Skocz do zawartości

Czy filozofia redpill zabija uczucia?


Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Wernon said:

Nawet miałem panią adwokat 50 lat, która wyglądała jak marzenie.

Sam sobie jakby przeczysz. Ja pisałem o kobietach o przeciętnej albo poniżej przeciętnej urodzie. To, że do nich zagada jakiś 25-letni Boski Alvaro na Tinderze, to jest na 99% bujda na resorach (w sensie fejkowa profilówka), albo gość z fetyszami.

 

Tak, też znam laskę pod czterdziestkę, która wygląda jak marzenie i oglądają się za nią goście na ulicy. Takie mogą przebierać. Przeciętne szare myszki - no nie za bardzo.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:

Przeciętne szare myszki - no nie za bardzo.

Ok, jeśli o takich mówisz, to nie przebierają jak chcą, ale dalej mogą miec masowo spermiarzy na pukanie. 

Załóż profil fejkowy na sympatii, wrzuć foto zwykłej babki z neta, takiej zeby było widać, że ma 40 plus i z wygladu nie pierwszej świeżości. I ustaw wyświetlanie na partnetów z niższego zakresu wieku. Takiego jak chcesz. 
Zobaczysz co będzie. Opis tylko zrób, że nie szukasz związków a kolegi do sexu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Wernon said:

dalej mogą miec masowo spermiarzy na pukanie

Ależ oczywiście, tylko tak jak pisałem, to będą goście niespecjalnie powalający na kolana wyglądem/intelektem/manierami/czymkolwiek. Max +2 w skali ruchensztajna :D A że zegar tyka i z każdymi 5 latami (pi razy oko, moja teoria z dupy) kobiecie spada o 1, to tak wychodzi, jak wychodzi, widziałem na własne oczy.

2 minutes ago, Wernon said:

Załóż profil fejkowy na sympatii

No powtarzam trzeci raz, takie eksperymenty nic nie znaczą. Musiałbyś się z tymi chłopakami umawiać na realne spotkania, żeby zweryfikować ich atrakcyjność. Myślę że zdziwienie, jak daleko odbiegają od profilówek, mogłoby być spore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror Bardzo mądrze powiedziane. Sam obecnie w swoim życiu skupiam się 100% na swoim rozwoju. Pracuję, a już w tą sobotę zaczyna mi się drugi semestr na studiach.

Każdą wolną chwilę, choć jest mi je ciężko wygospodarować przeznaczam na swój rozwój osobisty.

Swoją drogą koleżanka z roboty zapytała mnie się dzisiaj czy nie jest mi przykro, że nie posiadam dziewczyny. Ja jej odpowiedziałem autentycznie, że nie i jeżeli spędzę swoje życie samotnie to "trochę" szkoda, ale  wizja ta nie wywołuje u mnie jakichś szczególnie smutniejszych uczuć. Dodałem do wypowiedzi, że może życie spędzę samotnie, a może nie i co będzie to będzie.

W reakcji na to spytała się mnie "czy jesteś peda****?". xD

Jak jej odpowiedziałem, że pomimo nie posiadania nigdy dziewczyny wiem, że nie jestem gejem na 100% to aż nie dowierzała i mówiła, że jeszcze nigdy nie spotkała takiej osoby w życiu. Takiej, dla której opcja samotnego spędzenia życia nie napawa szczególnym przerażeniem.

 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod ten mały off top :D 

 

Oczywiście, że kobiety mają dużo większą możliwość uprawiania seksu niż faceci w każdym wieku. Najwięksi przystojniacy/podrywacze świata nigdy nie dorównają nawet średniej czy słabej kobiecie w tym aspekcie. Ale to jest chyba jasne.

 

Natomiast to jest bez sensu porównywanie się z nimi bo tego się nie da porównać. To jest niemierzalne. Tak jakbyś chciał porównać siłę faceta z siłą kobiety i się chwalić, że wyciskasz więcej na klatkę.

 

Myk polega na tym, że dla większości kobiet te oferty seksualne mają zupełnie inną wartość dla nas. I faktycznie, one "poruchać" mogą i na pewno niektóre z tego korzystają i ja to szanuję ale te kobiety mają dużo większy problem, żeby być w związku. Związku, który je satysfakcjonuje. 

I one dostają rykoszetem od feminizmu, wpajaniu im, że mają czas itp. 

 

Co do tematu głównego wątku to tak jak ładnie wypisali bracia. Redpill przede wszystkim powinien budować mężczyznę i generalnie kobiety to tylko część Rp. 

