Skocz do zawartości

Czarny połknął Red Pill


yrl

Rekomendowane odpowiedzi

I'm kind o geneticist myself: jeśli afrykanka będzie jasna (tam też są "blondynki") a ojciec białym skandynawem to blondyna z tego nie będzie nigdy ale te mieszanki wychodzą całkiem atrakcyjne. Ale jeśli jesteś erasmusem z akordeonem i trafisz na nigeryjska brunetkę to potomstwo latwo wmiesza się w tamtejszy tłum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kleofas napisał(a):

Na razie to Polki wygrywają w kategorii geomaxingu. Co kilka dni nowe teksty na ten temat. Tutaj na przykład pani porzuciła pracę w ministerstwie, żeby wzbogacić się kulturowo:

https://podroze.onet.pl/ciekawe/polka-rzucila-wygodne-zycie-w-warszawie-i-trafila-na-rajski-zanzibar/yn854lv

 

Przemawia przez Was zazdrość - Mumu pewnie ma auto za 400 000 złotych, wzrost powyżej 190 cm i z pewnością minimum 15k na rękę no i pierwszy zagadał...

A nie, czekaj..:

 

Mumu poznałam w momencie, gdy dostałam ofertę pracy w polskim hotelu. Minęły już cztery miesiące od przeprowadzki, miałam znajomych i budowałam swoje tanzańskie życie. Pewnego dnia, gdy miałam wolne, uznałam, że trzeba oderwać się od pracy i zabawić. Wraz ze znajomymi pojechaliśmy do klubu, aby się wytańczyć. Jedną z atrakcji wieczoru był pokaz grupy tanecznej z Tanzanii lądowej. Zachwycili mnie od pierwszych kroków, stałam wpatrzona i nagrywałam ich wyczyny na parkiecie. Jeden z tancerzy wpadł mi w oko… Ale jestem przecież polską dziewczyną, nie miałam na tyle odwagi, aby podejść do obcego mężczyzny i go zagadać.

 

Następnego dnia nadal nie dawało mi to spokoju, więc założyłam sobie, że muszę go znaleźć. Mamy XXI wiek, więc uznałam, że najprościej będzie go odszukać na Instagramie. Wraz z koleżanką zabrałyśmy się za poszukiwanie, ale był jeden problem… Nic o nim nie wiedziałam.

 

Spędziłyśmy cały dzień na przeczesywaniu Instagramu. Stwierdziłam, że on nie istnieje w social mediach, bo nigdzie nie mogłam go znaleźć.

Do dziś nie wiem, dlaczego tak bardzo zależało mi na tym, aby go poznać. Nie chodziło mi o miłość, po prostu założyłam, że muszę go znaleźć i koniec.

Jak ci się udało tego dokonać?

 

Wpadłam na jeszcze jeden pomysł, aby sprawdzić konto takiej afrykańskiej społeczności, która miała w znajomych 14 tys. osób. Postanowiłam, że przejrzę ich i wtem wreszcie go znalazłam. Porównywałam jego zdjęcie z filmikami, które nagrałam na imprezie i już wiedziałam, że to on. Zaobserwowałam go na Instagramie, a on po kilku dniach się do mnie odezwał…

 

XD

 

A Wy co?

Dalej bączki na uju kręcicie żeby jakaś raczyła na Was spojrzeć XDDDDDDDD

Nawet mi Was nie żal jak ciśniecie hajsy czy wygląd tylko dla bab :D 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 14
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, niemlodyjoda napisał(a):

Dalej bączki na uju kręcicie żeby jakaś raczyła na Was spojrzeć XDDDDDDDD

Bo tu nie chodzi o furę za 400k. To znaczy niektórym procom chodzi jak bety szukaja. Chodzi po prostu o prymitywny język miłości (gry). Tyle i aż tyle. Niestety cześć z nas to zatraciła lub nie miała okazji się nauczyć. Jak w "Lalce" trzeba je traktować jak samice bo niczym innym nie są. Tylko jak, jeśli ma się rozum nad instynktem?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc sobie podbić atencję zmienić lokalizacje na Tinder przykładowo Kenia, Nairobi i pary ma się bez większych problemów. Panie potrafią nawet same zagadać. 

 

Odnoszę wrażenie, że tak wlaśnie działa egzotyka - czarni mają powodzenie u białych lasek a czarne panny lecą na białych. 

