Skocz do zawartości

Niski, stary, wyłysiały, bez grosza, a mimo to ru**ał 19-latki


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Kiroviets said:

 

 No ja kojarzę kilku takich. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że umiejętnościami bajery mają skompensowane jakby umiejętność logicznego myślenia (?), planowania (?). Innymi słowy - goście są głupi i bez tej bajery zginęli by w dorosłym życiu. Patrząc na ich działania mam wrażenie, że IQ u nich jest na podobnym poziomie co tych " oszukanych" karyn.

 

 

Ciągnie swój do swego, najważniejsze że działa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SuperMario napisał(a):

najważniejsze że działa 😉

No tak średnio bym powiedział, że działa. Gdybym ja miał taką bajerę to piął bym się po szczeblach w korpo albo strukturach partii.🤔 

 

@Husquarna jednym można nadrabiać braki w drugim W/ Bo czy B/ W. Najważniejsze aby za dużo energii na to nie przeznaczać.😉

 

 

Z drugiej strony, zastanawia mnie, czy Daria znalazła już męża i czy jest on świadomy jej wcześniejszyego wyboru.🤔🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Jednakowoż:

Fałszywe papiery?

 

 

Jak się przedstawisz jako Hrabia Jan Kowalski herbu Truskawa, to jak ma to sprawdzić dzielnicowy? Wpisuje PESEL i nie dyskutuje z delikwentem. Jak by miał na poważnie brać każdego "kierownika" i "prezesa" pod Żabką, to nic innego by nie robił. Zresztą podobnie z dr czy profesorem. Policjant nie ma dostępu do takiej bazy. Sprawdza tylko tożsamość. 

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania na temat relacji damsko-męskich Berlinskiego profesora właśnie upadają🙂

 

Bo według nich zakolak z kartoflanym mordziskiem, niskim wzrostem nie ma szans z kobietami😏

 

Tymczasem sprytny spawacz spowodował błąd w matrix. 

 

Zapewne miał dobrą, przekonywującą bajere i ton głosu, który widocznie na te kobiety działał. 

 

Zauważalne jest również, że złapały się na to 19 i 20 letnie kobiety czyli z nimi też coś musi być nie tak, może syndrom braku ojca czyli daddy issues. 

 

Widzicie można? 

 

A wy tak się staracie, dbacie o siebie, rozwijacie a p0lki dalej was nie chcą😁

 

PS. Zawód spawacza zawsze był w cenie i działał na kobiety bo one myślą, że taki to ma niezły spaw w majtkach😆

 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Badania na temat relacji damsko-męskich Berlinskiego profesora właśnie upadają🙂

 

Hehe, jestem ciekaw jego opinii. Trzebaby to wrzucić na plusujemy.🤣

 

13 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Tymczasem sprytny spawacz spowodował błąd w matrix. 

Ciekawe czy ma łuszczycę?🤔😀

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Badania na temat relacji damsko-męskich Berlinskiego profesora właśnie upadają🙂

 

Bo według nich zakolak z kartoflanym mordziskiem, niskim wzrostem nie ma szans z kobietami😏

 

W obszar badań trzeba dodać: hrabiapill, ewentualnie: aristocratpill. 😮 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Dziadek bajerą pozamiatał a krasnale nasze nawet liznąć nie potrafią bo geny, szczęka, wzrost i penis.

Normalnie się nie udzielam do "specyficznych" ludzi, ale to już Nty komentarz w tym stylu. 

1. Wyśmiewasz dobór naturalny który był na długo przed Tobą, i będzie jak nie będzie nawet śladu Twojej bytności 😉

2. "Dziadek" to drapieżnik w skali jeden na miliony, żerujący na głupszych i słabszych.

Kiedyś autor książki o piramidach finansowych uległ właśnie komuś takiemu, i... Wpłacił pieniądze do piramidy. Więc skoro ktoś taki, zarabiający XXX równowartości Twojej wypłaty uległ, trudno się dziwić głupiej 19 latce, aczkolwiek oczywiście człowiek ma rozum i powinien z niego korzystać. Ja podziękuję za takie wzorce i takich idoli. 

 

A co do krasnali - jesteś tu tyle czasu, znasz na pewno świeżakownię. Przychodzą tu ludzie przeczołgani życiowo, po rozwodach, alienowani itd a Ty chcesz, aby byli jak psychopaci 1 na miliony? Albo nie wiesz co piszesz albo jeszcze gorzej.

 

 

1 godzinę temu, Husquarna napisał(a):

I co?  wygląd niby jest taki bardzo ważny, a tak naprawdę to nie jest.

