Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Magos Dominus napisał:

Jakby ktoś nie zauważył to wczoraj WHO oficjalnie ogłosiło koniec pandemii.

Plan odniósł światowy sukces, ludzie umarli, gospodarki rozjebane oraz potwierdzenie że 90% ludzi to sługusy bez mózgu.

2fbi65.jpg

Edytowane przez bassfreak
  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, manygguh napisał:

Ale o co wam chodzi z tymi szczepionkami? Wirus już nie jest groźny więc nie trzeba już ich przyjmować.

 

Chodzi o długoterminowe skutki, do dziaby mrna, manipulują de facto dna i nie wiadomo jak się spropaguje to na kolejnych pokoleniach, może nie będzie nic, a może w trzecim pokoleniu od teraz wyjdą jakieś dziwne choroby, ba tera z ludzie mają problemy z sercem, zawałami, udarami jak nigdy wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, spacemarine said:

Chodzi o długoterminowe skutki, do dziaby mrna, manipulują de facto dna i nie wiadomo jak się spropaguje to na kolejnych pokoleniach, może nie będzie nic, a może w trzecim pokoleniu od teraz wyjdą jakieś dziwne choroby, ba tera z ludzie mają problemy z sercem, zawałami, udarami jak nigdy wcześniej

Ja dla beki to napisałem :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slusa napisał:

Wystarczy zrobić sobie post. Zdrowe komórki pozyskują energię z tłuszczów. Mitochondria w nowotworowych natomiast nie są w stanie i umierają z głodu. 

Słyszał kiedykolwiek o zespole kacheksja-anoreksja? 

Mechanizm działania podobny do głodówki. 

 

Dowód na to, jak ,,wspaniale" działa głodówka...

Osoby z niewydolnością nerek i chorzy na tarczyce i cukrzyce też zapewne sobie bardzo mocno pomogą... 

3 godziny temu, Trevor napisał:

Krążą po sieci informacje że Pfizer będzie chciał wypuścić do 2030 roku szczepionkę uwaga, uwaga... na raka.

 

Noi to są w sumie bardzo dobre wieści. 

 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja exBlondi wzięła "szczepkę" pod naciskiem systemu terroru edukacyjnego*** i od tamtej pory, co się zdzwaniamy w jakiejś sprawie to... infekcja u niej. Nie było kontaktu bez kataru z przeziębieniem i objawami grypopodobnymi. Na dziś, to już dwa lata buja się z infekcjami. 

 

*** Chociaż też podejrzewam, że w pewien sposób na złość mnie, bo namawiałem ją żeby się zastanowiła, że to wszystko od początku, wygląda na niebezpieczną i zaplanowaną ściemę itd. 

 

TO! :

On 5/2/2023 at 11:45 AM, spacemarine said:

 

plus to:

 

4 hours ago, Trevor said:

...i trudno jest nie łączyć kropek :(

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2023 o 17:04, Rnext napisał:

Moja exBlondi wzięła "szczepkę" pod naciskiem systemu terroru edukacyjnego*** i od tamtej pory, co się zdzwaniamy w jakiejś sprawie to... infekcja u niej. Nie było kontaktu bez kataru z przeziębieniem i objawami grypopodobnymi. Na dziś, to już dwa lata buja się z infekcjami. 

 

*** Chociaż też podejrzewam, że w pewien sposób na złość mnie, bo namawiałem ją żeby się zastanowiła, że to wszystko od początku, wygląda na niebezpieczną i zaplanowaną ściemę itd. 

 

TO! :

 

plus to:

 

...i trudno jest nie łączyć kropek :(

Dobrze pamiętam że masz medyka w bliskiej rodzinie? Jaka teraz jet sytuacja w środowisku, dotarło do tych covidian co naprawdę się działo przez te ostatnie dwa lata czy już o wszystkim zapomnieli (pewnie kasa w tym pomogła)? Oczywiście pomijam tych co siedzieli cicho i eliksir tylko sobie wpisali w komputer aby było a swoje wiedzieli. Mnie to śmieszyło zawsze że najmniejsza "wyszczepialność" na grypę była właśnie u medyków :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, spacemarine said:

Jaka teraz jet sytuacja w środowisku, dotarło do tych covidian co naprawdę się działo przez te ostatnie dwa lata czy już o wszystkim zapomnieli (pewnie kasa w tym pomogła)?

Wielu pozapominało co odwalali i mówili. Chyba nawet części z nich aktualnie wydaje się, że mówili odwrotnie :D

 

Quote

Oczywiście pomijam tych co siedzieli cicho i eliksir tylko sobie wpisali w komputer aby było a swoje wiedzieli. Mnie to śmieszyło zawsze że najmniejsza "wyszczepialność" na grypę była właśnie u medyków

Jednak byli i tacy co autentycznie się zesrali ze strachu więc chodzili z pieluchą dwa lata i ostrzykiwali się jak by botox brali. Z jednego warszawskiego szpitala pouciekali na jakieś L4 itp niemal wszystkie leśne dziadki ze strachu. Magia "aŁtorytetów" telewizyjnych i całej pompki paniki medialnej w wykonaniu tych wszystkich kur... tuazja mi nie pozwala użyć pewnych określeń :D No i oczywiście sporo pozerów-hipokrytów w ramach tropizmu finansowego. Kapuśniaku narobili sobie w tamtym czasie, a podtrzymywanie ludzkiego strachu miało przecież bezpośrednie przełożenie na ich "biznes". Jak by powiedział Kusturica - "to było jedno, wielkie jebanie". No i oczywiście są przecież nawet wśród lekarzy, ludzie po prostu autentycznie głupi czy z rysem psychopatycznym. Jak to prawie w każdym wycinku populacji. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Rnext napisał:

