Skocz do zawartości

Dziwna zachcianka mojej żony


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów Braci!

 

Panowie, mam nietypowy problem. 

Otóż moja Małżonka (od 15 lat) chce, abym się wybrał na... masaż nuru.

Temat generalnie istnieje w przestrzeni między nami od jakiegoś miesiąca, ale teraz sprawy przybrały nieco na przyspieszeniu. Najpierw zapytałem, czy wie co to jest za masaż. Ona odpowiedziała, że wie.

Naciskany w temacie, wczoraj jej powiedziałem, że nie wiem kiedy się wybiorę, bo mam kłopot z wyborem masażystki. Ona mi na to, że pewnie się boję, albo coś w tym stylu, a masażystka zawsze się jakaś znajdzie. No i na koniec dnia tuż przed snem powiedziała mi, że "obojętnie która to będzie, byleby tylko zrobiła ci dobrze".

 

Panowie, poradźcie: iść czy nie iść? Czy to aby nie jest z jej strony jakiś podstęp? Do tej pory nie robiła mi żadnych numerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reflux napisał:

Hmm to nie moja sprawa ale może niech ci twoja żona taki masaż zrobi?

Dobre pytanie.

Cytat

Generalnie trochę za mało szczegółów by ci cokolwiek pomóc.

To raz.

 

A dwa, taka pierwsza myśl.

10 minut temu, ms1433415 napisał:

No i na koniec dnia tuż przed snem powiedziała mi, że "obojętnie która to będzie, byleby tylko zrobiła ci dobrze".

 

Coś przeskrobała, coś przeskrobała a chciałby więcej chce odciążyć sumienie.

 

Swingowanie, trójkąty itp. kojarzą mi się z biletem w jedną stronę i powolnym upadkiem obrazu mężczyzny w oczach kobiety. Może chce Cię otworzyć na kolejne kroki tego typu, mi cuchnie cuckoldowym klimatem.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ms1433415 napisał:

Panowie, poradźcie: iść czy nie iść? Czy to aby nie jest z jej strony jakiś podstęp? Do tej pory nie robiła mi żadnych numerów. 

Nagrywaj ją jak to mówi. Mi to śmierdzi na km. Albo podstęp, albo cię zdradza i tak chce sumienie zgasić. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś jej, czemu chce, żeby inna kobieta zrobiła Ci dobrze?

 

Jeśli ma jakieś dziwne perwersje, to idź z nią do klubu ze striptizem, i weź sobie taniec, możliwe, że

jak się dogadacie to żona będzie mogła popatrzeć.

Kiedyś byłem i mi dziewczyna opowiadała, że mieli taką akcje, że dziewczyna z chłopakiem przyszła,

a nawet ładna była i nawet podobno to jej pomysł, żeby iść do klubu ze striptizerem.

I jak się skończyło? Pomysłodawczyni wybiegła z klubu z płaczem..

 

Dziwne to co mówisz i też byłbym podejrzliwy..

 

Albo tak jak @Jaśnie Wielmożny wspomniał, ma coś na sumieniu, albo chce Ci później coś zaproponować i

wie, że to Cię zmiękczy.. Może swingowanie, może 3kąd 2m+k :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Reflux napisał:

Hmm to nie moja sprawa ale może niech ci twoja żona taki masaż zrobi?
 

Nie zrobi, ze względu na swoje - nazwijmy to - ograniczenia fizyczne

 

15 minut temu, StatusQuo napisał:

A pytałeś jej, czemu chce, żeby inna kobieta zrobiła Ci dobrze?

 

Zdziwiłem się nieco, ale ona sama powiedziała, że jest świadoma tego, BYĆ MOŻE nie zaspokaja moich potrzeb. Stąd ten pomysł. I żebym nie ściemniał, że jest inaczej.

 

13 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Pewnie się kurwi.

 

Na 100% jestem pewien, że NIE.

 

9 minut temu, Wernon napisał:

Przecież to troll. 

Nie jestem trollem

Edytowane przez ms1433415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy ludzi pierwszego świata.

 

A tak na poważnie: skoro się nad tym zastanawiasz i nie wiesz, czy to podstęp, to znaczy że słabo znasz swoją żonę. Obawiam się że nikt z nas jej lepiej od Ciebie nie zna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ms1433415 napisał:

Naciskany w temacie, wczoraj jej powiedziałem, że nie wiem kiedy się wybiorę, bo mam kłopot z wyborem masażystki. Ona mi na to, że pewnie się boję, albo coś w tym stylu, a masażystka zawsze się jakaś znajdzie. No i na koniec dnia tuż przed snem powiedziała mi, że "obojętnie która to będzie, byleby tylko zrobiła ci dobrze".

