Skocz do zawartości

34 lata i brak szansy na związek


Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, mirek_handlarz_ludzmi said:

Swoją drogą, to całkiem ładne te Himalajki ? 

A o co chodzi z ta Himalajką. Już dopytywała w rezerwacie o to nasza waleczna piękność ale chyba bez odpowiedzi pozostało. Podzielisz się Mirek swoją wiedzą z zakresu handlu Himalajkami? Dlaczego masz na nie taki popyt? ?

Może się przyda Wątkotwórczyni i reszcie, kto wie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Colemanka napisał:

A o co chodzi z ta Himalajką. Już dopytywała w rezerwacie o to nasza waleczna piękność ale chyba bez odpowiedzi pozostało. Podzielisz się Mirek swoją wiedzą z zakresu handlu Himalajkami? Dlaczego masz na nie taki popyt? ?

Może się przyda Wątkotwórczyni i reszcie, kto wie?

Himalajka to kwintesencja kobiecości, ucieleśnienie boskiego pierwiastka w kobiecym ciele, spełnienie marzeń każdego mężczyzny i uosobienie mokrych snów niespełnionych stulejarzy.

 

Jest dziewicą, która nigdy nie trzymała mężczyzny nawet za rękę. Jest też perfekcyjną kochanką, niezrównaną mistrzynią ars amandi i doskonałą znawczynią kamasutry.

 

Jest delikatna, łagodna, miękka, ciepła, aksamitna w dotyku. Doskonały z niej kompan na grilla, bo potrafi żłopać piwo hektolitrami, nigdy się nie nudzi i nie przeszkadzają jej komary. Nie jest jej też zimno.

 

Szczerze podziwia swojego mężczyznę za jego nietuzinkową umiejętność puszczania głośnych bąków.

 

Wszyscy inni faceci jej ci zazdroszczą, lecz ona naturalnie nie zwraca na nich kompletnie uwagi. Rzecz jasna sprawia, że i tak jej wybraniec czuje się dużo lepszy od innych mężczyzn i wie, że z nimi wygrywa każdego dnia.

 

Rano wstaje z łóżka z nienagannych makijażem, perfekcyjną fryzurą, pachnąca jak pole bratków i w pełni gotowa do namiętnego seksu.

 

Szczerze obrusza się, gdy mężczyzna proponuje jej ślub bez intercyzy.

 

Pożycza ci na piwo, kiedy ci na nie brakuje i nigdy nie oczekuje zwrotu. W restauracji płaci rzecz jasna sama za siebie.

 

Chodzą słuchy, że ktoś gdzieś kiedyś widział Himalajkę, ale nie wiadomo, czy aby nie był to tylko widziany po pijaku Yeti.

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/6/2020 at 10:14 PM, Zielonooka said:

Pisałam przecież, że ci z mojej ligi wybierają ładniejsze albo szukają ładniejszych

To zdanie jest niepoprawnie logicznie napisane. Poprawka:

Faceci, o których myślę że są w moim zasięgu, bez problemu znajdują ładniejsze, które ich chcą.

Jeśli wiec "Twój target" bez problemu ogarnia "lepsze towary" - i to z wzajemnością, to od samego początku miałaś źle zdefiniowany target.

Mówiąc wprost - oni nigdy nie byli w Twoim zasięgu.

 

To tak jak powiedzieć że moja liga samochodowa to Lamborghini, ale producent wybiera, że sprzedaje je tylko przebrzydłym multimilionerom, a nie mnie.

 

On 6/6/2020 at 9:59 PM, Zielonooka said:

Chciałabym zmienić nos, uszy, podbródek,...

Jeśli już uzbierasz kasę na takie fanaberie, to lepiej zrobisz wydając ją na psychologa-terapeutę, który pomoże Ci z psychiką. Także - z psychiką związków.

