Skocz do zawartości

Dwie Skandynawki brutalnie zamordowane w Maroko (UWAGA, DRASTYCZNE!)


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Zabili te dziewczyny jakby to było kilkadziesiąt kg mięsa, nic więcej. Zwierzęta nawet tak nie zabijają. Dobra, pojechały na niebezpieczny teren i zginęły. Nie one pierwsze i nie ostatnie niestety. Mi jest jedynie szkoda zwykłych, rodowitych Niemców czy Francuzów którzy chcą spędzić święta z rodziną, czy nawet wyjść do kawiarni i zabija ich taka brodata kurwa z gównem zamiast mózgu. Lewaki potem piszą kredą po chodnikach i zmieniają profilowe na fb bo przecież oni z tym walczą. Niech wywiozą brudasów razem z lewakami na jedną wyspę w pizdu i niech tam się ubogacają kulturowo. Nie wszyscy tacy są mówią lewaki. Gdzieś czytałem mniej więcej taki tekst.

Masz w misce 100 cukierków. Jeden z nich jest śmiertelnie zatruty. Czy odważysz się zjeść cukierki z tej miski?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I żałuję jedynie tego, że nie byłam wystarczająco twarda, że mój gniew złagodziłam refleksją. Nazbyt wielu jest tych, którzy milczą. Którzy myślą tak samo jak ja, ale boją się mówić to, co mówię ja. Którzy dla własnej korzyści albo z tchórzostwa udają Greka, udają, że nie widzą tego, co dostrzegam ja. Tak, że ich milczenie jest tym samym milczeniem, ich strach tym samym strachem, ich przebiegłość tą samą przebiegłością, z jakimi w latach dwudziestych, a potem w latach trzydziestych dwudziestego wieku ich dziadkowie powitali faszyzm, narodowy socjalizm i bolszewizm. "

 

śp. Oriana Fallaci

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mapogo napisał:

Jakim trzeba być ścierwem żeby zabić w tak bestialski spokój niewinne osoby

To jest najgorsze, bo ucierpiały niewinne osoby. Jeszcze bym w jakiś sposób oprawców mógł próbować zrozumieć, gdyby w grę wchodziło nie wiem.. jakaś zemsta, że ona go okradła czy, że zabrała mu dziecko cokolwiek. To by był chociażby jakiś cień motywacji takiego działania a tutaj? "Te zobacz, jakieś laski w namiocie, chodź im poderżniemy gardła". Dwa muzułmańskie janusze ubijają (tak, bo to wygląda gorzej jak ubój) niczym zwierzęta dwie, bezbronne kobiety. Dwóch pierdolonych bydlaków nieudolnie ciapie nożem po szyii. Nosz kurwa mać. Gdzie my żyjemy?

 

I jeszcze ten film na twitterze. Czemu to nie jest usuniętę do tej pory? Już pomijam ten fakt, że to było niezbyt mądre ze strony tych kobiet gdzie pojechały ale one na śmierć nie zasłużyły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Strusprawa1 napisał:

Parę dni temu wyszedł film na twiterku jak dwie dziewczyny (jedna z Norwegii, druga z Danii) mają przecinane gardła i obrywane głowy. Mają kolejno: 24 i 28 lat. Pojechały tam "zapewne" w celach sex-turystyki, co wśród pań z zachodu jest bardzo popularne.

@Strusprawa1 skąd wiesz, że taki był cel wyjazdu? Czy może tylko insynuujesz?

 

Wiesz, że jest na świecie coś takiego jak backpacking?

 

Ludzie pakują się w plecak, czytają dwa-trzy przewodniki i lecą w egzotyczne miejsca. Serio.

 

Ja np. byłem dużo razy w Azji, ale nie po to, żeby zaru...ć.

 

Dlatego zastanawia mnie, czym się kierujesz pisząc takie rzeczy?

 

Dziewczyny głupio zrobiły, że tam pojechały. Ale rzucanie w nie gównem chwały Ci nie przynosi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oktabryski - Ba, sławy całemu forum też nie, bo z tego tematu przeciwnicy forum wyciągną po delikatnej manipulacji takie coś: "Oo, jacy ci samce z braciasamcy są super! Piszą, że te kobiety są głupie, pojechały rżnąć się z kolorowymi i dobrze im za to tak, że straciły głowy".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, self-aware napisał:

@Trevor - Dokładnie tak, nie będę w komentarzach jechał po dziewczynach, nic nie usprawiedliwia tego co się stało. Nie sądzę też, że to miała być seks-turystyka. Dla mnie, to kobiety jak kobiety... Równie dobrze mogli to akurat być mężczyźni i też chuja by zrobili, zostaliby związani a potem ścięci. Czasami człowiek ma strasznego pecha. Fakt faktem, jechać tam to z jednej strony proszenie się o kłopoty... Z drugiej to Maroko jest miejscem, gdzie turystyka kwitnie w najlepsze i w teorii tego nikt nie mógł się spodziewać.  

