Skocz do zawartości

Szacunek u ex dla satysfakcji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam opisze tutaj historię. Laska poznana w sylwestra odrazu się że sobą przespalismy.Relacja trwala pół roku przez ten czas spotykaliśmy się było kilka akcji które nas do siebie zbliżyły.Ogolnie to ona częściej przyjeżdżała i zabiegala o spotkania. Oczywiście były manipulacje shit testy czasem się dałem zrobić w chuja czasem wychodziłem z podniesioną głowa. Twierdziła że miała że mną najlepszy sex wiem że tak mówi każda ale to akurat może być prawda bo byłem że tak powiem na wspomagaczach. Nieważne. Czar prysł jak po pół roku miała wyjechać do pracy za granice na miesiąc ja wyjechałem na 3 ale do innego kraju. Ona zerwała twierdząc że ja okłamuje ale to wymówka prawdopodobnie znalazla inna gałąź jeszcze jak była ze mną. Trochę zjebałem przy rozstaniu ale nie prosiłem ani nie blagalem o powrót. Po rozstaniu pisałem z Nia raz żeby wyjaśnić kwestie czy miała kogoś na boku bo dostałem filmiki z pewnej imprezy jak tańczy najebana i innym kolesiem. Wyjaśnilem i fakt faktem ona mi o tej akcji sama powiedziała. No ale będąc za granicą po naszej ostatniej rozmowie już wysłała mi snapa jak tuli się do tego kolesia. Nie zareagowałem w żaden sposób. Ich bajka trwała dość krótko bo niecałe 2 miechy po powrocie przespała się już z innym kolesiem który ma dość dużo hajsu. Wygląda na to że po prostu zaczęła przeskakiwac z bolca na bolec. Niedługo jej urodziny zastanawiałem się czy złożyć jej życzenia na tablicy ale to popierdole chyba. Prawdopodobnie niedługo się z nia zobaczę  i pytanie co czy możliwe jest ze odzyskam szacunek poprzez obojętność? Nie chce wracać do niej chce dla własnej satysfakcji żeby uznała że źle zrobiła. Dodam jeszcze że mamy mnóstwo wspólnych znajomych którzy możliwe donoszą jej że u mnie wszystko gra silka lepsza garderoba aż niektórzy zahaczaja o jej temat specjalnie i widzą dość wyraźnie że pozbierałem się po rozstaniu. Pytanie do was bracia biorąc pod uwagę że była w tym roku przez 6 miesięcy ze mną a kolejne 3 miała 2 posuwaczy plus moja obojętność sprawia że zacznie się zastanawiać czy dobrze zrobiła?  Tamten jej ostatni dość bogaty ale chuj tam.Co myślicie 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gumisiek napisał:

Niedługo jej urodziny zastanawiałem się czy złożyć jej życzenia na tablicy ale to popierdole chyba.

Po chuj chcesz to robić? 

5 minut temu, Gumisiek napisał:

Prawdopodobnie niedługo się z nia zobaczę  i pytanie co czy możliwe jest ze odzyskam szacunek poprzez obojętność?

Obojętność jak najbardziej ok ale co cie obchodzi co myśli obca baba?

Zastanów się nad tym.

5 minut temu, Gumisiek napisał:

Nie chce wracać do niej chce dla własnej satysfakcji żeby uznała że źle zrobiła.

Z powyższego wynika, że Ci na niej zależy. Cały twój post bije po oczach napisem. "JESZCZE JĄ LOFFCIAM"

5 minut temu, Gumisiek napisał:

Tamten jej ostatni dość bogaty ale chuj tam.Co myślicie 

Boli cie ten kop w dupe od niej prawda? Tu jest twoj problem  przepracuj to w główce.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna opcja - zerwać kontakt na już. Dalej wyleczyć się, wyciągnąć wnioski, lecieć z rozwojem. Ruchania (darmowego ofc) masz chłopie tyle dzisiaj, że nie warto sie babrać w te gierki. Wiem po sobie.

Jeśli znowu wejdziesz w związek to

proponuję zrezygnować z smsów, komunikatorów, snapów i całego internetowego gówna. Stwórz związek w rzeczywistości pozamultimedialnej, przewiduję, że taka relacja będzie czymś oryginalnym i na psychikę nie bedzię tak szkodzić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Laska która daje dupy w ten sam dzień w którym ją poznałeś to nie materiał na dłuższą relację, znając życie na następnym spotkaniu powiedziała Ci, że tak nie robi i żebyś nie myślał, że ona tak zawsze (swoją drogą zawsze mnie rozwala ten tekst "nigdy tak nie robię" jak nigdy skoro to zrobiłaś)

2) Jebła tobą jak zużytymi skarpetami a ty dalej o niej myślisz, słabo

3) To co miałeś zrobić po wejście w życie kawalera to zrobiłeś czyli siłka no ogólne dbanie o siebie

4) Spotykaj się z nowymi dziewczynami podkreślam słowo dziewczyna, olewaj takie szony jak ten poprzedni a zobaczysz, że tamta dostanie pizdowstrząsu i sama coś napisze jak ten chłop z hajsem ją odstawi

5) Jak już napisze to olej i ciesz się wygraną moralną

Edytowane przez WoLe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Gumisiek napisał:

Trochę zjebałem przy rozstaniu ale nie prosiłem ani nie blagalem o powrót. 

