Skocz do zawartości

Czy jesteś atrakcyjny dla kobiet? Czy zaliczysz je wszystkie? Czy jesteś bad i bed boy?


M.Dabrowski

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Rysiek napisał:

Panowie a są jakieś testy pokazujące jak skutecznie utrzymać przy sobie kobietę? Z zaruchaniem nie ma najmniejszego problemu bez względu na wiek, niestety temat zawsze trwa maks rok.

 

be27f6de671b3305med.png

 

Przejrzałem gruntowniej o co chodzi w tych testach w połączeniu z wymaganiami kobiet (którego dark triada by to obchodziło?) i co oznacza.

 

1. Narcyz - nie przejmuje się innymi, uważa że ma podstawy by być zakochanym w sobie, jest najważniejszy sam dla siebie

2. Makiawelista - nie liczy się z innymi, nie ma skrupułów

3. Nikt go nie obchodzi poza sobą, ale udaje że obchodzi, uczy sie okazywania uczuć mimo że ich nie odczuwa w ciele

 

Ze związkami jest tak że kobiete pociąga pewność siebie, czyli nie posiada reakcji emocjonalnych. Im większy wynik psychopaty tym lepiej.

 

Psychopaci się nie zakochują.

 

Poza cechami ciemnej triady do samego ruchanka to do związków trzeba mieć zaplecze finansowe, pozycje w społeczeństwie, jakiś wygląd, przewage wiekową

i chcieć kobietami manipulować, odpowiadać na ich gierki, ale też

 

Kobiety pociąga zło zakamuflowane. Dobro nie, bo można mieć zasady, nie jestem manipulatorem, mam ambicje, honor, licze sie z innymi, współczuje innym, a to wszystko będzie kierowało

ku dobrym postawom mężczyzny-robotnika-niewolnika, a nie pana.

 

Moje wyniki:

 

Narcyz 1.8 (kompleksy)

Makiawelista 3.6 (wiadomo)

Psychopata 2.2 (troche za wysoki wynik jak na mnie, bo reakcje emocjonalne posiadam)

 

80% of women go for the top 20% of men, while 80 percent of men are left to fight for the the bottom 20% of women.

 

W tych 20% men wszyscy mają cechy ciemnej triady. Te cechy przydają się m.in w biznesie, polityce. Wszedzie gdzie trzeba umieć operować z ludźmi.

 

Jeśli jesteś robotnikiem, to najprawdopodobniej twój szef ma więcej od ciebie cech ciemnej triady. Im ktoś wyżej postawiony tym tych cech bedzie miał więcej

i do tego kobiety lgną.

 

Tylko 5% psychopatów siedzi w pierdlu. Reszta umie operować w społeczeństwie, uczy się co jest korzystne by powiedzieć, jak się zachować i co najwyzej mogą nazywać się socjopatami.

 

Jednym z głównych założen psychopaty jest czy lubisz być w centrum uwagi, czy mścisz się i czy podejmujesz ryzyko. Jak ktoś nie podejmuje to nie może sobie mowić o jako klasowym przykładem ciemnej triady, bo taki rasowy kompletnie nie odczuwa nic, kiedy kobieta go rzuci, kiedy nim manipuluje, kiedy odmówi mu, wyśmieje. Pełna kontrola jest po jego stronie i dlatego podchodzi do najpiękniejszych kobiet na pełnej kurwie.

 

Edytowane przez M.Dabrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trait   Score Percentile

Narcissism 1.7
   
14
    Narcissism is an egotistical preoccupation with self. Because of all their experience with maintaining their self image, people who score high for narcissism will often appear charming but their narcissism will later lead to extreme difficulty in developing close relationships. [less]
Machiavellianism 2.9
   
57
    Machiavellianism is a tendency to be manipulative and deceitful. It usually stems from a lack of respect or disillusionment for others. [less]
Psychopathy 1
   
3
    Psychopathy reflects shallow emotional responses. The relative lack of emotions leads results in high stress tolerance, low empathy, little guilt and leads them to seek extremely stimulating activities, resulting in impusivity and a disposition towards interpersonal conflict. [less]

 

Zgaduję, że odpowiedź na pytania postawione w temacie to 3xNIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nibynic za mało masz psychopatii (za dużo emocji, zakochasz się, uzależnisz) i za mało narcyzmu (będziesz uległy dla kobiet, szanował je bardziej niż siebie, brał winy na siebie).

