Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnikiem jest że rak z wielu powodów w tym szczególnie tych sanitarnych w szerokim pojęciu zgarnie masywne żniwo.

 

https://vm.tiktok.com/ZMLUFgcJ5/

 

Wiadomo jakość wody, pożywienia, stan psychiczny i nawet tlen mają na to ogromny wpływ, a co ludzie z sianem w głowie robili ostatnie dwa lata z powodu rzekomej pandemii, dokładnie wszystko aby takiego kolegę raka sobie wychodowac...

 

Ciekawostką jest też fakt że każdy kto przyjął eksperymentalny preparat terapii genowej mRNA nie wie kiedy jak i czy w ogóle jego organizm przestanie kiedykolwiek produkować toksyczne białko spike, nawet twórcy tej trucizny tego nie wiedzą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minister Zdrowia w Australii jąka się odpowiadając na pytanie o myocarditis...

... z powodu którego ludzie nagle umierają w domach. I będą się temu "uważnie przyglądać".

 

Chodzi zapalenie mięśnia sercowego. 

 

Ale jak to, przecież preparat miał ratować życie a nie zabijać ( ಠ_ಠ)

 

https://gab.com/Justice9369/posts/107900288314229158

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj doznałem małego szoku. Pisałem wcześniej, że przez ostatnie dwa lata jak ognia unikałem wizyt u lekarzy, ale wczoraj sytuacja mnie zmusiła. Dzieci mi się pochorowały, obydwoje angina. Pojechałem z nimi do punktu nocnej i świątecznej pomocy, bo tylko to jest czynne w sobotę. Założyliśmy maseczki bo myślałem, że inaczej nas nie przyjmą. Wchodzę z dziećmi do gabinetu, a lekarz od razu wola: zdejmijcie te szmaty! Zrobił normalne badanie, żadnego skierowania na test, zapisał penicylinę. Przy czym muszę zaznaczyć, że był to chyba lekarz na co dzień jeżdżący w karetce bo był ubrany w ten pomarańczowy strój jak ratownik. Jestem miło zaskoczony.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jonash napisał:

no niestety, wczoraj w Poznaniu zostałem zaatakowany w każdym sklepie oprócz jednego w galerii o brak maseczki. Zdziwiło mnie to z jakim butem bez żadnego dzień dobry i przepraszam robili mi uwagi. 

Zawsze, jak czytam takie posty zastanawiam się ile w tym prawdy, od 2 lat chodzę wszędzie bez maseczki (Gdańsk) i tylko w Decathonie na dzień dobry ochroniarz wymaga maseczki, którą chwilę później ściągasz. Pomijam apteki, bo tam zawsze zakładam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Martius777 napisał:

Wątek nasuwa mi taki wniosek.

 

Posiadanie wiedzy jest karane.

Poszukiwanie prawdy jest karane.

Ślepota, ciemnota, ignoracja i bezwarunkowe posłuszeństwo są nagradzane.

Czysty Orwell 😆, czytałem zakończenie jest piękne, żeby owcy nie tracić nawracają ją 😂. Australia pokazała że bierny opór to se można w du wsadzić, globaliści mają swoje armię.... I wcale jaj sobie nie robię, wystarczy zobaczyć ile jest prywatnych armii i do kogo należą. Co za tym idzie niewola i tak nas czeka 😊, tym bardziej że historia kołem się toczy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Piccardo napisał:

żeby owcy nie tracić nawracają ją

 

Ta scena zapada w pamięć. Pamiętam ją pomimo faktu, że czytałem Orwella w gimnazjum. Tak kibicowałem bohaterowi, byłem dumny, że był mądry i umiał kojarzyć fakty. Opisy życia w faszystowskim kraju były tak prawdopodobne i realistyczne. Najgorsze były sceny nawracania. Autentyczny ból kiedy bohater poddaje się na koniec aby żyć. Paradoksalnie przegrał życie pomimo uratowania swojego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję komentarze do tego artykułu, pisownia oryginalna:

