Skocz do zawartości

Nielogiczności w podejściu braci samców


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Mrowka napisał:

Natomiast nadal nie widzę na ulicach tych młodziutkich dwudziestolatek z bogatymi czterdziestolatkami. Raz widziałam pana wyglądającego na "dorobionego", ze "zrobioną" panią koło 30.

 

No a ja widziałem i co ? Jajco :D

Cytat

 

"Jak mu się uda". No właśnie. Bo przecież, co jest wielce prawdopodobne, może się nie udać. Więc chłopiec z braci samców, któremu koledzy mówili że ma olać kobiety i skupić się na budowaniu majątku, może zostać i bez tego i bez tego w wieku 40 lat. Tzn. nie zabraniam, niech robią co chcą, ale niech będą świadomi że niekoniecznie może im wszystko wyjść tak jak obiecują braciasamcy :) 

 

Wystarczy odkładać to ci by tzreba było wydać na kredyt za ślub i na utrzymanie dziecka. No i w tym momencie już zaczynasz budować niezależność finansową.

Cytat

Dlatego jestem za tym, żeby na jakimś etapie stażu związku sobie poswingować, ewentualnie przygarnąć trzecią osobę do łóżka :) 

Ta, chciałbym to zobaczyć.

 

Cytat

Wy uważacie, że 30 latka jest już stara i bez perspektyw. To jest zwykłe wywieranie presji. Dlatego tak, uważam że samiec w wieku 40+ lat już powinien sobie pomału zacząć odpoczywać, a nie zakładać rodziny, bo wiek temu nie sprzyja. 

Nie, to kobietą się pieroli w wieku 30 lat zgrywa wielce niezależną, szuka nie wiadomo jakiego księcia z bajki i dziwi się dlaczego go nie ma ? Nie ma go dlatego, że dla wielu 30 latka jest już stara dupa, a ci co są zainteresowani są odrzucani, bo ...  Poźniej się budzi zegar biologiczny i łapiecie byle co :D

I czemu się dziwić, chyba każdy woli mieć młodszy model niż starszy.

Cytat

Cóż, z mojej strony nic się nie wydarzy. Co najwyżej ze strony samca. Ale spoko, ja swojego bacznie obserwuję i jeżeli np. za rok będę czuć że "to nie to", że czegoś mi jednak brakuje to się żegnamy. A gdybym była z nim w związku 5-7 lat to już raczej z dzieckiem i po ślubie. Wtedy odeślę go na to forum, żeby sobie dokładnie przemyślał czy zdrada , czy jakieś "wydarzenie" mu się opłaca 

Tak, już wiesz co będzie za 5-10 lat. I nie myśl złudnie, że dziecko i ślub da ci jakieś poczucice bezpieczeństwa. jak będzie chciał to odejdzie. No i zawsze też jest ryzko, że jak posmakuje innej dupci podczas swingowania to pójdzie do innej :D No i fakt, podrzuć mu link do forum. Jak będzie miał ślub i dziecko to faktycznie może mu się nie opłacać. Może przemyśli decyzję o slubie i dziecku.

Edytowane przez typiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, typiarz napisał:

Nie, to kobietą się pieroli w wieku 30 lat zgrywa wielce niezależną, szuka nie wiadomo jakiego księcia z bajki i dziwi się dlaczego go nie ma ? Nie ma go dlatego, że dla wielu 30 latka jest już stara dupa, a ci co są zainteresowani są odrzucani, bo ... Poźniej się budzi zegar biologiczny i łapiecie byle co

No ok, ale napisałam kilka postów wcześniej, że nie mam zamiaru być 30 letnią singielką :D Tzn. wiadomo, że różnie w życiu może się potoczyć, z kolei z mojej strony zrobię wszystko żeby do tego nie dopuścić. A jeszcze zostaje opcja zamrożenia komórek jajowych, pójście do banku spermy, jeżeli będę miała spore ciśnienie na dzidziusia a na horyzoncie brak samca. 

8 minut temu, typiarz napisał:

Tak, już wiesz co będzie za 5-10 lat. I nie myśl złudnie, że dziecko i ślub da ci jakieś poczucice bezpieczeństwa. jak będzie chciał to odejdzie. No i zawsze też jest ryzko, że jak posmakuje innej dupci podczas swingowania to pójdzie do innej :D No i fakt, podrzuć mu link do forum. Jak będzie miał ślub i dziecko to faktycznie może mu się nie opłacać. Może przemyśli decyzję o slubie i dziecku.

