Skocz do zawartości

Przespałam się z samcem alfa.


Rekomendowane odpowiedzi

No kurde.

 

Wyobraź sobie, że jesteś facetem randkujesz sobie z modelkami, aktorkami jakiś teatrów współczesnych, trenerkami personalnymi itd.

 

Po jakimś czasie jesteś już uczulona na przeciętność, masz po prostu już przesyt, zauważasz że większość kobiet jest do siebie bardzo podobna, a ta ich wyjątkowość to mit ;)

 

Więc co robisz? Ustalasz target na daną relację i jeśli go nie zrealizujesz w możliwie jak najszybszym czasie to dajesz sobie spokój i zajmujesz się innymi rzeczami ;)

 

Po co masz słuchać setny raz tych samych żartów, wysłuchiwać tych bliźniaczych historii i odpowiadać na te same pytania tylko zadane w inny sposób?

 

Gdybym chciał posłuchać treści, które ma do przekazania większość współczesnych kobiet to bym sobie włączył TVN.

 

Nie masz czasu na przyjaźnie ;)

 

Ja oczywiście nie jestem taki :)

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek

Mi się też wydaje, że załącza się program we Windowsie kobiecym pod tytułem: 

"Ja sprawię, że zrobię z niego fajnego misia i porzuci gangsterkę, jeszcze on zobaczy jaka ja świetna jestem, a potem -> Nie wiem co do Ciebie czuję :D "

Trochę jest zabawny ten program ale generalnie jakby się temu przyjrzeć to po prostu głęboki shit test - nic wincyj...

Kobiety nie ustannie sprawdzają facetów, też dlatego nie bawię się w te zabawy z kobietami i jestem po prostu sobą, nie mam parcia by dana panna mnie kochała, lubiła czy co tam chciała.

Jeśli ma problemy ze mną, to po prostu wychodzi i nie musi mnie pytać, tylko niech da znać iż odchodzi. Ja naprawdę czuję się za stary na takie zabawy.

Zresztą jeśli mam być szczery to nie obchodziłem shit testów bo zawsze mi styki przepalało jak słyszałem takowy, po prostu nie mogłem dość do ładu co do mnie dana kobieta powiedziała czasem.

Trochę identycznie jak u nas na forum bracia samcy czasem na czacie. Pisze taki @Ancalagon   @Tornado i  @Lalka

To równie dobrze mogli by czasem po Japońsku pisać :P 

Nikt nie wie o co chodzi ale wszyscy wiedzą o co chodzi :D 

I też dlatego nie zdawałem shit testów.

Oni rozmawiają o śrubkach we wannie - przykładowo a mi się wydaje, że po prostu potrzeba wnieść wanne na 4 piętro.

Brak komunikacji :D 

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rodryg Diaz de Vivar napisał:

 Nie rozumiem o co tu biega, dałaś dupki na pierwszej jesteś łatwa, tej laty już nie usuniesz.

No i dobrze, że dała na pierwszej randce.

 

Nie ma w tym nic złego, skończmy wreszcie z tą fałszywą moralnością.

 

p.s O ile w ogóle ta historia jest prawdziwa :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Powtarzanie w kółko tych samych bzdur już nie działa, jest wręcz nudne :P 

 

Drogie dziecko moje nie będę po raz setny się powtarzać. Mówisz usłyszane brednie, realia mówią co innego. 

Z empatią Wy macie problem, ze słownością też z przyzwoitością, a o uczuciach nawet nie wspomnę, gdy w grę wchodzi Wasz kutas. Jak tu Wasz kolega kiedyś napisał mężczyźni mają uczucia np głód. Nie mówię, że wszyscy, są przynajmniej chce wierzyć, że są mężczyźni, którzy prawdziwie kochają, nie chcą zdradzać po 20 latach małżeństwa czy nie ranią, kłamią  kogoś po to by z nim kopulować. 

 

9 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Sprawdź ile jest duchownych facetów, a ile bab

Misiu, ale to, że jest mało kobiet duchownych to wyłącznie kwestia mizoginii instytucji kościelnych. 

 

10 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Do tego wykorzystywanie swojego wyglądu by coś ugrać.
Promowanie wszędzie w reklamach pól nagich kobiet.
Pół nagie modeleczki na wybiegu?

A czym to jest jak nie przedmiotowym traktowaniem kobiet? Też mnie to wkurza.

Ale jeśli chodzi o to, że kobiety "grają" wyglądem to co, dziwi Cię to? Jak przestaniecie na to lecieć to kobiety będą bardziej zwracały uwagę na swój intelekt. Ja bardzo bym tego chciała, ale wiemy jak to działa. Kasiasty nawet inteligentny facet będzie wolał głupią ślicznotkę niż inteligentną kobietę 5/10. Przez co często wygląd to jedyna broń kobiet i jak sam stwierdzasz ograniczona czasowo. Więc nie bardzo rozumiem jak możesz mieć pretensje, że ją wykorzystują. 

