Skocz do zawartości

Moje życie z mężatką w tle...


Rekomendowane odpowiedzi

Mężczyźni lubią mierzyć swoją zajebistość wielkością jaj. A wspomniane szympansy mają wielkie jądra (znacznie większe niż goryle) dlatego, że  muszą ciągle dymać swoje samice i zalewać je litrami spermy z uwagi na to, że samice dają dupy każdemu napotkanemu samcowi. Stąd każdy chce żeby to jego plemnik zapłodnił.

 

Reasumując - wielkość jaj mówi dużo o kurewstwie samic.

 

Człowiek ma jaja nie najmniejsze w świecie zwierząt. O czymś to świadczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dewastator napisał:

Może którego razu się wkurwię i pójdę załatwić tą sprawę raz na zawsze?

Tak pisze prawdziwy samiec alfa.

 

Uczcie się bracia.

 

Dramat, cała ta wypowiedź. Nic tylko ręce załamać. Autorze - jedna podpowiedź. Wiem, że ego słabo dopuszcza takie sytuacje, ale to jest dość proste - jeśli panna okłamuje i zwodzi swojego męża, to nie będzie miała żadnego problemu z tym, żeby zwodzić Ciebie. Jeśli myślisz, że on jest taki zjebany a Ty taki fajny, i dlatego ona Tobie daje a na niego leje, toś naiwny jak 3-letnie dziecko. 

 

Tobie opowiada, jaki to przegryw i nie przyszło Ci do głowy, że jak jego okłamuje, to może Ciebie też?

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co by było, gdyby każdy facet w sytuacji, gdy żona/dziewczyna innego samca łasiła się do niego o seks zamiast korzystać z tzw. okazji puściłby taka informacje po jej znajomych? Łatka puszczalskiej była by na całe życie i z jednej strony może to za surowe ale z drugiej.. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ale nie musi. Dlatego biorę każdą możliwość za realną. Najwyżej jak zauważę że leci ze mną w uja... Przespaceruję się z flaszką do tego jegomościa i przy wódeczce, pooglądamy wspólnie jej twórczość filmową, zdjęciową oraz moje akty z nią w roli głównej.
@Pytongajuż nie musi szukać kolejnego bolca... Co do wygadania, to prawda. Może się wygadać, wyżalić i przy okazji sprawić mi przyjemność tymi ustami. @Quo Vadis?  sądzę że to by nie zadziałało. Jeden z drugim by zaraz stwierdził, że z zawiści rozsiewają ploty bo np. nie dała mu czy innemu psiochy.

Edytowane przez dewastator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dewastator napisał:

. Przespaceruję się z flaszką do tego jegomościa i przy wódeczce, pooglądamy wspólnie jej twórczość filmową, zdjęciową oraz moje akty z nią w roli głównej.

Prędzej bezdomny odda mi Porsche Panamera jak Ty weźmiesz flaszkę i pojdziesz gadać. ;)

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem .... chwalisz się czy żalisz, dla mnie to chory układ, rozpierdalasz komuś jego życie, wchodzisz w butach w jego świat. 

Miej kręgosłup i zasady, chce się baba puszczać - będzie się puszczać, nie z tobą to innym, ale bądź facetem i miej trochę solidarności z innym, nie stukaj mu żony.

Nie daj się złapać na pierdolenie : "jaka jak jestem samotna, brak miłości, zrozumienia".... i takie tam głodne babskie kawałki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie to dziwka, więc Twe czyny prędzej czy później do Ciebie wrócą. Nie, to nie karma i inne bzdury - zwykły rachunek prawdopodobieństwa. Ciekawa sprawa z tymi mężatkami - jeden rogaty Pan przejdzie nad tym do porządku dziennego, drugi zakopie Cię w lesie. Pamiętaj, nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie i co stanie się triggerem czyjegoś wybuchu. Są na tym padole ludzie, którzy są tykającymi bombami z opóźnionym zapłonem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

Życie to dziwka, więc Twe czyny prędzej czy później do Ciebie wrócą. Nie, to nie karma i inne bzdury - zwykły rachunek prawdopodobieństwa. Ciekawa sprawa z tymi mężatkami - jeden rogaty Pan przejdzie nad tym do porządku dziennego, drugi zakopie Cię w lesie. Pamiętaj, nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie i co stanie się triggerem czyjegoś wybuchu. Są na tym padole ludzie, którzy są tykającymi bombami z opóźnionym zapłonem.

Spokojnie. Tylko jeden pan ma przyprawione rogi przy moim udziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, dewastator napisał:

Za pierwszym razem podałem gościowi adres gdzie aktualnie mieszkałem, by przyjechał na flaszkę... Nie chciał. Zadzwonił za tydzień i przepraszał mnie za wulgaryzmy.

Teraz czekamy na propozycję trójkącika.

Które z was wyszłoby z taką propozycją, może jego żona?

Wszak co 2 kutasy na raz to nie jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Tobie opowiada, jaki to przegryw i nie przyszło Ci do głowy, że jak jego okłamuje, to może Ciebie też?

Mężowi opowiada, że @dewastator się nie myje i ją obrzydza. Dlatego mąż się nie martwi.

 

Poza tym sądzę, że ten temat to zwykła trollerka.

Edytowane przez Gr4nt
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sztukmistrz napisał:

 gdyby posuwanie czyjejś żony bylo zawsze takie bezkarne byłoby wiecej takich przypadków;)

Ależ właśnie jest więcej.

Po drugie to ona jeździ do niego.

 

Cytat

za dużo bezszczelnosci i pewności siebie.

Właśnie to są cechy bad boyów i być może po części to skłoniło mężatkę do zdrad.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.