Wielu pozapominało co odwalali i mówili. Chyba nawet części z nich aktualnie wydaje się, że mówili odwrotnie :D

 

Jednak byli i tacy co autentycznie się zesrali ze strachu więc chodzili z pieluchą dwa lata i ostrzykiwali się jak by botox brali. Z jednego warszawskiego szpitala pouciekali na jakieś L4 itp niemal wszystkie leśne dziadki ze strachu. Magia "aŁtorytetów" telewizyjnych i całej pompki paniki medialnej w wykonaniu tych wszystkich kur... tuazja mi nie pozwala użyć pewnych określeń :D No i oczywiście sporo pozerów-hipokrytów w ramach tropizmu finansowego. Kapuśniaku narobili sobie w tamtym czasie, a podtrzymywanie ludzkiego strachu miało przecież bezpośrednie przełożenie na ich "biznes". Jak by powiedział Kusturica - "to było jedno, wielkie jebanie". No i oczywiście są przecież nawet wśród lekarzy, ludzie po prostu autentycznie głupi czy z rysem psychopatycznym. Jak to prawie w każdym wycinku populacji. 

 

Czyli tak jak myślałem, szkoda że to wszystko dla żetonów i skutkiem jest ponad 200 tyś "nadmiarowych zgonów" 😕

Mam taką teorię że szczególnie w polszy rys psychopatyczny mrocznej triady jest wręcz promowany, w normalnych społeczeństwach takich ludzi albo się bierze do woja albo do więzienia jako osadzeni albo strażnicy, a u nas się awansuje aby słupki wydajności się zgadzały, wręcz to jest promowane i niektóre osoby wręcz stają się psychopatami, sam to widziałem na własne oczy.

A szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyła się wojna z wirusem, jest wojna z Moskalem. Zniknęli antyszczepionkowcy, pojawili się ruscy onucowie. Tak czy inaczej, polowanie na czarownice trwa. Niesamowite jest, do ilu zaczadzonych łbów to nie dociera. Wszyscy ci, którzy z wypiekami czytają doniesienia z frontu, żyją wojną i wizją Wielkiej Polski od Gdańska do Odessy - nie rozumieją, że są tylko kmiotami, których w zależności od zapotrzebowania zaszczepi się jak bydło albo poświęci na ołtarzu euroatlantyckich interesów.

Dlaczego tak dają się wkręcać?

Edytowane przez zychu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/6/2023 at 5:04 PM, Rnext said:

Moja exBlondi wzięła "szczepkę" pod naciskiem systemu terroru edukacyjnego*** i od tamtej pory, co się zdzwaniamy w jakiejś sprawie to... infekcja u niej. Nie było kontaktu bez kataru z przeziębieniem i objawami grypopodobnymi. Na dziś, to już dwa lata buja się z infekcjami. 


U tych wszystkich nowoczesnych i postępowych widzę jak co chwile wstawiają jakieś relacje z lekami i termometrem. 
Dobrze, że "ufają nauce", bo przecież sami nie przyznają przed samym sobą, że coś tu jest nie halo.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre pytanie, ludzie w swojej masie łatwo są wodzeni za nos, lubią być też dowartościowani, zaszczepiłeś się to wierzysz w naukę jesteś osobą inteligentną, a osoby z prawdziwym rozumem myślą krytycznie i nie potrzebują dowartościowania bo to mają dla samych siebie, głównie poczucie wartości budują na własnej pracy itd.

Jest też u nas silny gen dowalenia drugiemu aby poczuć się lepiej, gnojenie innych aby wywyższyć siebie, stąd pomysły aby zabrać nieszczepom radość życia, pozamykać itd. Tutaj brylują różni psychopaci

 

Jak się zbierze to wszystko to widać że źródłem często są różne nieprzepracowane problemy, oczywiście nie wszyscy, bo wielu zaszczepiło się po prostu ze strachu albo z ryzyka utraty pracy i często to normalni poczciwi ludzie

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę mało kto już wierzy w ten cały syf. Mało tego: wydaje mi się, że większość zrozumiała, że to był cyrk na kółkach. Część z nich kuma, że zostali nieźle w chuja zrobieni i mówią o tym głośno, reszta siedzi ze wstydu cicho lub po prostu ich to nie obchodzi, tak jak mają gdzieś to w jaki sposób robione są codziennie inne wały. Ot społeczeństwo w całej okazałości.


Chciałbym na jedną rzecz zwrócić uwagę: czy zauważyliście, że na zachodzie już nie ma zamachów terrorystycznych?

 

Ale spokojnie. Wrócą po wojnie, w momencie kiedy będzie trzeba przepchnąć jakiś nowy element ,,dla naszego bezpieczeństwa”. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jan III Wspaniały said:

czy zauważyliście, że na zachodzie już nie ma zamachów terrorystycznych?

Są, tylko nie są nagłaśniane.

1. Znudziły się medialnie, a czas antenowy jest ograniczony.

2. Niemcy/Unia siedzą cicho bo "asymilacja inżynierów i lekarzy" - tylko czasem słychać, że statystycznie w ośrodkach każdego dnia coś wybucha. Czasem z wewnątrz, czasem z zewnątrz.

3. Francja - nie ma zamachów, bo dwa miliony protestujących przeciw reformie emerytalnej mogłoby "na coś wpaść"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.