 

14 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Pewien stary wyjadacz na forum(wszyscy wiemy chyba o kogo chodzi ;)) iż cipka jest tylko towarem handlowo-wymiennym, który można kupić tylko pod zastaw na rynku matrymonialno-seksualnym.

Wiesz możesz słuchać @Bonzo ile wlezie stać się taki jak on, proszę bardzo. Że będziesz potem żałował to jestem pewna, ale to nie moja brożka. Ale nie dawaj mi tu przykładu kogoś kto uważa, że gdyby nie cipki kobiet to mężczyźni mieli by nas w dupie. Albo nie mówił, że przesadzam. Bo Twój idol dokładnie tak uważa. 

 

17 minut temu, Ragnar1777 napisał:

z tego co ja doświadczam nawet obecnie, w pełni się z tym zgodzę.
Nie obrażam tutaj oczywiście, bo jak wspomniałem wcześniej na forum:
Gdy kupuję dobrej jakości towar to ja o niego dbam, pieszczę, czyszczę, chodzę gdzieś do naprawy czy do mechanika jak się coś popsuje.
To takie tylko pieszczotliwe, ale adekwatne porównanie

Czyli jak jak powiem, że facet też jest jak dobry pracownik. Dbam, sowicie wynagradzam za dobrze wykonaną pracę ( sex), ale jak przestanie przynosić zyski to go zwalniam?

I tak użyłam mniej obelżywego porównania niż do samochodu, czyli rzeczy. Nie, to nie jest pieszczotliwe to jest żałosne, ale życie Twoje poglądy zweryfikuje. Życzę Ci by to nie było zbyt brutalne, ale patrząc na to co wyrabiasz mogą to być pobożne życzenia. 

 

 

@deomi Skoro wiesz, że on chce tylko seksu. To na co liczysz? Skoro już coś czujesz, będzie tylko gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rodryg Diaz de Vivar

Nie, nie dla mnie kobiety, które szukają facetów przez tego typu aplikacje na akcyjki nie nadają się do związków. 

Tak samo jak kiedyś się pytałem ładnej dziewczyny jak poznała faceta a ta mi powiedziała, że przez fejsa. Poszukała se jakiegoś i są razem. Wierzcie mi lub nie ale nie mogłem w to uwierzyć, po prostu to do mnie nie dochodziło.

 

Jest się albo kobietą do akcyjek na raz albo kobietą do budowania rodziny/związku/partnerstwa.

Wóz albo przewóz.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 6 lat w związku, byłam wierna jak pies. Teraz jestem wolna i przespałam się z wolnym facetem. 

@Fit Daria  Nie wiem co czuje, póki co czuje podekscytowanie :D

@AR2DI2 Racja zapomniałam samiec alfa jest tylko jeden ? Wybacz.

 

Przypominam że ja nie zdobyłam nagrody nobla, nie zaludniłam księżyca. Po prostu przespałam się z dzianym i przystojnym facetem czy wg. niektórych z Was takie rzeczy tylko w bajkach? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi A coś Ci opowiem bo mi przypomniałaś.

Kiedyś, przez rok świrował za mną gościu. 40+.

W starych butach znoszonych, starym samochodem jeździł, stare znoszone spodnie, brudne t-shirty.

Onieśmielał mnie, a ja jego. Ja wstydliwa z natury, a on również. Ale po tym roku podchodów zdecydowałam się z nim umówić. Po jakimś dłuższym czasie dowiedzialam się, że to najbogatszy mężczyzna w mieście, samochody/ nieruchomości/ z basenami i bez itd. W moim przypadku nie miało to znaczenia- nakreślam jego 10/10 tylko. :)

Widzisz, mężczyźni 10/10 zawsze wiedzą czego chcą i wiedzą jak to osiągnąć pomimo czasu przez jaki muszą zabiegać tak jak było w moim przypadku.

Ale ja nie byłam jednorazówką.

Byłabym pewnie jego żoną teraz gdybyśmy ze sobą rozmawiali. Rozumieliśmy się bez słów, ale gdy trzeba było podjąć decyzję podchodziliśmy omijająco do tematu.

Oboje nie lubieliśmy rozmawiać o uczuciach.

Skończyło się właśnie chyba przez brak rozmowy.

Ale wiem, że nawet jak za 20 lat się do niego odezwę to on będzie  i w drugą stronę jest tak samo. 

Miałam to coś dla niego. ;)

Ale pamiętaj, że dla takiego mężczyzny zawsze ważniejsze jest coś innego. :)

 

 

@deomi Zwierzyłam Ci się w dosyć dużym skrócie właśnie. 

Nie wiem, może to ten zjebany mój dzisiejszy dzień  i Twój temat mnie do tego skłoniły.

 

 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek Ciągnie mnie, chyba tak zrobie, tylko jako że jestem kobietą i moim biologicznym celem jest usidlenie faceta, obawiam się że moja podświadomość będzie w to brneła z każdym kolejnym spotkaniem.

