Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia, dziś nagrałem audycję o stalkingu na wykop.pl, który nie tylko przeciwko mnie i moim bliskim jest kierowany, ale także przeciwko forum. Np. były użytkownik forum Rysiek, zapowiedział że zniszczy forum przez organizacje kobiece:

@Kanister: 
Czekamy. Akcja = reakcja. Nikt poważny nie potraktuje konfabulacji cyberguru odnośnie zgłaszania jego bredni do tubki. To mógł zrobić wyłącznie taki sam pajac jak on sam. Zresztą, on liczy na jedno - chce odebrać kretynów innym zarabiającym na głupocie ludzkiej "miszczów" dlatego też atakuje ludzi ze swojej półki. Mam ostatnio trochę czasu, nieco zasobów, chętnie przetestuję forumowych prawników jako świadków - zresztą, myślę że nadszedł czas, aby zainteresować tym przybytkiem dość otrzaskane prawnie i mocne finansowo organizacje kobiece, antyksenofobiczne itp. Dość tego skoorwysyństwa. Uwaga! Wyznawcy. Żeby nie było pretensji - cyberguru sam doprowadzi do likwidacji nie tylko kanału na tubce ale też tego forum. Możecie już robić zrzutkę "pro publico bono". Nie ma szans, aby ten kłamca i konfabulant się opamiętał, bowiem on żyje z konfliktu, nienawiści i wbijania klina między ludzi.

No ale mniejsza z tym. Oto rzeczona audycja, i proszę pamiętać że jutro popołudniu udostępnię "niespodziankę" dla moich i naszych hejterów, którzy są święcie przekonani o swojej bezkarności i mojej niemocy - tak więc proszę jutro oczekiwać mam nadzieję ostatecznego rozwiązania kwestii bezkarności stalkerów na wykop.pl:

• Like 20

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek1991    228
3 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

jutro popołudniu udostępnię "niespodziankę" dla moich i naszych hejterów, którzy są święcie przekonani o swojej

bezkarności i mojej niemocy

Najpiękniejszą niespodzianką dla nas użytkowników byłby ewentualny live stream z posiedzenia sądu :D  Chętnie zobaczyłbym te buzie pozwanych podczas dochodzenia przez Ciebie swoich praw :D

Ps. A swoją drogą pytanie czy może jest taka możliwość aby co forumowi prawnicy sprawdzili czy istnieje opcja pozwu zbiorowego ze strony użytkowników forum, może wtedy siła rażenia byłaby większa?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Red_Pill    14

Hmmm.....

Nie ignorował bym tego typu pogróżek .

Pozwólcie że wyjasnie .

Mieszkam poza krajem od ładnych paru lat . Powiedzmy że jest to kraj skrajnie feministyczny , 4 fala feministek wychowuje tutaj już 5 fale .... normalnie tragedia. 

Od wielu lat powtarza się tu taki sam schemat , powstaje forum internetowe ( takie jak to ) ,  kanał youtube mówiacy otwarcie o takich żeczach jak my tutaj . Wszystko jest swietnie ....ale tylko do momentu kiedy kanał lub forum urosnie  i zacznie być popularne. Wtedy zwracają na niego uwage wlaśnie tacy ludzie " otrzaskane prawnie organizacje kobiece " antyksenofobiczne itp itd . 

Zaczynają sie ataki na wszelki możliwy sposób , bardzo brudno grają , doxowanie , pogrózki , groźby , ataki na serwery , ataki fizyczne , bzdetne pozwy sadowe , ci ludzie potrafią sie posunąć do wszystkiego !

I forum upada . Widziałem jak upadło juz kilka . 

Schemat jest taki sam , dokladnie taki jak napisał " Rysiek " . 

Nie wymyslił nic nowego , to nie jego pomysł . Poprostu ma zamiar użyc sposobu skutecznie używanego na zachodzie . 

Ale popełnił błąd, powiedział co i jak ma zamiar zrobić 😁. 

Czas się zorganizować i przygotować.

Myśle że damy rade . 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na wykopie bez zmian: https://www.wykop.pl/link/3842035/jak-rozpoznac-mitomana/najnowsze/

Troszkę czują niepokój, ale to nie moje pierwsze wierzgnięcia żeby zrzucić z grzbietu niechcianych jeźdźców, i wiedzą że wtedy postraszyłem - ale nic się w sumie nie stało. Prokuratura odrzuciła moje oskarżenie, wykop mnie zlał ciepłym moczem, nikt im nic nie zrobił. Jednak wiedzą dobrze, że coś może być na rzeczy i pokazują mi co będzie w przypadku prawdziwego ataku.

Do tej pory dowiedziałem się że nie płacę podatków (będą donosy), trzeba spamować youtube (żeby zamknęli kanał), Szymek bredził o kibolach Lechii co by mnie ustawili (groźba łomotu), Rysiek stwierdził że stan starszej Pani to moja wina, bo gdybym był taki jak oni chcą, to by nie trzeba o mnie i moich bliskich pisać i byłoby cudownie - czyli to wszystko moja wina. Dodatkowo straszą że Vincent jako moderator ma wręczyć mi pozew o to, że pracował za darmo. 

Czyli Rysiek już zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji (lżył moją przyjaciółkę, to po jego wpisie zasłabła), a Vincent nadal myśli że jego nowi przyjaciele mu pomogą, rozkoszuje się ich uwagą i atencją, nie rozumiejąc że Rysiek go rzuci na pożarcie natychmiast gdy się coś rypnie. Sławek czuje delikatny niepokój, ale przez 10 lat hejtowania mnie (i pewne przedtem innych osób) stworzył sobie w głowie potężną konstrukcję - że jest niewinny, a ja jestem strasznie zły, dlatego nie wierzy w jakiekolwiek prawne konsekwencje swoich czynów. Wierzy że przed sądem powie o wolności wypowiedzi, i wyjdzie jako bohater z sądu. On do końca nie będzie rozumiał co się dzieje, ale to już nie mój problem.

Tak więc dziś wieczorem, przynajmniej częściowo trafi do nich co się naprawdę stało, i jak będzie dalej wyglądać ich życie. Skończy się wesoła zabawa z niszczenia ludzi.

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Karma ponoć wraca w innych życiach - ale tu sądzę że wróci dziś wieczorem lekko muskając ich spocone, nabrzmiałe, spocone ego, a później wgryzie się w nich.