 

Może przetłumacze na początku

 

Narcyzm jest egoistycznym skupieniem na sobie. Narcyzi wszystkie swoje działania podporządkowują wykreowaniem wyłącznie dobrego wizerunku.

Narcyzi potrafią być czarujący, ale zbyt wysoki jego poziom prowadzi do braku umiejętności tworzenia zażyłych relacji.

 

To w sumie logiczne, bo jak ktoś kocha tylko siebie, to drugi człowiek nie będzie chciał się z nim bratać. Coś od siebie trzeba dawać.

 
Makiawelinizm to tendencja do manipulowania i bycia przebiegłym, oraz podstępnym. Zazwyczaj wynika z braku szacunku do innych lub rozczarowania.

 

Składa mi się to w całość. Makiawelista może być mizoginem i nie szanować kobiet, a one własnie dzięki tej cesze będą się w nim zakochiwać. Każdy rodzaju dupek tak postępuje i to przynosi im efekty. Kobieta która nie szanuje mężczyzn też postępuje makiawelistycznie, czyli wszystkie mizoandryczki, którym wpycha się do głów że mężczyźni to zła płeć, którą trzeba winić o wszystko co złe.

 
Psychopatia pokazuje płytkie reakcje emocjonalne. Względny brak emocji prowadzi do dużej tolerancji na stres, niskiego poziom empatii, braku poczucia winy i prowadzi ich do poszukiwania niezwykle stymulujących działań (ryzyko), w wyniku impulsywności ma skłonność do konfliktów interpersonalnych.

 

Psychopata nie boi się niczego, albo prawie niczego. Dać w mordę, wspinać się na wysokie budynki, gdy inni srają z lęku gdy tylko zobaczą film jak on to robi. Zawsze uważałem, że to najgłupsi ludzie niczego sie nie boją, bo nie potrafią spojrzeć realnie na zagrożenie.

Psychopata okłamuje kobietę, prawi nieszczere komplementy i mówi że ją kocha, udaje że ją kocha, gdy faktycznie tak nie jest. Kobiety robią podobnie, kiedy chcą uzyskać jakąś korzyść.

 
To też warte do przetłumaczenia. Moze znajde czas później, jeśli ktoś będzie chciał.

 

Narcissistic men will be better at building an attractive identity, crafting an alluring image, dressing themselves for maximum impact, and comporting themselves with the utmost self-regard. Women love all these characteristics in men, even if these traits are not societally beneficial in numbers exceeding a tiny percentage of men. A man who is full of himself is a man who is full of women’s love.


Machiavellianism


You cannot properly seduce women if you harbor illusions about their nature. A Machiavellian Man, owing to his willingness to engage in personally, and oftentimes mutually, advantageous deceits, is a skilled hand in the subtle feints of flirting. No seduction will take full flight without recourse to innuendo and barely concealed intent. The tacitly adversarial quality of seduction emanates from the fundamental premise that the reproductive goals of men and women are at odds, and the Machiavellian is the man best equipped to leverage that sweet antagonism to his ends.


Psychopathy


The darkest of the three traits. It’s a short neural skip from mostly benign, promiscuous psychopath to Hannibal Lector. What is it about psychopaths that women can’t get thoughts of them out of their heads? Besides their evocation of high status shamans and warriors of EEA yore, psychopaths bring one big advantage to the mating arena that quickly propels them to the top — fearlessness. That dead zone in their prefrontal gray matter means that psychopaths don’t feel much when women reject them. No hurt, no guilt, no shame, no doubt, no anger, no nothing. Imagine the power at your fingertips if you had the ice cold stones to approach thousands of women nonstop without suffering even the slightest ding to your emotional state from any rejections. Imagine that, coupled with this exotic imperviousness, you impulsively hit on any woman who piqued your interest. I don’t think you’ll need a calculator to figure out how fast your notch count would rise given these personality priors. Chicks dig a go-getter.

While the average self-deprecating beta male will find it nearly impossible to reconfigure his emotions and thought patterns to match that of the natural born narcissist, Machiavellian, and psychopath, he has now at his disposal tools and concepts — which fly under the banner of “game” — to inch himself closer to Dark Triad triumph. A small adjustment here, a studied mimickry there, and that invisible boring beta male is suddenly finding that the veldt of vagina open to his predations has expanded in every direction.