Na ulicach częściej się zobaczy jak idzie za rączkę czarny gość i biała panna, niż na odwrót. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biali są popularni w Afryce i to nie jest jakaś sekretna wiedza. Sam chętnie bym się wybrał w jakieś ciekawe miejsce w Afryce. Mój dawny współpracownik poleca mi swój kraj - Ghanę, wręcz zapewniał mnie, że się nie zawiodę, ale ja jednak preferuję nieco szczuplejsze Afrykanki. 

 

Czas coś zaplanować ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2024 o 18:51, yrl napisał(a):

 

Setki Anglików obraca w weekendy p0lki w takim Krakowie czy Sopocie. Polacy latają z maczetami i zakopują w dżungli? Czyżby byśmy bili głupsi od czarnych?

Różnica w tym że stan konta białasa to niebotyczne pieniądze w krajach 3 świata gdzie policja nie ustali sprawców. Sam poznałem gościa na Filipinach którego szef został porwany za 100 tys. Dolarów. Nikt go nigdy już nie odnalazł...

1 godzinę temu, nowy00 napisał(a):

Chcąc sobie podbić atencję zmienić lokalizacje na Tinder przykładowo Kenia, Nairobi i pary ma się bez większych problemów. Panie potrafią nawet same zagadać. 

 

Odnoszę wrażenie, że tak wlaśnie działa egzotyka - czarni mają powodzenie u białych lasek a czarne panny lecą na białych. 

Na ulicach częściej się zobaczy jak idzie za rączkę czarny gość i biała panna, niż na odwrót. 

Jakoś ta egzotyka nie działa na kanadyjki, Szwedki czy Azjatki. Działa tylko tam gdzie twój portfel jest egzotyczny. Czyli w krajach 3 świata. Rosjanki są piękne a Rosjanie nie I podobnie jest z Polakami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński zazwyczaj jest mulat, na grubo ponad 90% wg mnie. Rzuca się w oczy, dla Polaków nie będzie wyglądał na swojego i dla Afrykanów też nie. Rzadko zdarza się, że będzie wyglądać jak przedstawiciel grupy tylko jednego rodzica. W Polsce bywają fizjonomicznie różni luzie, z rzadka takie dziecko może się nie wyróżniać szczególnie jeśli chodzi o pigmentację, jednak buzia często zdradzi. w Afryce tym bardziej.

 

Druga sprawa to zapach. Niektórzy tłumaczą, że mulaci nie zawsze mają charakterystyczny zapach dla murzynów. Może to jest 50/50, może czasem mniej intensywny zapach? Trudno mi powiedzieć, ale od mulatów często czułem woń jakiej w Polsce ludzie nie mają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał(a):

A Wy co?

Dalej bączki na uju kręcicie żeby jakaś raczyła na Was spojrzeć XDDDDDDDD

Nawet mi Was nie żal jak ciśniecie hajsy czy wygląd tylko dla bab :D 

Tylko teraz przydałby się słynny berliński naukowiec:

Rf0k9kqTURBXy8xMDUzZWU4ZGIyYzUwZWMzYTVjY

Paulina i Mumu zdjęcie ze ślubu łonet

 

Więc tego... jaka jesteś czadem to możesz być i Polakiem. ;)

 

 

Edytowane przez BumTrarara
e na y
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gixer napisał(a):

Jakoś ta egzotyka nie działa na kanadyjki, Szwedki czy Azjatki. Działa tylko tam gdzie twój portfel jest egzotyczny. Czyli w krajach 3 świata. Rosjanki są piękne a Rosjanie nie I podobnie jest z Polakami...

Taki los. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Jak chce się ściągnąć I nawet jak się jest pizdą bez ramy to trzeba tak robić aby panna była cały czas zależna wtedy sukces gwarantowany.

To się da i w Polsce. Bierzesz DDD z depresją i utrzymujesz w niej przekonanie że jest bez Ciebie nikim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko że w UK, Francji, Hiszpanii jest w chuja rodowitych aka. urodzonych w tych krajach czarnych których pierwszym językiem jest język tych krajów. 

 

Tak ogólnie to temat bekowy i się posmialem. Ale chcąc nie chcąc czy to my poruchamyz czy poruchaja nasze córki to realistycznie patrząc o ile nie dojdzie do konfrontacji zachodniej cywilizacji nie tyle że wschodem co z resztą świata to w przeciągu wieku wszystkie geny się i tak wymieszają. 