Multikonto Sławka jest pewne że będzie jak zawsze... szkoda mi burzyć tak rozkoszne poczucie niewinności i bezkarności, ale niestety dziś wieczorem będę zmuszony to uczynić.

@staszek_prawy: Dawaj do sądu z tym albo zamilcz. Straszyc to sobie możesz babcie. Powiem ci jak to się dzisiaj skończy. Podwiniesz ogon, pokażesz jakieś nic i nadal będziesz się brandzlowal wielkim zwycięstwem. Jak zawsze. Kolejny raz się kompromitujesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rnext    3671
44 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Karma ponoć wraca w innych życiach

I to jest właśnie to życie :>

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Endeg    811

Ustępstw dosyć nam w tym sporze

Żaden hejt nas nie zaorze

Nieskuteczna tolerancja

Gdy panuje arogancja

Wytoczymy cekaemy

Stalkingowi anatemy

Postawimy szlaban kłamcom,

ich knowaniom przeciw Samcom

Koniec najdzie "bandę czworga"

I to będzie ich katorga

• Like 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adrv    193

Jaki to trzeba mieć przykry żywot żeby tak się spinać w necie :D 

Edytowane przez adrv
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oni chyba myślą, że ja będę oskarżał wykop w sprawie cywilnej :>Stąd ta bezkarność i heheszki podszyte niepokojem. 

Dziś wieczorem zaczną się brać za łby, jeden drugiego wystawiać. Skończy się zabawa z ludzkiego nieszczęścia, a zacznie próba przetrwania. Dziś przyznaję się że kupiłem piwo i paluszki, by rozkoszować się ich próbami racjonalizacji, dowalania sobie, wzajemnego oszukiwania by ponieść mniejsze konsekwencje, i ogólnie gwałtownego upadku ich "przyjaźni". Dziś może jeszcze w szoku nie dojdzie do nich co się wydarzyło, ale już jutro po bezsennej nocy zacznie przychodzić do nich świadomość ich realnej sytuacji. Nie jest ona za ciekawa, na co "uczciwie" sobie zapracowali oszczerstwami.

Vincent i Rysiek doskonale wiedzieli jak hejt i stres wpływa na moje zdrowie, oraz wiedzieli o trzech zawałach i ciężkiej chorobie serca mojej przyjaciółki - nie przeszkodziło im to w ohydnym szkalowaniu tej niezwykle uczciwej osoby publicznie. Niech się cieszą i dziękują Bogu na kolanach, że skończy się to tak, bo mogłoby całkiem inaczej. Wielu ludzi mogłoby z nimi zrobić okropne rzeczy, gdyby wiedzieli że szkalują osobę, która często za darmo ratowała ludziom życie. 

To co do tej pory piszą, to kompletne łgarstwa, zwłaszcza tłumaczenia Ryśka (ja bym pisał do niego meila z groźbami? Kpiny, sam pewnie do siebie napisał). Wszystko jest pięknie udokumentowane, nic nie zginie, a tłumaczyć nie mi się będą.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze jedno, ponieważ Rysiek ciągle powtarza że pomysł czasopisma powstał tylko po to by zdobyć jego dane i zdjęcia, wkleję wam dziś zdjęcia odmów sądowych rejestracji czasopisma. Pycha tego człowieka jest wręcz nieprawdopodobna. Twierdzi też, że jego blog (chyba 200 wyświetleń na miesiąc), zagroził forum i samczemu więc dlatego stąd usunąłem Ryśka. Tego już nie będę komentował, bo są pewne granice tłumaczenia się.

@Kanister: 
Czasopismo na 99% było akcją wymierzoną we mnie, celem zdobycia informacji o tym kim jestem realnie. Przyznam szczerze, że dałem się nabrać. :D

@DonVincento: 
Jeśli chodzi Ci o czasopismo to została stworzona opowiastka, że będzie wydane itp, co z automatu wydało mi się bzdurą, bo rynek prasy drukowanej zamiera. Zostałem poproszony o napisanie felietonu o bieganiu maratonów, co zresztą zrobiłem. Jak wysłałem tekst to Marek poprosił mnie o zdjęcia, ilustrację itp. Wrzuciłem coś, ale mnie tknęło i zakryłem twarze znajomych, więc akurat tu nic nie wyszło. Namierzyli mnie w inny sposób po czym zabanowali po tym, gdy zacząłem publikować teksty z linkami do themaskatora. Miałem bardzo dużo odsłon i byli to ludzie stamtąd - przyszedł strach, no bo przecież na bank Rysiek chce mu ukraść forum, później wielu chłopaków zachowywało się neutralnie bo mnie znali dobrze, więc w sukurs przyszedł Tarnawa wk?#@iony po tym jak opisałem wytrzaskanie Chrumkacza po ryju na zlocie w ramach robienia z niego faceta ;) . Ten chłopaczyna miał wypisany na twarzy strach, ból i upokorzenie - szczerze mówić to wstydzę się, że nie zareagowałem, ale nie chciałem prowokować zadymy. Dopiero by była akcja - Rysiek awanturnik, pijak, co rozpieprza forum. Dziś nie mam czasu na te bzdety Vincent - pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Krzysiek1991 to nic nie da, oni są tak zabetonowani w poczuciu że nie robią nic złego, że zrozumienie tego co się stało, rozmowy z prawnikami i ochłonięcie po tym co usłyszą, zajmie im moim zdaniem do kilku dni. Rysiek zna się wśród nich na prawie najlepiej, więc on zrozumie od razu, już teraz wyczuwa że mleko się rozlało... inni jeszcze nie łapią że KONIEC ZABAWY i teraz trzeba będzie ponieść bardzo poważne konsekwencje; prawne - społeczne - finansowe. 

Dlatego sądzę, że Rysiek będzie bagatelizował, by tamci nawalali we mnie jeszcze mocniej, by jego przewinienia wydały się mniejsze niż Sławka i Szymka. 

Teraz zobaczycie, co w tamtej ekipie znaczy koleżeństwo i lojalność :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Donovan    68

@Stulejman Wspaniałycenię materiały i ksiązki, są naprawdę lodołamaczami skostniałej rzeczywistości. Ale to wszystko śmierdzi...Najlepiej być przeźroczystym. Mieszkając u 60 letniej kobiety nie przyszło Ci do głowy, że narażasz ją na ataki jakiś pojebów, plotki , pomówienia okolicznych mieszkańców . No bez jaj , mówisz , że to wielce szanowana osoba nie chcesz szargać jej opinii.  Jak dla mnie sam się trochę wepchałeś w gówno.

