Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Perun82 napisał:

 

Na protest też zjechali autokarami, autobusami czy innymi środkami lokomocji. Absurd za absurdem, hipokryzja i schizo. Cóż, trzeba umieć się w tym odnaleźć 

 

Muszę bo się uduszę - w tym momencie, w ten dzień, w tych godzinach wirusa nie ma. Nie istnieje. Nie ma zarażeń. Ale jak już jedziesz do pracy to tak. Jak jedziesz do pracy to trzeba mieć ograniczoną ilość osób w autobusie bo zagrożenie. Teraz wirusa nie ma. Zgadzam się - absurd goni absurd.

 

Wirus w autobusie również jedzie na protest. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Perun82 said:

Na protest też zjechali autokarami, autobusami czy innymi środkami lokomocji. Absurd za absurdem, hipokryzja i schizo. Cóż, trzeba umieć się w tym odnaleźć 

No samochodami przecież nie mogli (bo to zagraża klimatowi), a rowerem za daleko pedałować. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ʎʇuǝɔuᴉʍ napisał:

Nieładna manipulacja

Za słowami powinny iść czyny. To bardzo łatwe, ażeby głosić górnolotne filozoficzne stanowiska, natomiast życie nie toczy się jednostajnie prostoliniową drogą.

9 minut temu, ʎʇuǝɔuᴉʍ napisał:

Każdy ma prawo potępiać aborcję, gwałty i inne przestępstwa, każdy ma prawo do własnych poglądów i nie musi przy tym być zawodowym wolontariuszem.

Moje prawo zostało podeptane bezpośrednio przez orzeczenie Trybunału TK i pośrednio przez osoby takie jak @JudgeMe, które mentalnością przypominają osławioną Kaję Godek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie reszta świata może się uczyć jak robić protesty. BLM w USA vs Gwardia Narodowa. "Żółte kamizelki" we Francji vs siły porządkowe. Wszędzie przewaga facetów. Czytaj: pacyfikacja. A w Polsce kobiety z dziećmi i......

Surprised Pikachu - Meme Template and Creator

 

Jeśli chodzi o służby porządkowe.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Claudianne napisał:

Za słowami powinny iść czyny. To bardzo łatwe, ażeby głosić górnolotne filozoficzne stanowiska, natomiast życie nie toczy się jednostajnie prostoliniową drogą.

Moje prawo zostało podeptane bezpośrednio przez orzeczenie Trybunału TK i pośrednio przez osoby takie jak @JudgeMe, które mentalnością przypominają osławioną Kaję Godek. 

Jakie czyny zatem powinny iść za słowem ludzi popierających pełen dostęp do aborcji na życzenie? Każdy ma usunąć własnoręcznie jakieś dziecko? A ktoś kto popiera wsadzanie do więzienia przestępców powinien jako wolontariusz zgłosić się na klawisza? Może powinienem dalej szukać głupich przykładów żeby pokazać jak głupie może być takie myślenie.

Zachciej zauważyć, ze Twoim prawem jest nie to co Ty uważasz sobie za swoje prawo, a to co jest jako prawo ustaniwione przy pomocy aktów prawnych. Prawa do Twojej własnej opinii na temat aborcji nikt Ci nie odbiera. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Baca1980 napisał:

Osobiście bym się skupił na obecnej sytuacji prawnej. Czyli zakazu zgromadzeń publicznych powyżej 5 osób. Czy Państwo jeszcze działa? 

To tylko rozporządzenie. Najważniejszą moc ma Konstytucja, która pozwala na zgromadzenia.

Oczywiscie dopuszczam też mój błąd w tej wypowiedzi, bo prawo nie jest czymś czym się zajmuje więc dobrze by było jakby te informacje zostały zweryfikowane przez osobę bardziej kompetentną.

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Claudianne napisał:

gdyż właśnie zrobiłeś z siebie pośmiewisko (jak zawsze?).

Wiesz trochę to przykre bo widocznie zapomniałaś gdy tu przyszłaś kto do Ciebie wyciągnął jako jeden z kilku' albo jako nawet pierwszy rękę, kto poświęcił czas, kto bezwarunkowo zaoferował swoją pomoc - (tak jak te forum miało pomagać osobom w potrzebie?). Teraz jesteś kolejną osobą, która sobie mną mordę wyciera i moim czasem Tobie poświęconym. Jeżeli jestem pośmiewiskiem jak zawsze to czemu wcześniej mi o tym nie wspomniałaś, czemu na priv mi nie napisałaś że jestem pośmiewiskiem i się ze mnie chichracie po kątach, tylko jak zwykle dostaję publicznie w twarz od osób dla, których byłem

Wskazujesz na mnie palcem, że jestem obiektem do pośmiewiska i to mi jako osobie, która Ci życzyła dobrze, która była WTEDY GDY OTUCHY POTRZEBOWAŁAŚ i jest mi po prostu po ludzku przykro. Jak łatwo przychodzi nam jako ludziom kogoś pocisnąć, bo nasze wątłe ego zostało urażone. 

7 godzin temu, Claudianne napisał:

Aborcja na życzenie od niepamiętnych czasów jest w Polsce zakazana, a temat dotyczy zakazu aborcji w konkretnym przypadku

W jakim konkretnym przypadku? Uważasz, że co ludzie tego nie będą obchodzić tak jak aborcji się nie obchodzi? 

Daj spokój, 50% tych lasek poszło na marsze bo myślały, że mogą już usuwać na życzenie a jest im to odbieranie, a o facetach którzy tam łażą na te marsze to mam złe zdanie bo oni mają również swoje niecne interesy.

7 godzin temu, Claudianne napisał:

Zachowujesz się jak forumowy klaun, który wszędzie musi swoje trzy grosze zostawić bez krzty refleksji.

Jestem dumny wiesz, bo 15 marca byłem nazwany lizusem w stosunku do Ciebie - cieszyłem się, że jest z Tobą lepiej i się wykaraskasz ale nie sądziłem, że dokładnie 7 miesiecy później zostanę nazwany przez Ciebie błaznem. Ten, którego nazwałaś klaunem pamiętaj, że jako jeden z pierwszych podał Ci rękę na tym portalu i ten sam, który wtedy by Ci pomógł i tak samo teraz gdybyś tego potrzebowała ale nie tylko Tobie 'bo zawsze na privy odpisuję. Po wyśmiewajmy sobie wszyscy bez wyjątku tego chuja @SzatanKrieger bo ma inne zdanie (jak zawsze?)

Szkoda, że ten "forumowy klaun" poświęcił Tobie prywatnie czas oraz wielu osobom nie związanym z tym tematem i większość tych osób, teraz gdy już jestem nie potrzebny wyrzuca mnie do kosza, ale dziękuje za tą lekcję bo to pokazuje kim Wy jesteście.

Z dwojga złego wolę być pośmiewiskiem forumowym niż być umniejszaczem i wycieraniem sobie ryja kimś kto mi pomógł, gdy nikogo nie było i trzeba było szukać rady wśród anonimów. Mi by było po prostu cholernie wstyd, tak komuś napisać jak Ty to zrobiłaś, bo nawet jak się mylę/ myliłem to moim zdaniem to nie powód, żeby tak mnie określać. Przykro mi ale Twoje zdobycze intelektualne, dyplomy przesłonione zostały słomą z butów. 

 

Następnym razem a propos refleksji i braku kszty - 4 miesiące temu była trzeba wykazać się moralnością gdy jedna z forumowiczek prosiła o radę z nieodpowiednim dla niej mężczyzną - odpowiedziałaś bardzo lakonicznie, intelektualnie, z pychą i wyniosłością a nie dodałaś najważniejszego, nie pokazałaś siebie jako przykładu, by ją przestrzec przed złym wyborem pierwszego samca. I o to jesteś na mnie zła, bo o tym Ci przypomniałem swoim poprzednim wpisem czyż nie? 

 

"Zaprosiłam go do siebie, upiekłam pizzę, było wino, rano zrobiłam quiche lorraine. Spędziliśmy ze sobą prawie całe dwa dni, drugiego dnia był seks (to był mój 1 raz, popłakałam się z bólu..."

... "zaś frasunek wypełnia każdą komórkę w moim ciele, choć wcześniej promieniowałam radością (czyżbym była w dołku życiowej sinusoidy?)...."

 

Następnym razem jak będziesz szukała pomocy bo będziesz w "dołku życiowej sinusoidy" to spróbuj przestrzec na przyszłość, że pogardzisz tą osobą. Bo wystarczyło Ci 7 miesięcy by to zrobić ;) 

 

Bez odbioru.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Claudianne napisał:

Zupełnie nie rozumiem jak można się cieszyć z decyzji TK w sprawie aborcji. To, że czegoś zakazano nie oznacza, że to 'nie zginie'.

Nie zakazano, a stwierdzono sprzeczność z Konstytucją. Póki nie zmienimy samej ustawy zasadnicznej to tak będzie i koniec. A tej Konstytucji tak btw nie pisał obecny rząd tylko rząd Kwaśniewskiego. Js

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, SzatanKrieger said:

Wiesz trochę to przykre bo widocznie zapomniałaś gdy tu przyszłaś kto do Ciebie wyciągnął jako jeden albo jako nawet pierwszy rękę, kto poświęcił czas, kto bezwarunkowo zaoferował swoją pomoc - (tak jak te forum miało pomagać osobom w potrzebie?). Teraz jesteś kolejną osobą, która sobie mną mordę wyciera i moim czasem Tobie poświęconym. Jeżeli jestem pośmiewiskiem jak zawsze to czemu wcześniej mi o tym nie wspomniałaś, czemu na priv mi nie napisałaś że jestem pośmiewiskiem i się ze mnie chichracie po kątach, tylko jak zwykle dostaję publicznie w twarz od osób dla, których byłem

Wskazujesz na mnie palcem, że jestem obiektem do pośmiewiska i to mi jako osobie, która Ci życzyła dobrze, która była WTEDY GDY OTUCHY POTRZEBOWAŁAŚ i jest mi po prostu po ludzku przykro. Jak łatwo przychodzi nam jako ludziom kogoś pocisnąć, bo nasze wątłe ego zostało urażone. 

Nie przejmuj się Szatan. Dobry z Ciebie chłopina tylko jak ja do niedawna naiwny. Większość ludzi za pomoc da ci kopa w dupę. Pomagaj tylko tym którzy są tego warci. I nie otwieraj się zbytnio emocjonalnie przed innymi. Ludzie generalnie tego nie lubią a słabszemu chętnie wpieprzą. Pokażesz słabośc to już chcą po tobie deptać byle tylko przez chwilę poczuć się lepiej. @Claudianne to taka babeczka co wysoko nosa zadziera ale generalnie IMO pustka tam i tyle.

Edytowane przez Trevor
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.