Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mac napisał:

Dla mnie człowiek to nieudany eksperyment natury. Ewolucja cały czas trwa. Po miliardach lat powstał człowiek, który zakłada maseczkę na świeżym powietrzu i sra ze strachu, że mandat dostanie po zdjęciu. Ewidentny błąd natury stworzenie takiego organizmu. Druga teoria, że faktycznie żyjemy w piekle. To jest, musi być piekło. Nie ma innego rozwiązania.

 

W sedno - człowiek jest krzyżówką szympansa z Anunnakami, ze zjebanymi genami i uciętymi fragmentami DNA wedle sumeryjskich pism, zaś wirusy były wypuszczone przez Anunnaki aby zabijały ludzi, (stąd mit o Pandorze!) wcześniej na Ziemi były tylko bakterie. Nawet nie wiesz, że brzmisz jak ci Sumerowie, prawie słowo w słowo tak mówisz jak oni :) Mamy na świecie aż 55 tysięcy zakaźnych chorób dzięki okrutnej pomysłowości stwórców.

 

Organizm człowieka to wielki eksperyment - jako jedyny żyjący na Ziemi ma poparzenia słoneczne (odziedziczył skórę od albinoskich Anunnaki, które żyją na planecie gdzie praktycznie nie znają światła słonecznego) , może zatruć się wodą co jest wielką ironią - żyje na wodnej planecie, ma problemy z kręgosłupem z powodu ziemskiej grawitacji, powinien być na planecie o mniejszym przyciąganiu , takiej jak Nibiru. Absolutnie człowiek nie jest przystosowany do życia na tej planecie. Męczy się na niej.

 

Co do piekła. Wedle uniwersalnych praw wszechświata ty sam wybrałeś takie życie aby czegoś się nauczyć. Ziemia jest najtrudniejszą planetą w całym naszym kosmosie. To wielki tryb hard mode. Tylko najodważniejsze dusze maja prawo i przywilej zejść na nią w postaci człowieka. Ziemie daje olbrzymi przyrost doświadczenia i wiedzy tym, którzy potrafią się uczyć.

 

Jeżeli będziesz zachowywać się jak Hitler, zabijać ludzi, znęcać się nad nimi to masz zakaz wstępu na Ziemię. Niedzielski i ich zgraja prawdopodobnie otrzyma zakaz powrotu na Ziemię, trafią do niebiańskiego poprawczaka - to jedyne pocieszenie

 

Będę głosować za tym aby mieli co godzinę analne testy.

 

:D

 

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maroon napisał:

Bardziej coś, co o losowych porach pobiera próbki. Wyobraź sobie, siedzisz na spotkaniu, a tu nagle bzzz i sonda wjeżdża. 😎

Bip, bip, bip, pan Niedzielski proszony o zgłoszenie do badania. Sonda uruchomiona za 3,2,1, ALE ja nie zdążyłem zdjąć spodni.

 

Nasza technologia działa również w takim przypadku 😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obostrzenia od 1 grudnia

 

W związku z tym Polska uszczelnia granice. - Wprowadzamy zakaz lotów do 7 krajów, a osoby wracające z tych krajów będą objęte 14-dniową kwarantanną - powiedział minister Niedzielski.

Minister zdrowia ogłosił też zaostrzenie restrykcji w Polsce. - We wszystkich tych obiekty, w których do tej pory mieliśmy limit zapełnienia do 75 proc., te limity zostaną ograniczone do 50 proc. To m.in. kościoły, Aquaparki, teatry. W wydarzeniach jak wesela, chrzciny, mają być zmniejszanie limity do 100 osób. Przypomnę, że do limitów nie wliczają się osoby zaszczepione - poinformował Adam Niedzielski.

 

https://www.money.pl/gospodarka/nowy-wariant-wirusa-konferencja-ministra-zdrowia-6710025189935712a.html

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, spacemarine said:

Przypomnę, że do limitów nie wliczają się osoby zaszczepione

 

Wszelkie dane wskazują, że zaszczepione osoby także przenoszą wirusa ale Rząd nie wlicza ich do limitów. 

 

Nie ma jednak co narzekać. Zagranicą wariują na potęgę. 

 

@Martius777

 

Przeczytałem co napisałeś w poście wyżej i jestem wstanie  przyznać że jesteś potomkiem krzyżówki Szympansa i Anunnakiego.  

 

Przynajmiej od strony intelektualnej. 

 

Takich głupot to człowiek po szkole podstawowej nie powinien rozpowszechniać bo to zwyczajnie wstyd jest. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minister przyznaje, że statystyka zgonów na COVID w Polsce jest zawyżana...