Ludzie w ogóle tego nie rozumieją, nie patrzą na temat z szerszej perspektywy. Cykl życia wielu osób to:

forum- tylko i wyłącznie tematy kobiece co widać po ilości odp-znalezienie odp na swoje niepowodzenia-i wielu przypadkach brak pracy nad sobą, wyciągania wniosków tylko pogłębianie w sferze komfortu-a potem to już leci czyli Chady, Blackpill, i pisanie, że bez hajsu albo genetyki to wtopa.

 

A RP to coś więcej. To ułożenie siebie jako całości. Pod względem finansowym, zdrowotnym i przede wszystkim psychicznym. To zrozumienie jak działa świat i jak działam ja. A kobiety są gdzieś daleko w dole. I tak powinno być :) 

  • Like 2
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto Teraz żałuję, że nie zgasiłem rozmowy w zarodku. Nie potrzebnie straciłem tylko cenną energię.

Generalnie mam tego pecha, że z racji pilnej potrzeby zarobienia pieniędzy na studia jestem zmuszony do pracy jeszcze przez 2 miesiące w zespole, w którym jestem jedynym facetem. I masz rację. Powinienem zdecydowanie ograniczyć te "rozmówki", bo wała mi to daje i skupić się na pracy, a jeżeli w trakcie niej mam jakiś wolny czas, co ostatnio zdarza się bardzo często zamiast na niepotrzebnych i nic nie wnoszących rozmowach skupić się na czytaniu choćby książki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leto napisał:

No powtarzam trzeci raz, takie eksperymenty nic nie znaczą. Musiałbyś się z tymi chłopakami umawiać na realne spotkania, żeby zweryfikować ich atrakcyjność. Myślę że zdziwienie, jak daleko odbiegają od profilówek, mogłoby być spore :)

Nie przeginaj w drugą stronę. W takim razie żaden eksperyment, który jest przeprowadzony w taki sposób, nic nie znaczy. Eksperyment "Klaudiusz" tez nic nie znaczył wobec tego. 

Faceci mniej oszukują na portalach randkowych co do wyglądu, bo faceci się nie malują, a wklejają z reguły nawet fotki czesto niekorzystne, nie mając wiedzy co do tego co się dobrze sprzedaje.
Nie mówiłem też, że za takimi kobietami zabijają sie sami Adonisi, a że kobieta w wieku 30 plus, 40 plus, a i 50 plus nawet może miec na sex młodszych facetów na pęczki. Często bardzo przystojnych również. Co do pukania wielu facetów wyznaje zasadę "gazeta na łeb, i jechane", byle popukac. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Wernon said:

Nie przeginaj w drugą stronę. W takim razie żaden eksperyment, który jest przeprowadzony w taki sposób, nic nie znaczy. Eksperyment "Klaudiusz" tez nic nie znaczył wobec tego. 

Skłaniałbym się dokładnie ku takiemu wnioskowi. "Eksperyment Klaudiusz" był jednak trochę inny, tam był koleś taki raczej 10/10, z tego, co pamiętam. No naprawdę, szok i niedowierzanie, że miał pierdylion matchy. Czego niby spodziewali się autorzy tej zabawy? Że laski będą pisać "hej Klaudiusz, jesteś interesującą osobą, poznajmy się bliżej, ale seks dopiero po ślubie"? Please... No chyba nie ma nic dziwnego, że jak wrzucisz atrakcyjną osobę płci dowolnej, to druga płeć będzie reagować masowym zainteresowaniem. Że nie będą wybrzydzać na to że taki Klaudiusz czy Jessica pierdoli w konwersacjach jakieś głupoty czy stawia wygórowane wymagania, dużo ludzi (kobiet też) zrobi wszystko, żeby z taką osobą mimo wszystko się umówić.

 

Tutaj przypadek jest jednak trochę inny: starsza pani, mało atrakcyjna, i nagle atencja gości 8/10? No to się nie trzyma kupy, jest to sprzeczne z tym, co obserwuję w rzeczywistym życiu.

13 minutes ago, Wernon said:

Co do pukania wielu facetów wyznaje zasadę "gazeta na łeb, i jechane", byle popukac.

Jaki normalny, młody, przystojny mężczyzna będzie tak działał? Przecież oni też nie żyją w próżni. Też mają swoje doświadczenia, że jednak udawało im się poderwać piękne dziewczyny w ich wieku czy nieco młodsze. Dlaczego nagle miałby się rzucać na mocno przeciętną 40-latkę? No według mnie możliwe wytłumaczenia są dwa: nie do końca normalny (czyli, np, mimo swej atrakcyjności, niepoprawnie zsocjalizowany - jakiś dziwny przypadek że incel, bo mocna fobia społeczna czy coś), albo ma fetysz starszych kobiet/kobiet o "nietypowej" urodzie.

