Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Od II trymestru ciąży kobiecy organizm produkuje hormony 'zmuszające' do kochania dziecka. Chciane dziecko kocha się jeszcze bardziej, chore również. 

To prawda ale jeśli dziecko jest chore to niech się matka sama z nim meczy a nie zasiłki ciągnie.

 

Sram na czyjeś dzieci tym bardziej jak są upośledzone.

 

Przymusowa aborcja i organizm matki zaraz sie uspokoji.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

jeśli dziecko jest chore to niech się matka sama z nim meczy a nie zasiłki ciągnie.

Jeśli państwo narzuca urodzenie chorego dziecka, to niech bierze odpowiedzialność w formie pomocy socjalnej. Problem zasiłków byłby mniejszy jeśli aborcje chorych dzieci byłyby łatwiej dostępne i oczywiste dla społeczeństwa. 

3 minuty temu, Analconda napisał:

Przymusowa aborcja

Nie, do tego nie można przymuszać. Należy dawać wybór. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Analconda napisał:

O to chodzi w protestach by jak NAJBARDZIEJ ZNISZCZYĆ co się da.

 

Protesty mają sens gdy pociągają za sobą ofiary.

No to kiedyś ofiara będą oni sami i ich życie. Oberwią tym samym, ich bliscy albo ich dzieci. A ja się wtedy z ich nieszczęścia pośmieje. Jak ktoś straci robotę, jak czyjejś dziecko nie zdąży do szpitala i umrze, jak ktoś z nich nie zdąży do szpitala, nie dostanie leków i będzie cierpieć.
 

Wtedy sobie siądę i się pośmieje i powiem, że dostali to na co sobie zasłużyli. 
 

A jeśli idziemy tym tropem - w takim razie jak oni maja w dupie czyjeś zdrowie, ja mam w dupie ze oni potrzebują aborcje, mogą sobie ginąc przez porody, aborcje i jej brak. Bo jeśli ktoś ma w dupie innych to ja tez mam ich w dupie. Mam w dupie ich aborcyjne problemy egzystencjalne. Jeśli ktoś poświęca życie innych jego życie można również poświecić. 
 

Dwa przysłowia: jeśli mieczem wojujesz od miecz giniesz i oko za oko, ząb za ząb. No i w takim wypadu to mi przyświeca. 
 

Myśle, że już dość wypowiedziałam się w tym temacie. Wiec ja już kończę odpowiadanie na to. Moja postawa jest w takim razie taka jak wyżej i niezmienna. Jak ktoś postępuje tak jak wyżej to życzę mu tego samego. Dajesz zło, zło odbierasz. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 @Templariusz

Ludzie wyszli na ulice a to już krótka droga do zaostrzenia ograniczeń, totalny lockdown, mogą wprowadzić więcej zakazów itp bo właśnie ludzie wyszli na ulice czyli będzie wzrost zakażeń za jakiś czas.

Jest pretekst do różnego rodzaju blokad.

 

To tylko gdybanina, wersja jedna z wielu, ale nie wierzę w czyste intencje kaczora.

Może za niedługo się dowiemy o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lalkaa napisał:

w takim razie jak oni maja w dupie czyjeś zdrowie, ja mam w dupie ze oni potrzebują aborcje. Bo jeśli ktoś ma w dupie innych to ja tez mam ich w dupie. Mam w dupie ich aborcyjne problemy egzystencjalne

Zdajesz se sprawe z tego, że oni walczą m.in. o Twoje prawa?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lalkaa napisał:

A to ja jestem temu winna? To ktoś niewinny ma umrzeć bo rząd wydał takie rozporządzenie? Ktoś niewinny ma cierpieć? 

 

Tak dziala już ten świat. Ilu niewinnych Niemców zginęło w Dreźnie?

Cytat

Nie blokuje się dróg. Bo rząd i tak będzie miał to w dupie a niewinni ucierpią.

Chyba że masz Boże Ciało lub paradę niepodległości, albo maraton, albo triathlon. Albo inny maraton. Rząd już nie ma w dupie bo Parlament się masowo wycofuje z poparcia dlatego pomysłu. Nawet te najbardziej prolajferskie partie.

Cytat

 

Wiesz tak jak wyżej, kij zawsze ma dwa końce. Często to co się wypuszcza do kogoś wraca a jak wypuszcza się zło to samemu możemy się znaleźć w takiej sytuacji a potem wszyscy nagle zmienia zdanie że pewne zasady powinno się zachować. 

Pojazdy uprzywilejowane winno się przepuszczać. A z resztą? Jak myślisz czy jak przez lata organizowano jakieś maratony czy Triathlony czy whatever, to kogokolwiek obchodziło ze trasa maratonu czy triathlonu paraliżuje część komunikacji w miastach? A takie Tour de Pologne? Tak samo kłopotliwe jak te protesty. Inaczej niż protesty, nie mają moralnego uzasadnienia. Inaczej niż protesty, działają w majestacie prawa. Chodź dopingować biegaczom co na 4 godziny paraliżują miasto 

Cytat

W takim razie mam nadzieje ze kiedyś jeśli jaka osoba ucierpi z powodu paraliżu dróg to to to samo do nich wróci. Wtedy może przejrzą na oczy i się zastanowią. 