Wiesz, jeżeli mój samiec w tym czasie (no, powiedzmy do mojego 25 r.ż.) nie poczyniłby żadnych kroków ku założeniu rodziny to grzecznie mu dziękuję i poszukam takiego, który będzie bardziej zdecydowany. 

No tak, dziecko i ślub nie da mi poczucia bezpieczeństwa, ale dzięki temu forum już wiem ile mogę ugrać na rozwodzie, gdyby zachciało mu się zostawić rodzinę ❤️ Dziękuję bardzo braciom samcom. 

// Swoją drogą, skoro miałby wolną rękę w kwestii seksu, to nie widzę powodu dla którego miałby zostawiać rodzinę.... Oczywiście zakładam, że nie byłabym wszczynającą awantury żoną opisywaną na forum :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Mrowka said:

Wiesz, jeżeli mój samiec w tym czasie (no, powiedzmy do mojego 25 r.ż.) nie poczyniłby żadnych kroków ku założeniu rodziny to grzecznie mu dziękuję i poszukam takiego, który będzie bardziej zdecydowany. 

No tak, dziecko i ślub nie da mi poczucia bezpieczeństwa, ale dzięki temu forum już wiem ile mogę ugrać na rozwodzie, gdyby zachciało mu się zostawić rodzinę ❤️ Dziękuję bardzo braciom samcom. 

// Swoją drogą, skoro miałby wolną rękę w kwestii seksu, to nie widzę powodu dla którego miałby zostawiać rodzinę.... Oczywiście zakładam, że nie byłabym wszczynającą awantury żoną opisywaną na forum :D

Wiesz ile ja znałem, czy znam takich co tak mówiły? 
Żeby wybrzydzać to trza mieć atuty. No może jesteś ładna, nie wiem, to będziesz mogła zmieniać jak chcesz. Ale jak nie jesteś...to zobaczymy wtedy...jak kolejny Cię popuka rok, dwa, i stwierdzi, że nei jest gotowy na dzieci. Na razie masz z tego co widzę około 20 lat i myślisz, że pozjadałaś wszystkie rozumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka

 

Moja droga, to jest oczywiste dla każdego, kto ma choć podstawową orientację i zdroworozsądkowe odruchy. Taki ktoś potrafi zaobserwować, że związki 40-latków z 20-parolatkami to się zdarzają tylko ewentualnie w showbiznesie a i tam prawie zawsze kończy się to oskubaniem faceta. Tymczasem tutaj jeden człowiek wmówił to dojrzałym dorosłym mężczyznom i zobacz jak łatwo oni to kupili - wydawałoby się dorośli, dojrzali mężczyźni jak to pisał samiec @AR2DI2 :)

A tutaj zupełny brak kontroli i zdroworozsądkowego sterowania swoim życiem. I taki chłopak kupi te bajki, zmarnuje 15 lat swojego życia na dorabianie się "majątku" który będzie tak naprawdę zwyczajny, jakieś mieszkanie czy dom to dla 40-paroletniego mężczyznę nie jest żadnym wielkim bogactwem, to właściwie norma.

 

I taki Pan myśli naiwnie, że nagle otoczą go 20-paroletnie studentki. 20-paroletnie studentki to wtedy będą radośnie śmiać się i cieszyć życiem ze swoimi rówieśnikami, budować związek, radować się z koleżankami, że on się oświadczył. Nie w głowie będzie im chodzenie ze starszym siwowłosym Panem, zapewniam :)

 

Zmanipulowani "dobrymi radami" chłopcy nie rozumieją jaką krzywdę robią samym sobie. Lata mijają, najlepsze lata na związki, miłość, a taki chłopak marnuje je. Nie mówię, aby od razu wkopywać się w kredyty i gromadkę dzieciaków, ale trzeba to po prostu zrównoważyć, bo może być tak, że zyskasz jedno, ale stracisz szansę na drugie.

 

A najśmieszniejsze jest to, że czytałam tu wiele tematów mężczyzn także 35-letnich, 40-letnich i zazwyczaj opisywali oni problemy w związkach ze swoimi... 30-paroletnimi kobietami. Tak moi drodzy, nie widziałam tam żadnych wzmianek o tych magicznych 20-latkach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Mrowka napisał:

Raz widziałam pana wyglądającego na "dorobionego", ze "zrobioną" panią koło 30. 

main-qimg-1e059a83cff7de43a1443fffe1cb20

 

No cóż mam 29 lat i ja raczej też takiej panny obok siebie nie zobaczę no chyba, że będę "ładnie" zarabiał to nagle się okaże, że kręcą się koło mnie tego typu lafiryndy, sorki mrówka ale taki jest ten świat. Golec jest nikim, żadna panna nie ze chce faceta co nie zarabia natomiast taki co ma na koncie nawalone kapuchy to zaraz jest oblegany i postrzegany jako męski. Ten dziadek wie, że ona jest z nim dla siana ale ma to w dupie udostępnia mu swoje ciało i to mu wystarczy.