A potem co?

54 minuty temu, Gumisiek napisał:

Po rozstaniu pisałem z Nia raz żeby wyjaśnić kwestie czy miała kogoś na boku bo dostałem filmiki z pewnej imprezy jak tańczy najebana i innym kolesiem.

A na chuj ci to wiedzieć?! Poszła w swoja stronę a ty w swoją. Koniec i kropka. A ty dalej myślami o byłej.

 

54 minuty temu, Gumisiek napisał:

Wygląda na to że po prostu zaczęła przeskakiwac z bolca na bolec.

Boli oj boli... 

54 minuty temu, Gumisiek napisał:

Niedługo jej urodziny zastanawiałem się czy złożyć jej życzenia na tablicy

Czekoladki i kwiaty jeszcze wyślij.

54 minuty temu, Gumisiek napisał:

Prawdopodobnie niedługo się z nia zobaczę  i pytanie co czy możliwe jest ze odzyskam szacunek poprzez obojętność?

Chciałbyś co?;) A taki wał. W jej oczach jesteś stracony. Dziwię się, że ona w twoich nie.

54 minuty temu, Gumisiek napisał:

Nie chce wracać do niej chce dla własnej satysfakcj

Podświadomie chcesz i to aż bije po oczach.

54 minuty temu, Gumisiek napisał:

Co myślicie

Myślę, że wam młodym w dupach się po przewracało od tych kobiet.

Faceci tracą rodziny, majątek czy kontakt z dziećmi przez kobiety.

A wy się rozczulacie nad zwykłym szonem!

 

 

Szanuj się!

Edytowane przez Still
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, panuj nad sobą. Ruchacze typu ONS są atrakcyjni dla kobiet, gdyż wycofują się od razu zanim toksyczne wnętrze kobiety znajdzie swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, panują nad hormonami seksualnymi. Przyjmij że kobiety nie mają ani odwagi ani honoru w naszym rozumieniu tych słów, musisz myśleć i działać za nią i czasami wbrew jej samej. Poza tym to samo co ci koledzy radzą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu już od jakiegoś czasu zauważam pewną tendencję u wielu braci. Niby są tu na forum, niby czytają tematy, pogłębiają wiedzę, radzą się doświadczonych braci-weteranów, a to wszystko i tak o kant dupy. Dlaczego? Bo nadal nie zmienili mind-setu, gnieżdżą w sobie tą białorycerską pizdę, która nagromadzoną wiedzę chce wykorzystać by być kimś w oczach niuń, mieć szacuneczek i przez to móc np. wrócić do ex itp. Z mojej strony brak komentarza.

Edytowane przez lxdead
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lxdead napisał:

Ja tu już od jakiegoś czasu zauważam pewną tendencję u wielu braci. Niby są tu na forum, niby czytają tematy, pogłębiają wiedzę, radzą się doświadczonych braci-weteranów, a to wszystko i tak o kant dupy. Dlaczego? Bo nadal nie zmienili mind-setu, gnieżdżą w sobie tą białorycerską pizdę, która nagromadzoną wiedzę chce wykorzystać by być kimś w oczach niuń, mieć szacuneczek i przez to móc np. wrócić do ex itp. Z mojej strony brak komentarza.

A co w tym dziwnego? XD Najłatwiej to jest klikać w klawiaturkę, że jest się ogarniętym gościem, a jak przyjdzie laska to budzi się w takim gościu cały zestaw zachowań, bo może uda mu się poruchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, lxdead said:

........chce wykorzystać by być kimś w oczach niuń, mieć szacuneczek i przez to móc np. wrócić do ex itp. Z mojej strony brak komentarza.

Magia cipki kolego .Nie maja innej na horyzoncie zdarzen dlatego trzymaja sie tej ktora znaja .Dorabiaja teorie do scenariusza w ktorym to zostali ewidetnie wyruchani aby usprawiedliwic sie przed wlasnym zdrowym rozsadkiem .Moze kiedys im przejdzie , trzeba w to wierzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SSydney napisał:

Po chuj chcesz to robić? 

Obojętność jak najbardziej ok ale co cie obchodzi co myśli obca baba?

Zastanów się nad tym.

Z powyższego wynika, że Ci na niej zależy. Cały twój post bije po oczach napisem. "JESZCZE JĄ LOFFCIAM"

Boli cie ten kop w dupe od niej prawda? Tu jest twoj problem  przepracuj to w główce.

No boli a czy lofciam to nw skoro tak mówisz... Jakoś ruchać bym jej już nie chciał ale dla satysfakcji jakby się nade mną główiła to dlaczego nie...plusy rozstania zacząłem dostrzegać nie muszę na przykład latać z Nia na debilne imprezy disco, Ja to raczej ave 666. No ale dzięki bracia za odpowiedzi jakie by one nie były. Pozdro??

a i dodam że zasada zero kontaktu już od dawna ? nie zamierzam go odnawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.