Skocz do zawartości

Blackpill w 2005


HeadBolt

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.12.2023 o 14:59, bassfreak napisał(a):

To nie jest skamlenie tylko prawda, ja nie mówię że black pill to jedyna słuszna pigułka ale wygląd jest KLUCZOWY do tego jak postrzega cię społeczeństwo a tym bardziej płeć przeciwna.

Łamiąca wiadomość! Szok i niedowierzanie! Atrakcyjni ludzi mają łatwiej w życiu!!! Ameryka (ba, raczej Atlantyda) odkryta!

Prawda cały czas może być skomleniem, zwłaszcza jak ktoś się zafiksuje na powtarzaniu jej w kółko jak mantry...
Wygląd jest istotny... no i?
Nie dość, że samo stwierdzenie jest truizmem w tak wysokim stopniu oczywistości, że obraża nawet średnio inteligentnego osobnika, to jeszcze nie wprowadza zupełnie nic merytorycznego.
Konstruktywnym byłoby stwierdzenie, że skoro prezencja jest istotna na rynku matrymonialnym, to w przypadku niedostatków w wyglądzie, należałoby postarać się zasklepić tę lukę i w miarę możliwości popracować nad sobą. A jeśli nie jest to możliwe z powodów technicznych, to chociaż nabrać dystansu do własnej aparycji, aby psychiczniej łatwiej się żyło.
Oczywiście ze strony black pilla taka konkluzja nie padnie, bo jest to ruch żerujący na niskich emocjach żalu, rozczarowania i wstydu wśród życiowych nieszczęśników. W końcu łatwiej jest obwinić świat, ewolucję czy społeczeństwo niż wziąć odpowiedzialność za własne porażki.
Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że największym problemem wspomnianych nieszczęśników wcale nie są braki w wyglądzie, tylko (brutalnie powiem) mentalność przegrywa, braki w rozwoju osobistym (zwłaszcza duchowym) i niedojrzałość emocjonalna.

Porównam życie do gry w karty: dojrzały gracz i (w tym przypadku) mężczyzna podchodzący konstruktywnie do życia, nawet przy słabym rozdaniu postara się trzeźwo oszacować sytuację i wyciągnąć jak najwięcej z kart, które dostał. Jasne - może się wkurzyć, pokląć na to czym świat stoi, ale finalnie przejdzie do czynów. Kto wie, może przy następnym rozdaniu się odkuje. A nawet jeśli nie, to też będzie okej.
Tymczasem reprezentant black pilla zrobi emocjonalny wysryw (PRZECIEŻ TO PRAWDA, ŻE DOSTAŁ SŁABE KARTY), obrazi się na rzeczywistość, zapaskudzi całą atmosferę przy stole, popsuje innym zabawę, a na dokładkę rzuci kartami i wyjdzie.
Teraz niech każdy sobie odpowie, w czyim towarzystwie bardziej chciałby spędzić czas i czy ludzie drugiego typu sami siebie nie skazują na ostracyzm.

Pozdrawiam cieplutko!

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TajemniczyDonPedro zgadzam się z Tobą w 100%, przy czym wygląd nie jest ważny tylko i wyłącznie w kontekście relacji damsko-męskich. Jest również ważny w wielu innych obszarach życia. 

 

Wiadomo, nie każdy wygląda jak gwiazda filmowa, ale ważne jest, aby poprawić w wyglądzie to, co można. Czasami małe zmiany potrafią zrobić różnicę. 

 

Według mnie, wygląd jest czymś, nad czym mężczyźni powinni pracować i traktować to na równi z pozycją zawodową/samodoskonaleniem w celu powiększania zasobów finansowych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

o jeszcze nie wprowadza zupełnie nic merytorycznego.

Tak jak twój emocjonalno- shamingowy wysryw. ;) 

 

16 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

bo jest to ruch żerujący na niskich emocjach żalu, rozczarowania i wstydu wśród życiowych nieszczęśników.