Natomiast biedny 40 latek, to ma identyczną sytuację jak biedny 20 latek tyle, że młody jest sprawniejszy fizycznie.

 

Wy jako kobiety jesteście bezwzględne i nawet sobie tego nie uświadomicie, dopiero gdy uderzycie w 50 tkę to dochodzą do was lekkie odczucia jak to my się czujemy cały czas bez żadnej atencji.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

main-qimg-1e059a83cff7de43a1443fffe1cb20

 

No cóż mam 29 lat i ja raczej też takiej panny obok siebie nie zobaczę no chyba, że będę "ładnie" zarabiał to nagle się okaże, że kręcą się koło mnie tego typu lafiryndy, sorki mrówka ale taki jest ten świat. Golec jest nikim, żadna panna nie ze chce faceta co nie zarabia natomiast taki co ma na koncie nawalone kapuchy to zaraz jest oblegany i postrzegany jako męski. Ten dziadek wie, że ona jest z nim dla siana ale ma to w dupie udostępnia mu swoje ciało i to mu wystarczy.

Natomiast biedny 40 latek, to ma identyczną sytuację jak biedny 20 latek tyle, że młody jest sprawniejszy fizycznie.

No widzicie - skoro istnieje ta przysłowiowa kobieta z brodą, to wszystkie kobiety mają brodę :) 

Jakie to logiczne... :D

To jest tak, jakbym podesłała to zdjęcie:

conchita-wurst_24154351.jpg

 

I uważała, że taki wygląd u kobiet to normalka :)

 

Ale muszę przyznać, że uzasadnianie niektórych z Was jest tak dziecinne, że aż słodkie :D

Edytowane przez marta.jackowska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marta.jackowska napisał:

Ale muszę przyznać, że uzasadnianie niektórych z Was jest tak dziecinne, że aż słodkie :D

No ale co jest dziecinne w stwierdzeniu, że dla atrakcyjnej panny będąc bezrobotnym, bez wyglądu bez statusu jestem nikim? Bo nie rozumiem szanowna Pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marta.jackowska napisał:

I taki chłopak kupi te bajki, zmarnuje 15 lat swojego życia na dorabianie się "majątku"

Już Ty się o czyjś majątek nie martw ? 

5 minut temu, marta.jackowska napisał:

20-paroletnie studentki to wtedy będą radośnie śmiać się i cieszyć życiem ze swoimi rówieśnikami, budować związek, radować się z koleżankami, że on się oświadczył. Nie w głowie będzie im chodzenie ze starszym siwowłosym Panem, zapewniam :)

A skąd Ty możesz wiedzieć co będą robić radosne studentki? ? A może one będą czuły "miętę" do takiego Pana? I co to za bzdury, że ktoś po 40ce musi już mieć siwe włosy ? Jak tak Ciebie czytam, to mam w głowie taki obraz 40 latka:

stary-cz-owiek-24922470.jpg

A tymczasem dbający o siebie facet w wieku 40 lat może wyglądać tak:

0c3c665a6f3683fbae36ee8f2741d162f08a4f6b

 

11 minut temu, marta.jackowska napisał:

A najśmieszniejsze jest to,

Że chce Ci sie klepać te bzdury i produkować licząc, że ktoś Ci uwierzy. Nie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Panie z całego świata pchały się do tego Pana bo ma dobre serduszko i szepcze ciepłe słówka oraz jest mędrcem, poetą kimś kto polepszył życie na tej planecie ? 

womenlikeoldermen300x252.jpg

A może to ten ? 

5-rijke-meisjes-die-toch-oude-mannen-met

Czy ten ?

images?q=tbn:ANd9GcSpX8tsg1wvXu_cXrK0sfp

images?q=tbn:ANd9GcQt1szqYUDuvq4PInnyHPX

 

Proszę Cię szanowna Pani, nie róbmy sobie jaja bo to nawet śmieszne już nie jest.

 

Edit 1: Aha no i nie mogę, ma Pani rację to tylko odosobnione przypadki :D ?.

Czasem chciałbym myśleć w taki sposób jak wy, życie było by znacznie bardziej optymistyczne.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mrowka napisał:

Wiesz, jeżeli mój samiec w tym czasie (no, powiedzmy do mojego 25 r.ż.) nie poczyniłby żadnych kroków ku założeniu rodziny to grzecznie mu dziękuję i poszukam takiego, który będzie bardziej zdecydowany. 