Ważne są farmazony jakie sprzedacie witamink0m 🤡

Widzisz, niby spadochron jest taki ważny a jednak nie jest, bo są ludzie którzy przeżyli upadek z wysokości i są tacy, którzy pomimo spadochronu zginęli bo zawiódł 😉

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Facet miał bajere, charyzme + niezłe fałszywe tło. Grał rolę życia. Ja rozumiem, że to dla niektórych dobry motyw do śmiechu bo wielu płacze, że ze względu na wygląd skończą sami, a jakiś dziadek o słabym LMS sobie poruchał na prawo i lewo. Tyle, że to tylko wyjątek potwierdzający regułę. Czy te kobiety dały by się tak urobić gdyby nie jego "tło" materialne? Szczerze wątpię. Sam dobrze wiem, że jak się raz na ruski rok wyszło z kumplami na miasto i po paru drinach wchodził pomysł na przejście na angielski, zgrywanie jakichś obcokrajowców to laski były gotowe nas zaprowadzić za rączkę z rynku niemal na drugi koniec miasta. Kumple na początku pomysł wyśmiewali "no weź, to takie idiotyczne, żadna się nie nabierze", a potem byli w szoku bo nie pomysł był głupi, a przeciętne laski naiwne.

I druga sprawa - większość tych "przegrywów" użalających się nad sobą (słaby wygląd, nijakie środki finansowe, status) marzy na ogół nie o ruchaniu co wieczór co raz to innej laski, a raczej czegoś stałego. Dziadek miał dobrą taktykę, ale nie było to w celu pozyskania partnerki, a mięsa na ruszt.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał(a):

. "Dziadek" to drapieżnik w skali jeden na miliony, żerujący na głupszych i słabszyc

 A mnie wcale nie zdziwi jak w trakcie apelacji(?) wyjdzie na jaw fakt, że zbierał skany pi...ek dla berlińskiego naukowca a sąd ( przy obecnym " klimacie politycznym") sklei to jako okoliczność łagodząca i odstąpi od wykonania kary.🤔😅

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Husquarna napisał(a):

I co?  wygląd niby jest taki bardzo ważny, a tak naprawdę to nie jest.

Ważne są farmazony jakie sprzedacie witamink0m 🤡

Emocje, marzenia i wizja życia w taki a nie inny sposób. Pieniądze to tylko środek do celu. Tego łatwiejszego osiągnięcia stanu w którym ich życie jest podróżą.

Po to oglądają tak seriale i książki z sekcji romanse, czy inne rzeczy typu 365 dni, bo tam jest ten sen o którym śnią nawet na jawie.

 

Żeby spełnić ten sen potrzebują przewodnika tego stada.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lxdead napisał(a):

DOHC Facet miał bajere, charyzme + niezłe fałszywe tło. Grał rolę życia.

Tak. Powiedziałbym więcej, są ludzie dla których uderzyć kogoś to duży opór, ale jak to itd itp. U nas był gostek z dwa lata chyba starszy ode mnie, co pobił ze skutkiem śmiertelnym, mówiąc wprost zabił jakiegoś faceta za nie poczęstowanie papierosem. 

To jest właśnie bestia w ciele człowieka.

 

Podobnie działają sprzedawcy garnków czy jakichś kołder starym dziadkom. Gadanie plus podatny grunt plus 0 kręgosłupa moralnego. Antybohaterzy, no ale dla niektórych idole bo są skuteczni i firma zarabia. 

 

Zaś pan hrabia to moim zdaniem ewenement.

Coś jak mordercy specjalizujący się w zabijaniu kobiet. Jeden będzie miał opór, żeby zagadać a taki zagadka, zabierze na chatę, zabije a zwłoki pokroi. Owszem, to bardzo rzadkie przypadki nie mniej psychopaci są wśród nas. 

Dodatkowo zwróćcie uwagę na jedną rzecz. Ile razy wam się zdarzyło popełnić jakąś gafę, gdzieś się odsłonić, ponarzekać przy kobiecie a tu zonk, za dużo powiedziałem.

A nasz hrabia jakby błędów nie popełniał, skuteczne psychopatyczne zachowanie. 

 

A co do głupoty osób dających się nabrać to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lxdead napisał(a):

Dziadek miał dobrą taktykę, ale nie było to w celu pozyskania partnerki, a mięsa na ruszt.

Owszem, ale szedł na całość co finalnie zawsze prowadzi za kraty, a przy jego "talencie" mógł lawirować "na granicy prawa" i nic by mu nie zrobili.

 

7 godzin temu, lxdead napisał(a):

Czy te kobiety dały by się tak urobić gdyby nie jego "tło" materialne? Szczerze wątpię.

Oraz społeczne, doktor, hrabia...

Wbrew blackpillowi ciągle laski lecą na dobra materialne i status społeczny.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Wbrew blackpillowi ciągle laski lecą na dobra materialne i status społeczny.