Ta sama rada co wcześniej 

 

18 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

braki w rozwoju osobistym (zwłaszcza duchowym)

Czyli co konkretnie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Tak jak twój emocjonalno- shamingowy wysryw. ;) 

Skoro tylko tyle wyniosłeś z mojego posta, ewidentnie nie był skierowany do Ciebie.
Tak czy siak życzę powodzenia w dalszym uprawianiu martyrologii!
 

6 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Ta sama rada co wcześniej 

Dziękuję gorąco za rekomendację, ale mam lepsze autorytety do naśladowania w życiu niż Marcin Najman. Ale znowu - każdemu według potrzeb!

 

8 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Czyli co konkretnie?

Pewnie znowu wyszydzisz, pogardzisz, zracjonalizujesz czy coś w podobie, ale co mi tam, mogę podjąć jeszcze jedną próbę. ;)
Odsyłam chociażby do Mapy poziomów świadomości wg. Davida Hawkinsa (same założenia, nie mówię o książce). Jak się z nią zapoznasz, zadaj sobie pytanie, na jakim poziomie operuje teoria black pilla i co wartościowego (konkret!) wnosi do Twojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

lepsze autorytety do naśladowania w życiu niż Marcin Najman. Ale znowu - każdemu według potrzeb!

 

Dla mnie też nie jest żadnym wzorem, ale nie skleiłeś widzę ;) .

 

1 minutę temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

Mapy poziomów świadomości wg. Davida Hawkinsa (same założenia, nie mówię o książce).

Spoko. W wolnej chwili. Chociaż "Technikę uwalniania " tego samego autora ciężko mi się przyswaja, jak i większość psychologicznych książek polecnych tutaj- chyba bardziej ścisły umysł mam.🤔

 

2 minuty temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

co wartościowego (konkret!) wnosi do Twojego życia.

 

Dzięki Black Pillowi zrozumiałem wiele rzeczy. Dlaczego moje życie wygląda tak a nie inaczej. Najważniejsze - nie marnuję czasu i energii na aspekty / dziedziny życia w których nic nie osiągnę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, bassfreak napisał(a):

Tracz to SZEF.

No.

I ma szczękę chada i bary.

A szyja u niego wielka jak u Taysona, jednym ruchem mu nie połamiesz.

Taki to potrafi kobiecie zapewnić bezpieczeństwo.

Nie to co koleś z filmiku, prawda?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Dla mnie też nie jest żadnym wzorem, ale nie skleiłeś widzę ;) .

Ależ skleiłem, ale zwykle ignoruję "złote rady" od ludzi życzących mi źle i próbujących zabłysnąć.
 

19 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Spoko. W wolnej chwili. Chociaż "Technikę uwalniania " tego samego autora ciężko mi się przyswaja, jak i większość psychologicznych książek polecnych tutaj- chyba bardziej ścisły umysł mam.🤔

Bez złośliwości - to wiele wyjaśnia.
 

19 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Dzięki Black Pillowi zrozumiałem wiele rzeczy. Dlaczego moje życie wygląda tak a nie inaczej. Najważniejsze - nie marnuję czasu i energii na aspekty / dziedziny życia w których nic nie osiągnę.

Teoria tak długo ma wartość, jak stwarza możliwości do przekucia w praktykę. Inaczej jest bezużyteczna.
Dla mnie to brzmi jak wymówka i pretekst do siedzenia we własnym wygodnym pierdolniku.
I co to znaczy "dziedziny, w których nic nie osiągnę"?
W sensie nigdy nie poruchasz? Nie poznasz dziewczyny? Czy nie stworzysz żadnej relacji?
Powyższe oświadczenie zupełnie nie brzmi dla mnie jak konkret.
Dla mnie każda ideologia, która sprzedaje taki podcinający skrzydła przekaz jest toksyczna i należy jej unikać jak ognia.
Równie dobrze mógłbym nie uprawiać żadnego sportu, bo jestem za stary na mistrzostwo w każdym z nich; roboty mógłbym unikać, bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy ode mnie; a z dziewczętami się nie zadawać, bo znajdzie się piękniejszy ode mnie Alvaro. W sumie fajny ten nihilizm. Nic nie ma sensu, nic nie trzeba robić. Położyć się i zdechnąć! :)

Btw. nie chcę znowu się czepiać, tylko wytknąć pewne braki w rozumowaniu, coby skłonić do jakiejś refleksji: fajne "niemarnowanie czasu i energii na tę dziedzinę", jeśli poświęcasz energię na zgłębianie i dołowanie się filozofią black pilla, a czas na forum kręcącym się mimo wszystko wokół tematyki damsko-męskiej...

