Skocz do zawartości

Co piąta studentka przyznaje, że ma sponsora


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Adams napisał:

Drugi przypadek to laska, która startowała na doradcę klienta do pewnej dużej sieci sklepów z meblami i wyposażeniem domu. Też pierdylion etapów, a po assessment centre jej powiedzieli, że jest zbyt samodzielna i ma za dużo cech przywódczych.

Niezłe pierdololo. 

 

Tak właśnie wygląda przerost korpo formy nad treścią. Doradca klienta a tu etapy, assessmenty i pseudo analiza cech. A jakość obsługi na łeb na szyję. Nieśmieszny żart.

 

58 minut temu, Mordimer napisał:

Rak HR  korpo, czyli baby zatrudniające kandydatów na wszystkie stanowiska,

Już to pewnie kiedyś pisałem ale czuję mega wielki szacunek do tych wszystkich ludzi, którzy stworzyli w istocie niepotrzebną gałąź biznesu, która kroi naprawdę dobry hajs będąc jednocześnie totalnie nieprzydatną. To jak zbić majątek na kubkach dla leworęcznych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mosze Red napisał:

1 Pilnie potrzebuję 400 zł na rachunki, zaproszę na noc do siebie kulturalnego i dyskretnego pana po czterdziestce, ja szczupła bla bla bla ...

 

2 Ja singielka 35 lat, właśnie straciłam pracę, potrzebuję przyjaciela, który pomoże mi spłacać kredyt bla bla bla ...

 

Zobaczymy co będzie za miesiąc - dwa. 

3. Singielka 24 lata, 83k followersów na Instagramie, finalistka Miss Studentek Warszawy. Proponuję swoje towarzystwo za dzienny przydział paprykarza, Nałęczowianki, 100g kuskusa, 2 sztuk awokado, materac na ziemi oraz możliwośc korzystania z łazienki. Preferuję układ długoterminowy. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, manygguh napisał:

3. Singielka 24 lata, 83k followersów na Instagramie, finalistka Miss Studentek Warszawy. Proponuję swoje towarzystwo za dzienny przydział paprykarza, Nałęczowianki, 100g kuskusa, 2 sztuk awokado, materac na ziemi oraz możliwośc korzystania z łazienki. Preferuję układ długoterminowy. 

Jak już wspominałem mam zapas ogórków kiszonych 10kg także ten tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mordimer napisał:

Jak już wspominałem mam zapas ogórków kiszonych 10kg także ten tego...

Oj to pokiś jeszcze te ogórki, nie jedz jeszcze. Pamiętaj o odroczonej gratyfikacji. Natomiast wielkomiejskie instalaski są jeszcze zbyt przyzwyczajone do awokado, więc to może być dobra karta przetargowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mosze Red napisał:

1 Pilnie potrzebuję 400 zł na rachunki, zaproszę na noc do siebie kulturalnego i dyskretnego pana po czterdziestce, ja szczupła bla bla bla ...

2 Ja singielka 35 lat, właśnie straciłam pracę, potrzebuję przyjaciela, który pomoże mi spłacać kredyt bla bla bla ...

 

 

Takie coś to i tak chleb powszedni w normalne dni bez epidemii tylko że w mniejszym stopniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Brat Jan napisał:

Dla czego w znacznej liczbie ogłoszeń żądają pana po "magicznym" wieku 40 lat?

Jest ku temu kilka powodów, może występować jeden z nich lub kilka łącznie:

 

1 Panowie 40 plus to grupa, która jest zarobiona, w każdym razie częściej niż grupa 30+ i 20+ (tutaj raczej rodzice są zarobieni). Ten sam powód jak przy związkach, stabilizacja finansowa i poczucie bezpieczeństwa. 

 

2 Panowie 40+ są dyskretni, ponieważ najczęściej sami oczekują dyskrecji, więc pani może liczyć na wzajemność.

 

3 Część tych młodych pań ma "Daddy issues" - albo wychowywały się bez ojca, albo miały z nim bardzo słaby kontakt i teraz przy okazji chcą sobie skompensować.

 

4 Weź pod uwagę że układ sponsorowany to nie tylko seks, często wiążę się z jakimiś wspólnymi wyjazdami, wyjściami, pokazywaniem się wśród ludzi. i teraz tak młoda dziewczyna nie ma stresu pokazać się z facetem 40+, a nawet 50+ jak ma jest zadbany, ma fajne auto i elegancki ciuch. Natomiast panie starsze, nie mają problemu pokazać się z rówieśnikiem lub mężczyzną w podobnym wieku, to naturalne/ akceptowalne społecznie.  Wyobraź sobie teraz 20+ sponsorującego panią 40+ i pokazujących się razem publicznie, tolerancja społeczna mocno spada. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mosze Red napisał:

  Wyobraź sobie teraz 20+ sponsorującego panią 40+ i pokazujących się razem publicznie, tolerancja społeczna mocno spada. 

To się po prostu nie zdarza wśród samców, biologii nie oszukają samiec zawsze bierze zdrową młodą samicę. Młody samiec z kobietą +40 to to oscyluje koło choroby psychicznej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.