Skocz do zawartości

Mężczyzna po rozwodzie z niezależną kobietą


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Marlenka napisał:

1. Nie oceniaj wszystkich kobiet tak samo.

2. Strasznie musiała Cię kobieta skrzywdzić.

3. Nie znasz mnie, więc nie oceniaj.

4. Życzę Ci żebyś natrafił na taką kobietę, która będzie kochała Cię właśnie taką miłością 

1. NAWALT

2. Shame Tactics

3. I am not like the others!

4. Shame tactics

 

14 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

 

El Classico! ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, smerf napisał:

Teee Karyna bo się oplujesz :D

Szkoda, że jesteś na tyle ślepy, żeby nie zauważyć braku kultury i chamstwa okraszonego uśmieszkiem, w prowokacyjnych pytaniach i pseudo ironii. 

Czy jesteś na tyle prymitywny, że docierają do Ciebie jedynie najprostsze formy przekazu? 

 

W sumie nie mam więcej pytań. 

Gratuluję jednak szybkiego osądu i pójścia za tłumem.

Zresztą, czego ja się spodziewam, nie mam tego za złe. Taka jest po prostu mentalność tłumu (Le Bon).  

 

W sumie jest mi tylko nieco przykro, bo kolejny raz zawiodłam się na ludziach.  

Gdybym nie poczuła się atakowana, nie pisałabym nic.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lalka napisał:

Tobie się nie mieści, ale kobiety tak funkcjonują. Kierują się tylko emocjami i korzyściami dla siebie, cała reszta ich nie interesuje. :) 

 

 

Ale tak funkcjonują również i panowie. Gdyby nie głód emocji nie byłoby tylu samców w świeżakowni po border-przygodzie oraz tematy pań nie miałyby tyle komentarzy.

A co do korzyści to tylko różnią się priorytety. Nawet pomoc charytatywna jest dla korzyści, bo wyzwala przyjemną oksytocynę. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, JudgeMe said:

Szkoda, że jesteś na tyle ślepy, żeby nie zauważyć braku kultury i chamstwa okraszonego uśmieszkiem, w prowokacyjnych pytaniach i pseudo ironii. 

 

Że co proszę? Co to za wyrzut spazmy mający wzbudzić we mnie jakieś poczucie winy?

15 hours ago, JudgeMe said:

Czy jesteś na tyle prymitywny, że docierają do Ciebie jedynie najprostsze formy przekazu? 

 

Prymitywny rodzaj chamstwa w oczy kole, wiesz...

15 hours ago, JudgeMe said:

Gratuluję jednak szybkiego osądu i pójścia za tłumem.

 

Za jakim tłumem? co ty mi chcesz wmówić?

 

15 hours ago, JudgeMe said:

Zresztą, czego ja się spodziewam, nie mam tego za złe. Taka jest po prostu mentalność tłumu (Le Bon).  

 

W sumie jest mi tylko nieco przykro, bo kolejny raz zawiodłam się na ludziach.  

No i klasyczne robienie z siebie ofiary. 

 

Podsumowanie twojego schematu :

 

Wzbudzenie poczucia winy -> Oskarżenie -> Wmawianie -> Robienie z siebie ofary 

 

To wszystkie twoje techniki manipulacji czy masz coś jeszcze w zanadrzu?

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.