 

Dla mnie to zdanie jest kluczowe

     

Cytat

You cannot properly seduce women if you harbor illusions about their nature.

 

Nie możesz poprawnie uwieść kobiety, jeśli żywisz się złudzeniami co do jej natury (dobra, miła, kochająca, wierna, szczera, oddana, lojalna, bezinteresowna, seks tylko z miłości, kocha za wnętrze, dobroć i honor, lubi nieśmiałych wrażliwych prawiczków, którzy niebo by oddali, oddają całe swoje serce na tacy dla kobiety, a ona dzięki temu da dozgonną miłość i seks będzie między nimi zawsze i wszędzie).


Czyli każdy tutaj może być makiawelistyczny, bo zna prawdę o kobietach, której nie znają, lub nie widzą inni.

 

Dla tych "dobrych" i miłych mężczyzn to nawet lodzika nie będzie, seks tylko po ciemku raz na miesiąc, albo rok, a dla makiawelistów ciągle gotowa na nowe doznania seksualne w każdej formie i skłonna do największych dewiacji. Trójkąty, pissingi, fistingi, anal, oral, wszelkie formy sadomaso i inne, o których jeszcze nie mam pojęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trait   Score Percentile

Narcissism 2.4
   
35
    Narcissism is an egotistical preoccupation with self. [more]
Machiavellianism 3.2
   
74
    Machiavellianism is a tendency to be manipulative and deceitful.[more]
Psychopathy 2
   
20
    Psychopathy reflects shallow emotional responses. [more]

 

chyba nie jest tak źle ze mną :D

Edytowane przez Samiec:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem robić ten test, ale pomyślałem sobie, że później namierzą moje IP i będą mieli choć trochę pojęcia o mojej psyche.Mówię oczywiście o NICH ?A tak na serio. Uwagę zwraca na mnie 1 kobieta na 10. Nie jestem typem ruchacza więc jestem nieatrakcyjny na jedną noc. Zyskuję w miarę poznawania, ale wtedy poznaję też bliżej charakter kobiety i nie mam już ochoty na kontunuowanie znajomości.Poza tym kleją się do mnie nie wiedzieć czemu kobiety z problemami emocjonalnymi. I tak jeszcze a propos wyglądu. W studenckich czasach zauważyłem, że jak przychodziłem na imprezę niedbało ubrany i nie ulizany to zwracało na mnie uwagę zawsze kilka dziewczyn.Nigdy z tego nie korzystałem bo z natury jestem nieśmiały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleofas napisał:

Zacząłem robić ten test, ale pomyślałem sobie, że później namierzą moje IP i będą mieli choć trochę pojęcia o mojej psyche.Mówię oczywiście o NICH ?A tak na serio. Uwagę zwraca na mnie 1 kobieta na 10. Nie jestem typem ruchacza więc jestem nieatrakcyjny na jedną noc. Zyskuję w miarę poznawania, ale wtedy poznaję też bliżej charakter kobiety i nie mam już ochoty na kontunuowanie znajomości.Poza tym kleją się do mnie nie wiedzieć czemu kobiety z problemami emocjonalnymi. I tak jeszcze a propos wyglądu. W studenckich czasach zauważyłem, że jak przychodziłem na imprezę niedbało ubrany i nie ulizany to zwracało na mnie uwagę zawsze kilka dziewczyn.Nigdy z tego nie korzystałem bo z natury jestem nieśmiały.

 

Też nie wklejam swoich wyników z podobnych względów. Jak czytam Twój post to jakbym widział siebie z tysiąc tygodni temu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kleofas napisał:

Zacząłem robić ten test, ale pomyślałem sobie, że później namierzą moje IP i będą mieli choć trochę pojęcia o mojej psyche.Mówię oczywiście o NICH ?A tak na serio. Uwagę zwraca na mnie 1 kobieta na 10. Nie jestem typem ruchacza więc jestem nieatrakcyjny na jedną noc. Zyskuję w miarę poznawania, ale wtedy poznaję też bliżej charakter kobiety i nie mam już ochoty na kontunuowanie znajomości.Poza tym kleją się do mnie nie wiedzieć czemu kobiety z problemami emocjonalnymi. I tak jeszcze a propos wyglądu. W studenckich czasach zauważyłem, że jak przychodziłem na imprezę niedbało ubrany i nie ulizany to zwracało na mnie uwagę zawsze kilka dziewczyn.Nigdy z tego nie korzystałem bo z natury jestem nieśmiały.

 

Kleją się do ciebie kobiety z problemami emocjonalnymi dlatego, że zainteresowanych jest 1 na 10. Wnioskować można, że z wyglądu jesteś nie za bardzo atrakcyjny, czyli dla kobiet słabe geny i przez to przyciągasz słabe geny kobiece. Czyli z problemami z głową, mało inteligentne, sane itd.

 

To jedna z teorii.

 

Druga, to taka, że jeśli jesteś nieatrakcyny to kobiety zachowują się przy tobie makiawelistycznie, wywyższają się, bo widzą że nie ma o co się starac , nie ma tego dreszczyku które mają przy tych co je lekceważą, nie zakochują się w nich (@Don Juan z poziomem psychopatii 4 powinien to w teorii mieć, jeśli odpowiadał na pytania szczerze i zna dobrze siebie) i przy których nie pokazują problemów emocjonalnych. Przy nich siedzą jak trusie i kulą ogony, a przy tobie pokazują wredne zachowania i nie ma się ochoty z takimi bratać. Po co komu nieszanująca, opryskliwa kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2016 o 04:40, M.Dabrowski napisał:

http://personality-testing.info/tests/SD3/

 

Jeśli zły dział to prosze o przeniesienie.

 

Temat jest o tyle ciekawy, że mógłby nawet być przyklejony. Test jest po angielsku.

 

Test który pozwala opisać czy mamy w sobie cechy ciemnej triady, czyli przysłowiowego bad boya - Łasy kąsek dla kobiet.

Mówi się, że tacy mężczyźni zaliczają 80% kobiet. Tych w związkach też. Kobiety osiągają maksymalne i wielokrotne orgazmy właśnie z takimi mężczyznami, a ich stymulacja jest nieprzerwana. Kobieta nie potrafi ani odejść ani zapomnieć, przynajmniej do czasu aż taki bad boy nie wpadnie w kłopoty.

 

Tutaj możemy zamieszczać nasze wyniki, oczywiście przy założeniu że odpowiadamy szczerze.

Kobiety też mogą robić test, choć u nich te cechy mają całkiem inny wpływ i inne skutki.

 

Wyniki są podane punktowo od 0 do 4. 4 to maksimum danej cechy.

 

Narcyz

Makiawelista

Psychopata

 

pierdolenie o szopenie a kot miał sraczke.jedni lubia ogródki a drudzy ogrodnika córki.jedne lale lubia gamoni a drugie niby bed bojów co sa najczesciej zwykłymi frajerami.klocki musza pasowac i jest git.klocki nie pasuja to zaczyna wiac chujem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, M.Dabrowski napisał:

 

Kleją się do ciebie kobiety z problemami emocjonalnymi dlatego, że zainteresowanych jest 1 na 10. Wnioskować można, że z wyglądu jesteś nie za bardzo atrakcyjny, czyli dla kobiet słabe geny i przez to przyciągasz słabe geny kobiece. Czyli z problemami z głową, mało inteligentne, sane itd.

 

To jedna z teorii.

 

Druga, to taka, że jeśli jesteś nieatrakcyny to kobiety zachowują się przy tobie makiawelistycznie, wywyższają się, bo widzą że nie ma o co się starac , nie ma tego dreszczyku które mają przy tych co je lekceważą, nie zakochują się w nich (@Don Juan z poziomem psychopatii 4 powinien to w teorii mieć, jeśli odpowiadał na pytania szczerze i zna dobrze siebie) i przy których nie pokazują problemów emocjonalnych. Przy nich siedzą jak trusie i kulą ogony, a przy tobie pokazują wredne zachowania i nie ma się ochoty z takimi bratać. Po co komu nieszanująca, opryskliwa kobieta.

To ceiakwe co opisujesz , bo zauważyłem że kobiety przy mnie często drżą już na wstępie... Początkowo myślałem , że coś robie nie tak ale po przeczytaniu jednej z teorii, to jak kobieta odczuwa przy Tobie strach, to automatycznie stajesz się atrakcyjniejszy w jej oczach ponieważ wydziela się hormon zwalny fenyloetaylaminą... Intuicyjnie odpowiadałem na pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Subiektywny napisał:

BTW, znacie jakieś strony www o tematyce pracy nad nabyciem tych 'pozytywniejszych' cech ciemnej triady ?

 

S.