...względem statystyk niemieckich o zgony osób posiadających wielochorobowość. Ktoś chyba wlał jakieś serum prawdy do kawy. Chcieliby zamordyzmu, ale wystraszyli się sondaży, wajcha przestawiona, będzie cichy odwrót, temat rozmywany, ruchy pozorowane

 

Filmik z wywiadu.

 

https://www.wykop.pl/link/6388183/minister-przyznaje-ze-statystyka-zgonow-na-covid-w-polsce-jest-zawyzana/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RealLife napisał:

Przeczytałem co napisałeś w poście wyżej i jestem wstanie  przyznać że jesteś potomkiem krzyżówki Szympansa i Anunnakiego.  

 

 

Dziękuję, ty też :)

 

Nigdy cię absolutnie nie zastanawiały te fakty, ze człowiek nie jest przystosowany do życia na Ziemi i nie ciekawiły Ciebie teksty z Sumeru opisujące 300 tysięcy lat wydarzeń chronologicznych?

 

Historia świata jest inna.

 

Skąd wiedzieli o precesji Ziemi? Skąd znali długość równika? Skąd znali wymiary księżyca? Dlaczego opisywali wszystkie ciała niebieskie łącznie z Plutonem podając ich kolory, typ gruntu? Sumerowie autentycznie znali tyle tych rzeczy, które dopiero w XXI wieku zostały odkryte na nowo... pisali, ze taką wiedzę zawdzięczają bogom, w sumeryjskim bóg oznacza kogoś, kto przybył z nieba :) Opisywali nawet pojazdy shem zdolne do podroży międzyplanetarnych. Może zajrzysz kiedyś do ich ksiąg aby zobaczyć te rzeczy na własne oczy?

 

Nie zastanawiał cię fakt, że wszyscy bogowie na rycinach, rzeźbach są więksi od ludzi, dlaczego wszystkie świątynne drzwi są tak wysokie? Egipt, Sumer, Izrael, Grecja miał świątynie i budynki z niemożliwie wysokimi drzwiami. dlaczego? Kto musiał się w nich zmieścić? Naprawdę nigdy nie zadałeś pytania w jakim celu budowali takie drzwi? Przecież trzeba tyle kamienia, mordęgi aby je wykuć a ludzie sięgają ledwo do 1/5 wysokości starożytnych drzwi :D Jest więcej innych pytań ale chyba ciebie nie interesują. Sumerowie pisali dosłownie - Bóg jest WIELKI nie w sensie charakteru lecz fizycznym, że są wysocy i te opisy do dzisiaj mamy w religijnych pieśniach...

 

 

Fotografia turystyczna - Teby - Medinet Habu | Bank zdjęć

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Martius777 napisał:

Skąd znali wymiary księżyca?

 

Kiedyś zakładałem temat o księżycu:

 

Jeśli masz coś ciekawego do dodania, to zapraszam 🙂

 

------

 

Według rządowej strony, aktualnie choruje na covid 415,135 osób :))) 

 

https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2

 

Natomiast 633,857 jest na kwarantannie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kespert dzieci nie mam, ale mam ciotkę która jest nauczycielką. Dwie dawki Astra, trzecia Pfizerem. Jak narazie w porządku, oby tak było jak najdłużej. Jednak nie zapewniło to choroby przed Srovidem i chorowała w domu. 

7 minut temu, Brat Jan napisał:

Nie podają przyczyny śmierci.

 

Żeby lud przejrzał na oczy i zaczął się buntować? No way. Fakt że zaszczepieni umierają oni tłumaczą jako lewy certyfikat, ewentualnie nowy grozniejszy wariant. Skurwysyny powinni zostać scięci za tą degrengoladę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczery Człowiek W szczepieniu chodzi głównie o przeciwciała.

Warto po przyjęciu szczepionki je zbadać.

Niski poziom sugerowałby, że szczepionka nie zadziała prawidłowo, tak też bywa czasem...

 

Przejrzałem fejsa tego klubu i nawet w komentarzach nikt nie zasugerował przyczyny, więc...?

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

Żeby lud przejrzał na oczy i zaczął się buntować? No way. Fakt że zaszczepieni umierają oni tłumaczą jako lewy certyfikat, ewentualnie nowy groźniejszy wariant. Skurwysyny powinni zostać scięci za tą degrengoladę. 

 

W szpitalach leży już tylu zaszczepionych, że za chwilę okaże się że jest więcej lewych certyfikatów niż prawdziwych 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.