@Mrowka czyli chcesz faceta jakiegokolwiek po to żeby dał Ci ślub i dziecko?

Jak ten nie da to inny? 

A jak Ci to da, a dziecko osiągnie wiek, w którym będzie w miarę samodzielne to rozwód i sajonara i jaka to Ty silna i niezależna bez faceta jesteś itd, itd.

Weź się puknij w czoło i zastanów trochę. 

I gdzie tu jest ta wielka bezinteresowna miłość rzekoma kobiet do mężczyzn. Pff. 

Jak się wchodzi w związek po to, aby zaspokoić konkretną potrzebę, to po zaspokojeniu tej potrzeby związek zaczyna być niszczony przez kobietę.

Dlatego istotne jest i tak ważne, aby wchodząc w związek być szczęśliwym z samym sobą na każdej płaszczyźnie życia. Nie czuć braków. 

Taka świadoma relacja. 

 

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mrowka napisał:

No ok, ale napisałam kilka postów wcześniej, że nie mam zamiaru być 30 letnią singielką :D Tzn. wiadomo, że różnie w życiu może się potoczyć, z kolei z mojej strony zrobię wszystko żeby do tego nie dopuścić. A jeszcze zostaje opcja zamrożenia komórek jajowych, pójście do banku spermy, jeżeli będę miała spore ciśnienie na dzidziusia a na horyzoncie brak samca. 

Wiesz, jeżeli mój samiec w tym czasie (no, powiedzmy do mojego 25 r.ż.) nie poczyniłby żadnych kroków ku założeniu rodziny to grzecznie mu dziękuję i poszukam takiego, który będzie bardziej zdecydowany.

Już w tym momencie masz parcie na dziecko. Skoro piszesz o tym, ze gdy partner sie nie okresli, to wek. Standard.

Cytat

No tak, dziecko i ślub nie da mi poczucia bezpieczeństwa, ale dzięki temu forum już wiem ile mogę ugrać na rozwodzie, gdyby zachciało mu się zostawić rodzinę 

Tak, dlatego jak wcześniej sama pisałas. Czym szybciej podaj mu link do forum. Nawet jak będzie chciał ślub, to może zdecyduje się na sporządzenie kilku kwitków przed, co mu zaoszczędzi wielu nerwów przy ewentualnym rozstaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie Panowie samcy pokonali merytorycznie. Wynika z tego, że muszę wrzucić jeszcze kilka zdjęć kobiet z brodą, żeby móc się tu wybronić :D

 

Panowie wrzucili kilka przykładów anomalii które są tak rzadkie jak trafienie w dużego lotka - David Beckham, Hugh Hefner... no... i na tej podstawie wyciągamy wnioski. Czyli każdy samiec będzie od dziś Beckhamem i Hefnerem :)

 

To jest tak dziecinny i zabawny sposób dowodzenia swojej argumentacji, że aż się uśmiałam :D

 

Kto tutaj to pisze? Jacyś chłopcy z liceum? Przepraszam, bez obrazy, nie mogłam się powstrzymać :)

Edytowane przez marta.jackowska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marta.jackowska napisał:

Ale mnie Panowie samcy pokonali merytorycznie.

Czekam na Twoją odpowiedź, czy będziesz z facetem który jest bezrobotny, bez statusu, bez wyglądu ale z dobrym sercem ?

5 minut temu, marta.jackowska napisał:

Panowie wrzucili kilka przykładów anomalii które są tak rzadkie jak trafienie w dużego lotka - David Beckham, Hugh Hefner... no... i na tej podstawie wyciągamy wnioski. Czyli każdy samiec będzie od dziś Beckhamem i Hefnerem :)

 

Dlaczego nie, jeśli kobiety nas nie zniszczą psychicznie po drodze i materialnie to kto to wie.

5 minut temu, marta.jackowska napisał:

To jest tak dziecinny i zabawny sposób dowodzenia swojej argumentacji, że aż się uśmiałam :D

To samo można powiedzieć o Tobie.

Przykłady, które podałem są rażące, ale kobiety wolą starszych z jakaś pozycją i przestań nam ty kłaść jakieś banialuki, że jest inaczej.

6 minut temu, marta.jackowska napisał:

Kto tutaj to pisze? Jacyś chłopcy z liceum? Przepraszam, bez obrazy, nie mogłam się powstrzymać :)

Ludzie, którzy... albo wiesz co... nie ważne.

Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to może inaczej. Zapytajmy więc kilka 20-paroletnich samic z tego forum, czemu jakimś cudem nie są związane z 40-paroletnimi Panami.