Może zastanowią się maratończycy,  ludzie w procesjach.

Cytat

Można jechać do wawy i sobie tam protestować. 

Nie każdy może

Cytat

To protestuj tak żeby umierali i cierpieli niewinni, bo Twoje postulaty są ważniejsze niż ich życie i ich zdrowie. Mam nadzieje ze to samo do nich wróci i się popłaczą ze oni o ich bliscy przed to samo będą umierać lub cierpieć. 

Zakażmy maratonów, triathlonów, parad, procesji. Wprowadźmy ruch naprzemienny dla samochodów. Korki też sporo komplikują

Cytat


Czasami widocznie nie są się nauczyć ludzi niczego jak zasadą „oko za oko, ząb za ząb”. 
 

Niestety. Możesz argumentować, prosić i być zlana. Bo zwyczajnie jak juz zauważyłaś choćby na tym forum, racja mojsza jest ważniejsza niż twoja. Btw. Terrorysta to osoba pozbawiona złudzeń i nadziei. Zaśwojna to jedynie agresywne negocjacje gdy wyczerpano inne srodki

Cytat

Jak ich bliscy będą umierać albo tracić prace to wtedy może się opamiętają. I miejmy nadzieje ze to co wypuszczają do nich wróci. 

Bliscy mogą zajść też w ciąże  i mieć potworka.

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bawią męskie koleżanki na tych paradach.

 

Myślą chyba, że poruchają.

 

Fajnie jest mieć wyjebane, otworzyć popcorn, zrobić drinka i patrzeć na żywo, jak świat płonie, a plebs biega po ulicach, krzycząc moja pochwa, moja pochwa ! 
 

Musiałem wyjebać chyba 40 lasek i typów na fb, bo mi główną zaspamowali, kiedy ja miałem ochotę popatrzeć się na skąpo ubrane panie.

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hatmehit napisał:

Ciekawa wersja Twego chrześcijaństwa

 Ciekawa wersja, że czyjeś postulaty są ważniejsze niż czyjeś zdrowie.
@Hatmehit masz swoje zdanie ja mam swoje. I taka jest moja wejdą mojego chrześcijaństwa którą sobie wyznaje. I mam gdzieś tak jak inni maja gdzieś kto co sobie o tym myśli. 

 

Nie będziemy zachowywać się jak ludzie nie będziemy dostawać ludzkich zachowań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Meg4tron napisał:

To tylko gdybanina, wersja jedna z wielu, ale nie wierzę w czyste intencje kaczora.

Może za niedługo się dowiemy o co chodzi. 

Że też zacytuje sam siebie:

 

Cytat

W pewnym momencie wejdzie cały na biało i powie "ok, cofniemy się do aborcyjnego kompromisu i co więcej trzeba to wpisać do Konstytucji" a przy okazji zmienią Ustawę Zasadniczą i zniosą limit 60% zadłużania się Państwa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RENGERS napisał:

Musiałem wyjebać chyba 40 lasek i typów na fb, bo mi główną zaspamowali, kiedy ja miałem ochotę popatrzeć się na skąpo ubrane panie.

Noc oczyszczenia:)

4 minuty temu, RENGERS napisał:

Fajnie jest mieć wyjebane, otworzyć popcorn, zrobić drinka i patrzeć na żywo, jak świat płonie, a plebs biega po ulicach, krzycząc moja pochwa, moja pochwa ! 

I czekać na więcej atrakcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lalkaa napisał:

 Ciekawa wersja, że czyjeś postulaty są ważniejsze niż czyjeś zdrowie.

Tu jest akurat zdrowie vs zdrowie

 

1 minutę temu, Lalkaa napisał:

Nie będziemy zachowywać się jak ludzie nie będziemy dostawać ludzkich zachowań. 

Brak empatii i kult indywidualizmu. Tu jest problem. Prolajferzy często nie mają empatii do kobiet które zwyczajnie nie chcą mieć traumy, Protestujacy nie mają empatii do osób którym protesty przeszkadzają. To społeczeństwo jest do dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RENGERS napisał:

Najbardziej bawią męskie koleżanki na tych paradach.

 

Myślą chyba, że poruchają.

Nie poruchają bo ZOSTAŁ TYLKO ANAL!

Ja też bym poszedł na te protesty. Prawa kobiet mnie nie obchodzą ale prawa człowieka tak - najpierw zabronią kobietom usunąć bachora a potem mi walić konia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Libertyn napisał:

Zakażmy maratonów, triathlonów, parad, procesji. Wprowadźmy ruch naprzemienny dla samochodów. Korki też sporo komplikują

 

Dlatego myśle, że dbanie o własna dupe w takim wypadu jak piszesz jest najrozsądniejszą postawą. 
 

Ja mam w dupie kogoś a ktoś ma w dupie mnie. I git. Wszyscy szczęśliwi każdy dba o swoje i idzie po trupach. 
 

