Skocz do zawartości

Są już pierwsze podpalenia masztów 5G w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Już są nieoficjalne wieści o tym, że ludzie w Polsce zaczęli podpalać maszty 5G. Pierwszą z miejscowości jest Łódź. Dla mnie to była kwestia czasu, kiedy obywatele będą robić to co w Wielkiej Brytanii z tymi masztami.

https://techgame.pl/siecpiecg-260520-sj-podpalenie-wandalizm-5g?fbclid=IwAR3ypzoWMmLuZGvtzsPLKSJFg0N1J_1P0bYcZ85ea7Try-2qNBseYuKl5WU

  • Like 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ntech napisał:

Wyrzuciłeś już komórkę z 3G i LTE ?

Wróciłeś do starej Nokii ?

 

Nie. Chodzi mi o fale elektromagnetyczne, które będą emitowane, nie wiem czy wiesz, zwykłe wi-fi w domu może być szkodliwe, po każdorazowym użyciu trzeba wyłączać, to teraz pomyśl o takiej wielkiej, jebitnej antenie.

5G

  • Like 2
  • Haha 3
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to lotto.

 

Tylko tak się zastanawiam. Mógłby ktoś normalnie, bez spiny wytłumaczyć po co się wprowadza 5G? Nie znam się za bardzo na tych tematach. Tylko poważnie pytam, bez heheszków.

Moim zdaniem LTE jest wystarczająco szybki, więcej mi nie potrzeba. Zamiast wprowadzać kolejną generacje, operatorzy mogliby dać więcej GB szybkiego transferu, bo to najbardziej kuleje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Meg4tron napisał:

To te maszty co koronawirusa rozsiewają? 

Dobrze, że te maszty palą, bo spalanie to ostateczna metoda dezynfekcji.

Wreszcie ktoś rozsądny rozprawi się z tą pandemią!

 

 

@Boromir:

"Naukowy Bełkot" tu wyjaśnia merytorycznie:

https://www.youtube.com/watch?v=RQEMyutwyZM

 

 

24 minuty temu, Boromir napisał:

Nie. Chodzi mi o fale elektromagnetyczne, które będą emitowane, nie wiem czy wiesz, zwykłe wi-fi w domu może być szkodliwe, po każdorazowym użyciu trzeba wyłączać, to teraz pomyśl o takiej wielkiej, jebitnej antenie.

Też się nad tym zastanawiałem:

- bluetooth zawsze aktywny, słuchawki, sprzęty, laptopy

- wszystko wireless: głośniki, mikrofony, itp...

- wi-fi routery

- wszelkie maszty 1-2-3-4-5 Generacji

- wszelkie nadajniki TV, radiowe

- sąsiad amator-krótkofalowiec i jego antena na dachu Twojej kamienicy

- mikrofalówka w domu

- dawniej - stacjonarne telefony bezprzewodowe

- ah zapomniałbym: audio i video-nianie - stawiasz kamerkę wifi przy niemowlaku i śpisz z tym przy uchu

itp...

 

Wszystko to małe moce i nieszkodliwe częstotliwości oraz długości fali.

 

W ogromnym zakresie otacza to nas całą dobę od 50 lat (całe życie większości forumowiczów), a w mniejszym stopniu już ze 100 lat.

I co? i nic.

32 minuty temu, Patton napisał:

zgniłych kablach z Orange

Kto jeszcze pamięta starą "dobrą" Tepsę?

A nie jakiś oręcz.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Tylko tak się zastanawiam. Mógłby ktoś normalnie, bez spiny wytłumaczyć po co się wprowadza 5G?

Głównie pod Internet rzeczy. To już się dzieje, szczególnie w przemyśle. A do użytku domowego? Od samochodów po lodówki, podłączonych do sieci.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleki od wiary w teorie spiskowe, ale... Na noc wyłączam router i telefony i śpię super od wieczora do rana.... Gdy nie wyłączę to często się przebudzam. Mam stary dobry tranzystorowy wzmacniacz, to ulubione miejsce przesiadywania mojego kota. Gdy kupiłem odtwarzacz strumieniowy kot zaczął omijać szerokim łukiem stolik audio... Jak podpiąłem player po kablu zamiast po wi-fi zwierz wrócił na dawne miejsce i grzeje się przy tranzystorach.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

Głównie pod Internet rzeczy. To już się dzieje, szczególnie w przemyśle. A do użytku domowego? Od samochodów po lodówki, podłączonych do sieci.  

Ale przecież 4G też spokojnie działa i też można podłączyć te wszystkie rzeczy. Czy to jakoś inaczej działa?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Imbryk napisał:

Dobrze, że te maszty palą, bo spalanie to ostateczna metoda dezynfekcji.

Wreszcie ktoś rozsądny rozprawi się z tą pandemią!

Ja to bym jeszcze zgliszcza tych masztów  wodą święconą skropił, tak dla spokoju ducha.

A i na tacę oczywiście dał księżowi.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie 7G, będzie 55G też będą szaleć a chodzi tylko oto, że prawdopodobnie nasi bracia ze wschodu jeszcze nie są wstanie tego podsłuchiwać (Dziwnym trafem kanały jawnie jak i ukrycie prorosyjskie na YouTube pompują sraczkę anty 5G.) Chyba sami nie spodziewali się takiego powodzenia akcji anty 5G. (Oczywiście prawdopodobnie ha ha.)

5G to tylko specyfikacja, zaiste protestowania i obawianie się specyfikacji jest dla mnie fascynujące.

1 minutę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Czy to jakoś inaczej działa?