Teoretycznie wiem w jakie karty gramy.. ale co jeśli spotkamy się 10 15 razy, a potem mnie oleje? Będę sie zadręczać, dlaczego akurat za tym razem już nie napisał itd... Bedzie smuteczek i ból. I jak się po takim samcu otrząsnąć i wrócić do rzeczywistości? :D

@Lalka O kurcze, jak scenariusz jakiegoś filmu, myślę że moja relacja jest zuuupełnie inna. Widać że ten Twój szukał kogoś na poważnie, kto zainteresuje się nim a nie jego majątkiem, stąd taki "podstęp", teoretycznie jeśli nadawaliście na takich samych falach trochę szkoda że Wam nie wyszło, i że nie pociągnełas tematu, z drugiej strony Cię rozumiem, bo ja też taka jestem, że nigdy się nie narzucam, ani mężczyzny nie "cisnę" jeśli nie widzę jakiejś chęci czy inicjatywy z jego strony.

Ale może warto sprobować odnowić tą znajomość?

W ogóle wyobrażasz sobie być z nim w związku? Wyobrażasz sobie całować się z nim? Uprawiać z nim seks itd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

@dobryziomek Ciągnie mnie, chyba tak zrobie, tylko jako że jestem kobietą i moim biologicznym celem jest usidlenie faceta, obawiam się że moja podświadomość będzie w to brneła z każdym kolejnym spotkaniem.

Teoretycznie wiem w jakie karty gramy.. ale co jeśli spotkamy się 10 15 razy, a potem mnie oleje? Będę sie zadręczać, dlaczego akurat za tym razem już nie napisał itd... Bedzie smuteczek i ból. I jak się po takim samcu otrząsnąć i wrócić do rzeczywistości :D

Po prostu masz być zimną suką :D

 

Bzykacie się i każdy w swoją stronę.

 

Oczywiście jeśli w ogóle on ma na jeszcze ochotę na spotkanie z Tobą.

 

Widzisz, tak jakby Ci to powiedzieć? Atrakcyjny facet jest w stanie mieć spokojnie co tydzień inną dupę i może po prostu już mu się znudziłaś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Fit Daria napisał:

Drogie dziecko moje nie będę po raz setny się powtarzać

Tak to możesz zwracać się do swojego bękarta, o ile trafi się w ogóle psychol-samobójca który Cię zapłodni. Twoje zapewnienia o tym jaka to z Ciebie zdolna studentka, inteligentna osoba itd są ch. warte, bo jesteś zwyczajnie głupia, agresywna, pogardliwa, wulgarna i pozbawiona klasy. Odpocznij sobie na L4.

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi :)

Piękny byłby z tej historii film. 

Widzisz, jakbyśmy się na przykład teraz przypadkiem spotkali to zarówno mi jak i jemu brakło by słów. :)

Pomimo tego ile się znany i ile razem doświadczyliśmy. 

To jest bardzo prosta historia ale nas przerosła. 

Pamiętam jak go pierwszy raz zobaczyłam, już wtedy zostaliśmy bez słowa. :D

Każde jego słowo wypowiedziane do mnie pamiętam. Wszystko. 

A chęć i i inicjatywa była z jego strony, z mojej również ale nikt nie ośmielił się mówić o tym na głos w sposób bezpośredni.

Widzisz, ta historia jest o tyle piękna, że świadomi tej całej sytuacji i swoich braków w rozmowie pozwoliliśmy sobie na to by się "rozejść". 

Bez żalu, po prostu jeżeli czegoś nie umiesz przeskoczyć to chyba nie stoisz w miejscu, ale też nie zawracasz. My chyba zawróciliśmy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu dobry kolega wygrał Audi s6 2018 rok na weekend po koncercie znanego zespołu muzycznego. W tym samym czasie kuzyn jego akurat miał jakieś zawody i zostawił mu klub bilardowy do przypilnowania.  Kolega dość przystojny, powiedzmy 7/10. Wystarczyła lekka solara, fryzjer, schludny ciuch i mamy Pana biznesmena 10/10.
Sprowadził sobie jakąś gwiazdę do klubu, gadka szmatka, pierdololo, hihi, hahaha...
Podobno było wszystko, oral anal hurt detal debet, z dupy do mordy etc.
W poniedziałek kiedy skończył drugą zmianę w zakładzie pracy, podjechał do mnie swoją żółtą strzałą Seatem Ibizą 99 r, mieliśmy niezły ubaw czytając SMSy od tej panny :D

Nie wiem, jakoś tak mi się taka śmieszna historyjka przypomniała, pozdrawiam i dobrej nocy życzę

Edytowane przez teko
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek A może jestem jedyną dostępną na ten moment. :P 

@Lalka A wiesz w ogóle co u niego się dzieje? Nie było z jego incjatywy do wykazania uczuć/ następnego kroku może bał się Twojego odrzucenia? Chciał uniknąć niezręcznej atmosfery? Wg mnie szkoda.

Was.

@teko Sugerujesz że jutro spotkam mojego samca alfa pod monopolowym żebrzącego na piwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.