Skocz do zawartości

Zamiast faceta wolę wibrator - 30 latki zmęczone mężczyznami


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, crazymary said:

coraz mniej zarowno kobiet jak i mezczyzn nadaje sie do dlugotrwalego zwiazku i wychowania potomstwa. Zarówno.

 

Zarówno? Ja tu widzę, że to kobiety nie chcą mieć dzieci. Mężczyźni chcą.

A jak mawiali starożytni hutnicy, jak ktoś nie chce, to gorzej jakby nie mógł. Więc to kobiety się nie nadają bardziej niż mężczyźni.

 

5 hours ago, crazymary said:

Przeciez to chyba oczywiste

 

Chyba, na pewno nie. Na pewno nie jest to oczywiste. Niby dlaczego kiedyś byli lepsi? Nie jest to czasem ekspresja słynnego "kiedyś to było"?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Alejandro Sosa said:

Zawsze było tak samo chujowo, tylko warunki się zmieniają i otoczenie.

 

Nie zawsze. Przed socjalizmem było lepiej. Socjalizm rozerwał związek  ekonomiczny (i nie mówię o finansach a o ekonomii) między dziećmi a rodzicami, i teraz rodzice nie muszą, w swoim mniemaniu, się martwić o wychowanie swoich dzieci, bo zrobi to za nich, znowuż w ich mniemaniu, państwo, i nie muszą  się martwić o bycie przyzwoitym dla swoich dzieci, bo nie potrzebują wdzięczności, bo na starość utrzyma ich państwo.

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze na alimenty na wibrator. Nie spełnił oczekiwań i w ogóle się popsuł. Firma która go zrobiła ma płacić. W sądzie przedstawione dowody, pani w dodatku płacze, bo wibrator był przemocowcem i był za silny. 

Na psa już coś było, więc czemu nie?

Edytowane przez Pietryło
  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Moja ex partnerka... Sezon 2023.  Zdradziła mi tajemnice, że się masturbuje 6 razy dziennie. Także tego. 

Teraz już rozumiem, dlaczego na forum bracie trafiłeś. Już bym wolał na wojnę iść niż ruchać się 6 razy dziennie i dalej mieć w domu zołzę.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, wrotycz said:

Zarówno? Ja tu widzę, że to kobiety nie chcą mieć dzieci. Mężczyźni chcą.

 

Na tym forum, kobiety zakladaja mezczyznom niebieska karte, znecaja sie nad nimi psychicznie, okradaja ich z majatku i skacza po 30cm murzyńskich pałach.

 

Do tego sa bezdennie tepe, kiepsko zarabiaja, a jak dobrze zarabiaja to tez maja problem z glowa. 

 

Więc tak, zarówno.

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crazymary

 

Bez prowokacji proszę.

Jeżeli nie masz nic sensownego do napisania to sobie odpuść trollowanie.

 

23 godziny temu, Pietryło napisał(a):

Przecież tych bredni nie da się czytać.

 

Dlatego ostrzegałem, że będzie to satyra😁

Nie ma co na poważnie brać tych wypocin kobiet po ścianie bo one obudziły sie z rękami w nocniku.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ewelina napisał(a):

Nie ma to jak po okresie niebytności wejść na forum i móc przeczytać tak super informatywne fakty...

Artykuł niczym z cyklu okruchy życia :D.

To jeszcze nic. Pokaż nam swój wibrator a powiemy ci kim jesteś :)

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, crazymary said:

Na tym forum, kobiety zakladaja mezczyznom niebieska karte,

 

Nie tylko "na tym forum", w realnym życiu też. Większość niebieskich kart jest założona przez kobiety mężczyznom. Większość przed rozwodem.

 

1 hour ago, crazymary said:

znecaja sie nad nimi psychicznie,

 

Kobiety przodują w przemocy psychicznej, i to są dane policji.

 

https://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/przemoc-w-rodzinie/

 

Z1sILLR.png

 

2 hours ago, crazymary said:

okradaja ich z majatku

 

W trakcie rozwodu, w majestacie prawa.

 

2 hours ago, crazymary said:

Do tego sa bezdennie tepe

 

Nie są, i to jest problem.

Gdyby były to by tak dobrze nie oszukiwały.

 

2 hours ago, crazymary said:

kiepsko zarabiaja

 

Zarabiają tyle co mężczyźni, zgodnie z prawem zresztą.

Czasem nawet więcej, 'bo są kobietami', co jest niezgodne z prawem, ale nikt tego nie rusza, bo taki mamy klimat.

 

2 hours ago, crazymary said:

to tez maja problem z glowa. 

 

To na pewno. Moja ciotka mówi, że jej polityka i politycy nie obchodzą, a chodzi na wyboru i głosuje na socjalistów.

To gdzie jest ten problem, jak nie w głowie?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem cytować was wszytskich na telefonie. 

Kiedy partnerka wyznała mi o tych jej wielokrotnych masturbacjach dziennych. Początowo byłem zaszokowany, że ogóle tak można. 

 

Szanuje was chłopaki i ta kobieta przez swoje problemy osobiste rozjebie wam łeb. Zaufajcie mi przyjaciele. 

 

Ja jestem już doświadczony w te klocki więc wyłączyłem zakochanie i haj hormonalny w ciągu 5 dni i pożegnałem się. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Pokaż nam swój wibrator a powiemy ci kim jesteś :)

Albo lalkę.😅

 

Godzinę temu, ewelina napisał(a):

omalże zadławiłam

 

51 minut temu, ewelina napisał(a):

uszlachetni moje życie...

 

Odkryjesz siebie na nowo - https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://en.m.wikipedia.org/wiki/Deep_Throat_(film)&ved=2ahUKEwif9eG4msmFAxWEh_0HHZRWA4YQFnoECAUQAQ&usg=AOvVaw0lmbnjGO_7FhZ_9sgqFDcg

🤣.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, crazymary said:

Na tym forum, kobiety zakladaja mezczyznom niebieska karte, znecaja sie nad nimi psychicznie, okradaja ich z majatku i skacza po 30cm murzyńskich pałach.

 

Do tego sa bezdennie tepe, kiepsko zarabiaja, a jak dobrze zarabiaja to tez maja problem z glowa. 

 

To cos pominęliśmy ? Cos nie zostalo potwierdzone na TYM forum ? Dodam ze jezeli mamy tutaj nasza wspaniała "menażerie" chłopaków w roznym wieku, z roznych krajów i środowisk. Inaczej wychowanych z roznych rodzin.

I wszyscy ONI opisują w zasadzie takie same problemy…

Oraz po wielu (jakże odmiennych) przejsciach i traumach - wielokrotnie opisywanych na tym forum. Wszystko WIELOKROTNIE sie powtarza !

To mozna miec 100 % pewności, ze cos z dzisiejszymi kobietami jest (jednak) nie tak. Prawda ?

 

Jedynym naszym problemem jest to ze czasami sobie (moze niepotrzebnie) próbujemy wszystko racjonalizować, wyjaśniać i rozkminiac...

 

Brak opisu.

 

 

Edytowane przez OGÓR
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wrotycz said:

Nie tylko "na tym forum", w realnym życiu też. Większość niebieskich kart jest założona przez kobiety mężczyznom. Większość przed rozwodem.

 

To nie moja wina, ze zadajesz sie z patologia. Moze powinienes przeczytac ponizszy watek: 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.