturalny), nawaliła się ze starszym sąsiadem na dworcu, poszła do niego się zabawić, robili sobie focie podczas stosunku.

 

A rano jak hormony opadły pojawiło się widmo konsekwencji, wstyd przed rodziną i sąsiadami, że się przespała ze starszym gościem, który żyje w wynajętym pokoju (czyli nie rokuje na nic).

 

Wstyd przed rodziną bo puściła się ze starszym gościem, wstyd przed koleżankami bo puściła się z gościem bez kasy, potencjalny wstyd przed światem - bo nudesy mogą wypłynąć.

 

 

Jakie widzi opcje 18 letnia siksa, żeby wyjść z tej sytuacji?

 

Trzeba zrobić z siebie niewinną ofiarę, a wtedy wyjdzie się z twarzą i jeszcze wszyscy będą współczuli.

 

Na dodatek bycie ofiarą jest modne, a często i dochodowe ;) Popatrzcie na procesy gwiazd i podobne #metoo. 

 

 

Dlatego trzeba jako mężczyzna myśleć po pierwsze o sobie, po drugie o tym co może się stać, po trzecie myśleć za kobietę.

 

Taki jest ciężki los dojrzałego mężczyzny ;)

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mosze Red napisał(a):

Taki jest ciężki los dojrzałego mężczyzny

Oj ciężki, ciężki, a już żonatego to szczególnie.

 

38 minut temu, Mosze Red napisał(a):

Dlatego trzeba jako mężczyzna myśleć po pierwsze o sobie, po drugie o tym co może się stać, po trzecie myśleć za kobietę.

A jeśli ta kobieta nie jest twoją żoną to po czwarte musisz myśleć jeszcze za żonę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.