 

PS: Kolejne 5 stron omijam, pierwsza wystarcza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sol napisał:

Dlatego Himalajki pozostają dziewicami aż do nocy poślubnej, no risk no fun ;) 

Tylko do drugiej randki z wybrańcem. Wiadomo, że jak kobieta chodzi na pierwszej randce do łóżka, to nic z tego nie będzie i kiepski z niej materiał na żonę ? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, rycerz76 napisał:

Pokazałeś zdjęcie kobiety, która ma delikatne odchylenie. Proszę wpisz sobie w wyszukiwarkę słowa hypertropia, hypotropia, egzotropia i ezotropia. Nie wiemy jaki rodzaj i wielkość wady autorka postu posiada, więc nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić czy ten zez kosmetycznie wygląda "znośnie". :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek_handlarz_ludzmi Zabrakło mi czegoś bardzo ważnego w Twoim opisie: Himalajka ma IQ 180 i wyżej, posiada pokojowego i literackiego Nobla, otrzymała także Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny, chemii, fizyki oraz ekonomii. Nie jest godna tytułu profesora honoris causa najlepszych światowych uczelni, gdyż to są za niskie dla niej progi, co przyznają same autorytety naukowe, Jest niesamowicie oczytana oraz w rozmowie nigdy nie posłuży się emocjonalnym szantażem, nie tupnie nóżką, nie strzeli focha, nie krzyknie, nie popłacze się, ponieważ zawsze uważnie wysłucha drugiej strony i przedstawi swoje rzeczowe argumenty. Gardzi odwracaniem kota ogonem oraz wbijaniem poczucia winy.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Himalajka ma IQ 180 i wyżej, posiada pokojowego i literackiego Nobla, otrzymała także Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny, chemii, fizyki oraz ekonomii. Nie jest godna tytułu profesora honoris causa najlepszych światowych uczelni, gdyż to są za niskie dla niej progi, co przyznają same autorytety naukowe, Jest niesamowicie oczytana

Do tego miejsca byłem stuprocentowo pewien, że opisujesz pewną idealną acz od pewnego czasu nieaktywną użytkowniczkę naszego forum...

 

2 minuty temu, Krugerrand napisał:

nigdy nie posłuży się emocjonalnym szantażem, nie tupnie nóżką, nie strzeli focha, nie krzyknie, nie popłacze się, ponieważ zawsze uważnie wysłucha drugiej strony i przedstawi swoje rzeczowe argumenty. Gardzi odwracaniem kota ogonem oraz wbijaniem poczucia winy.

... ale po przeczytaniu powyższego zmieniłem zdanie :D:D:D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krugerrand napisał:

Gardzi odwracaniem kota ogonem oraz wbijaniem poczucia winy.

Z tym poczuciem winy to nie wiem ale kota odwraca perfekcyjnie na wszystkie strony.

 

5 godzin temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

opisujesz pewną idealną acz od pewnego czasu nieaktywną użytkowniczkę naszego forum

Ojej... Jak bardzo mi jej nie brakuje... :P

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2020 o 12:55, Maniek92 napisał:

eśli tak, to dobrze. To rzadkie wśród kobiet. Rozumiem, mam wszystkie najważniejsze powieści Dumasów, ale nie dziwię że mało kto dzisiaj czyta Hrabia Monte Christo - jest duża (ma ponad 600 stron)

Mój dziadek ma całą kolekcję Dumasa.
Prawdopodobnie moja zaburzona psychicznie kuzynka dostanie jednak tę kolekcję.
Mój dziadek co prawda milczy, ale moja babka już wyskoczyła, że niby kuzyneczka zaklepała.
Kuzyneczka ogółem wchodzi w 4 litery wraz ze swoimi rodzicami, którzy z racji tego, że są biedniejsi to się wszyscy litują nad nimi...
Tia... założę się, że po śmierci dziadków niestety, ale będzie wojna na zasadzie kto pierwszy przyjedzie i weźmie najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 to bierz od razu, bo znając życie, jeśli się nie mylę, to Twoi krewni należą do kategorii osób, które pierwsze wyciągają łapy po takie rzeczy, a gdy je dostaną, to spalą lub wyrzucą je w pizdu, albo sprzedadzą za grosze za gł€poty. Jeżeli tak, to standard, niemal każdy ma takich krewnych, niestety.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro z Twojego powodu. 