Edytowane przez Donovan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Takeo    42
26 minut temu, Donovan napisał:

@Stulejman Wspaniałycenię materiały i ksiązki, są naprawdę lodołamaczami skostniałej rzeczywistości. Ale to wszystko śmierdzi...Najlepiej być przeźroczystym. Mieszkając u 60 letniej kobiety nie przyszło Ci do głowy, że narażasz ją na ataki jakiś pojebów, plotki , pomówienia okolicznych mieszkańców . No bez jaj , mówisz , że to wielce szanowana osoba nie chcesz szargać jej opinii.  Jak dla mnie sam się trochę wepchałeś w gówno.

Jego sprawa gdzie, i z kim mieszka. Prawo jest równe dla wszystkich i ma być przestrzegane.

Edytowane przez Takeo
  • Like 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Donovan    68
43 minuty temu, Takeo napisał:

Jego sprawa gdzie, i z kim mieszka. Prawo jest równe dla wszystkich i ma być przestrzegane.

To sprawa kobiet gdzie i z kim mieszkają , nawet z arabami w anglii. Nie krytykujmy ich za to.

Matrix zadziałał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Donovan napisał:

Widzę że już jesteś wychwalany przez jednego z hejterów na wykopie, cóż za zbieżność w czasie przypadkowa. Ale do rzeczy. Twój komentarz jest tak skrajnie mi nieprzychylny, że łamie wszelką logikę. Zacznijmy od tego, że ja wcale nie muszę być przezroczysty. Ja się nikomu nie chwaliłem gdzie mieszkam, tylko Kanister/Sławek wyczuł w tym szansę na ośmieszenie mnie, i eksploatuje ten temat wiele lat. Ja nie mam żadnego obowiązku pisać o swoich prywatnych sprawach, swoich znajomych, gdzie mieszkam i ile zarabiam. 

Podkreślam kolejny raz. Ja nie mieszkam u mojej przyjaciółki, tylko czasem do niej przyjeżdżam, ponieważ ma duży ogród umożliwiający mi z powodu ciężkiej choroby wyjście na chwilę z domu. W Warszawie wychodząc z mieszkania czuję ból i panikę - będąc u przyjaciółki, mam okazję popatrzeć chociażby w niebo, pospacerować na otwartej przestrzeni w ciszy i spokoju.

Jeśli Kanister szkaluje mojego ojca, że ten jest konfidentem ubecji, to jest moją winą że ojciec mnie spłodził i mieszkałem z rodzicami? Bo taką logikę proponujesz.

Pomówienia mojej przyjaciółki nie zaczęły się od tego, że do niej przyjechałem od czasu do czasu (nie tylko u niej przebywam), ale od czasu gdy na wykopie zaczęło się pisać o "podkarpackiej gospodyni". To ekipa z wykopu potężnie zaszkodziła tej uczciwej, ciężko chorej kobiecie, a nie to że czasem do niej przyjechałem.

To co się z nią dzieje, to nie jest moja wina, tylko wina hejterów z wykopu którzy w ohydny sposób o niej piszą - nie tylko Kanister, ale przede wszystkim Rysiek i Vincent. I za to odpowiedzą.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arox    1646

Drodzy Użytkownicy!

Z racji zawiłości i wielowątkowości powyższego tematu dopuszcza się, jako wyjątkową sytuację możliwość cytowania pełnych postów wcześniejszego Użytkownika w celu zachowania logicznego ciągu wypowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Donovan    68

Zbiezność zupełnie przypadkowa. Masz szpiega na forum, ale na pewno nie mnie. NIc nie wspominałem o twoim ojcu , na mnie ludzie mówili różne rzeczy i nauczyłem się po prostu nie dawać im kija do ręki.

OK, wyraziłem tylko swoje zdanie. Nie znam Cię , ale za dorobek artystyczny szanuje.

Edytowane przez Donovan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Donovan Jestem od ponad 10 lat prześladowany przez stalkera, a od ponad trzech lat na wykopie - gdzie robi identycznie to samo, co robił wcześniej. Szanujesz mnie, ale jednocześnie uważasz że to moja wina, że hejterzy grzebią w moim prywatnym życiu, i te informacje PRZEKRĘCAJĄ i podają publicznie - dziwny to szacunek. 

Latami niemal codziennie pisałem - od prawie dwóch lat niemal codziennie mówię. Nie ma żadnej możliwości, by ukryć wszystko o sobie. Piszesz że nie dawałeś im kija do ręki - ale jak mniemam, nie przebywasz na stałe w sieci ponad 10 lat i nie udzielasz się publicznie?

Widzisz różnicę? Ciekawe czy na moim miejscu utrzymałbyś wszystko w tajemnicy, wątpię w to bardzo. A nawet jakbyś utrzymał, to i tak wszystko co powiesz zostałoby wykorzystane i przekręcone.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Donovan    68

Tak widzę różnicę, nie ma mnie w sieci od 10 lat. 

Szanujesz mnie, ale jednocześnie uważasz że to moja wina, że hejterzy grzebią w moim prywatnym życiu, i te informacje PRZEKRĘCAJĄ i podają publicznie - dziwny to szacunek.

Nie rozumiem. Szanuję Freddiego Mercury, ale uważam, że sam jest sobie winien choroby zwanej aids jak się bawił bez zabezpieczenia. Czasami popełniasz błąd.

Olał bym tego Sławka. Przecież Sławek to nie jest qurwa Donald Trump, że jak coś powie , to w New York timisie to napiszą. Olał bym ich i tyle. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Quo Vadis?    143
8 minut temu, Donovan napisał:

Olał bym tego Sławka. Przecież Sławek to nie jest qurwa Donald Trump, że jak coś powie , to w New York timisie to napiszą. Olał bym ich i tyle. 

Musi nastąpić wyrównanie :) nie ma co bronić stalkerow :) miejmy nadzieję, że zakończenie całej sprawy to będzie happy end i jednocześnie przestroga 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Mosze Red
      Wątek ma cel jedynie informacyjny, będzie zamknięty bez możliwości dodawania komentarzy. 

Ponieważ Marek przeżywa dość mocno wszystkie sprawy związane z hejtem i innymi zdarzeniami powiązanymi z prowadzoną działalnością, wątek zakładam ja skromny moderator .  

