Skocz do zawartości

Imigranci dokonują gwałtów i kradzieży w Niemczech!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że przyjazd tych przyjaznych, śniadych i kochliwych młodzieńców zawdzięczamy lobby zamożnych zaniedbywanych przez mężów emerytek i singielek po trzydziestce. Po co one mają jeździć do krajów arabskich i afrykańskich by zakosztować rozkoszy, słuchać czułych szeptów do uszka jak można ich sprowadzić do nas. Rządzącym to na rękę bo pieniądze zostaną w kraju a jak zostanie poczęty jakiś mały śniady gnojek to jest szansa, że jak nie tatuś to on się do roboty weźmie i wzbogaci rządową kiesę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieccy mężczyzni to byli w czasie ll Wojny...Pierwsze dywizje Wafen SS czy Wechrmachtu z wypranymi umyslami nasączone hitlerowskimi haslami. Pierwsze dywizje SS składajace sie tylko i wylacznie z młodych niemcow były wrecz nie do zajebania...

 

Teraz lewactwo wykastrowalo mezczyzn, teraz Niemieccy faceci posiadaja wiele cech kobiecych, o to wlasnie chodzi, odwrocic wszystko do góry nogami...Kazdy aspekt zycia, relacji miedzy ludzkich...

 

Czego On ma bronic? Wacika do uszu czy prostownicy do swoichvwyrafinowanych fryzur?

 

Jedyna siła w Słowianach...

Zaprawde powiadam, jesli kiedykolwiek jakis sniady Pan nadepnie mi na odcisk badz moim najblizszym, bez skrupolow zapierdole...To nie nawolywanie do agresji, ale czysta solidarnosc z moja rasa, nacja itd...

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kryss napisał:

dziwnie skoordynowane te napasci

w niemczech

austrii

szwajcarii

finladii

no i tam gdzie nie mowia      zastanawiające ,jakby sterowane

zresztą jak cala ta wedrowka ludu pastowanego.

ciekawe co dalej jest zaplanowane.......na

Ja wiem czy dziwne. 

W końcu nawet ciapaki wiedzą, że w sylwestra przynajmniej co druga podpita. 

Łatwiej coś wymacać, zamoczyć, oskubać za pomocą allaha z mamony i fantów.

 

 

1452117296_wcyikv_600.jpg

Edytowane przez The Saint
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, The Saint napisał:

Ja wiem czy dziwne. 

W końcu nawet ciapaki wiedzą, że w sylwestra przynajmniej co druga podpita. 

Łatwiej coś wymacać, zamoczyć, oskubać za pomocą allaha z mamony i fantów.

 

 

1452117296_wcyikv_600.jpg

Bo niemki sa tak brzydkie ze nawet nie reagowali :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kryss napisał:

no i tam gdzie nie mowia      zastanawiające ,jakby sterowane

zresztą jak cala ta wedrowka ludu pastowanego.

ciekawe co dalej jest zaplanowane........

 

Jeślibym miał spekulować i odgadywać. To widziałbym to tak. Założyłbym odpowiednią masę krytyczną odpowiednich ludzi (nie wiem czy już jest wystarczająca, może muszą poczekać do przyszłego roku), przemycił odpowiedni ilość broni, poczekał aż przyjdą mrozy, podpalił ośrodki dla uchodźców i rozdał AK47. Dalej już by samo poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bym zostawił tak jak jest :>
Cóż za piękny finał dla 'nowoczesnej' i 'postępowej' neomarksistowskiej jeł(r)opy. Mamy XXI wiek w końcu, prawa człowieka i takie tam - więc wojna też jest nowoczesna i od teraz jak ktoś ma przegrać to zaciuka się własnymi łapami i głupotą :>.

Złoty deal jak dla mnie.


Granic bym tylko pilnował, żeby gówno się nie przelało jak będzie większe tornado w szambie - tak jak to mądrze zrobił nasz bratanek od szabli i szklanki imć Orban.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledge, ty się nie śmiaj! 

Za 2, 3 pokolenia araboeuropejczycy rozluźnieni socjalem i kawką ze starbaksa będą tak samo zainfekowani wirusem marksizmu jak białaski obecnie i będą łykać tą samą propagandę chochlami do bigosu do samego porzygu. Następnie do europy wejdą chińczyki i zrobią konfucjański porządek a'la Tiannamenn. Wtedy będzie można będzie bezpiecznie wyjść z lasów, lepianek i bunkrów i przestać w końcu smarować skórę pastą do butów żeby się nie wyróżniać w śniadym tłumie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brzytwa napisał:

Sledge, ty się nie śmiaj! 

Za 2, 3 pokolenia araboeuropejczycy rozluźnieni socjalem i kawką ze starbaksa będą tak samo zainfekowani wirusem marksizmu jak białaski obecnie i będą łykać tą samą propagandę chochlami do bigosu do samego porzygu. Następnie do europy wejdą chińczyki i zrobią konfucjański porządek a'la Tiannamenn. Wtedy będzie można będzie bezpiecznie wyjść z lasów, lepianek i bunkrów i przestać w końcu smarować skórę pastą do butów żeby się nie wyróżniać w śniadym tłumie.

 

@Brzytwa

 

Ja się nie śmieję, Ja jestem przezrażony infantylizmem tego "Dorosłego Durnia" omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem !!!!

Do tego wszystkiego jest politykiem w kraju w którym wojsko pilnuje porządku w jego stolicy qrwa.

I taki "debil n" na stanowisku wygaduje takie mundriąści !!!!

 

P.S. No może trochę się pośmiałem, ale to był śmiech (płacz) przez łzy !!!

 

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge napisac, ze to co sie stalo (nie tylko) w Köln, ale takze w Stuttgart i Hamburg-u jest w Niemczech tematem numer 1. Wszedzie. Ale:

glowne wiadomosci, czyli "Tagesschau" na ARD (aka TVP1) mowi o tym gdzies w srodku. Porazka. Lewackie media tak samo jak w Polsce.

Frau Merkel niezle piwa nawarzyla. Dzisiaj swoja prace stracil szef policji w Köln. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, red napisał:

Żal tylko że ich kolonizują muzułmanie, a nie nasi Janusze.

Janusze kolonizuja sami siebie...

ale pomysl ze swinskim łbami jak najbardziej za...Aczkolwiek dziala to na radykalnych fundamentalistow, u mlodych mahometan w UK nie dostrzegam fundamentalizmu, prochy i alkohol to podstawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Socjalizm to religia, gdzie głupcy są papieżami.

 

 

Cytat

 

Belgia. Nauczymy was wojownicy Allaha!

Jeszcze nie przebrzmiało echo seksualnych ataków, prób gwałtów islamskich pseudo-uchodźców w krajach Europy Zachodniej a Belgowie i Norwegowie już znaleźli sposób na to, żeby takim gwałtom zapobiegać. Zorganizują muzułmanom kursy. O równości mężczyzn i kobiet. Serio!

 

http://3obieg.pl/belgia-nauczymy-was-wojownicy-allaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.