Można było się spodziewać, ponieważ Maroko radykalizuje się już od dawna. Wystarczy mniej więcej śledzić wiadomości i typowe turystyczne ostrzeżenia. O zagrożeniu terroryzmem w tamtych okolicach podejrzewam informowały nawet odpowiedzialne ministerstwa.

 

Człowiek, który wybiera się na wakacje i nie sprawdza ostrzeżeń o regionie to moim zdaniem czysty debil.

 

Turystyka kwitnie, ale i fanatyzm religijny kwitnie.

 

Ze strony MSZ 2015 rok/marzec

Cytat

Sytuacja bezpieczeństwa w Maroku nie uległa zasadniczej zmianie, nadal jest to kraj przyjazny turystom, w którym jednak nie można wykluczyć zagrożenia zamachem i akcjami terrorystycznymi. Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza jednak wyjazdy w przygraniczne regiony Maroka (zwłaszcza na Saharę oraz tereny graniczące z Mauretanią i Algierią), zaleca zachowanie wzmożonej ostrożności podczas pobytu w większych aglomeracjach miejskich i skupiskach turystycznych oraz unikanie wszelkich zgromadzeń w miejscach publicznych.

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby to była seksturystyka bo one nie musiały aż tam jechać by zaznać egzotycznych mężczyzn - mają ich aż nadto w tolerancyjnej Skandynawii, gdzie żyją na ich koszt. Choć czasem dla naszych ukochanych pań miejsce w którym to robią jest nie mniej ważne niż partner więc też możliwe...

 

Co do spierdolenia umysłowego lewactwa to się zgodzę w 150%. Zdarzają się co jakiś czas zindoktrynowani idioci, którzy jadą do krajów krwawej "religii pokoju" by udowodnić jak tam jest bezpiecznie a potem tak to się kończy. Filmu nawet nie oglądałem, nie chce mi się oglądać rzezi dwóch niewinnych kobiet w święta ani w ogóle tym przejmować, szkoda mojego zdrowia, mam to w dupie. Wolę się delektować tym, że żyję w "zacofanej" Polsce gdzie z każdym mogę się w miarę dogadać i nikt mi łba nie zetnie... nawet gdybym sobie poważnie nagrabił :D.

 

Jeszcze tak w temacie - lewactwo samo się tępi:

1545280246899.jpg

I bardzo gorzki, ironiczny obrazkowy komentarz odnośnie lewackiej logiki:

https://i.4cdn.org/pol/1545285417263.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

Można było się spodziewać, ponieważ Maroko radykalizuje się już od dawna. Wystarczy mniej więcej śledzić wiadomości i typowe turystyczne ostrzeżenia. O zagrożeniu terroryzmem w tamtych okolicach podejrzewam informowały nawet odpowiedzialne ministerstwa.

Tyle że to nie był jakiś atak terrorystyczny, oglądałem wiele, naprawdę WIELE filmów z egzekucji, ścinanie głów niewiernym, współplemieńcom o innych przekonaniach religijnych w islamie, karanie złodziei poprzez odcięcie łapy (co akurat jest super jak dla mnie ? ) - i to co łączy wszystkie te rzeczy to wykonanie kary. Cięcia są perfekcyjne, wykonywane pod pewną techniką, głowa wydaje się być przymocowana na karku przy udziale wykałaczki, a nie mięśni, ścięgien i kości. Ta rzeź na filmie to totalna fuszerka, "turystki" musiały natrafić na jakiś radykalnych, podkurwionych Januszów i tak się potoczyło że stały się obiektem na którym odreagowali. Gdyby niunie wpadły w łapy jakieś grupie to raz że zrobiłoby się super głośno, a dwa, nie tknięto by ich palcem, a poniżono i ścięto. Tutaj sytuacja wygląda tak jakby laski były na szybkiego złapane, zgwałcone, obite i zarżnięte. Nie zmienia to faktu że miejsce w które się wybrały jest po prostu niebezpieczne by samemu, a w szczególności będąc babą, wybrać się na zwiedzanie solo.

19 minut temu, mac napisał:

Człowiek, który wybiera się na wakacje i nie sprawdza ostrzeżeń o regionie to moim zdaniem czysty debil.

 

Święta prawda :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Jak można drugiego człowieka tak zaszlachtować gorzej niż zwierzę... Masakra. To chyba tylko ideologie tak działają (komuchy, naziści, nasi 500 lat temu, teraz oni)... 

Ja od dawna mówię, że jest sposób na globalne ocieplenie. Walić w te rejony tyle bomb aż sie woda przeleje z oceanu i jej poziom obniży :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.