Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mosze Red

Wasze typy - jaki typ urody preferujecie.

82 postów w tym temacie

Nic nie poradzę, że czarne a przede wszystkim czarne i krótkie włosy robią na mnie niesamowite wrażenie. Ciekawe dlaczego. Może ktoś z Was pokusiłby się o próbę oceny i wpływ charakteru na sposób uczesania, fryzurę, długość i kolor włosa? Zdaje się, że wieki temu widziałem na tym forum taki temat gdzie któryś z Braci opisywał osobowość danej osobniczki wyrażony poprzez styl ubierania się, fryzury i detali.

dorota-gardias-male.jpg9cd708d5adb147209dd5520f4ce18e79.jpge6a2bf5103f36bbb704d6d2d5b3a0487.jpg

Edytowane przez maniks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wywołany zza światów stawiam się na rozkaz!

Czarny - luksus, tajemnica lub żałoba. 

Krótkie- albo kiepskie i się długich nie da bo wyglądają jak miotla brzozowa albo jakiś problem, bo jaka kobieta pozbywa się swego atrybutu robiąc się na chłopca...

Dla mnie takie panny to objaw problemu z mężczyzna/postrzeganie roli mężczyzny/rozumieniem świata. Nosząc taką fryzurę komunikują- jestem samodzielna, zastąpie sobie fryzurą brata/ojca/chłopaka/meza/syna. A wieczorem płaczą w poduszkę jak wszystkie...

Czoło eksponuja tylko te samiczki, które znają swoją wartość, które uważają się za mądre, inteligentne. 

No i powiedz mi na koniec jak taka samice wytargac porządnie  za kudly? ;)

Ps. Maniks, upodobania nie biorą się z nikąd. Pomyśl czemu tak masz. Poznać siebie....

9 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odnośnie oceniania kobiet:

Po 1. Jestem za brzydki i za biedny żeby wybrzydzać, ale wszystkie panie od 6 w górę brołbym. No prawie wszystkie.

Po 2. Miałem samemu ocenić tabelkę i ogarnąć swoje the best to fuck z zamysłem prostym, że ruda pani w prawym dolnym rogu będzie moją główną faworytą. Tak, chodzi o tę panią, która sobie leży, ściska cycuszki i ma taki śliczny i niewinny wzrok:

7709bee6e79c6af57f0bcfafbf73aa6d.jpg

Kojarzyłem ją, że to aktorka. Tutaj wygląda jak idealna kandydatka do roli Mary Jane do nowego Spidermana ;D Jeżeli chcecie wiedzieć gdzie grała to pojawiła się w Strażnikach Galaktyki jako Nebula. No i już miałem dać jej 10tkę w tabelce i wyróżnienie, aż poszukałem jej w google jak wyglądała w innych sytuacjach no i:

Karen_Gillan_FSC_2015.jpg

karen-gillan.jpg?w=350&h=200&crop=1

Dla mnie 9tką a co dopiero 10tką, niestety nie jest... 

Jeżeli chodzi o moje typy to wspomniana Monika Bellucci, Alizee jak najbardziej czy Olivia Wilde. Dodałbym jeszcze Shakirę, Scarlett Johanson, 

Lauren Cohan:

t_lauren_cohan_hottest_video.jpg

Czy Ellen Page. Taka ona malutka, niziutka, o taka wymarzona moja dziewczyna w liceum :D

920_ellen-page-was-worried-being-gay-wou

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@dr Mordechaj B'rzyt-wa @XYZ dzięki Panowie za podpowiedzi.

Czerń stanowi dla mnie wzór elegancji, odrobiny tajemniczości, stonowania, choć pewnie dziwnie to zabrzmi ale także przywiązania do tradycji. Działa na mnie uspokajająco, pozwalając na maksymalną koncentrację i uwaga.. wzbudzając przy tym zaufanie :wacko:. Krótkie włosy to z kolei dynamizm, napiszę przekornie, że witalność, pewność siebie, twarde stąpanie po ziemi, brak przywiązania do zbędnych szczegółów z jakąś ciekawą wizją sięgająca dalej aniżeli sprawy typowe, codzienne. Poza tym kobiety takie okazywały się zawsze bardzo dobrymi rozmówczyniami - słuchaczkami z interesującą osobowością i co ciekawe potrafiącymi doskonale to wyrazić. A może zwyczajnie podobne przyciąga podobne? :blink:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brunetki <3

Popularne "czarnule" od zawsze pobudzająco działały na moją wyobraźnię ;) Długie włosy, zgrabne ciało, z subtelnym makijażem, coś niesamowitego ;)

Na drugim miejscu rzecz jasne blondynki, tak wielbione przez rzeszę mężczyzn na całym świecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta