Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Film z żółtymi napisami z 2012 roku prognozujący nadchodzący kryzys.

 

-fałszywa epidemia rozdmuchana do granic absurdu przez media;

-szczepionka albo wykluczenie;

-celowo wywołany kryzys gospodarczy;

-kontrolowane protesty i upadek skorumpowanych rządów;

-likwidacja gotówki i całkowita inwigilacja ludzi;

 

 

 

 

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczery Człowiek

 

Dopiszę do twojego znaleziska.

 

TL DR

W środku ludzie wykrwawiają się na śmierć”.
„Jako chemik, jeśli wstrzykniesz to do krwi, wiesz, że jesteś mordercą”.
„To nowy materiał, toksykolodzy jeszcze o tym nie wiedzą”.
„Dlaczego te żyletki są w szczepionce?”
„Wszyscy mówią o informacyjnym RNA, który ma złożone efekty. Teoria mRNA jest złożona. Ale każdy chemik rozumie, do czego służy ten (wodorotlenek grafenu). Widzisz, historia mRNA jest prawdopodobnie dywersją”.
„Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek był w stanie dać mi jako specjaliście od węgla właściwe wyjaśnienie, dlaczego te węglowe żyletki znajdują się w szczepionce”.
"To jest wojna. Rozpraszają nas komunikatorem RNA”.
„Każdy lekarz w Austrii, który po upublicznieniu tej informacji nadal ją wstrzykuje, jest mordercą”.
„Ale jeśli trafisz w żyłę, a partie zawierają różne ilości GHO [wodorotlenku grafenu], musisz wiedzieć, że tniesz ludzi od środka. I jest to bardzo inteligentna trucizna.”
„Toksykolodzy po prostu nie oczekują brzytwy w nanoskali”.
„Jako chemik ręczę za to, że są to żyletki w nanoskali”.
„Ten materiał ma zerową biodegradowalność. Pozostaje w ciele na zawsze. Nawet jeśli ludzie nie umierają od razu, stopniowo rozcinają naczynia krwionośne. Niszczy serce. Wszystkie ataki serca. Wszystkie pociągnięcia. Jako lekarz musisz zapytać, skąd to się bierze? Jeśli rozumiesz, że wstrzykiwane są brzytwy, jasne jest, dlaczego pojawiają się wszystkie choroby sercowo-naczyniowe. Serce jest pocięte. Mózg jest pocięty. Naczynia krwionośne są pocięte.”
„Oni jako pierwsi narzucają mandat szczepień. Zabijają cały naród austriacki”.

 

https://www.wykop.pl/link/6406693/dr-andreas-noack-zmarl-niedlugo-po-udostepnieniu-tego-filmu-wersja-eng/

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta idą, zwierzęta przemawiają ludzkim głosem :D

 

https://tarnogorski.info/ziobro-o-certyfikatach-covidowych-nie-jestem-zwolennikiem-jestem-zwolennikiem-wolnosci/

 

0 chce awansować na 1. Kto w to uwierzy? Czyżby słaba odpowiedź na esemeski o trzeciej dawce?

 

Już niektóre miejsca w Polsce wymagają certyfikatów  przy pewniej liczbie osób, jest to nielegalne według konstytucji i wielu ustaw oraz wprowadzone na drodze rozporządzenia. Jak ktoś naprawdę chce coś zrobić ku wolności to polecam iść z telefonem, nagrać odmowę wstępu, poprosić o podstawę prawną i zgłosić zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury. Póki jest opór to prędko nie docisną, a może paru kretynów w tym czasie się obudzi z marazmu.

 

Nie jakieś hasełka na ulicy tylko trzepanie po kieszeni pożytecznych idiotów. To wszystko utrzymuje się jedynie naszymi rękami, umowami o pracę i kto cwańszy wcześniejszą emeryturą.

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wyjaśni jak omicron z kraju tak, de facto, zadupiastego jak RPA, gdzie przecież powstał, w tak krótkim czasie dotarł i się rozprzestrzenił w całej Australii, kraju zamkniętym na cztery spusty zarówno dla wyjeżdżających jak i, zwłaszcza, dla przyjeżdżających.

W sumie to samo pytanie dotyczy całej Europy. Co prawda Europa nie jest zamknięta ale jakoś tłumów turystów z RPA nie doświadcza, więc jakim cudem się tak szybko rozprzestrzenił? Antyszczepy go zrzuciły z samolotów, jak stonkę, za starych, dobrych czasów?

 

mqdefault.jpg

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

W Nowej Zelandii facet za pieniądze szczepił się w imieniu innych osób i przyjął 10 dawek szczepionki jednego dnia:

 

https://www.dw.com/en/covid-new-zealand-man-probed-for-having-10-vaccine-shots/a-60088319

 

Jeśli jest tak otyły jak pewien człowiek z Białegostoku, to... Rozejdzie się po kościach :D

 

 

4 godziny temu, wrotycz napisał:

Niech mi ktoś wyjaśni jak omicron z kraju tak, de facto, zadupiastego jak RPA, gdzie przecież powstał, w tak krótkim czasie dotarł i się rozprzestrzenił w całej Australii, kraju zamkniętym na cztery spusty zarówno dla wyjeżdżających jak i, zwłaszcza, dla przyjeżdżających.

W sumie to samo pytanie dotyczy całej Europy. Co prawda Europa nie jest zamknięta ale jakoś tłumów turystów z RPA nie doświadcza, więc jakim cudem się tak szybko rozprzestrzenił? Antyszczepy go zrzuciły z samolotów, jak stonkę, za starych, dobrych czasów?

 

mqdefault.jpg

 

 

Wariant wytworzony przez media.

Jeszcze we wrześniu straszyli nas odmianą Mu. Co się z nią teraz dzieje?

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cst9191 napisał:

Wariant wytworzony przez media.

Jeszcze we wrześniu straszyli nas odmianą Mu. Co się z nią teraz dzieje?


A to nie jest właśnie Omikron? Mu to chyba była nazwa ,,robocza” z tego co pamiętam.

Swoją drogą też się pogubiłem w opcjach i wyposażeniu naszego wirusa 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Martius777 napisał:

@Szczery Człowiek

 

Dopiszę do twojego znaleziska.

 

TL DR

W środku ludzie wykrwawiają się na śmierć”.
„Jako chemik, jeśli wstrzykniesz to do krwi, wiesz, że jesteś mordercą”.
„To nowy materiał, toksykolodzy jeszcze o tym nie wiedzą”.
„Dlaczego te żyletki są w szczepionce?”
„Wszyscy mówią o informacyjnym RNA, który ma złożone efekty. Teoria mRNA jest złożona. Ale każdy chemik rozumie, do czego służy ten (wodorotlenek grafenu). Widzisz, historia mRNA jest prawdopodobnie dywersją”.
„Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek był w stanie dać mi jako specjaliście od węgla właściwe wyjaśnienie, dlaczego te węglowe żyletki znajdują się w szczepionce”.
"To jest wojna. Rozpraszają nas komunikatorem RNA”.
„Każdy lekarz w Austrii, który po upublicznieniu tej informacji nadal ją wstrzykuje, jest mordercą”.
„Ale jeśli trafisz w żyłę, a partie zawierają różne ilości GHO [wodorotlenku grafenu], musisz wiedzieć, że tniesz ludzi od środka. I jest to bardzo inteligentna trucizna.”
„Toksykolodzy po prostu nie oczekują brzytwy w nanoskali”.
„Jako chemik ręczę za to, że są to żyletki w nanoskali”.
„Ten materiał ma zerową biodegradowalność. Pozostaje w ciele na zawsze. Nawet jeśli ludzie nie umierają od razu, stopniowo rozcinają naczynia krwionośne. Niszczy serce. Wszystkie ataki serca. Wszystkie pociągnięcia. Jako lekarz musisz zapytać, skąd to się bierze? Jeśli rozumiesz, że wstrzykiwane są brzytwy, jasne jest, dlaczego pojawiają się wszystkie choroby sercowo-naczyniowe. Serce jest pocięte. Mózg jest pocięty. Naczynia krwionośne są pocięte.”
„Oni jako pierwsi narzucają mandat szczepień. Zabijają cały naród austriacki”.

 

https://www.wykop.pl/link/6406693/dr-andreas-noack-zmarl-niedlugo-po-udostepnieniu-tego-filmu-wersja-eng/

Warto obejrzeć naukowców którzy badali fiolki oraz krew po tych szczepionkach, opis po polsku

https://psnlin.pl/news,co-plywa-w-twojej-krwi-po-szczepieniu-p-covid-19-konferencja-patologow-niemieckich-czesc-2,114.html

 

newsy-psnlin-co-plywa-w-twojej-krwi-po-z

 

Oraz film tych niemieckich naukowców z napisami po polsku:

https://rumble.com/vp15ob-konferencja-prasowa-patologw-w-instytucie-w-reutlingen-w-niemczech.-cz-2.html

 

Ogląda się jak science fiction ale goście pokazują live co widzą pod mikroskopem. serio coś jest nie tak w tych preparatach. Przypominam że Japonia wycofała partie szczepionek ze względu na zanieczyszczenia stalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:


A to nie jest właśnie Omikron? Mu to chyba była nazwa ,,robocza” z tego co pamiętam.

Swoją drogą też się pogubiłem w opcjach i wyposażeniu naszego wirusa 😁

Mu pochodzi(ł) z Kolumbii :D

 

 

Tutaj podają(03.09), że wykryto go również w Polsce. Ciekawe.

https://www.termedia.pl/koronawirus/WHO-monitoruje-mu-nowy-wariant-koronawirusa,43506.html

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

A to nie jest właśnie Omikron? Mu to chyba była nazwa ,,robocza” z tego co pamiętam.

To był Nu. Dosłownie przez 1 dzien go tak nazywali.

 

Znacie kogoś kto poleci z dzieciakiem na szczypawkę w tym tyg? Bo juz bedzie można dzieci 5-11 lat.

 

Nadal sie zastanawiam kiedy władza ogłosi koniec "pandemii". Co będzie tym wyznacznikiem...😅

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Garrett napisał:

Nadal sie zastanawiam kiedy władza ogłosi koniec "pandemii". Co będzie tym wyznacznikiem...

 

 

Kiedy wszyscy będziemy mieli certyfikat/chip do zbierania social scores, nikt nie będzie miał samochodu spalinowego, nieliczni szczęściarze będą mieć elektryki, wszyscy będziemy mieszkać w wynajętych od Blackrock i Vanguarda mieszkaniach, będziemy jedli papkę z robaków zamiast mięsa, będziemy siedzieć w wirtualnej rzeczywistości metaverse zamiast na prawdziwych wakacjach, nasze dzieci będą miały zryte berety do spodu a odsetek zmiany płci wśród nastolatków osiągnie 20%. Wtedy będzie można zakończyć pandemię 

  • Like 9
  • Dzięki 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wrotycz napisał:

Niech mi ktoś wyjaśni jak omicron z kraju tak, de facto, zadupiastego jak RPA, gdzie przecież powstał, w tak krótkim czasie dotarł i się rozprzestrzenił w całej Australii, kraju zamkniętym na cztery spusty zarówno dla wyjeżdżających jak i, zwłaszcza, dla przyjeżdżających.

W sumie to samo pytanie dotyczy całej Europy. Co prawda Europa nie jest zamknięta ale jakoś tłumów turystów z RPA nie doświadcza, więc jakim cudem się tak szybko rozprzestrzenił?

 

Bardzo prosto mój drogi :)

Zakładasz ,że wirusy gdziekolwiek wędrują, przenoszą się. Zakładasz ,że teoria zarazków jest prawdziwa. Być może dlatego myślisz ,że skoro nikt z danego kraju nie przyleciał to jakiś wariant do nas nie dotrze (pomijam istnienie czegoś takiego jak wariant).