 

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,niski-poziom-szczepien-w-ukrainie--co-to-dla-nas-oznacza--zakaznik-wyjasnia,artykul,71110519.html

 

 

ONET mówi że nieszczepiony już nie zabija szczepionej babci, nie zapycha szpitali, nie jest terrorystą ani siewcą śmierci!!!

od teraz nieszczepiony nie jest groźny dla szczepionego...

warunek jest jeden ten nieszczepiony przyjechał z Ukrainy.

wtedy Covid, odra, polio nie są groźne.

 

 

 

 Przez 2 lata prali ludziom mózgi, z nieszczepionych robili podludzi, siewców śmierci, publicznie zastanawiali się czy nieszczepionego to karać finansowo, czy do więzienia wsadzać, kazać mu płacić za leczenie szpitalne, zwalniać z pracy. Zrównywali nieszczepionych z mordercami, chodzącymi bombami biologicznymi... zrobili limity w restauracjach, mówili żeby nie siadać z nieszczepionymi do świątecznego stołu... itp itd.

a teraz? jak za dotknięciem magicznej różdźki "jak jesteś zaszczepiony to nieszczepiony Ci nie zagraża" nie było tematu...

Ci którym propaganda weszła mocno przeżyją niezły szok poznawczy :)

 

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Martius777 napisał:

Przez 2 lata prali ludziom mózgi

Czy ja wiem, chyba tylko skończonym debilom? Kto normalny dałby się zrobić na takie gówno jakie serwowali, każdy ze śladowymi ilościami inteligencji widział oczywistość tego wału, reszta to osoby raczej już z spranymi mózgami.

 

Zastanawiam się czy nie jest to kwestią tego że ludzie nie "dojrzeli", propaganda propagandą ale coś musi mieć wpływ na to że takie oczywiste wały ktoś łyka, geny? Nie czuje się mega inteligentny nie posiadam też ogromu wiedzy, ale po prostu potrafię myśleć i ani srowid ani ta wojenka nie przysłaniają mi całej reszty ani prawdy którą kurewsko trudno wyłuskać pośród tego szamba, chociaż dobrze iż szambo te jest tak oczywiste i śmierdzące na kilometry że łatwo je zauważyć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eskel Skoro teraz już co niektórzy lekarze się budzą i widzą że coś nie tak z tymi szmatami. Tak se myślę skoro teraz na ukrainie rozruch bo putin ruszył i teraz ciszej o plandemi to mi przychodzi myśl że może się okazać że yyy "dzięki putinowi" covid mniej zaraźliwy. A może i putin więcej coś wie w tej sprawie a może jeszcze  coś innego  przygotowywali w tej ukrainie w tych elektrowniach atomowych a same elektrownie to takie przykrywki, nie wiem tak tylko myśli przychodzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, spacemarine napisał:

Aha to gnojenie ludzi przez dwa lata, wyzywanie od antyszczepów to była tylko ich praca...

 

 

Ogół dziennikurewek niebawem:

Dali granty, kazali urządzać seanse nienawiści, to my urządzali, 

my nie mówili, że to nasze zdanie, a teraz chcą nas z tego rozliczać?

No ludzie kochani, kto by to teraz wyciągał przecież wojna jest, ruska onuco!

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WHO zleca budowę apki do globalnej weryfikacji certyfikatów szczepionkowych

 
WHO prowadzi też prace nad przejęciem ponadpaństwowej kontroli nad obywatelami "na wypadek kolejnej pandemii".
 
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem na weekend pociągiem. Widziałem, że ludzie z Ukrainy nie mieli maseczki ubranej w pociągu. Pozostali pasażerowi ubrane mieli, a kondkuktor nic nie upominał. Parę miesięcy temu jeszcze ten sam kondkuktorem mówił o tym by każdy miał ubraną maskę upominając pasażerów.

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.