Edytowane przez TajemniczyDonPedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, HeadBolt napisał(a):

Ja pierdole gdzie jest Analconda?

Lalki testuje :) . 

6 minut temu, HeadBolt napisał(a):

A nadal nikt nie ogarnia mojego przekazu wzorującego na przykładzie głupiego filmiku z wkrętu laski.

 

Braki w "obyciu"/ taka a nie inna mowa ciała spowodowane wyglądem. That's it.

 

4 minuty temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

od ludzi życzących mi źle i próbujących zabłysnąć.

Ani jedno ani drugie. Zabłyśnięcie to ja mógłbym ci zasugerować bardziej, bo ostatnio ośmieszanie black pilla jest w modzie na forum.

 

5 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

- to wiele wyjaśnia.
 

Na przykład?

6 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

ć, jak stwarza możliwości do przekucia w praktykę. Inaczej jest bezużyteczna.

U mnie było na odwót. BP pozwolił mi zrozumieć i zaakceptować to co się dzieje w real life. 

 

7 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

taki podcinający przekaz skrzydła jest toksyczna i należy jej unikać jak ognia.

Mi tam niczego nie podcina. Ten opis do katolicyzmu bardziej pasuje.

 

8 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

dołowanie się

Po raz ostatni - mnie o wcale nie dołuje.

 

9 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

, a czas na forum kręcącym się mimo wszystko wokół tematyki damsko-męskiej...

Noi? 

17 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

oświadczenie zupełnie nie brzmi dla mnie jak konkret.

I don't care. Przecież nie będę się tutaj tłumaczyć typowi z kontem od miesiąca. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TajemniczyDonPedro Noo z tymi kartami to dobry przykład. Są typy, że jak dostanie cztery dziewiątki to mówi że nie gra bo dostał liche karty, to ja go pytam a cztery asy grają? odpowiedział że grają. Noż qrwa  ręce opadają u takich typów.

Jak wyczuwam takich typów to rezygnuję ja z gry bo szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TajemniczyDonPedro

 

Uzależnieniem może być w dzisiejszych czasach wszystko: internet, żarcie, seks, adrenalina, religia, teorie spiskowe. 

Zobacz ile absurdów masz w sieci i jak chwytliwe są to treści. 

 

Problem z uzależnieniami jest taki, że można z nich wyjść tylko jeśli samemu się chce. 

Ktoś chce się kisić w szambie- nie wyciągniesz na siłę póki sam nie zachce. 

 

Są ludzie, którzy siedzą w blackpill i podobnych emocjonalnie paskudztwach, bo po prostu coś z tego mają. Najczęściej jest to zrzucenie odpowiedzialności za marnowanie własnego życia i potencjału. Po co ma taki ziomek uprawiać sport i nad sobą pracować skoro nie ma kwadratowej szczęki, a babki chcą tylko przestępców z wyrokami? To można siedzieć przed kompem i marnować dzień za dniem. 

 

Ostatecznie każdy jest za własne życie odpowiedzialny. Szkoda tylko że  do tego dołożony jest jeden haczyk. Ci ludzie sami siebie okłamują i negują swoje własne naturalne  potrzeby, a to wychodzi bokiem. Często ci ludzie odczuwają potrzebę szerzenia takich przekonań, żeby samemu się w tym utwierdzać.

Zauważ jak agresywnie reagują na kontakt z odmiennym zdaniem, jak osobiście odbierają kiedy ktoś ich blackpillowe przekonania kwestionuje. 

 

To jest w blackpill najgorsze,  

najbardziej żałosne i tak po prostu po ludzku smutne. Ile energii i czasu musiał autor tego filmu zmarnować na nagranie i zmontowanie.