Dlatego ja się z tego jak pisze wyłączam - ja dbam o własny tyłek. Mnie to nie dotyczy. I mam w gdzieś czyjeś problemy tak jak oni maja gdzieś moje oraz innych postronnych. Ogólnie tu już @Trevor napisał - on dzieci mieć nie będzie i ma to gdzieś czy coś w tym stylu. Nie jego problem dba o własne interesy. W takim razie ja tez będę dbać o własne. Zgadzam się z tym wpisem. 

Jak coś pokręciłam to przepraszam @Trevor. Ja to tak odebrałam. 

 

@Lalka Tak jak już @Libertyn wskazał, każdy dba o własny interes i własna dupę. Jeśli ktoś ma w dupie mnie ja mam w dupie jego. 

Nikt się nie przejmuje osobami chorymi itd. Nikt się nie przejmuje nawet w przypadku organizacji czegoś życiem innych wiec no cóż. Życie jest brutalne. Nawet w wypadku organizacji tour the Pologne. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lalkaa napisał:
 

Dlatego myśle, że dbanie o własna dupe w takim wypadu jak piszesz jest najrozsądniejszą postawą. 
 

Ja mam w dupie kogoś a ktoś ma w dupie mnie. I git. Wszyscy szczęśliwi każdy dba o swoje i idzie po trupach. 
 

Dlatego ja się z tego jak pisze wyłączam - ja dbam o własny tyłek. Mnie to nie dotyczy. I mam w gdzieś czyjeś problemy tak jak oni maja gdzieś moje oraz innych postronnych. Ogólnie tu już @Trevor napisał - on dzieci mieć nie będzie i ma to gdzieś czy coś w tym stylu. Nie jego problem dba o własne interesy. W takim razie ja tez będę dbać o własne. Zgadzam się z tym wpisem. 

Jak coś pokręciłam to przepraszam @Trevor. Ja to tak odebrałam. 

Dokładnie. Nie możesz dbaniem o własną dupe negować czyjegoś prawa do dbania o własną. Możesz mieć tylko nadzieję że szybko to minie i personalnie nie dotknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Dokładnie. Nie możesz dbaniem o własną dupe negować czyjegoś prawa do dbania o własną. Możesz mieć tylko nadzieję że szybko to minie i personalnie nie dotknie

Więc doszliśmy do tego samego wniosku ?. Ja mam gdzieś protest i czyjes postulaty a oni maja gdzieś mnie i innych tam ludzi ?. Wszystko mi pasi. 
 

Ja będę dbać o swoje oni o swoje. Ucierpi ten kto ucierpi, prędzej czy późnej. Życie jest brutalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Templariusz napisał:

Że też zacytuje sam siebie:

Śledzę wątek od 18 strony tylko.

Ale powiem Ci, że już mam dość :D

 

8 minut temu, Analconda napisał:

Prawa kobiet mnie nie obchodzą ale prawa człowieka tak

Bo kobieta to nie czlowiek xD

Coś wspomniałeś o mizoginizmie stronę temu?

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle w ostatnich dniach słyszę tylko "JA,MOJE,JA,MOJE".

Brak dyskusji, tylko ciągły jad (praktycznie tylko z jednej strony feministyczno-lewackiej).

 

A prawda jest taka, ze PIS w piź*** temat aborcyjny. Rzucił to Polakom jak płachtę na byka i nawet w tym wątku wszyscy tym podniecają się jak dzieci. A przecież dobrze wiemy czemu to zostało rzucone. Żeby odwrócić uwagę od Covid-a, fatalnej sytuacji sektora medycznego i burdelu administracyjnego w rządzie w związku z zarządzaniem z tym. Już wkrótce PIS będzie miało idealne paliwo, żeby uzasadnić fatalną sytuację medyczną. "To przez te protesty i przez tych głupich ludzi co wyszli na ulicę jest tyle zakażeń". A ludzie jak debile łyknęli to jak pelikany... .

 

Jak macie rozum zrozumiecie powyższe (ciągłe robienie w konia przez nasz rząd) i po prostu odpuścicie sobie dalsze dyskusje, pójdziecie popisać w innym ciekawszym i pewnie znacznie pożyteczniejszym wątku albo też na chwilę odejdziecie od komputera i porobicie coś ciekawszego. 

Edytowane przez Hubertius
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Meg4tron napisał:

Bo kobieta to nie czlowiek xD

Coś wspomniałeś o mizoginizmie stronę temu?

Wiesz co oznacza ten termin? Sprawdź w Google.

 

Prawo do aborcji to prawo człowieka - fizyczne u kobiet i prawne u mężczyzn.

 

Po za tym popieram eugenikę wiec jestem za aborcją.

 

W dodatku chce zadym na ulicy.

 

 

A samo to „prawo kobiet” mnie nie interesuje. Nie popieram dlatego, że są kobietami tylko z powodów jakie wymieniłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lalka napisał:

@Perun82 I co w tym złego? 

Mają dzieci, nie płacą to komornik. 

Hmmm to ze skoro kobieta ma a przynamniej powinna mieć prawo usunąć to facet tez może w sensie powinien móc mieć wyjebane na dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.