Zamieszczone w nim materiały są "cenzurowane" aby nie było możliwości mataczenia, usuwania treści, ustalania wspólnych wersji. Osoby te dowiedzą się gdy zostaną postawione w stan oskarżenia, wszak będą miały wgląd do akt.

Zamieszczamy jedynie część materiałów dotyczących pierwszej sprawy + streszczenie o co chodzi w pozostałych.

Wraz z rozwojem spraw (postępami pracy ze strony policji - prokuratury - biegłych) watek będzie uzupełniany o nowe informacje.  

Opiszę wszystko chronologicznie + wstawię foto części materiałów. 

Sprawa pierwsza:

Ponieważ Marek nie miał samodzielnej możliwości ustalenia danych sprawców, a nosił się z zamiarem wniesienia oskarżenia, zwrócił się o pomoc do policji.

Marek otrzymał wezwanie na policję w celu złożenia zeznań, ku naszemu miłemu zaskoczeniu po pewnym czasie dostał kolejne wezwanie tym razem z prokuratury gdzie uzupełnił zeznania, a prokurator dokonał oględzin materiałów. 

Efektem tego było:

Prokuratura zleciła przeprowadzenie czynności policji, o tym Marek jako pokrzywdzony w sprawie został poinformowany. Co ciekawe czynności nie obejmują materiałów jedynie z ostatniego roku, ci bardziej kumaci domyślą się czemu tak się stało i jaki ma to cel . 

Wraz z rozwojem sytuacji i zwiększaniem się ilości treści na wykopie szły kolejne wnioski dowodowe, było ich trochę, więc wkleję tylko część. Marek ustalił część danych osób, które piszą na wykopie, podzielił się z tą wiedzą niedawno z prokuratorem. Odnośnie tych osób podano nazwiska, miasto zamieszkania i miejsce zatrudnienia co pomoże w uzyskaniu dokładnych danych adresowych. 

Jeśli okaże się iż wpisy były dokonywane w godzinach pracy ze służbowych komputerów, trzeba będzie wystąpić o zabezpieczenie nośników danych także w miejscu pracy tych osób.  Myślę iż pracodawcy nie będą zbyt zadowoleni z zaistniałej sytuacji.  

Dodatkowo w dniu dzisiejszym Pani doktor, słynna już "gospodyni" skierowała dość obszerne pismo do prokuratury, z którego publikuję fragmenty. Czytałem całość i w mojej skromnej opinii kwalifikuje się to na oddzielną sprawę karną z 2 lub 3 paragrafów. 

Sprawa druga: 

Dotyczy wyłącznie jednej osoby. Możecie zgadywać o kogo chodzi  

Jest to sprawa z artykułu 190 kk w powiązaniu z art 157 kk par 1 (średni uszczerbek na zdrowiu).

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zostało zgłoszone niedawno. Ze względu na dobro śledztwa oraz fakt iż dokumentacja zawiera wiele szczegółów osobistych dotyczących zdrowia i życia Marka i jest bardzo obszerna opublikujemy dokumentację w późniejszym terminie.

Poczekamy spokojnie na rozwój wydarzeń i działania ze strony prokuratury, w momencie gdy prokuratura zidentyfikuje sprawcę możecie liczyć na publikację.

Uchylę rąbka tajemnicy:

Wykonano dwa badania lekarskie, przez lekarzy będących biegłymi sądowymi. Wykazano uszczerbek na zdrowiu w stopniu średnim, długotrwały, jako przyczynę wskazuje się wyraźnie nienawistne i systematyczne wpisy na różnych portalach internetowych. Obie opinie lekarskie są zbieżne.

Co zabawne zawierają też szczegółowy opis technik jakimi posługiwał się internetowy napastnik podczas znęcania nad swoją ofiarą i jakie to odniosło skutki. 

Skompletowano wszystkie dane, które mogą posłużyć zidentyfikowaniu sprawcy i dołączono do zgłoszenia.

Prokuratura wszczęła postępowanie z urzędu jak w sprawie pierwszej. Sprawa została automatycznie przeniesiona do prokuratury okręgowej, czynności zlecono policji.

Śledczy prowadzący sprawę, stwierdził że jedyna rzecz tak naprawdę jaka jest do zrobienia to zidentyfikowanie napastnika.

Przy okazji zauważył jedną rzecz, gdy Marek wyraził obawy o możliwość namierzenia sprawcy.

"Panie Kotoński ile czasu pisał Pan na portalu wykop, a od kiedy posiada konto tamta osoba?".

i od razu wyciągną wniosek (nie przytaczam słowo w słowo ale zachowuję sens wypowiedzi). 

"Skoro osoba atakująca pana jest tam dłużej to istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeśli ta osoba maskuje swoje ip obecnie, to przed pańskim pojawieniem się nie maskowała swoich połączeń lub robiła to sposób bardziej prymitywny". 

Jeśli uda się policji ustalić kto ukrywa się pod "sami wiecie, którym nickiem" opublikujemy cały dostępny materiał zamazując oczywiście dane natury osobistej i/ lub zdrowotnej Marka. 

Sprawa trzecia: 

Robię tylko zapowiedź - sygnalizuję. Są kompletowane materiały dowodowe przeciwko jeszcze jednej osobie, sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury w ciągu najbliższych  7 - 12 dni. Jak będzie decyzja o wszczęciu postępowania i zostaną zlecone/ przeprowadzone pierwsze czynności śledcze będziemy publikować w tym wątku. Będzie to sprawa z art 190 kk + 191 kk.

Sprawa czwarta:

Z uwagi iż dokonano kilku prób ataków na forum (między innymi ddos), oraz prób włamania na skrzynkę moderatorską, prób uzyskania i przejęcia kanału yt poprzez wysyłanie fałszywych maili (podszywanie się pod support yt) w celu wyłudzenia danych logowania, to samo tyczy się forum. Marek zdecydował iż zareaguje również w tej sprawie. 

Uzyskane dane od firmy, która obsługuje serwer, serwisy, strony należące do Marka i inne skompletowano i oddano do analizy firmie zajmującej się informatyką śledczą - identyfikacją sprawców tego typu ataków.

Co nas przekonało? Mianowicie to iż firma bierze pieniądze, jedynie gdy uda jej się dotrzeć do sprawców działań, co jednoznacznie wskazuje iż są uczciwi i pewni swych umiejętności.

