Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, Dworzanin.Herzoga said:

Wielka Brytania: Od początku pandemii zdefraudowano 21 mld funtów

 

A czego się spodziewali? Rozdawali pieniądze na prawo i lewo to ludzie brali. Jeden mój kolega, z jednej pracy, dostawał 250£, co tydzień, za to że nie mógł chodzić do roboty. Niby ok, ale on do tej roboty uczęszczał raz na kwartał, w sumie dla sportu i z sentymentu, a pracuje gdzie indziej, za znacznie lepsze pieniądze. Inni też dostawali, mniej, tak 150-250, i ci faktycznie "zostali pozbawieni pracy przez pandemię",' choć wciąż mogli pracować gdzie indziej. I nie wpływało to na ten zasiłek.

Inny, samozatrudniony pracownik opieki, dostał tyle kasy, że pojechał na rok do Ameryki południowej. Wrócił jak przestali płacić.

Ile takich historii było? Z tych 21 miliardów, chyba 15 poszło na to, co wychodzi, jak mniemam w tysiącach na każdego beneficjenta tych zasiłków.

 

A kasa w całości wydrukowana, więc teraz angole spłacają w inflacji. Z nawiązką.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrotycz napisał:

A kasa w całości wydrukowana, więc teraz angole spłacają w inflacji. Z nawiązką.

To bardziej kwestia resetu finansowego, nie bez powodu duże banki przejmują małe i wycofują gotówkę. Plandemia to tylko pretekst.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, spacemarine said:

"są uczciwi sędziowie."

 

Są, bo był prokurator na sali. ¯\_(ツ)_/¯

 

Dobrze, że był, dobrze że zapadł "precedensowy" wyrok, dobrze by było się uczyć z tego doświadczenia ale nie robić z tego mitu. W Polsce nie ma prawa precedensowego i w następnej takiej sprawie trzeba będzie wszystko przechodzić od nowa.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"We Francji kilka tysięcy pracowników służby zdrowia zostało zawieszonych bez wynagrodzenia za odmowę przyjęcia szczepionki na Covid-19. Obecnie minister zdrowia François Braun zapowiedział zniesienie obowiązku szczepień przeciwko Covid-19 wśród opiekunów medycznych, co oznacza amnestię i przywrócenie niezaszczepionych do pracy.

 

Tak jest np. z szefem pogotowia w szpitalu Delafontaine Mathiasem Wargonem, który stał się jednym z liderów promocji szczepionki w mediach. Twierdzi, że czuje się teraz oszukany, bo musiał na siebie przyjąć „wiadra fekaliów”. Podobny protest wyraziła inna medialna „gwiazda” szczepień dr Jérôme Marty."

 

https://nczas.com/2023/04/01/covid-19-niezle-namieszal-w-glowach-lekarze-wsciekli-po-ogloszeniu-amnestii-dla-niezaszczepionych-pracownikow-sluzby-zdrowia/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine czyli nawet doktor nauk medycznych nie wie co podaje pacjentom i sam zażywa. 

No kto by pomyślał, tacy wyszkoleni specjaliści. Nic tylko wyrzucić mózg i ich ślepo słuchać.

W dniu 1.04.2023 o 05:36, Piccardo napisał:

Plandemia to tylko pretekst

Pomyślałem o tym samym gdy czytałem post @wrotycz 

 

Możliwości i dezinformacji jest pełno, można ułożyć wiele scenariuszy, niektóre mogą być częściowo prawdziwie, ale prawdopodobieństwo trafienia na ten właściwy jest nierealne, bądź zaginie w szumie informacji. 

 

Czas pokaże o co chodzi tym pojebom pociągającym za sznurki. Na razie pozostaje mieć twardy tyłek, być mocnym w torbie i bez walki się nie dawać.

 

Powodzenia Panowie!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Imiennik napisał:

@spacemarine czyli nawet doktor nauk medycznych nie wie co podaje pacjentom i sam zażywa. 

No kto by pomyślał, tacy wyszkoleni specjaliści. Nic tylko wyrzucić mózg i ich ślepo słuchać.

Pomyślałem o tym samym gdy czytałem post @wrotycz 

 

Możliwości i dezinformacji jest pełno, można ułożyć wiele scenariuszy, niektóre mogą być częściowo prawdziwie, ale prawdopodobieństwo trafienia na ten właściwy jest nierealne, bądź zaginie w szumie informacji. 

 

Czas pokaże o co chodzi tym pojebom pociągającym za sznurki. Na razie pozostaje mieć twardy tyłek, być mocnym w torbie i bez walki się nie dawać.