 

Korci mnie, żeby to zweryfikować "w boju", zakładając konto 40-latki o urodzie mocne 3.5/10 i zobaczyć, kto się pojawi na spotkaniach na żywo, niestety, nie mam na to czasu.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Jaki normalny, młody, przystojny mężczyzna będzie tak działał?

Ty chcesz na siłę sie pospierać, czy przyjąłeś jakąś filozofię negacji wszystkiego co nie pasuje do tego jak ci sie wydaje?

Mam, a w zasadzie miałem, bo nie zyje od roku, kumpla,Czecha. Chłopak 28 lat, przystojniacha, czarne włosy, czarne oczy, ćwiczył na siłce i kalistenikę. Świetny wygląd. Wysoki koło 185cm, zawsze świetnie ubrany, dobre perfumy itd itp. Stukał wszystko co wpadło. Chodził do knajp i wyrywał grube Hiszpanki, Włoszki itd, i je pukał. Zerżnął na imprezie w odomu 52 letnią Polkę, która miała brzuchol, i braki w uzębieniu. 

I znam takich kilku. Nie gadaj więc jakbyś przyleciał z innej planety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wernon no i wreszcie podałeś jakiś konkret, który potwierdza Twoją tezę. Jestem tym mocno, bardzo mocno zdziwiony, ale nie neguję. Moje doświadczenia z obserwacji (niewielkiej grupki) kobiet 35+ które robią takie rzeczy, są zgoła inne. Tak jak pisałem - trzebaby to głębiej wybadać empirycznie, ale nie mam na to niestety czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2020 o 21:55, Miraculo napisał:

Dajesz sobie pozór podjęcia decyzji, ale ta decyzja została podjęta za ciebie. 

Dokładne! Takie złudzenie, że idę sobie gdzie chcę ale tak naprawdę to idę tylko tam gdzie mogę iść a nie tam gdzie naprawdę chce. Ja mając swoje lata doszedłem do wniosku, że tak naprawdę jedyna prawdziwa ucieczka od tego całego egzystencjalnego syfu jest staniecie w prawdzie, bez żadnego wmawiania sobie bajek, zwyczajnie dotarło do mnie, że nie mam w sobie tego czegoś czego oczekują ode mnie kobiety i chÓj! Kiedy w końcu to do mnie dotarło poczułem ulgę, że teraz to ja właściwie nic nie muszę, nie muszę być miły, dobry, sympatyczny, nawet nie muszę gadać nawet jak mnie jakąś baba zaczepia to robię głupią minę i zlewam, po chÓj się wysilać jak i tak wszystko jest skazane na porażkę, po chÓj grać ta cała komedie, ktoś zapyta a seks? Są dziwki, cichodajki itd 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Obliteraror said:

@Słowianin, nigdy nie zgodzę się że ktokolwiek świadomy, szczególnie  tutaj jest totalnym dnem.

 

Budowanie poczucia własnej wartości przez atrakcyjność damsko - meską jako główny wyznacznik tej wartosci to kiepski pomysł, szczególnie dla tych mężczyzn dla których opinia otoczenia o tej akurat kwestii jest istotna. 

Nie do końca się zgodzę. Wartość reprodukcyjna to nadal podstawowa wartość. Minęło zbyt mało czasu w rozwoju człowieka aby pozbył się on pierwotnych zwierzęcych zachowań. Ile trwa cywilizacja 5 tysięcy lat? ile istnieje człowiek wyprostowany? kilka milionów lat. 

Mając nawet na uwadze skalę Kardaszewa myślę że 10 tysięcy lat będzie mało do osiągnięcia tego punktu gdzie będziemy się kierowali logiką zamiast zwierzęcych instynktów.

17 hours ago, Obliteraror said:

I gdy już tym zaczniesz emanować, tym spełnieniem i radością życia kobiety same przychodzą. Inna rzecz, czy wtedy zapragniesz jeszcze tych kontaktów. Ciężko bowiem o jakiś punkt porozumienia i jedność myśli z kimś, dla kogo Twoja podłoga jest nieosiągalnym sufitem. 

Tutaj też mamy porażkę. Dlaczego?

Zawsze bylem przeciętny we wszystkim co robię. W szkole przeciętne oceny, przeciętna wiedza i przeciętne umiejętności.

W wielu zawodach też byłem przeciętny i nadal jestem przeciętny, mitycznych 15k w IT też nie zrobię bo średnio się nadaje - wiem jakie cechy powinien mieć ale ich nie mam. Intelekt też przeciętny aby zająć się programowaniem.

Milionów z tego nie będzie na pewno. Więc masz przeciętność połączoną ze słabym zdrowiem i wyglądem.

Będąc w RedPill tylko się oszukiwałem że nie chce kobiet a tak naprawdę ich pragnąłem w jakiejkolwiek postaci. To nie ja wybrałem to one wybrały za mnie.