W celu zachęcenia panów do efektywnej pracy obiecałem premię w wysokości 300% ich standardowej stawki, jeśli dzięki materiałom dowodowym, które dostarczą, prokurator uzyska wyrok skazujący. 

Klasyfikacja czynów będzie zależała od zebranych materiałów dowodowych, tutaj będzie wybór dość szeroki ponieważ przestępstwa elektroniczne podpadają pod kilka paragrafów. 

Uwagi końcowe:

Materiały w tym wątku będą uzupełniane wraz z rozwojem spraw.

Wątek opisuje jedynie niewielką część podjętych działań. 

Obie opinie wystawiane przez biegłych sądowych byłyby ciężkie do podważenia. Lekarze powszechnie znani, biegli z nieposzlakowaną opinią, tytułami naukowymi i licznymi publikacjami. Żadnego z nich nic nie łączy z Markiem, nie znają się na gruncie prywatnym. 

Gdyby jakiś "geniusz" wpadł na pomysł iż oskarży Marka o pieniactwo ze względu na ilość postępowań to może cmoknąć go w pompkę .
      Marek występuje/ będzie występował jako osoba pokrzywdzona we wszystkich sprawach, aczkolwiek doniesienie o popełnieniu przestępstwa nie muszą być składane przez niego.

Ustalenie sprawców w toku postępowania prokuratorskiego, uzyskanie wyroków skazujących zaowocuje złożeniem pozwów cywilnych.

Na chwile obecną Marek cierpliwie czeka, dosyła wnioski dowodowe, ma zapewnioną opiekę prawną oraz medyczną. 

Znając tempo działania polskiego wymiaru sprawiedliwości, zamknięcie wszystkich spraw potrwa około 3 lat, a co będzie później? 

Później Marek napisze o tym książkę, dobry papier, twarda oprawa i  Empik :>

Aktualnie Marek zajęty jest tym:

• Przez Strusprawa1@gmail.com
      Emancypacja kobiet to główny powód, przez który mężczyźni nie chcą mieć dzieci. Praca, pieniądze, mieszkanie, wiek, dopasowana partnerka to ważne czynniki, ale ostatecznie wszystko sprowadza się do konsekwencji wyzwolenia kobiet. Im więcej rozmawiam z bezdzietnymi tym częściej słyszę ten sam argument 'nie wyobrażam sobie posiadania dziecka, skoro w każdej chwili kobieta może je ode mnie zabrać i skończę w szambie'. To musi być horror - ufam kobiecie, kocham ją, odzywa się we mnie instynkt tacierzyński, zapładniam ją swoim boskim nasieniem, tworzę nowe życie, małą pociechę, którą wychowuję od chwili narodzin i która jest dla mnie przysłowiowym oczkiem w głowie, mijają rozkoszne 3-4 lata, widzę jak szkrab dorasta aż kobieta mówi 'słuchaj, odchodzę, już Cię nie kocham/to się wypaliło/poznałam X który zarabia więcej/jesteś nieudacznikiem, zabieram dziecko, w sądzie ustalimy alimenty, żegnaj'. No i co zrobisz? Przecież te sądowe kurwy zawsze przyznają opiekę nad dzieckiem matce, choćbyś był miliarderem a ona bezdomną.

Już samo rozstanie z kobietą to dramat, ale co musi czuć taki młody ojciec, gdy z dnia na dzień odbiera mu się ukochane dziecko, mimo że nie zrobił nic złego? Nagle stajesz się niedzielnym ojcem z dwugodzinnym widzeniem, nagle dziecko znika z Twojego życia, stajesz się dla niego drugorzędną postacią.. Kiedyś takie sytuacje prawie w ogóle nie miały miejsca, kobiety zostawały z mężczyzną i wychowywały dzieci, a każdy mężczyzna miał pewność, że żona go nie opuści, nie zabierze dziecka. Oczywiście pomijam patologie typu mąż napierdalający żonę widłami, mowa o 'normalnych' relacjach. Mężczyźni rozmnażali się, tworzyli rodzinę, robili to z odwagą nie czując zagrożenia. A dziś? W XXI wieku związki są kruche, ludzie łatwo się rozchodzą, kobiety są odważne, wyemancypowane, zmieniają partnerów jak rękawiczki, mają wysokie wymagania, co wcale nie jest złe, ale po prostu powoduje niechęć mężczyzn do posiadania dzieci. Po co mieć dziecko skoro mogę je stracić? Ba, nie dość że stracę dziecko to jeszcze feministyczne sędziny obarczą mnie alimentami. Podwójna kara.

Negatywne konsekwencje są zbyt wysokie, aby mężczyzna chciał mieć dziecko. Kochasz i ufasz partnerce? Fajnie, ale i tak słyszałeś 17 historii jak to parę lat po ślubie i dziecku żona zdradziła sąsiada/kolegę i odeszła zabierając dzieci. Takie rzeczy siedzą Ci z tyłu głowy, martwi Cię to, że jesteś bezsilny, dlatego zwlekasz z ojcostwem do 30-tki, do 35-tki. Ktoś powie 'jakbyś był dobrym mężem i ojcem to by nie odeszła'. Zamknij mordę. Kobiety odchodzą bo w dzisiejszych czasach same decydują co ze sobą robić, z kim być, z kim sypiać, nie boją się presji społecznej i ostracyzmu, łatwo przekreślą relację dla kogoś kto zawróci im w głowie, one inaczej na to patrzą bo i tak zachowają dzieci. A młody ojciec? Przegrał życie, stracił miłość, a przede wszystkim stracił dziecko. Mojego znajomego spotkał właśnie taki los - 5 lat po ślubie żona odeszła z 4-letnim synem, z dnia na dzień ot tak, długo rozważał samobójstwo a teraz płaci alimenty i spotyka go co sobotę. Super ojcostwo bulwo. A potem słucham tego pieprzenia, że przyrost naturalny niski bo nie ma mieszkań ani urlopów. Będzie niski bo to kobiety dziś rządzą i dyktują warunki. Jeśli jakiś mężczyzna chce biegać na palcach pod ich dyktando to proszę bardzo, tylko potem nie płaczcie takim jak ja, którzy nie chcą przechodzić przez takie piekło.
      #oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dzieci #gorzkiezale #truestory #takaprawda

https://www.wykop.pl/wpis/24713161/emancypacja-kobiet-to-glowny-powod-przez-ktory-mez/
      PS. Przepraszam za ciemne tło, na wykopie takiego używam, skopiowałem bezpośrednio.

