Skocz do zawartości

Lookmaxing - Senelik Vucut. Abstrakcja dla przeciętnego chłopa


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

Syty głodnego nie zrozumie. Gościu chodzi sobie po ulicy i jest pożerany wzrokiem przez przechodniów. To jest piękne i przerażające jednocześnie. Hipergamia na pełnej. Baby same do niego piszą Tinderze.

 

Pozycja startowa

 

Tutaj Pan przegląda sobie tindera. 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Reelag
Poprawiłem link
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest pożerany wzrokiem? z tego co ja widze po prostu wyróżnia się w tłumie ubiorem, wzrostem i wagą - dlatego też ludzie zwracają na niego uwagę, przechodnie patrzą się na wszystkich, też mógłbym iść chodnikiem i nagrać taki film bo obserwacja innych osób jest naturalna i automatyczna, też idąc chodnikiem patrzysz się na ludzi, a gdy osoba wyróżnia się w tłumie np wzrostem to  tym bardziej, gość macha łapami w trakcie gdy idzie, tym samym ludzie patrzą czy to czasem nie jakiś schizofrenik, albo ćpun.   Jest powyżej średniej, ale po opisie sądziłem że laski na ulicy będą zapraszały go na blowjoba poprzez gest ruchu ręki i języka o policzek. 

Edytowane przez Lamar
  • Like 8
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reelag napisał(a):

@Lamar

 

Nie no wcale.

 

 Dalej nic tu ciekawego nie widzę, pokaż mi film nagrany z ukrycia w którym gość idzie normalnie ubrany i jest zaczepiany np przez kilka dziewczyn w przeciągu 20-30 minut.  Skoro jest tak wychwytywany to nie powinno to stanowić problemu. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic nowego, naturalna reakcja. 

Należy oczywiście zachować balans w głowie, zdając sobie sprawę iż istnienie czadów da się dowieść matematycznie wg rozkładu Gaussa, i tym samym istnienie flepów. 

Normik też może mieć kobietę, ale trud włożony w grę i związek będzie proporcjonalny do SMV - im lepiej tym mniejszy wysiłek, im gorzej tym trudniej i wysiłek dużo większy, a w zasięgu co najwyżej stare, grube i z bachorami. 

 

Wnioski: bądźcie jak czady, zwiększajcie lookmaxing i finanse, samoocenę i pewność siebie co się przełoży na życiu prywatnym i zawodowym. Jednocześnie trzeba mieć rozeznanie co nami kieruje i brać poprawkę na specyfikację obecnych dziwnych czasów. 

 

I związki też nie koniecznie są dla każdego i wcale nie musi to być druga życiowa.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Lamar napisał(a):

 Dalej nic tu ciekawego nie widzę, pokaż mi film nagrany z ukrycia w którym gość idzie normalnie ubrany i jest zaczepiany np przez kilka dziewczyn w przeciągu 20-30 minut.  Skoro jest tak wychwytywany to nie powinno to stanowić problemu. 

Dokładnie, ludzie wierzą we wszystko co jest w internecie, bo jest filmik. OK, gość ma sluszną aparacyje, ale skąd wiadomo na ile ten konkretny film/filmy są ustawką a ile procent to rzeczywiście randomowy przechodzeń. Mnóstwo prankowych produkcji jest dzisiaj w internetach i wielu "przypadkowych" ludzi nagranych w filmie są tak przypadkowi jak laski prosto z ulicy walące się w słynnym Bangbus w Ameryce 😂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reelag napisał(a):

Syty głodnego nie zrozumie.

 

Kolego. Wyjdź z internetu na miasto. Patrz na ludzi. Obserwuj ich. Ale nie pod najdroższymi klubami czy hotelami, nie przed dyskotekami czy w trakcie jakichś eventów.

 

Tam popatrz jacy ludzie naprawdę są. Na ulicach Twojego miasta.

 

Sami sobie do głowy sracie tym internetowym syfem. I wielkie zdziwienie, że ciężko z siebie zapach gówna zmyć.

 

Wiesz jak to się nazywa? OBSESJA.

Edytowane przez Miszka
  • Like 19
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Miszka napisał(a):

. I wielkie zdziwienie, że ciężko z siebie zapach gówna zmyć

Właśnie miałem pisać:

Pokemony nie zrozumieją świata realnego.

Dla zobrazowania: kiedyś znałem typa co biegał po ulicach z srajfonem i łapał duszki internetowe.

NO J Pier stodole.

 

Mając 20+ głównie interesowało mnie skąd wytrzasnąć wache do kredensa.

I co wyciąć aby wcisnąć WINCYJ basu.

NO BAS NO FUN.

W GLOWACH sie popierdoliło.

 

 Zresztą typ jest mocno wysoki, to już styka.

17 minut temu, Miszka napisał(a):

Ale nie pod najdroższymi klubami czy hotelami

Właśnie tam się powinno robić pomiar.

WSZYSTKIE maski opadają bo nima już nic wyżej.

Szare mydło.

Szare domki.

Kalesony.