 

Ogólnie BlackPill mnie uświadomił jak nisko jestem w hierarchii.

No cóż zostały tylko antydepresanty. Bo jak sobie uświadomisz całe powyższe to wszystko nagle traci sens.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Słowianin napisał:

Ogólnie BlackPill mnie uświadomił jak nisko jestem w hierarchii.

No cóż zostały tylko antydepresanty. Bo jak sobie uświadomisz całe powyższe to wszystko nagle traci sens.

Możesz przez relokacje zwiększyć swój status i to natychmiastowo. Race pill działa. Tak, potrzebujesz gotówki na takie zmiany, ale Twój kolor skóry (domniemuje, że biały) pozwala Ci przesunąć się kilka oczek. Azja jest wielka, do tego czarnoskóre kobiety w cywilizowanych krajach też są do rozważenia. Czasem możemy coś zmienić, a czasem nie. Rasa oferuje nam pewne możliwośći, należy z tego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Słowianin napisał:

Ogólnie BlackPill mnie uświadomił jak nisko jestem w hierarchii.

No cóż zostały tylko antydepresanty. Bo jak sobie uświadomisz całe powyższe to wszystko nagle traci sens.

Mi się wydaje, że się powinieneś leczyć a nie tam redpill blackpill srepdill.

 

Poczytaj sam siebie, jakbym czytał z siebie w liceum, bardzo niedojrzała forma samobiczowania siebie i przede wszystkim dla Ciebie bardzo szkodliwa. Ulokowałeś się w tym, bo to prostsze niż praca nad sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Hubertius said:

Takiej, dla której opcja samotnego spędzenia życia nie napawa szczególnym przerażeniem.

Dla kobiety samotność to koszmar dla mężczyzny nie, stąd one zawsze są zdziwione jak facet jest sam. Dla nich to nie do pomyślenia.

 

2 hours ago, Słowianin said:

To nie ja wybrałem to one wybrały za mnie.

.Jeden PUA napisał bardzo mądrze to prawda, że kobiety wybierają jednak to my wybieramy do której podejdziemy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Słowianin napisał:

Mając nawet na uwadze skalę Kardaszewa myślę że 10 tysięcy lat będzie mało do osiągnięcia tego punktu gdzie będziemy się kierowali logiką zamiast zwierzęcych instynktów.

 

Zakładam, że nie użyłeś liczby mnogiej jako pluralis maiestatis, tylko dlatego, że ten tekst dotyczy społeczeństwa.

 

Czy masz jakąś wewnętrzną potrzebę utożsamiania się z tzw. "tłumem", że piszesz o poglądach w społeczności?


Mowiąc jeszcze prościej - co Cię to obchodzi,że Zenek spod piątki uzależnia jakość swojego życia od spustów w cipę?

 

On za Ciebie nie przeżyje życia.

 

A jeśli jego opinia lata Ci koło dupy, to... czemu TY tak uważasz, skoro sam podkreślasz, że to atawizm, zwierzęce instynkty?

 

Czemu im ulegasz będąc świadomym, że są tyle warte, co włosy łonowe po wynalezieniu bielizny?

Edytowane przez Januszek852
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rozwinął się genialnie.

Dawno nie czytałem tylu mądrych spostrzeżeń.

Nie dam rady odnieść się do wszystkiego, więc tylko wyrywkowo.

Parę lajków mądrym wypowiedziom dałem, yes.

 

Miraculo:

"Kobieta nie przyjdzie ze względu na spełnienie, na pewno nie ze względu na charakter. Może przyjść ze względu na pieniądze, ale nie przychodzi po gościa, tylko po $."

To nie jest zero-jedynkowe.

Kobieta potrafi wyczuć w kogo warto zainwestować i wesprze kogoś na chwiłę obecną beznadziejnego, ale rokującego nadzieje, przynajmniej w jej oczach.

(Niektórzy jadą na takich nadziejach latami.)

Spodziewa się jednak, że gdy on wygra rozdanie ona coś z tego będzie mieć.

Fair enough.

 

leto:

"Ja znam przypadki dziewczyn po 30 o przeciętnej urodzie które się umawiają na ONSy i inne luźne rzeczy, i Ci goście z którymi się umawiają to nie są kolesie na których widok kobiety na ulicy odwracają wzrok"

To ci znowu nowina.

Ja sam zawsze mówiłem, żeby ruchać wszystko co się rusza,

Niech  ta przeciętna 30-ka znajdzie kogoś kto się z nią zwiąże, to będzie coś.

Ale i tak one szybciej znajdują niż "gwiazdy".

Te  mają za wysokie wymagania, nikt nie jest dość dobry.

 

 

 


~                                                                                                             
~                                                                                                             
~                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.