Wycofałem ciemne tło, tego nie dało się czytać w tamtej postaci.
      Rx
    • Przez Stulejman Wspaniały
      Audycja o całej sprawie: 

Link do dyskusji na wykop.pl, gdzie znalazł się ten komentarz: KLIK
      ——————————————————————————–

Kontra prawnika z Radio Samiec; a raczej nokaut. Na czerwono pisze amator prawa z wykopu (ku uciesze wykopowiczów, nie zdających sobie sprawy że są robieni w konia), a na czarno zawodowiec od nas.
      ———————————————————-
      Dużo się tego nagromadziło. Mianowicie Pan Szymon K. przekroczył granice wielu Polskich praw. Może zacznijmy od tego, że Pan K. jest osobą publiczną którą oglądają młodzi ludzie. Według statystyk ze strony https://socialblade.com/youtube/user/isamuxpompa średnia wieku widzów wynosi okolo 14 lat.

Statystyki strony internetowej jako dowód, czy statystyka jako dowód w polskim sądownictwie, jest rzeczą bardzo rzadko spotykaną. Zdarzały się jedynie sporadyczne przypadki dopuszczenia przez sąd badań statystycznych jako dowodu w postępowaniu karnym lub karno skarbowym.

Jednakże były to dane zebrane i opiniowane przez Główny Urząd Statystyczny, który jest organem administracji rządowej podległym Prezesowi Rady Ministrów. Tak więc wartość dowodowa statystyki z linkowanej strony dla sądu jest znikoma lub wręcz żadna.

W przypadku dopuszczenia przez sąd takiego dowodu, średnio uzdolniony prawnik znajdzie minimum kilkanaście sposobów, aby go zdyskredytować. Można podważyć metodę zbierania informacji, można podważyć bezpieczeństwo ich przechowywania, można udowodnić dostęp osób trzecich do nośników danych, na których owe badania są przechowywane i wiele, wiele innych.

Żeby przeciętny człowiek zrozumiał, o czym piszę, zobrazuję to na przykładzie. Wartość dowodowa statystyk ze strony internetowej, oraz możliwość skazania kogoś prawomocnym wyrokiem na tej podstawie jest mniej więcej taka, jak odebranie prawa jazdy na podstawie pomiaru prędkości dokonane radarem bez atestu, np. Iskra 1.

Pan Szymon K. według zeznań jego żony Ameli M. odpowiedzialny jest
      za prowadzenie i nakłanianie do nielegalnego hazardu. Nakłanianie do hazardu podlega karze
      art. 110a § 1 KKS Art. 110a. czyli karze grzywny do 720 stawek dziennych. Zaistniałe nakłanianie
      możemy łatwo odnaleźć wśród jego filmów na portalu youtube, przykładowo tutaj: klik

I tu pojawia się kilka ciekawostek; punkt pierwszy – obstawianie zakładów odbywa się za pomocą skinów, które są własnością firmy Valve. Nie są one środkami płatniczymi, a zamienić je na pieniądze można jedynie poprzez sprzedaż skinów innym użytkownikom gry, dokonując transakcji poza grą.

Punkt drugi – w myśl ustawy o tym czy dana forma gier jest hazardem, decyduje minister finansów cyt.: „Minister właściwy do spraw finansów publicznych rozstrzyga, na wniosek lub z urzędu, w drodze decyzji, czy gry lub zakłady posiadające cechy wymienione w ust. 1–5a są grami losowymi, zakładami wzajemnymi, grami w karty albo grami na automacie w rozumieniu ustawy”.

Jeśli takiej decyzji brak, do momentu aż nie zostanie taka decyzja wydana, obstawianie skinami CS Go, nie jest hazardem w myśl polskiego prawa. Jeśli coś nie jest hazardem, to reklamowanie tego nie jest sprzeczne z ustawą.

Punkt trzeci – ustawa w obecnej postaci obowiązuje od roku 2016, film linkowany jako „dowód” jest z roku 2015.

Z uwagi na punkt 2 oraz 3 i zasadę iż prawo nie działa wstecz, nawet gdyby aktualnie uznano tę formę rozrywki za hazard, to nie była ona uznawana za hazard w 2015 roku. Więc nie ma mowy o reklamowaniu hazardu.

Jak twierdzi żona Pana Szymona K., odpowiedzialny jest on również za prowadzenie nielegalnej strony zarejestrowanej na tzw „ukraińca” która przynosi mu nielegalne zyski, z których nie rozlicza się z urzędem skarbowym. Strona to csbetgo.com. Szczegóły można odnaleźć pod linkiem: https://apynews.pl/podsumowanie-sprawy-mervo-vs-nitro-isamu-cs

Odpowiedzialnym za ujawnienie tych informacji jest człowiek działający pod pseudonimem „Mervo” link do jego kanału „https://www.youtube.com/user/MervoPL/about”. Czyn ten jest nie zgony w znaczeniu ustawy „o grach hazardowych”. Oddzielnym przestępstwem jest rejestracja domeny na tzw „słupa”, Art. 270. § 1KK „§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”

Dowód ze świadka związanego z oskarżonym, jest mniej wiarygodny niż dowód z dokumentów lub opinii biegłego, utrwalonego przestępstwa w postaci nagrania audio– video itp.

Sądy przyjmują, iż świadek będący w bliskich relacjach z oskarżonym (zarówno dotyczy to relacji pozytywnych jak i negatywnych) jest jeszcze mniej wiarygodny.

Tak więc zeznania byłej żony, jeśli nie są poparte konkretnym rzeczowym materiałem dowodowym, są w praktyce bezwartościowe. Była żona może mieć wiele powodów do zemsty na partnerze, począwszy od zdrady małżeńskiej a skończywszy na obniżeniu własnej stopy życiowej w wyniku rozstania, co stawia ją w szeregu mało wiarygodnych świadków.

Kolejna rzeczą jest to, że Pani Amelia będąc w ciąży z Panem Szymonem była przez niego 
      wykorzystywana fizycznie, oraz psychicznie. Szymon K. znęcał się nad żoną grożąc jej i zmuszając
      do stosunku płciowego wbrew jej woli. Będąc w stanie błogosławieństwa Bożego zmuszana była ona do usługiwania Panu Szymonowi. O czym świadczą zeznania „nymfy”:https://www.youtube.com/watch?v=DtHLmKEa82s&feature=youtu.be Stosował mobing, agresje słowna i krytykę, wulgaryzmy, lekceważenie partnera, wywieranie presji i tym podobne.

