Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dałem to w dobrym dziale, ale zobaczcie ten filmik http://www.liveleak.com/view?i=a25_1452289847. Lekarz bije dwóch gości z czego jeden umiera, bo ponoć molestowali seksualnie pielęgniarkę. Biały rycerz czy nie, jak sądzicie? 

 

Pójdzie siedzieć moim zdaniem (słusznie), ciekawe czy pielęgniarka go odwiedzi. Facet nie będzie chyba mógł być lekarzem, pozycja społeczna po siedzeniu w mamrze bardzo niska... ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedł nagle i do dzieła - wygląda zatem na to, że został dobrze podpuszczony.

 

Może pielęgniarka to jego laska i poskarżyła mu się - zadział w afekcie.

 

Miałem podobną sytuację kiedyś dawno temu - panna mi zakomunikowała, że czaił się na nią gostek na hotelowym korytarzu - wyskoczyłem od razu, powodowany skokiem adrenaliny i kortyzolu - ale nikogo tam (już?) nie było.... potem zakumałem, że to był shit-test :D 

 

Może zatem dobrze, że żaden kolo się tam akurat nie kręcił - bo zarobiłby w trąbę zanim by się zdążył wyspowiadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może miał chujowy dzień?

 

Podpuszczenie przez pigułę, było tylko katalizatorem. Chciał się wyżyć, były dwa chlore, nikt nie będzie się skarżył, to se po boksował.

 

w filmiku, pierwszy cios był śmiertelny, ten który obalił klijenta. Pewnie przyjebał czachą o posadzkę. Później widać drgawki przed śmiertelne.

 

Doktór miał pecha. Teraz będzie leczył w pierdlu. Jak to doktor se radę. Min. darmowy męski seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, red napisał:

Tak kończą członkowie sekty, fanatycznych i bezkrytycznych czcicieli waginy. 

Lajki mi się skończyły, ale to co napisał Red podsumowuje to że to jest biały rycerz herbu "nie panuję nad sobą". W szkole powinny być lekcję psychologi i tam już małych chłopców powinno się uczyć jak panować nad sobą w sytuacjach strachu, stresu, rozpaczy, brawury itp. Ponieważ nie znajomością dat z historii, czy ilości wydobycia węgla w RPA nie zniszczymy sobie życia. Natomiast brak świadomości własnych stanów emocjonalnych może doprowadzić do tego że to życie sobie zniszczymy/lub mocno skomplikujemy. Wydaje mi się ktoś taki jak lekarz z tego filmu prędzej czy później zrobił by coś podobnego. Od dresa który pyta "czy masz jakiś problem" różni go tylko wykształcenie i pozycja społeczna. No ale panie podobno takich porywczych lubią więc niech tłuszcza dalej wpasowuje się w zdanie "że kobietom to się przecież podoba"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.