Albo ten temat o chadach, bad boyach i normikach. Masakra po prostu. Jak smutnym człowiekiem musi być facet który takie coś smaruje. 

Edytowane przez Albert Neri
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Albo ten temat o chadach, bad boyach i normikach. Masakra po prostu. Jak smutnym człowiekiem musi być facet który takie coś smaruje. 

Racja. Tylko tam było pełno wstawionych badań naukowych i statystyk obalających te wasze babskie shamingi.

 

13 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Są ludzie, którzy siedzą w blackpill i podobnych emocjonalnie paskudztwach, bo po prostu coś z tego mają. Najczęściej jest to zrzucenie odpowiedzialności za marnowanie własnego życia i potencjału. Po co ma taki ziomek uprawiać sport i nad sobą pracować skoro nie ma kwadratowej szczęki, a babki chcą tylko przestępców z wyrokami? To można siedzieć przed kompem i marnować dzień za dniem. 

 

Ostatecznie każdy jest za własne życie odpowiedzialny. Szkoda tylko że  do tego dołożony jest jeden haczyk. Ci ludzie sami siebie okłamują i negują swoje własne naturalne  potrzeby, a to wychodzi bokiem. Często ci ludzie odczuwają potrzebę szerzenia takich przekonań, żeby samemu się w tym utwierdzać.

Gdzieś już czytałem tutaj. ;) Styl farmazo - argumentów niemal ten sam, styl pisania delikatnie zmieniony.🤔

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Racja. Tylko tam było pełno wstawionych badań naukowych i statystyk obalających te wasze babskie shamingi.

 

Jak chcesz dyskutować to szanujmy się. 

Zdefiniuj „babski shaming”- nie wiem co masz na myśli.

 

Badanie naukowe… temat rzeka. Jakość badań bywa różna- często jest „publish or perish” i ludzie piszą żeby pisać. Bzdury kompletne nieraz, albo rzeczy nie wnoszące nic kompletnie. 

 

W jakimś innym temacie przytoczono linki do „badań naukowych” - po samej lekturze abstraktu widać że używanie tego jako argumentu za tezami blackpill to nadużycie. Plus grupa badana była kompletnie niereprezentatywna. 

 

5 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Gdzieś już czytałem tutaj. ;) Styl farmazo - argumentów niemal ten sam, styl pisania delikatnie zmieniony.🤔

 

Tutaj to w ogóle nie wiem co masz na myśli. 

Musisz precyzyjniej się wyrażać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Albert Neri napisał(a):

„babski shaming”- nie wiem co masz na myśli.

 

W tym przypadku akurat:

3 godziny temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

Ameryka (ba, raczej Atlantyda) odkryta!

 

3 godziny temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

bo jest to ruch żerujący na niskich emocjach żalu, rozczarowania i wstydu wśród życiowych nieszczęśników.

 

3 godziny temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

obrazi się na rzeczywistość, zapaskudzi całą atmosferę przy stole,

 

38 minut temu, Albert Neri napisał(a):

toś chce się kisić w szambie- nie wyciągniesz na siłę póki sam nie zachce. 

 

 

38 minut temu, Albert Neri napisał(a):

jest to zrzucenie odpowiedzialności za marnowanie własnego życia

To tak na szybko. Deprecjonowanie i ośmieszanie.

 

11 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Badanie naukowe… temat rzeka.

Akurat o przytoczonych badaniach w tamtym temacie nie można tego napisać.

12 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Musisz

Nic nie muszę. ;) 

 

12 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Tutaj to w ogóle nie wiem co masz na myśli. 

Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że jesteś tym samym forumowym psychoanalitykiem zajaranym D. Peną jak p0lka mokebe, który niedawno niby odszedł stąd.🤔

 

Shamingując Black Pill - shamingujesz twórcę forum. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HeadBolt napisał(a):

Ja pierdole gdzie jest Analconda? Niech go tu ktoś zawoła bo widocznie dyskusja nie jest kompletna bez autorytetu w tej dziedzinie.

A nadal nikt nie ogarnia mojego przekazu wzorującego na przykładzie głupiego filmiku z wkrętu laski.