Ilu znacie ze swojego środowiska 20-paroletnich dziewczyn związanych z 40-parolatkami? Proszę o szczerą odpowiedź, nie podawajcie mi przykładów Beckhama, Hefnera, bo to są ludzie z tak ogromnymi fortunami, tak rzadko spotykani, że to jest śmieszny argument moi drodzy.

Szansa w dużego lotka to jak 1 do 13 mln. Szansa bycia Beckhamem lub Hefnerem jest jak 1 do 1 miliarda moi drodzy samcy :)

To tak ku delikatnemu sprowadzeniu Was na Ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, marta.jackowska said:

Ale przecież piszecie, aby 100% mężczyzn do 40-tki zdobywało doświadczenie seksualne z wieloma partnerkami, a nie tylko 40% (2/5) wybranych, a reszta pozostała prawiczkami. Szybko zmieniasz zdanie :) Sytuacja, kiedy każda z tych kobiet będzie w ciągu 10 lat miała tylko dwóch partnerów seksualnych a jednocześnie mężczyźni będą zbierać duże doświadczenie seksualne jest możliwa tylko wtedy, jeśli mówimy o zaledwie 40%, czyli mniejszości mężczyzn. Wtedy faktycznie, każdy z tych dwóch mężczyzn miałby 5 partnerek seksualnych, ale odbyłoby się to kosztem 60% mężczyzn prawiczków, bez kobiety, smutnych, a przecież nie przekazywaliście tych mądrości tylko do garstki najlepszych mam rację? :) Przecież te rady pisaliście do wszystkich mężczyzn, a nie tylko do 40% :)

Coś się gubicie już w tych zeznaniach Panowie :D

Moderatorzy jak po tych wpisach jeszcze nie widzą, że to baba o pseudonimie Arch, mająca wiele innych kont tutaj jeszcze, no to ja nie wiem co trzeba więcej. 

Te statystyki z dupy. Wyliczenia, procenty i inne bzdury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz przyznać się, który tak pisał o 20 latkach wiążących się hurtowo z 40 paro latkami, a potem skasował wpisy. Czytam i czytam to forum, ale jakoś to nie jest rzecz która mi utkwiła w pamięci. 

 

Tak, kobiety wolą się wiązać z mężczyznami o wyższym statusie materialnym i społecznym, czasem dużo wyższym. Czy są to 3,5 czy 10 lat różnicy i 1000, 3000 czy 5000 więcej miesięcznie to zależy od wielu czynników. Nawet tu na forum są Panie co się z tym nie kryją. W przeciwieństwie do mężczyzn, ciągle szukają lepszego modelu nawet jeśli same nie nie dysponują atutami umożliwiającymi zdobycie wymarzonego księcia. O czym tu dyskutować? 

 

@AR2DI2dowodów nie mam, ale podczas jednej z nieobecności jednego z użytkowników zgłaszałem posty powstających wtedy multikont, które dziwnym trafem używały tych samych argumentów, tych samych konstrukcji, przezwisk i stawiały te same tezy, żądały przykładów, statystyk i konstruowały tezy za swoich oponentów. Konta były dwa. Teraz mamy ban jednego z użytkowników na 14 dni i jest znów to samo. To jest bardzo charakterystyczny styl i sposób prowadzenia... Ekhm, dyskusji. 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste ze to ta sama/sam pacjent o pseudonimie Arch. Te same idiotyzmy, i manipulacje na poziomie dziecka z przedszkola. Na początku jak to tu wlazło to wrzeszczało że "czy warto być tak radykalny jak bracia..."

Później jak wyczuło że na tym długo nie pojedzie, zaczęło już być twardym samcem i co rusz używać zwrotu "nawet sam Marek tak mówił wiele razy". Jedno się nie zmienia - bzdury statystyczne i procentowe, oraz wykazywanie wyższości stałych związków. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię nasze samiczki za wypowiedzi w stylu solidarność jajników.

 

Mam coraz lepszą topologię zwarć neuroprzekaźników i trzasków obwodów w hipokampie.

Zatem dalej drogie panie, próbkowanie ciągu lawirowania trwa!

 

Wystrzeliwujcie cenną amunicje.

Przyda się na wzorzec młodym samcom, bo nam to kitu już nie trza, okna plastikowe.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marta.jackowska napisał:

Ilu znacie ze swojego środowiska 20-paroletnich dziewczyn związanych z 40-parolatkami?

No, niestety ale muszę tutaj stwierdzić, że znam. Co więcej, jest to chyba w tej rodzinie tradycja już od kilku pokoleń. A rodzina świetna i udana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.