A zanim wrzuciłeś pytanie na forum przyszło ci do głowy, żeby zapytać swoją panią po jaką cholerę ci to proponuje, bo zgódźmy się w normalnym nie cuckoldowym związku jest to delikatnie mówiąc dziwne. 

 

37 minut temu, ms1433415 napisał:

Panowie, poradźcie: iść czy nie iść?

Najpierw żona ci mówi, że masz iść, potem pytasz gości na forum co robić....

Przemyśl no stary o co chodzi z tą męskością, bo dla mnie  oznacza to, że samodzielnie podejmujesz decyzje, a nie dajesz soba kierować. A jeszcze fajniej jak oprócz podejmowania decyzji umiesz samodzielnie równie dobrze przewidywać konsekwencje swoich wyborów.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest ciężko chora chyba, że za chorobę uznamy nadwagę. 

W ogóle całość to się zaczęła wtedy, gdy znalazła moje stare listy (najświeższy z początku 2002 roku) od moich byłych, z którymi nie utrzymuję kontaktu od czasu, kiedy się zaczęliśmy spotykać. Wzięła mnie na spytki, a jak szczerze i bez ściemniania powiedziałem jej co i jak. Po tym wszystkim jakby zaczęła o siebie dbać, ale to wymaga u niej czasu. Ja ją w tym wszystkim wspieram, pamiętam o jakimś drobiazgu na imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, ba -nawet rocznicę spotykania się. Ona mi się odwdzięcza też jakimiś drobiazgami, układa się między nami raczej dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hint: nie wszystkie kobiety bronią wyłączności jak niepodległości. Kwestia dogadania się i znajomości partnerki, jej potrzeb, fetyszy itd.

11 minutes ago, Tyson said:

jest to delikatnie mówiąc dziwne. 

To że dla Ciebie to dziwne, nie znaczy, że dla każdego. Polecam hasło: norma partnerska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, ms1433415 said:

dokładnie tak. przynajmniej tak mówi.

Akurat ten podany przez nią powód na 90% nie jest tym prawdziwym. No ale tak jak pisałem: jak jej nie znasz, to nie dojdziesz do tego, o co naprawdę chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, leto napisał:

To że dla Ciebie to dziwne, nie znaczy, że dla każdego. Polecam hasło: norma partnerska.

Nie napisałem, że dla mnie jest dziwne, tylko że w standardowym "nie cuckoldowym" związku uznawane jest za dziwne. 

 

Nie dokonywałem oceny osobistej, tylko określiłem, jakie panuje w tych kwestiach powszechne przekonanie, bo póki co nie kojarzę aby w naszym społeczeństwie standardem było to, że każda żona z miłą chęcia wysyła męża do laski, która na masażu zwali mu konia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ms1433415 napisał:

Otóż moja Małżonka (od 15 lat) chce, abym się wybrał na... masaż nuru.

Nigdy nie rób takich rzeczy za namową żony. Jak chcesz, to zrób to sam, i po cichu, a co najwazniejsze nigdy nie mów jej o tym. Nidy. Jak powiesz, to jest po Tobie. Ona to wykorzysta nie raz, a może i kiedyś finalnie, aby Cię pogrążyć, kiedy przyszłyby "złe czasy" między wami.
Zostanie to wyciągnięte bez skrupułów w sądzie czy na policji, i użyte przeciw Tobie.


 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, leto napisał:

Akurat ten podany przez nią powód na 90% nie jest tym prawdziwym. No ale tak jak pisałem: jak jej nie znasz, to nie dojdziesz do tego, o co naprawdę chodzi.

wydawało mi się, że znam ją dobrze. jest moją pierwszą i jedyną partnerką seksualną. Choć z innymi miewałem przygody, to nigdy z żadną nie uprawiałem seksu. Tak samo ja jestem w sumie nawet pierwszym facetem w życiu. Fakt, że dokąd nie dorwała się do tych listów (choć w sumie nic wielkiego tam nie było), to nawet rzadko rozmawialiśmy o seksie. Jak mieliśmy ochotę, to to robiliśmy i tyle.  Nie dawniej jak z półtora roku temu powiedziała mi, że w sumie to przydałby się jakieś gadżety. Nie miałem z tym problemu. W zasadzie to dogadujemy się, sprzeczki zazwyczaj kończą się zgodą.

Edytowane przez ms1433415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze tematu.

 

Moim skromnym zdaniem Twoja żona Cię zdradziła.

 

Ona chce żeby się teraz w jej główce  "wyrównało",  być może męczą ją wyrzuty sumienia, a jak Ci masażystka obciągnie fiuta, to wg. niej będziecie na równi co jest śmieszne, ale pewnie tak myśli.

 

Pozdro 600

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.