Możesz streścić ocb?

Analconda działa aktywnie na naszym nowym portalu, przeszedł obecnie na DollPill, pisze m.in w tematach:

https://plusujemy.pl/news/64fb370d7095133867027c48

 

https://plusujemy.pl/news/657ba02a2836225ed1e4591f

 

https://plusujemy.pl/news/64e527653bcc753b4474db68

 

https://plusujemy.pl/news/64fdf8d20ef77d0ba22bccbc

 

https://plusujemy.pl/news/657aaecdd689c374af7b51ba

 

https://plusujemy.pl/news/64e5269c3bcc753b4474db65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że jesteś tym samym forumowym psychoanalitykiem zajaranym D. Peną jak p0lka mokebe, który niedawno niby odszedł stąd.🤔

 

Nie jestem psychoanalitykiem. Muszę też przyznać, że nie wiem kto to jest D. Pena. 

 

Ktoś mnie oświeci w kwestii wymienionego analityka i D.Peny? 

 

42 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Shamingując Black Pill - shamingujesz twórcę forum. 

 

Audycja, którą tu wkleiłeś nawet nie ma wiele z tematem wspólnego. Poza tym znów próbujesz mnie wmanewrować w krytykę założyciela forum, jakby to był guru, którego zdania nie można kwestionować. Na co liczysz? Że bana dostanę? 

 

Tyle tylko, że wkleiłeś audycję, która blackpillowi wręcz przeczy. W tej audycji nie ma blackpilla. Co więcej- nie kłóci się tu nic z tym ck wcześniej napisałem. W zasadzie to mam podobne doświadczenia jak te opisane w audycji. 
Pięknym młodzieńcem nie byłem. Smak goryczy i odrzucenia jako nastolatek bardzo dobrze poznałem. Kobiet miałem niemało- dwie z nich miały borderline. 
Udało mi się do czegoś dojść w życiu i nie zamieniłbym tego na ładną buźkę i kwadratową szczękę. Nigdy nie były mi potrzebne. 

 

Autor mówi najpierw o rzeczach oczywistych: o tym, że niektórzy mają na start łatwiej bo są ładniejsi. O tym, że ładnym łatwo z kobietami idzie od samego początku, a innym ciężej. 

 

Później jest istotne: ci ładni nawet nie znają smaku odrzucenia, a ci co go poznali są narażeni na to, że za bardzo wywyższą partnerkę i nie będą stawiać granic z obawy przed utratą. True. Dobra przestroga. 

 

A potem jest jeszcze lepiej: słuszność, że ci którym zawsze łatwo szło o temacie pojęcia nie mają i nie rozumieją nawet innej perspektywy więc dając rady o podrywaniu mogą wpędzić w kompleksy.  I mądra rada: słuchaj tych co nie mieli dobrych kart na początku ale pracowali nad sobą i do czegoś doszli, stali się pewnymi siebie i silnymi ludźmi.

Sam też opowiada że nie ma wyglądu modela, a mimo to kobiet miał sporo. Potem doszedł do czegoś, jest pewność siebie i jakiś status i teraz babki pokazują zainteresowanie. 

No to co to niby za black pill jest?  😅

 

 

42 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

 

33 minuty temu, DOHC napisał(a):

Możesz streścić ocb?

Analconda działa aktywnie na naszym nowym portalu, przeszedł obecnie na DollPill, pisze m.in w tematach:

(..)

 

Masakra……

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Albert Neri napisał(a):

 

Audycja, którą tu wkleiłeś nawet nie ma wiele z tematem wspólnego

Taaa jak balsam do ciała z balsamem szostakowskiego.😜

 

8 godzin temu, Albert Neri napisał(a):

Udało mi się do czegoś dojść

Czyli beta....

 

W którymś z poprzednich postów drwiłeś z czasu jaki ktoś poświęca na montaż filmików czy pisanie tematu " chady bad boye, normiki I flepiarze". Jak to się ma do twojego elaboratu.🤔🤣

Ode mnie wymagasz doprecyzowania i konkretów a sam ( jak każdy podejmujący) dyskusję odwracasz kota ogonem co chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.