 

To zarówno smutne, jak i żenujące, że b. nieatrakcyjni mężczyźni (często również nie mają nic do zaoferowania w innych aspektach), pomimo swojej aparycji celują w kobiety, które są sporo powyżej ich możliwości, ba! W jaki sposób piszą tutaj o brzydszych kobietach. Lekkie zezwierzęcenie. Na koniec powiedzą Ci, że kobiety nie potrafią kochać. 

 A mogliby mieć kochającą, ciepłą kobietę przy boku, jednak nie kierować się tylko fają trudno. W życiu to kobieta częściej musi iść na różne kompromisy. A później powstają takie fora. Zapewne i tak wina kobiet. Raczej trzeba się z tym pogodzić i szukać wyjątków (baaardzo mała ilość). Oczywiście każdy będzie pier... mówił, jak to szuka prawdziwej miłości aż do śmierci, blablabla A rzeczywistość weryfikuje i nagle okazuje się, że max 30% mężczyzn nadaje się w ogóle do budowania czegoś stałego, a cała reszta szuka (być może nieświadomie) tylko seksu. Nawet na tym forum piszą, że facet to raczej nie chce mieć dzieci. Znam na szczęście wyjątki b, młodych oraz już starszych mężczyzn np. przed 30., którzy bardzo chcieli dzieci i rodziny ? (Mówię, że na szczęście dla mnie, bo to wykończyć nerwowo się idzie, czytając takie forum, gdy nagle dowiadujesz się, że niby żaden facet nie chce szczerze rodziny).

 

Sądzę, że inni doradzili Ci wystarczająco w twojej sprawie, czasem lepiej/czasem gorzej, np. chwaląc się w mniej lub bardziej bezpośredni sposób własnymi atutami, ehh ?? i stadko wielbicieli się zleciało. 

Ja nie mam nic do dodania. Może jednak warto spróbować jakichś portali randkowych, grupek na fb? Ale oczywistym jest, że trzeba uważać, bo 99% posunie się bardzo daleko w swoim wyrachowaniu, by uzyskać dostęp do seksu, niemniej jednak jest to już większy cień szansy na nawiązanie jakiejś znajomości. 

 

Moje podejście jest takie: co ma być, to i tak będzie, trzeba zluzować. No bo co więcej możesz zrobić? Skoro już raz byłaś w związku, dlaczego miałoby się znowu nie udać? Nie poddawaj się. Dbaj o siebie, zmieniaj to, co da się zmienić na lepsze (ale nic wbrew sobie) i niekoniecznie słuchaj rad tych stąd, nie tyle w tym temacie - co na całym forum, (teorie o jakichś ścianach, 30-stkach nadających się tylko do trumny itp...) - łatwo się zniechęcić i poczuć jak śmieć. ? Czy oni wszyscy, co się tak mądrzą, są w udanych, wieloletnich związkach? Czy nie mają przypadkiem trochę zakrzywionego obrazu rzeczywistości? To dlaczego są na tym forum? 

 

Uroda jest ulotna, ale nie nasza wyjątkowa natura, za którą to właśnie powinniśmy się kochać i doceniać. A miłość... może nadejść nagle i w każdym wieku. Miłość jest dla każdego. Lecz trzeba pamiętać, że to nie jakieś motylki w brzuchu, czy inna chemia. Wymaga to kompromisów i wyrzeczeń. Dzikie pożądanie nie każdemu jest dane, to fakt...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, penisofobia napisał:

Nawet na tym forum piszą, że facet to raczej nie chce mieć dzieci.

A jak założyłam temat "bezdzietna z wyboru" to nagle znalazła się cała masa facecików, której się odwidziało i zmieszali mnie z błotem.

 

Do autorki tematu. Nie szukaj na siłę, jeżeli już byłaś w związku to prawdopodobnie znajdzie się kolejny mężczyzna, który zechcę poznać cię bliżej. Ważne żebyś nie stała się desperatką w tym temacie i nie dała się wykorzystać.

Życzę ci z całego serca szczęścia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.