Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elunia Users,


Zastanawia mnie kwestia dlaczego geje pasywni są tak bardzo zainteresowani relacjami z kobietami?

 

Rozmawiałem ze znajomym i mówił mi, że w liceum miał geja który kolegował się z właściwie wszystkimi kobietami +8/10. Jak ktoś miał z nim spinę to był u nich praktycznie skończony.

 

I tera pytania są takie:

 

Dlaczego geje tak ciągną do kobiet?

Dlaczego kobiety tak lubią gejów?

 

I tu chodzi o gejów pasywnych czyli tzw lalusiuów - wiadomo - Armani, ciasne spodnie i koszulka itd. Gej pasywny przypomina zachowaniem kobiety.

 

Czy kobiety traktują gejów pasywnych jak kobiety?

Czy taki gej normalnie konkuruje z innymi kobietami kto zgarnie najlepszego partnera?

Czy kobiety postrzegają geja aktywnego tak samo jak geja pasywnego czy jednak dla nich jest mężczyzną?

 

Bo np geje aktywni nie są zainteresowani kobietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: to wcale nie jest takie oczywiste, który gej to pasyw, a który aktyw.

Po drugie: geje są spoko do znajomości z kobitami, bo nie mają w tym żadnego ukrytego "interesu" (czyli żeby dobrać się koleżance do tyłka) poza czystą sympatią. 

 

9 godzin temu, Analconda napisał:

Czy kobiety traktują gejów pasywnych jak kobiety?

Czy taki gej normalnie konkuruje z innymi kobietami kto zgarnie najlepszego partnera?

Czy kobiety postrzegają geja aktywnego tak samo jak geja pasywnego czy jednak dla nich jest mężczyzną?

 

1. Traktuję geja jak człowieka po prostu ?

2. Nie, bo gej szuka wśród gejów, a ja szukam wśród hetero. 

3. Oba "rodzaje gejów" są mężczyznami o.O 

 

A dlaczego geje ciągną do kobiet? Może dlatego, że są wrażliwsze, mają więcej empatii i zrozumienia, są bardziej tolerancyjne i siłą rzeczy nie mogą być agresywnymi kryptogejami z kompleksami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda, stereotypy. Gejów nie oceniaj przez pryzmat mediów. Jak dla mnie (a paru w swoim życiu poznałem) to kompletnie inni ludzie, niż to co widać w telewizji. Przynajmniej ja takich odpałów nie widziałem. Przerysowanych, wulgarnych, jak z karykatur czy komedii. Spotkałem normalnych mężczyzn, których nigdy bym nie podejrzewał o odmienną orientację. Noszących normalne ubrania, normalnie się zachowujących. Nie wiem, czy byli aktywni czy pasywni, bo to nie moja rzecz ani łóżko.

 

Zwykłych. I jestem zdania, że te świry na manifach najwięcej szkody robią właśnie takim zwykłym homoseksualistom.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror

W punkt. Też kilku poznałem, szybko pozbyłem się uprzedzeń. Ciekawy przypadek: znałem bliźniaków, dwie krople wody, jeden był homo. Gdyby ktoś mi o tym nie powiedział w życiu bym nie zgadł. Oni mają gdzieś tęczowe zabawy na ulicach.

 

19 minut temu, Meg4tron napisał:

A mnie zastanawia dlaczego interesujesz się gejami?

No jak to dlaczego? Skoro pasywni przyciągają kobiety, to można takiego udawać, poznać tabuny lasek a później się nawrócić i RUCHAĆ. 

Ten nasz @Analconda to cwana bestia!

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Obliteraror napisał:

@Analconda, stereotypy. Gejów nie oceniaj przez pryzmat mediów. Jak dla mnie (a paru w swoim życiu poznałem) to kompletnie inni ludzie, niż to co widać w telewizji. Przynajmniej ja takich odpałów nie widziałem. Przerysowanych, wulgarnych, jak z karykatur czy komedii. Spotkałem normalnych mężczyzn, których nigdy bym nie podejrzewał o odmienną orientację. Noszących normalne ubrania, normalnie się zachowujących. Nie wiem, czy byli aktywni czy pasywni, bo to nie moja rzecz ani łóżko.

 

Zwykłych. I jestem zdania, że te świry na manifach najwięcej szkody robią właśnie takim zwykłym homoseksualistom.

Ja też znam wielu takich mężczyzn. Nigdy nie słyszałem aby tzw. "normalni geje" krytykowali ludzi którzy wychodzą manifestować w sprawie swoich i ich  praw obywatelskich. Oczywiście są na twitterze czy gdzieś tam  jacyś niby tzw. normalni geje którzy krytykują LGBT ale ja ich wiarygodność i to co mówią między bajki włożę.

2 minuty temu, Claudianne napisał:

Jedyni faceci, jacy byli dla mnie niemili w życiu to właśnie geje, natomiast ja osobiście nie mam nic do niczyjej orientacji. Kiedyś ktoś mi powiedział, że moja nader kobiecość może ich tak razić, że przyjmują od razu postawę wrogą w stosunku do mnie. 

To prawda wielu z nich to naprawdę kolesie którzy nienawidzą kobiet. O ile red pill czy co jeszcze bardziej zabawne MGTOW są często błędnie identyfikowani jako mizoginii to niechęć niektórych gejow do kobiet jest na serio bezinteresowna i nie wynika z żadnych osobistych urazów, doświadczeń. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Analconda napisał:

dlaczego geje pasywni są tak bardzo zainteresowani relacjami z kobietami?

Zacznijmy od tego że żaden gej czyli tzw. Homoś nie jest zainteresowany kobietami bo woli facetów.

Jak koleś gada że jest gejem, a mimo wszystko szuka kontaktu z kobietami to jest zwykły leszczu który nie umie poderwać laski i myśli że jak uda geja to mu laska da dupy ?

Nawet Szarpanki zrobił o tym materiał że chyba UK jakiś krypto gej zajebał kobietę bo ta traktowała go jako orbitera i geja, a on liczył że jako gej uda mu się do niej zbliżyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich gejów jakich poznałam, żaden się nie zwierzał czy jest pasywny itp. Jest to jakiś mit, że ci faceci mają same przyjaciółeczki z którymi plotkują, co nie oznacza, że nie ma wśród nich takich przypadków. Są to różni ludzie, jak w każdej grupie społecznej. Kobiety lubią mieć zwyczajnie kolegów z którymi fajnie się spędza czas ale przy tym nie próbują cię zaciągnąć do łóżka, bo większość facetów raczej nie chce się tylko kolegować, a u gejów masz taki o to wyjątek. Tak jak wyżej pisali, często gdyby człowiek nie usłyszał, to by nawet nie wiedział, że to ludzie innej orientacji. Geje potrafią mieć dużo męskich zainteresowań i nie zawsze kręcą dupą i malują paznokcie. Faktem jest, że poznałam wśród lgbt sporo popaprańcow, z racji, że moja była przyjaciółka była biseksualna. Jednak jak przeczytałam trzy ostatnie pytania @Analconda to się uśmiałam. To ja zadam pytanie. Czy lesbijka przestaję być dla ciebie kobietą? Raczej nie. Zwyczajnie homoseksualista to człowiek z którym może ci być po drodze lub nie. Nie ma znaczenia wtedy czy jest pasywny, aktywny. Nikogo normalnego to nie obchodzi. Konkurować myślę, że też nie konkuruje, nie spotkałam się nigdy z taką sytuacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, penisofobia napisał:

2. Nie, bo gej szuka wśród gejów, a ja szukam wśród hetero. 

Ta ale z geja aktywnego coś może będzie jeszcze bo jednak anal to tylko anal. Przecież gej aktywny może się podobać kobiecie a pasywnemu może podobać się hetero. Bo facet hetero i gej aktywny wyglądem się nie różnią.

Skoro geje pasywni zachowują się jak kobiety to właściwie nimi są - psychicznie. I czy taki gej będzie miał ból dupy (hahahah!!!) jeśli prawdziwa kobieta zwiąże się z facetem z którym on chciał być i odwrotnie.

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

@Analconda, stereotypy. Gejów nie oceniaj przez pryzmat mediów.

Znajomy mówił mi i nie jeden - ciągle napaleni, zazdrośni o siebie. Często agresywny, stalkerzy. Dobra - sam natknąłem się na homosiów to ta - jeden od razu wysłał pw zdj benka i nalegał na mojego. Drugi groził mi bo go "szczułem" i mu nie dałem XD, trochę ich było.

Wiadomo są też tacy jak ten z YT co w UK żyje - gościu jest normalny. Ale ja mówię o typowym geju opisanym wyżej.

 

2 godziny temu, Meg4tron napisał:

A mnie zastanawia dlaczego interesujesz się gejami? 

Rozmawiałem z kolegą i opowiedział mi o jednym geju co w liceum był zresztą opisałem +- w temacie.

 

1 godzinę temu, Claudianne napisał:

Jedyni faceci, jacy byli dla mnie niemili w życiu to właśnie geje, natomiast ja osobiście nie mam nic do niczyjej orientacji. Kiedyś ktoś mi powiedział, że moja nader kobiecość może ich tak razić, że przyjmują od razu postawę wrogą w stosunku do mnie. 

To już jednostki zaburzone psychicznie. Byli hetero, zostali homo. Mizo, lalusie w rurkach co nie mogli se kobiety znaleźć itd.

 

1 godzinę temu, Personal Best napisał:

Ja też znam wielu takich mężczyzn. Nigdy nie słyszałem aby tzw. "normalni geje"

1 godzinę temu, Personal Best napisał:

To prawda wielu z nich to naprawdę kolesie którzy nienawidzą kobiet.

No to to są właśnie byli hetero.

Mi chodzi o typowego geja czyli lalusia co właśnie nie chce być w męskim towarzystwie bo on jest właściwie kobietą.

 

1 godzinę temu, mac napisał:

Według mnie dla lasek to po prostu kolejny, "oryginalny" dodatek + kolejny frajer do wykorzystania, gąbka na emocje. 

No - wydawałoby się - beciak. Ale one go traktuj jako faceta czy kobitę wtedy?

 

1 godzinę temu, pillsxp napisał:

Zacznijmy od tego że żaden gej czyli tzw. Homoś nie jest zainteresowany kobietami bo woli facetów.

Do ruchanka woli facetów ale jako kolegów to właśnie kobiety tylko. I odwrotnie - zauważ, że kobiety są zainteresowane takimi niemęskimi jednostkami. Ta jak w temacie opisałem ktoś miał spine z gejem to do kobiet nie było co startować. Są tego typu akcje, no ja miałem inne ale takie też są i to często chyba.

 

1 godzinę temu, pillsxp napisał:

Jak koleś gada że jest gejem, a mimo wszystko szuka kontaktu z kobietami to jest zwykły leszczu który nie umie poderwać laski i myśli że jak uda geja to mu laska da dupy ?

To bez sensu - po co ma dać dupy gejowi? Są takie lalusie co od dziecka - ciasne ubrania, długie włosy, kobiece zachowania. Dosłownie kobieta w męskim ciele. Czy on jest traktowany przez kobiety jak inna kobieta czy facet?

 

35 minut temu, prod1gybmx napisał:

"Męskie" punkt widzenia z gwarancją tego, że to nie jakaś gea, która ma na celu zaciagniecie do łóżka. Chyba jedyny przykład przyjaźni damsko "męskiej", bo nikt nie chce od siebie nic więcej, nie ma pożądania, można być szczerym, niczego nie udawać. 

No to częściowo temat rozwiązany. Ale nadal są pytania:

13 godzin temu, Analconda napisał:

Czy kobiety traktują gejów pasywnych jak kobiety?

Czy taki gej normalnie konkuruje z innymi kobietami kto zgarnie najlepszego partnera?

Czy kobiety postrzegają geja aktywnego tak samo jak geja pasywnego czy jednak dla nich jest mężczyzną?

 

 

 

I odnosząc się do ostatniej kwestii...

Że NIBY interesuje się facetami czy coś i NIBY jestem homosiem.

Brzydzę się homostosunków równo jak stosunków z kobietami albo jeszcze bardziej.

TEMAT POWSTAŁ Z CIEKAWOŚCI I NIE MAM ZAMIARU W OGÓLE "WCIELAĆ SIĘ W ROLĘ GEJA" JAK KTOŚ TO NAPISAŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Claudianne napisał:

Kiedyś ktoś mi powiedział, że moja nader kobiecość może ich tak razić, że przyjmują od razu postawę wrogą w stosunku do mnie.

Trololo.

 

Po prostu normalni faceci hetero są EXTRA mili, bo mają ochotę zrobić wrażenie i przelecieć tę "nader" kobiecość. Więc przez analogię: ktoś kto nie włazi Ci w dupę, bo nie chce się do niej dobrać, wychodzi na niemiłego chama.

Życie ładnych kobiet jest takie ciężkie :(

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że geje mają tego pierwiastka żeńskiego wincyj, mają też kobiecy gust, jednocześnie nie muszą się obawiać konkurencji z naszej strony (jak inne kobiety) i mogą być szczerzy - co oznacza szczerość jeśli chodzi o doradzenie kobiecie jak ma sie ubrac czy jak powinna sie zachowac przed facetem. Taki giej nie ma problemu powiedzieć, że "w tej sukience masz wielkie dupsko", tymczasem "zyczliwa" zazdrosna kolezanka powoedzialaby, ze jest wszystko pięknie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Claudianne napisał:

Jedyni faceci, jacy byli dla mnie niemili w życiu to właśnie geje, natomiast ja osobiście nie mam nic do niczyjej orientacji. Kiedyś ktoś mi powiedział, że moja nader kobiecość może ich tak razić, że przyjmują od razu postawę wrogą w stosunku do mnie. 

Mnie geje też nie lubią i nie wiem dlaczego szczególnie, że ja mam ich orientację szczerze w poważaniu. Fakty są jednak takie, że w mojej obecności wykazują się często pasywną agresją, są jacyś tacy zmanierowani.

 

Chyba zazdrość, żaden gej którego znałem nie dorastał mi wyglądem do pięt.

@MalVina Przebywałem trochę w środowisku homo ze względu na przyjaźń z lesbijką - chodziłem do ich klubów i poznałem tych ludzi. Oni nie mają kobiecego gustu, właśnie paradoksalnie to faceci, którzy cieszą się tam największym powodzeniem dla kobiet byliby obleśni albo niemęscy.

 

Mówię tu tylko o zdeklarowanych świrach z LGBT a nie o normalnych homoseksualistach.

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.