Miast tego można na to spojrzeć z innej perspektywy np. jako mechanizm dostosowania się ciała do zmieniających się warunków np. elektromagnetycznych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Książki powinieneś pisać. Pobijesz Paradyzję, Limes Inferior, Całą prawdę o planecie Ksi, Nowy Wspaniały Świat i inne, klasyczne już antyutopie :) 

 

Wiesz, ja bardzo chciałbym żeby tak się nie stało. Lubiłem żyć w świecie sprzed tego cyrku. Chciałbym żeby moje dzieci też miały szansę żyć w takim świecie. A tu mi ten krzywousty bankster, który ponoć sam walczył jako nastolatek z aparatem komunistycznym mówi, że mamy wybór między życiem a wolnością?

 

Masz dzieci? Wiesz jaka indoktrynacja się odbywa w szkołach? Mój syn ma mętlik w głowie bo "pani w szkole" mówi mu jedno, a my z żoną mówimy drugie. I co z tego że ostatnio na radzie rodziców było zdecydowanie powiedziane, że rodzice nie życzą sobie w szkole covidowej propagandy? Przez kilka tygodni sobie dali spokój i znowu cisną.

 

Pracuję w branży energetycznej, współpracujemy z najlepszymi fachowcami od energetyki w Polsce. Kolega który robi teraz projekt na alternatywne źródło energii rozmawiał w sposób nieoficjalny z pewnym bardzo dobrze zorientowanym człowiekiem, który powiedział mu że trzeba się liczyć w najbliższych latach z brakami w dostawach prądu idących w kilkadziesiąt dni rocznie. 

 

Jeśli ktoś nie żyje bezrefleksyjnie z dnia na dzień, interesuje się trochę tym i owym i nie ma klapek na oczach to widzi że robi się nieciekawie na wielu frontach.

 

To co napisali Zajdel i Huxley już się dzieje, nie trzeba sięgać na półkę z fantastyką. Weź choćby Chiny. Czy niemożność zapłacenia za paliwo bez zeskanowania QR (ktoś wczoraj wrzucił film z Australii). QR, który miał służyć do ułatwienia podróżowania.

 

Tak jak pisałem, bardzo chciałbym żeby było jak dawniej. Ale czasem ciężko być optymistą. 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eskel napisał:

Tak jak pisałem, bardzo chciałbym żeby było jak dawniej. Ale czasem ciężko być optymistą. 

 

Ciężko, istotnie :) Szczególnie co do perspektyw "Zielonego Ładu". Ale nie przesadzałbym z górnolotnymi określeniami. To żadne Chiny, przynajmniej z mojej perspektywy. Jest to też w jakiś sposób obraźliwe i deprecjonujące tragedie i problemy tych, żyjących w realnie opresyjnych systemach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

 

Ciężko, istotnie :) Szczególnie co do perspektyw "Zielonego Ładu". Ale nie przesadzałbym z górnolotnymi określeniami. To żadne Chiny, przynajmniej z mojej perspektywy. Jest to też w jakiś sposób obraźliwe i deprecjonujące tragedie i problemy tych, żyjących w realnie opresyjnych systemach.

 

Zgadzam się że nie ma u nas chińskiego zamordyzmu. Ale patrząc na Niemcy czy Austrię można mieć złe przeczucia. A czas żeby krzyczeć i powstrzymywać zapędy władzy jest teraz, zanim nas złapią za mordy. Jak ja kiedyś spojrzę w oczy swoim dzieciom, jak będą musiały się szprycować co trzy miesiące żeby sobie prolongować prawa obywatelskie? Że będą musiały się okazywać jakimś papierem czy chipem przed kupieniem chleba w piekarni? Jak im się wytłumaczę z tego że mój dziadek musiał przelewać krew żebym  mógł żyć jako wolny człowiek, a ja nie zrobiłem nic żeby one mogły żyć jako wolni ludzie?

 

Jasne, niektórym to nie przeszkadza. Sam mam w najbliższej rodzinie osobę, która nigdy w inwigilacji i ograniczeniach nie widziała problemu, w końcu to dla naszego bezpieczeństwa, on nie ma nic do ukrycia więc mu to nie przeszkadza, itp. Ale we mnie się gotuje na samą myśl o tym, że grzebią przy naszych podstawowych obywatelskich prawach. U Rymanowskiego to zostało ładnie ujęte:

 

https://twitter.com/WolnoscO/status/1469986445112885248?t=WBeA98T4Aq0g2YKxVDCrrA&s=19

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.