 

3 godziny temu, Pikaczu napisał:

ta wystarczy nie byc frajerem%-)

 

3 minuty temu, Don Juan napisał:

To ceiakwe co opisujesz , bo zauważyłem że kobiety przy mnie często drżą już na wstępie... Początkowo myślałem , że coś robie nie tak ale po przeczytaniu jednej z teorii, to jak kobieta odczuwa przy Tobie strach, to automatycznie stajesz się atrakcyjniejszy w jej oczach ponieważ wydziela się hormon zwalny fenyloetaylaminą... Intuicyjnie odpowiadałem na pytania...

 

podsumowanie:

nie być frajerem i robić tak aby baba czuła strach ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez wiadomo ze jak idziesz na randke to baba musi sie ciebie bac jak sam skurwysyn.kobita nigdy nie moze byc pewna czy dostanie z lewej reki czy prawej albo z kolanka na dzieńdobry w żebra%-)nigdy nie mozesz jej dac poczucia bezpieczeństwa i pewnosci siebie.kobieta bedzie juz myslała ze nic jej nie będzie a tu myk blacha w plery albo w karczycho leci na elegancji%-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest do końca tak, że kobiety pociągają popierdoleni emocjonalnie mężczyźni, pociągają je przede wszystkim mężczyźni pewni siebie i niedostępni emocjonalnie. Współczesne trendy społeczne takie jak np. feminizm czy nieobecność ojca w życiu syna zabijają w facetach męskość, a uruchamiają tradycyjne cechy kobiece jak empatia i wrażliwość. W takiej sytuacji bardzo często ostatnią ostoją męskości pozostają niestety wszelkiej maści psychopaci. Nie muszę chyba tłumaczyć, że kobiety są niewolnikami swoich emocji, często bardzo złych emocji takich lęk, zazdrość, smutek, tęsknota, samotność etc. Czasem złe emocje "torturują" je niemal cały czas, są nie do zniesienia, przyprawiają niemal o obłęd. Lekarstwem na "estrogenowe" problemy jest tylko i wyłącznie testosteron. Kiedy kobieta zaczyna zwierzać się ze swoich emocji typowemu współczesnemu facetowi on zaczyna reagować jak baba - emocjonalnie. Zaczyna współczuć, doradzać, pomagać etc (bo tak mu tłumaczyła mamusia albo babcia) co tylko przypomina kobiecie o złych emocjach i nakręca chujowe samopoczucie jeszcze bardziej. Kiedy kobieta natrafi na faceta zimnego, niedostępnego emocjonalnie, on reaguje na emocjonalny bullshit na chłodno,  uśmiechnie się czasem z politowaniem jak by nic się nie stało - to je uspokaja, wycisza, działa niemal jak końska dawka Prozacu ;) Dlatego własnie psychopaci - z natury niedostępni emocjonalnie są  tak atrakcyjni dla kobiet.

A co widzą w narcyzach? Przede wszystkim pewność siebie. Wygląd faceta to tylko jedna ze składowych jego atrakcyjności, kiedy kobieta poznaje obcego faceta nie może być pewna czy to przypadkiem nie jest jakaś męska podróbka, cipa, która spierdoli przy pierwszej okazji kiedy pojawią się kłopoty.  Szuka podpowiedzi. Tą podpowiedzią jest zachowanie faceta i jego stosunek do samego siebie. Facet niezbyt urodziwy, ale pewny siebie, uśmiechnięty, wyprostowany, dobrze czujący się we własnej skórze jest dużo bardziej atrakcyjny dla kobiety niż przystojniak, ale cichy, przygarbiony, z rękami w kieszeni i wzrokiem wodzącym gdzieś na oślep. 

Reasumując, moim zdaniem nie trzeba być wcale 100% psychopatą czy narcyzem, wystarczy te wybrać te kilka % atrakcyjnych cech i trenować je w sobie.

Inna ważna kwestia, którą trzeba poruszyć - jeśli kobieta długo wytrzymywała w związku z "dark triad men", to znaczy, że sama jest popierdolona emocjonalnie (np. DDA albo borderline) i to powinna być czerwona lampka - trzymajcie się od niej z daleka.  Długoterminowy związek ze 100%  narcyzem/psychopatą/makiawelistą jest wyniszczający emocjonalnie i kobieta, która miała dobre relacje z matką/ojcem odejdzie szybko, tylko te popierdolone nie będą mogły odejść. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.