Niby gdzie i kiedy black pill neguje takie rzeczy xD? Sam koncept LMS (Look>Money>Status) jest czysto black pillowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Kiroviets said:

No tak średnio bym powiedział, że działa. Gdybym ja miał taką bajerę to piął bym się po szczeblach w korpo albo strukturach partii.🤔 

 

@Husquarna jednym można nadrabiać braki w drugim W/ Bo czy B/ W. Najważniejsze aby za dużo energii na to nie przeznaczać.😉

 

 

Z drugiej strony, zastanawia mnie, czy Daria znalazła już męża i czy jest on świadomy jej wcześniejszyego wyboru.🤔🤣🤣

 

Każdy ma inne priorytety 😅 gość odnalazł swoją drogę w życiu, uznał że jest stworzony do miłości, od zapierdolu są inni 😅

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalna historia! "Amerykański żołnierz" czy słynny Jurek KaliJebabka mogą się schować w uwodzeniu 😂 Hrabia Myszkowski zasługuje na film biograficzny, serio. Ja wiem, że kobiety kochają słyszeć to co chcą słyszeć, ale nie sądziłem, że te młode będą kochać historię o hrabim, który wygląda jakby jakiś prawdziwy hrabia wsiadał na konia po jego plecach przez pół życia 😂 Gdybym obejrzał polską komedię o podobnej historii to uznałbym, że to kolejna wyssana już nawet nie z palca, ale z fiuta historyjka w reżyserii twórców "Trudnych spraw". A jednak! Kobiety nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać!

 

Napiłbym się piwa z hrabią Myszkowskim i posłuchał jak jeszcze bardziej płomienne były te historie, bo to co media serwują to zapewne ledwie czubek cylindra pana hrabiego 😉 Jebaniutki!

Edytowane przez Redbad
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, lxdead said:

Czy te kobiety dały by się tak urobić gdyby nie jego "tło" materialne?

Dałyby. Jeszcze by mu dały kasę gdyby powiedział, że potrzebuje.

Ile kobiet 50+ wysyła dziesiątki tysięcy PLN gościom, których nie widziały na oczy, bo "chwilowo" potrzebują kasy, bo ich firma ma "chwilowe" kłopoty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lxdead napisał(a):

Niby gdzie i kiedy black pill neguje takie rzeczy xD? Sam koncept LMS (Look>Money>Status) jest czysto black pillowy.

Dziwię się mężczyznom bo większość nie ma wymagań tylko wystarczy że ich wycmoka i w miarę wygląda (chociaż z i w desperacji, dziwią mnie ich wybory na internetach) piszecie o black pilu w jedną stronę a w drugą też to powinno działać.

 

Tego jest tak a nie inaczej.

 

Ja lubię jak ma coś więcej do powiedzenia jest raczej pełna erudycji, potrafi fajnie opowiadać, jest pozytywnie nastawiona do świata z wiecznym uśmiechem na twarzy.

 

Posiadająca jakieś dodatkowe zajęcia i pasje aby poszerzyła moje horyzonty. Zadbana pod względem cielesnym i mentalnym oraz wizerunkowym.

 

Potrafiąca się ubrać odpowiednio co do danej sytuacji. Seksownie ale zachowując klasę.

Opiekuńcza. Rozpalająca domowe ognisko, wulkan seksu.

Z małym przebiegiem a najlepiej żadnym (a trafiło się parę takich w życiu)

 

Artystka w swojej dziedzinie niczym Gejsza, potrafiąca zagrać każdą nutą emocjonalną i seksualną na ciele i duszy mężczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Redbad napisał(a):

Napiłbym się piwa z hrabią Myszkowskim i posłuchał jak jeszcze bardziej płomienne były te historie,

Lepiej nie.

Tak Cię owinie, że mu cały majątek przepiszesz i jeszcze kredyt podżyrujesz. :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Redbad napisał(a):

Gdybym obejrzał polską komedię o podobnej historii to uznałbym, że to kolejna wyssana już nawet nie z palca, ale z fiuta historyjka w reżyserii twórców "Trudnych spraw". A jednak! Kobiety nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać!

Niektóre nie mądrzeją przez całe życie. Tu 35-latka uwierzyła, że wysyła hajs Willowi Smithowi :)

 

 

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/bezpieczenstwo/podszywajac-sie-pod-willa-smitha-wyludzil-od-polki-45-tys-zl-uwazajcie-na-nietypowe/e95h6r6

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cst9191 napisał(a):

Niektóre nie mądrzeją przez całe życie. Tu 35-latka uwierzyła, że wysyła hajs Willowi Smithowi :)

 

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/bezpieczenstwo/oszustwo-na-rosyjskiego-astronaute-kobieta-stracila-prawie-150-tys-zl/fzjl8v6

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lxdead napisał(a):

Niby gdzie i kiedy black pill neguje takie rzeczy xD? Sam koncept LMS (Look>Money>Status) jest czysto black pillowy.

LSM to bardziej redpill.

 

https://www.miejski.pl/slowo-Blackpill

Wygląd, długo, długo nic, i na końcu odrobinę M i S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Patton napisał(a):

 

 

buhahahahahahahahahah

To jest nawet lepsze niż magiczny penis hrabiego. :D

 

Daj mi kasę, bo nie mogę wrócić na Ziemię. love love. 🤪

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.