Tłusty portfelu bądź pozdrowiony.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przeciętny chłop to przygarbiony, cherlawy normik, który ani nie potrafi się ubrać, ani uczesać - to rzeczywiście, można to uznać za abstrakcję. 

 

Gdy byłem dobrze wyrzeźbiony, to też zwracałem na siebie uwagę, laski same zagadywały, panie po czterdziestce flirtowały w obecności mężów. Nawet dwie laski w kabrio zatrzymały się i zaproponowały podwózkę na plażę (akurat biegałem bez podkoszulka).

Wtedy wyrózniałem się w tłumie, bo o siebie dbałem (a co za tym idzie, pewność siebie i mowa ciała też były należyte), w tej chwili jestem blady jak więzień majdankowy i chudy jak Jezus z piety, zatem zainteresować mogę co najwyżej lekarza albo patologa. 

 

Ale były czasy, gdy zychu czuł się zdrowo, wyglądał zdrowo, i zbierał z tego profity. :)

 

Gość z twarzy jest absolutnie przeciętny, nic dziwnego, ze chowa się za brodą. Zamiast pierdolić smęty, bierz się do roboty, i buduj muskulaturę. Lepiej spożytkujesz czas niż jojcząc, jaki świat niesprawiedliwy.

Edytowane przez zychu
  • Like 7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby niw było lookmaxing działa ale nie da się przeskoczyć kilka lig w górę jak jesteś 5 to max skoczysz może do 7 ale to wymaga ogromu pracy, mimo wszystko warto zadbać o siłownie itd. Natomiast sam fakt ze masz no po idei 180 cm już zamyka pewnie polowe rynku matrymonialnego w polszy 

 

diatego wyjeżdzajcie za granice Azja Kenia Kolumbia itd tam to wy jesteście egzotyczni

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, zychu said:

Zamiast pierdolić smęty, bierz się do roboty, i buduj muskulaturę. Lepiej spożytkujesz czas niż jojcząc, jaki świat niesprawiedliwy.

@Lamar @Miszka @selfmademan

 

Taki nie był cel tego wątku :D Ja akurat to mam się świetnie. Dla mnie to akurat nawet lepiej, bo przynajmniej wiem o co w tej grze chodzi. Absolutnie nie obrażam się na rzeczywistość. Ale jak ktoś jest przeciętny to ma przejebane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reelag napisał(a):

Ale jak ktoś jest przeciętny to ma przejebane. 

Przesada. Przeciętniak ma coraz bardziej pod górkę, zgodzę się, ale wciąż jeszcze ma spore pole manewru (patrz: budowanie rzeźby, porobienie zębów, higiena, ubiór, ogólne smv, czyli zasoby, hebby etc). 

Dopiero ci poniżej przeciętnej mają jak w ruskim czołgu, bo pole manewru niewielkie, i wszyscy stawiają na nich krzyżyk. :P 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxresdefault.jpg?sqp=-oaymwEmCIAKENAF8q

 

Kierwa dawno nie było o Czadach XD

 

Ja pozwolę sobie zacytować berlińskiego klasyka:

 

"w porównaniu do chada każda inna jednostka jest gorsza. Nawet normiki jak Musk czy Bezos są jak szympans przy człowieku. Chad to wyższy gatunek ludzki"

 

Jako suplement do tego wątku polecam ten:

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, niemlodyjoda napisał(a):

Kierwa dawno nie było o Czadach XD

Też nieskromnie zauważam, ze te tematy są jakby postepowo- lewoskrętne coraz bardziej.🤔

 

 

38 minut temu, spacemarine napisał(a):

sobą bro wzrost się nie liczy

Po raz kolejny napiszę że przeceniacie tutaj rolę wzrostu w relacjach D/M. Piszę to jako wzrostak.

 

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał(a):

profesor miałby ogromny materiał do badań

Ciekawe czy w badania zaangażowałby którąś ze swoich żon.🤔🤣

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jeszcze zacytować @KrólowaŁabędzi i chyba @Amperka, które w w/w wątku zayctował @DOHC

 

 

Hahaha, wyobrażam sobie takiego Chada czmychającego od jednego domu do drugiego, szybciutko, bo trzeba ruchać ? jak ten czarownik, chyba Baltazar, z tej starej bajki. Ja powoli konwertuję na Chadyzm.

 

Chciałam na dobranoc poczytać coś ciekawego na forum.

Zamiast tego w polecanych kolejny temat o Chadach, nosz jprdl.

Nie ma chyba na forum czlowieka, który nie zna teorii o czadach i nieczadach, temat wałkowany w każdym temacie.

Nie masz seksu? A chad ma.

Samochód nie odpala? A czadowi odpala.

Masz brzydką żonę? Czad ma ładną.

Nie umiesz ugotować ziemniaków? Chad umie. 

Może ktoś polecić hotel nad morzem? Chad może.

7 stron w ciągu 6 godzin, no ludzie, ileż można jedno i to samo i w koło Macieju ???

 

Po stokroć polecam w/w wątek brata @Chcni

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
  • Dzięki 3
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.