Pani Amelia będąc w związku z Panem Szymonem, popełniła czyn z artykułu 278 kk, którego on był ofiarą. Uczyniła z tego stałe źródło swojego utrzymania, co zwiększa wagę czynu, oraz wymiar kary przy orzekaniu przez sąd. Czyli mamy do czynienia z pomówieniami przestępcy wobec swojej ofiary, Kto jest bardziej wiarygodny? Ten który kradnie i się tym chełpi, czy ten kogo okradziono?

Ponadto trzeba umieć rozróżnić kłótnię między partnerami, od znęcania się psychicznego, co też zostanie w gestii sądu, czy sprzeczki między parą nosiły znamiona przemocy psychicznej czy też nie; oraz czy owa przemoc była jednostronna czy obustronna.

Teraz króciutko o aspekcie psychologicznym zajścia w ciążę, a właściwie o wariantach zajścia w ciążę.

Przede wszystkim kobieta której związek jest zagrożony, a czerpie z niego duże profity materialne i społeczne, stara się utrzymać go za wszelką cenę; najprostszą metodą jest zajście w ciążę i „szantaż na dziecko”. Więc zajście w ciążę było w interesie Nymfy a nie Isamu. Dla niego dziecko i bezrobotna partnerka to są koszta finansowe, psychiczne i emocjonalne. Dla niej zajście w ciążę to same zyski, pieniądze, mieszkanie, znany partner, sława itp.

I zadajcie sobie pytanie – kto miał powód sprowadzić dziecko na świat? Bezrobotna (i nie chcąca pracować, nawet w domu przy komputerze o co prosił ją Isamu), lubiąca życie na bardzo wysokim poziomie Nymfa, czy Isamu mający już dziecko z poprzedniego związku? I czy gdyby chciał mieć z Nymfą dziecko, planował rodzinę, to nie wziąłby z nią ślubu? A nie wziął go, ponieważ jej nie ufał. Mieć dziecko z kobietą, której się nie ufa? Kto w to uwierzy?

Kolejny aspekt zajścia w ciążę jest taki, że jeśli kobieta nie jest w stanie zajść w ciążę z partnerem, a chce go zmusić do bycia ze sobą, często udostępnia swe wdzięki innemu mężczyźnie i zachodzi w ciążę. Twierdzi iż jest to dziecko partnera, i liczy iż sprawa się nie wysypie. ISAMU chłopie jak urodzi, zero alimentów do czasu aż będą badania DNA, nie uznawaj dziecka!

Kolejną alternatywą jest słynny kobiecy numer na ciążę oszukaną. Kobieta kłamie iż jest w ciąży żeby odzyskać lub nie stracić partnera. Jeśli się udaje wrócić do niego, wtedy stara się jak najszybciej zajść w ciążę, jeśli się nie uda, tłumaczy to po pewnym czasie ciążą urojoną…

…Lub tłumaczy poronieniem jeśli numer nie wyjdzie, i facet ją mimo wszystkich zastosowanych sztuczek zostawi. Najpierw trąbi o ciąży, żeby wszyscy jej współczuli, później jest poronienie żeby współczuli jeszcze bardziej, a ludzie myśleli iż facet to absolutny drań, potwór i psychopata, wpędzając mężczyznę w poczucie winy, iż to przez niego straciła dziecko. Nie wiem czy tak jest w tym przypadku, ale rzecz warta rozważenia, szczególnie jeśli za jakiś czas youtube ogarnie kolejna histerio – drama typu „Straciłam dziecko przez tego skurwiela”. Oczywiście wszystko będzie „na gębę” bez obdukcji lekarskiej, dowodów itp., bo i kto poprosi wyjącą i płaczącą, biedną kobietkę o potwierdzenie lekarskie poronienia?

Jest to karalne z art. 207 KK. Dowody zawarte sa na tym materiale wideo: https://www.youtube.com/watch?v=E2BgjRpAK_E&feature=youtu.be

Na chwilę obecną nie są to dowody, tylko publiczne pomówienia. W całości tego nagrania zamieszczonego na kanale „okiem fabiana”, mamy natomiast przyznanie się do winy Nymfy. Do wielokrotnego okradania ufającego jej partnera.

O jakichkolwiek dowodach dotyczących przemocy fizycznej lub psychicznej, możemy mówić gdy mamy opinię biegłego psychologa, obdukcje lekarskie, nagrania aktów przemocy itp. A tutaj mamy pomówienia histerycznej, co chwila bluzgającej kobiety, wykopanej z życia faceta ponieważ go okradała.

Jak rozumiem obdukcji brak, a pani Amelia ma za małe zdolności żeby nabrać biegłego psychologa, ponieważ nie wykazuje żadnych symptomów typowych dla ofiary przemocy. Popełnia błędy logiczne w wypowiedziach oraz zaprzecza sama sobie; ktoś kto kłamie tak marnie, nie ma szans oszukać specjalisty i dostać papierka potwierdzającego iż był ofiarą. Każdy biegły psycholog po rozmowie z nią zorientuje się że kłamie.

Tutaj jest zawarta reakcja Pana Szymona gdy dowiedzial się o tym, że jego partnerka udostepniła ten materiał: https://soundcloud.com/niebijzony/reakcja-isamu-na-wpuszczenie-pierwszego-nagrania-gdzie-zneca-sie-psychicznie-nad-nymfa

Swoją drogą podchodzi to pod zoorganizowaną grupę przestępczą. Do wszystkich tych rzeczy dochodzą z art: Art. 190. § 1 KK
      , 191. § 1.KK, Art. 216. § 1. KK, Art. 158 KK, art 196 KK w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego z 6 października 2015 r., SK 54/13.
      Pani Ameilii K. radze urdac sie do dobrego prawnika, a wszystkim którzy są zamieszani z interesami Pana Szymona o zeznania na policji.
      Jeżeli Pania Amelia. K zdecyduje się iść do sądu, nawet z powodu dziecka pociągnie to machinę która zapoczątkuje falę innych zeznań dotyczących przekrętów pieniężnych oraz znęcania się psychicznego i fizycznego.
      Pozdrawiam
      Ze zorganizowaną grupą przestępcza to już konkretnie odjechał Pan z wykopu i rzeczywistości. To już jest taki poziom Lex – fiction, że nie zaszczycę go komentarzem. I teraz kilka słów o panu z wykopu, który zamieścił ten post nick: prawny_swir.