 

Powodzenia Panowie!

 

To jest jedna z niewielu sytuacji gdzie chciwość zarobku na dziabach i skutki własnych działań dosięgają grupy która tak promowała te produkty, mimo wszystko szkoda ludzi i mam nadzieję że wreszcie wszyscy zrozumieją że to był jeden wielki przekręt

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, spacemarine napisał:

mimo wszystko szkoda ludzi

Mi nie szkoda, powinni jeszcze mocniej odpowiedzieć za to co zrobili, a nie musieli. Wystarczyło się postawić co nie było trudne, tylko strach o własną dupę był ważniejszy niż człowieczeństwo i zasady.

 

Ja już wolę zdechnąć niż tak żyć. Takie jednostki powinny być usuwane ze społeczeństwa według mnie. To bomba z opóźnionym zapłonem. Naziści też tylko wykonywali rozkazy. Dla mnie to ten sam sort podludzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Imiennik napisał:

@spacemarine czyli nawet doktor nauk medycznych nie wie co podaje pacjentom i sam zażywa. 

Nie wie i nie musi wiedzieć, doktorat dotyczy wycinka konkretnej specjalności, tutaj powinien być ekspertem, co do reszty to różnie bywa. Teoretycznie dr n med powinien doczytać i przeanalizować, ale nawet to niczego nie gwarantuje (różne publikacje, różne wyniki i wnioski).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpital Uniwersytecki w Marburgu powiększył swoje specjalistyczne ambulatorium dla pacjentów cierpiących na zespół postcovidowy o przychodnię "post-vac" (po zaszczepieniu przeciw COVID-19) - informuje "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Medycy zajmą się tam leczeniem siedmiu tys. osób, u których stwierdzono "upośledzenia zdrowia". - Temat był wyciszany zbyt długo - twierdzi kierownik placówki

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-04-03/niemcy-coraz-wiecej-pacjentow-skarzacych-sie-na-objawy-po-szczepieniu-przeciw-covid-19/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe informacje w ostatnim wystąpieniu Piotra Witczaka, okazuje się że naukowcy z Korei, Włoch i Hiszpanii i Niemiec znaleźli zanieczyszczenia w dziabach, pochodne metalu i grafenu:
https://rumble.com/v2bb136-pandemia-covid-19-w-wietle-najnowszych-bada-naukowych-dr-piotr-witczak.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem jutro przyjąć 4. dawkę magicznej tynktury (albo 5., sam już nie pamiętam dokładnie której), ale pojawiły się u mnie wątpliwości, bo z jednej strony "poważne" mendia piszą o skutkach ubocznych:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-04-03/niemcy-coraz-wiecej-pacjentow-skarzacych-sie-na-objawy-po-szczepieniu-przeciw-covid-19/

 

A z drugiej szanowany i zasłużony dla polskiej służby zdrowia profesor Pyrć pisze, że to wszystko fiksja jest, fake news:

 

Fsz7KKIXsAAYbHB?format=jpg&name=large

 

 

@RealLife

@Stefan Batory

@KolegiKolega

 

Towarzysze, pomożecie w podjęciu decyzji? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, cst9191 napisał:

Planowałem jutro przyjąć 4. dawkę magicznej tynktury (albo 5., sam już nie pamiętam dokładnie której), ale pojawiły się u mnie wątpliwości, bo z jednej strony "poważne" mendia piszą o skutkach ubocznych:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-04-03/niemcy-coraz-wiecej-pacjentow-skarzacych-sie-na-objawy-po-szczepieniu-przeciw-covid-19/

 

A z drugiej szanowany i zasłużony dla polskiej służby zdrowia profesor Pyrć pisze, że to wszystko fiksja jest, fake news:

 

Fsz7KKIXsAAYbHB?format=jpg&name=large

 

 

@RealLife

@Stefan Batory

@KolegiKolega

 

Towarzysze, pomożecie w podjęciu decyzji? 

 

Serio chcesz dawki śmiercionki?

Tzn szczepionki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cst9191 napisał:

Szczepionka ratuje życie, a nawet zwiększa płodność!

 

A najwięcej dzieci rodzi się w związkach homoseksualnych!

 

BTW grupa badana 45 osób zajszczepionych i brak do porównania drugiej grupy, która nie brałaby szczepionki - wiarygodność tego badania nie jest najwyższa, eufemistycznie pisząc. Ale ponieważ wyniki są na korzyść szczepień, to Grzesiowski klaskał uszami na twitterze. Gdyby wyniki były inne, pewnie by przemilczał lub zdyskredytował badanie za to, co przed chwilą wymieniłem.

😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.