 

Czy zostaną te głupsze czy to może jednak zostaniemy inteligentnymi czarnuchami xD to chuj wie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, UncleSam napisał(a):

zostaniemy inteligentnymi czarnuchami

Oxymoron. :)

 

6 godzin temu, UncleSam napisał(a):

w przeciągu wieku wszystkie geny się i tak wymieszają. 

Globalna wioska...

 

6 godzin temu, UncleSam napisał(a):

o ile nie dojdzie do konfrontacji zachodniej cywilizacji nie tyle że wschodem co z resztą świata to w przeciągu wieku wszystkie geny się i tak wymieszają. 

Dużo dałoby też zamknięcie granic zarówno dla nachodźców jak i turystów. A to może zrobić jedynie jakaś epidemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maciejos napisał(a):

Biali są popularni w Afryce i to nie jest jakaś sekretna wiedza. Sam chętnie bym się wybrał w jakieś ciekawe miejsce w Afryce. Mój dawny współpracownik poleca mi swój kraj - Ghanę, wręcz zapewniał mnie, że się nie zawiodę, ale ja jednak preferuję nieco szczuplejsze Afrykanki. 

 

Czas coś zaplanować ;>

 Republika Zielonego Przylądka.

Taka afrykańska Jamajka.

Kobiety od lekko przypalanych ( prawie nie šmierdzą ) do asfaltu o zapachu kanalizacji.

Alkohol, Marihuana, prostytucja - legalne lub niekaralne.

Zerowa przestępczość.

Polecam miasto Santa Maria z racji plaż i nocnego życia.

Jak tu nie poruchasz, to już nie ma dla Ciebie ratunku 😉.

 

No stress

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jaca napisał(a):

 Republika Zielonego Przylądka.

Taka afrykańska Jamajka.

Kobiety od lekko przypalanych ( prawie nie šmierdzą ) do asfaltu o zapachu kanalizacji.

Alkohol, Marihuana, prostytucja - legalne lub niekaralne.

Zerowa przestępczość.

Polecam miasto Santa Maria z racji plaż i nocnego życia.

Jak tu nie poruchasz, to już nie ma dla Ciebie ratunku 😉.

 

No stress

 Tylko załóż dwie gumy bo HIV w pakiecie xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jaca napisał(a):

Polecam miasto Santa Maria z racji plaż i nocnego życia.

Jak tu nie poruchasz, to już nie ma dla Ciebie ratunku

 

Takie bezeceństwa w mieście o takiej pięknej nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gixer napisał(a):

 Tylko załóż dwie gumy bo HIV w pakiecie xD

 Ostrożności nigdy dość.

Oficjalnie 0.6% kobiet ma HIV,  jak na Afrykę to granica błędu statystycznego.

Botswana, Lesotho, Eswantini mają od 25 % wzywż a opieka medyczna prawie nie istnieje i nikt nie wie jak jest naprawde.

Wolałbym bez gumy walić Kapwerdyjke niż uKrainke bo ryzyko czterokrotnie mniejsze.

Nie każdy kraj Afryki to chatki z gówna i patykòw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2024 o 22:12, דניאל napisał(a):

Jak jesteśmy przy tematach afrykańskich to fajną serię nagrał nasz rodak.

 

Obejrzałem te dwa nagrania i jeszcze dodatkowo jedno z you tube i takie mam przemyślenia.

 

Mianowicie jeżeli chodzi o stronę merytoryczną gdzie opowiada o strukturze, ekonomii, poziomie życia

czy otwartości afrykanek na białych mężczyzn to fajnie sie słucha i w pełni się zgadzam.

 

Natomiast wmawianie mężczyznom iż dla afrykanek dobre serduszko, charakter się liczy bardziej, osobowość,

że pieniądze dla nich nie mają znaczenia i to, że jest biały kojarzący się z lepszym życiem w Europie też nie jest 

dla nich istotne zakrawa o śmieszność.

 

Co prawda przekazuje dużo prawdy jednak kojarzy mi się z PUA i pierdami jakie oni wygadują.

 

Samo poznawanie kobiet z innych rejonów świata i nie ograniczanie się do p0lek uważam za jak najbardziej słuszne.

Na pewno chłopaki mają większe szanse na poznanie kobiety czy seks.

 

 

 

 

 

12 godzin temu, BumTrarara napisał(a):

Tylko teraz przydałby się słynny berliński naukowiec:

 

Jest na plusujemy.pl😉

Załóż tam konto i pogadaj sobie z nim o tym🙂

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Iceman84PL napisał(a):

 

Obejrzałem te dwa nagrania i jeszcze dodatkowo jedno z you tube i takie mam przemyślenia.

 

Mianowicie jeżeli chodzi o stronę merytoryczną gdzie opowiada o strukturze, ekonomii, poziomie życia

czy otwartości afrykanek na białych mężczyzn to fajnie sie słucha i w pełni się zgadzam.

 

Natomiast wmawianie mężczyznom iż dla afrykanek dobre serduszko, charakter się liczy bardziej, osobowość,

że pieniądze dla nich nie mają znaczenia i to, że jest biały kojarzący się z lepszym życiem w Europie też nie jest 

dla nich istotne zakrawa o śmieszność.

W pełni się zgadzam z powyższym, jest sporo fajnego opowiadania, ale też mnóstwo naiwnych stwierdzeń, wręcz bzdur. 

 

Na początku myślałem, że stosowanie terminów "ubogacenie kulturowe" i "poszukiwanie siebie" to taka trochę ironia, ale jednak nie XD W trakcie wywiadu wielokrotnie mówi się o patriarchacie, mizoginii etc., także dużo lewicowych poglądów jest tutaj bezpośrednio wyrażanych niestety. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Iceman84PL napisał(a):

 

 

Natomiast wmawianie mężczyznom iż dla afrykanek dobre serduszko, charakter się liczy bardziej, osobowość,

że pieniądze dla nich nie mają znaczenia i to, że jest biały kojarzący się z lepszym życiem w Europie też nie jest 

dla nich istotne zakrawa o śmieszność.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest na plusujemy.pl😉

Załóż tam konto i pogadaj sobie z nim o tym🙂

 

Afrykanki , azjatki, latynoski to nie jest materiał na związek, jedynie opcja na przygode.

Nie wiem skąd ten mit cudownej egzotycznej żony.

Serbia, Rumunia, Mołdawia, Bośnia czy Macedonia są miejscem występowania najpiękniejszych samic Homo sapiens na świecie. Samice bonobo i makaków z Afryki to przy nich inny gatunek.

Czemu szukać tak daleko, jak za rogiem mamy piękne, naturalne, tradycyjne i ogarnięte kobiety z podobnego kręgu kulturowego?

Szanujmy sie Bracia !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/12/2024 at 10:12 PM, דניאל said:

Jak jesteśmy przy tematach afrykańskich to fajną serię nagrał nasz rodak. Jak się go posłucha, to ewidentnie gość siedzi w temacie redpilla i geomaxingu. Będąc w Kenii ubogacał kulturowo lokalne dziewczyny. Nazwa kanału "Bogactwo Kulturowe" do czegoś zobowiązuje:

 

Potwierdzam dobre opinie o koledze. Sam rozważam wyjazd do Kenii w celach wiadomych, trochę z nim mailowałem w tych tematach, jest dobrze zredpillowany. I przy okazji jako źródło wiedzy w tym temacie polegam go również.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, niemlodyjoda napisał(a):

Mumu pewnie ma auto za 400 000 złotych, wzrost powyżej 190 cm i z pewnością minimum 15k na rękę no i pierwszy zagadał...

 

Pokazuję i objaśniam ;) Pogrubieniami i przekreśleniami.

 

To może być realne poprzez intensywną pracę.

 

To jest genetyka, tu własna praca nie pomoże.

 

No i masz rację.

 

Te pogrubione (idąc tą drogą) róbcie najpierw dla siebie. Z własnej woli, własnych ambicji, chęci potrzeb, wyzwań, etc. Albo wyłącznie dla siebie ;)

 

Nigdy w pierwszej kolejności dla tzw. "świata"

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/13/2024 at 10:06 PM, Maciejos said:

Mój dawny współpracownik poleca mi swój kraj - Ghanę, wręcz zapewniał mnie, że się nie zawiodę, ale ja jednak preferuję nieco szczuplejsze Afrykanki. 

 

A ja wręcz odwrotnie, i z tego powodu właśnie Ghanę rozważam, obok Kenii. Jakieś tipy od kolegi? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.