Świrowaniem sprawy się nie wygra

Rozważania same w sobie są dość ciekawe, i zwracają uwagę na kilka aspektów niedopracowanych w polskim prawie, szczególnie luk w prawie dotyczącym gier hazardowym. Jednakże cały post jest zwykłą fikcją prawną. Jest dobry do rozważań teoretycznych, przy przyjęciu iż wątpliwe poszlaki, pomówienia oraz nadinterpretowane przepisy mają wartość pewnego i twardego dowodu.

Czyli tworzymy fikcję na potrzeby zainicjowania dyskusji, iż podane dowody są w 100% wiarygodne i niepodważalne, i na tym opieramy cały wywód, aby potem poddać go wnikliwej dyskusji. Tak się bawią studenci prawa w celu szlifowania umiejętności. Ten post na wykopie to taka zabawa, gra dla osób znających prawo, a „Mirki” i „Grażynki” się tym jarają jak proboszcz ministrantem.

I wszystko by się zgadzało gdyby owe dowody miały faktycznie jakąś wartość, lecz niestety w realiach prawnych są bardzo wątpliwe zasługują co najwyżej na nazwę słabych poszlak.

Żonglerka myśleniem życzeniowym

Dodatkowo „żonglowanie” przepisami, i podawanie własnej interpretacji odnośnie gier hazardowych, oraz pominięcie faktu iż brak jest opinii uprawnionego organu na temat czy obstawianie skinami CS go to hazard czy nie. Do momentu gdy taka opinia nie zostanie wydana, nie jest to hazard w świetle polskiego prawa, a jeśli zostanie wydana to będzie to czyn zabroniony od momentu jej wydania, a nie z datą wsteczną, gdy zajmował się tym Isamu.

To co on napisał ma sens tylko jeśli przyjmie się fikcję, że podane linki zawierają 100% pewne dowody, a nie zawierają. W praktyce nie ma możliwości udowodnienia iż promował gry hazardowe, bo na dzień emisji filmu w świetle prawa polskiego owymi grami nie były. Skoro nie były grami hazardowymi to mógł je promować legalnie, niezależnie od wieku widowni.

Co do wieku samej widowni, dowód na średnią wieku widza ze statystyki strony jest bardzo łatwy do obalenia, lecz nie jest nawet konieczny do obalania, bo jeśli nie ma hazardu to i nie ma reklamowania hazardu, proste, prawda? Ano prawda. Dowody na rzekome znęcanie się psychiczne nie są dowodami tylko pomówieniami osoby, która okradała Isamu i jest jednocześnie jego rozżaloną partnerką. Najprawdopodobniej jest to zwykła kobieca zemsta na ex i nic więcej.

Bajka o Isamu

Prawdziwego materiału dowodowego brak; obdukcje, opinie biegłego psychologa. Nic nie ma!

W związku iż nie ma hazardu, nie ma reklamy hazardu, nie ma dowodów znęcania… To co nam zostaje? GÓWNO. Wściekła, rozżalona kobieta mszcząca się na ex, bo straciła źródło dochodu i ofiar do okradania + bandę bezkrytycznych białych rycerzy ją wspierających. A autor wpisu z wykopu sam znakomicie wie jak to tak naprawdę wygląda, i siedzi gdzieś przed komputerem i się masturbuje jak Mirasy i Grażyny pieją z zachwytu nad jego postem.
      ——————————————————————————–
      Panu Prawnikowi serdecznie dziękuję za analizę tego tekstu. Skoro jak widać, nic nie można prawnie uczynić Isamu, to dlaczego to zamieszczam? Ano dlatego, że takie fałszywe informacje prawne, plus żale odrzuconej kobiety która jest w stanie okradać ufającego jej partnera, oraz uznać że robi dobrze, może spowodować nagonkę, kończącą się stratami wizerunkowymi i ekonomicznymi dla Szymona (Isamu).

Kropla wody nic Ci nie zrobi, ale potężna fala która Cię utopi, jest przecież złożona z kropel wody. Im ich więcej, tym większa moc obalenia nawet uczciwego człowieka. Właśnie dlatego o tym piszemy i mówimy.

A „wykopowiczom” radzimy nie nabierać się na takie kity, bo i śmiesznie, i straszno – i można efektem uderzenia z wielu stron kogoś mocno uszkodzić. A później samemu stanąć przed sądem, odpowiadając za realne szkody i straty.

• Przez MoszeKortuxy
      Cześć Bracia. Właśnie na Wykopie aż huczy przez rozmowę Nymfy - dziewczyny IsamuxPompa z jakimś kolesiem - Agnostykiem (taki nick), w którym Nymfa mówi, że Isamu ją rzekomo poniżał, groził i szantażował przez co rozstali się i Nymfa szuka teraz pomocy u innych ludzi. Link do wykopu na ten temat ---> https://www.wykop.pl/link/3764249/wyznanie-nymfy-na-temat-isamuxpompa-ponizal-grozil-i-szantazowal/
      Możemy tutaj posłuchać jak Agnostyk z którym rozmawia Nymfa wprost mówi co ma zrobić jak np. specjalnie wymuszany płacz na komendzie kiedy będzie dawać zeznania w sprawie Isamu, mówić że boi się o swoje życie i swojego dziecka. Ogólnie ona chce go zniszczyć i wyciągnąć od niego jak najwięcej hajsu - dla siebie i dziecka które ma z Isamu, który ją utrzymywał nawet kiedy byli razem. Do tego zniszczenia używa wykopkowiczów, którzy tylko ją nakręcają i mówią na nagraniu, że chcą go przekopać i zabić.  Co do samej Nymfy to na nagraniu mówi, że Isamu "wmawia jej" że ona puściła się z innym oraz podpiera mu pieniądze. 
      Ogólnie jest tzw. Drama na Youtube.
      Co o tym wszystkim sądzicie Bracia? Czy Isamu będzie kolejną ofiarą zniszczoną przez kobietę, polskie prawi i białorycerzy? 

A jakby ktoś chciał to na Youtube też jest ---> 

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.