Ciężej podsłuchiwać i archiwizować terabajty danych i tu jest problem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

LTE jest wystarczająco szybki, więcej mi nie potrzeba. Zamiast wprowadzać kolejną generacje, operatorzy mogliby dać więcej GB szybkiego transferu

Nowa generacja to właśnie kilku(set)krotnie większe transfery.

 

Plus ileśtam tysięcy więcej połączeń z każdą stacją bazową, bo jak słusznie zauważył @Obliteraror internet rzeczy musi mieć stałe łącza.

 

5 lat temu jeden maszt łączył Twój smartfon.

 

Twraz jeden maszt łączy Twój smartfon, dwa tablety, laptop, lodówkę, toster, smartłocz.

 

Poza tym wszystkie windy w Twoim bloku, systemt alarmowe, termostaty na kaloryferach, podzielniki ciepła, wodomierze, itd.....

 

Z powodu IoT średnia wioska miała powiedzmy 3000 smartfonów, a dziś każdy rolnik ma 2 córki z ajfonem i tabletem, a z netem łączą się jego kombajn na polu i automatyczna dojarka też ibtak liczba wzrosła do 15000 urządzeń na maszt.

 

Aby nie mieć lagów, wchodzi nowa generacja.

2 minuty temu, rycerz76 napisał:

Ciężej podsłuchiwać i archiwizować terabajty danych i tu jest problem

Wiadomo, to też.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak maszty 5g wytwarzają pole elektromagnetyczne ale tylko, jeżeli łączą się z urządzeniem. 

 

Pewnie Ci sami debile, którzy pozwalają te anteny mają w kieszeniach srajfony.  ?

 

Psssss...

Zdradzę Ci sekret kolego, jak wszyscy wyłącza Internet to takie anteny nie będą nic emitować!

No kurwa magia!

Dzwonić po egzorcystę!!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

Ale przecież 4G też spokojnie działa i też można podłączyć te wszystkie rzeczy. Czy to jakoś inaczej działa?

4G LTE w teorii pozwala na Max prędkość 225 mega/s. Realnie to gdzieś z przedziału 30-60 mega/s. 5G w teorii pozwala na 20 gb/s. Realnie zapewne mniej, ale różnica będzie olbrzymia. 5g to również stabilizacja połączenia, co np. ułatwi streaming w 4k.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

27 minut temu, Imbryk napisał:

I co? i nic.

Faktycznie, nic oprócz tego, że jesteśmy wykańczani na każdym kroku, to jeszcze będą nas smażyć. 

 

Liczba spermy u przeciętnego mężczyzny jest o 60% niższa, niż 70 lat temu i cały czas ta liczba się zwiększa. Czyli ludzie będą rodzić się słabsi, za kilka pokoleń może, że nie będą penisy u mężczyzn wyrastać jak dobrze pójdzie ;) 

 

Faktycznie nie ma co się bać, oprócz masy bólu i chorób, które znikąd się będą pojawiać u szanownych forumowiczów za 15 do 20 lat. Guzy, migreny, nieustające bóle głowy, złe samopoczucie, problemy ze snem, sercem no ale ważne, że internet jest i to nie byle jaki 5G  ;) 

 

Co do niektórych wypowiedzi, jak to mawiają - ignorancja jest błogosławieństwem :) 

Wszędzie trąbią, że chcą nas zdepopularyzować i ograniczyć liczbę ludzi, by łatwiej było nas kontrolować no ale oczywiście teorie spiskowe. Bill Gejts, gdy mówił, że zmniejszy liczbę ludzi o miliard, na jednym z wykładów ludzie się śmiali i bili brawo - ignorancja.

 

Chciałbym znów wrócić do czasów, gdy też nie widziałem oczywistości. 

 

Mieszkałem przez jakiś czas, nie daleko lotniska i tych masztów lotniczych, moi byli sąsiedzi jak się ostatnio dowiedziałem wszyscy praktycznie poumierali na raka, oczywiście przypadek. Wszędzie same przypadki :D 

 

Poziom ignorancji i troski o własne zdrowie mnie przeraża. No ale co się dziwić jak nawet kobiety chleją alkohol w czasie ciąży i twierdzą, że nie zaszkodzi ;)  - ja pierdole...

 

Macie kilka obrazków, może co niektórzy schowają swoją ignorancję do kieszeni. 

A jeśli nadal was to nie przekonuje to zamontujcie sobie lub zamieszkajcie obok nadajnika, skoro nie macie z tym problemu i was chmury radiacyjnie nie dotyczą, kit że nawet mieszkania są tańsze blisko takich masztów. 

 

Agarwal_Fig_1.jpg

 

images?q=tbn:ANd9GcQbZUqTQhq-vwoaTu_vp9g

 

bcca4034472bea930fbcf5d03e760f85.jpg

12958_2018_431_Fig1_HTML.png

 

Nawet są filmiki jak ptaki rozwalają te maszty, widocznie wywołują u nich bóle czy coś.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Meg4tron napisał:

zgliszcza tych masztów  wodą święconą skropił, tak dla spokoju ducha

Wiadomo, szatański wymysł trzeba zneutralizować.

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Światłowód w każdym domu zamiast fal radiowych nie był by lepszym rozwiązaniem?

Byłby szybszym, ale koszty materiałów  ogromne, kable delikatne, przekopywać wszystko, prowadzić po budynkach... koszty i sztywność instalacji.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Macie kilka obrazków, może co niektórzy schowają swoją ignorancję do kieszeni. 

:

30 minut temu, Imbryk napisał:

"Naukowy Bełkot" tu wyjaśnia merytorycznie:

https://www.youtube.com/watch?v=RQEMyutwyZM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.