Skocz do zawartości

Liroy i jego walka o dzieci. Matriarchat


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię Liroya, ale ten jego uśmieszek szyderczy mnie odpycha. Podkreślam że to tylko moje wrażenie, które może być nieprawdziwe. Czuję się wewnętrznie tak, że widząc jak mówi i jego twarz, nie ufam mu.

 

 

 

W komentarzach do tego nagrania, wpisuje się Michał Fabisiak, też walczy od dawna o dzieci. Padają mocne słowa wobec Liroya.

 

Ten Pan Fabisiak, to ten Pan, co był u Pani Jaworowicz z Rutkowskim i Terlikowskim by mówić o alienacji rodzicielskiej. Mówił że żona ukrywa przed nim syna chyba kilkanaście lat?

 

Z programu chyba go wyprowadzili, wcześniej wyszydzając to, co mówił o swojej walce o syna. Terlikowski chyba go nawet klepał po plecach, atakował werbalnie, szydził ze złamanego przez alienację rodzicielską ojca. Trudno było mi zrozumieć taką pogardę u człowieka, co Jezusa ma na ustach od rana do wieczora. 

 

Ależ to trzeba mieć serduszko pełne miłości, by gościa co od lat nie widzi własnego dziecka, potraktować z taką pogardą. 

 

Jeden z jego komentarzy, wklejam jakby usunęli na wszelki wypadek - i podchodzę do niego neutralnie, nie jestem ani za ani przeciw. Liczę że w komentarzach pojawi się sporo wyjaśnień.

 

Cytat

Michał Fabisiak

Rozumiecie jaki jest problem z naszym narodem? To tak jak w dzisiejszym meczu Igi Światek. Tam przecież tylko latają piłki, a za źle lecącą piłkę dostaje się milion$ Tak samo było dziś z Liroyem
On tylko nacisnął przycisk ten zielony a nie czerwony.
Tylko zdetonował bombę atomową ale przecież walczy o dzieci

 

 

Nie mam niestety czasu oglądać nagrania, ale czy ktoś kto się na tym zna, mógłby napisać, co konkretnie zrobił dla praw ojców w sejmie? Teraz wybory, każdy szuka wyborców i powie wszystko, a po wyborach robi w uja tych, co mu zaufali.

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Liroy też ma swoje za uszami lecz to nagranie pokazuje, że jest przejęty sytuacją, która go spotkała.

Nawet uronił łzy więc musi tam być grubo.

 

Nakreślił jednak bardzo ważny problem, który ma miejsce w Polsce i nie tylko.

Mianowicie niekorzystne prawo, instytucje i organy wymierzone w mężczyzn.

Alienacja dzieci od ojców, przekonywanie, manipulowanie i negatywny wpływ matek na dzieci, które chcą się zemścić na mężczyźnie.

 

Co do pomocy i walki z tym opresyjnym systemem Liroy gdy był posłem mógł to robić jednak nie było chęci.

Dopiero gdy jego taka sytuacja spotkała być może zmienił zdanie.

Nie można również wykluczyć grania po publikę i nadchodzące wybory.

 

Tak czy inaczej temat jest ważny i obrazujący, że w Polsce mężczyzna jest człowiekiem gorszej kategorii, traktowany jest jak przestępca,

karany za wszystko i znikąd nie może uzyskać pomocy.

 

Nawet mężczyźni ze świecznika nie są wstanie uchronić się przed matriarchatem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj ten HP z Liroyem. Na szczęście posiadanie dzieci, to ostatnia rzecz jaka czeka mnie w życiu, bo żadna laska, nawet samotna matka nie będzie chciała się wiązać (nawet dla kasy) z facetem, który ma zerową atrakcyjność i jest przez inne kobiety traktowany jak powietrze/z subtelną odrazą. W każdym razie jest jeden fajny fragment tego programu, który każdy spermiarz, simp, incel (czy jak te kurwy z Wysokich Obcasów i innych śmieciowych środowisk na niego mówią) powinien odsłuchać, a słowa Piotra oprawić w ramkę:

 

"Mam piękne życie. Zapracowałem sobie na ładne życie, mam wspaniałych przyjaciół, różnych ludzi. Lecz codziennie moim koszmarem jest to, że spotkałem taką kobietę jak ona. DO FACETÓW: MYŚLCIE! Ja po prostu byłem głupi jak but przez połowę życia, jeżeli chodzi o moje podejście do kobiet. Byłem debilem totalnym i przepraszam tutaj debili zdiagnozowanych, bo jestem jeszcze większym głupkiem od kogokolwiek, że doprowadziłem do takiej sytuacji. Podjąłem bardzo złą decyzję w pewnym wieku."

 

Chociaż z drugiej strony, no który młody facet z burzą hormonów nie skorzystałby z takich dwóch dorodnych zabawek?

 

x1080

Edytowane przez adann96
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek tak się tak tam odpalił, że sam go nie poznałem. I tak się mu ulało. 
Musi być grubo!
 

 

 

Sprawa drugiej żony, już ciągnie się latami…

 

 

scyzoryk, scyzoryk dzięki za medyczny weed

12 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Co do pomocy i walki z tym opresyjnym systemem Liroy gdy był posłem mógł to robić jednak nie było chęci.

Sprawdź kiedy Paulina pierwszy raz dojebała Liroyowi - on sam chciał się dogadywać. I sygnalizował nie raz co się dzieje i że potrzeba zmiany. Chęci były… zobaczymy co czas przyniesie…

Z tego co wiem on nie będzie teraz kandydował. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła incele i mizoginy obrażajo Polskie kobity, nawet chłop z łuszczycą rucha a wy nie stąd flustracja i wszędzie widzicie spiski!

 

Cóż, nawet poseł wpadł łapy prawa. Ja się dziwię tym ludziom że są tak spokojni i potulni, dziwię się że nie słyszy się o morderstwach non stop ludzi, którzy są funkcjonariuszami państwowymi.

 

W Polsce mamy rocznie ok 500 morderstw (na ok 38 000 000 ludzi), i w tej samej Polsce jest dziesięciokrotnie większa szansa że człowiek sam się zabije, niż że zostanie zabity. 

Samych mężczyzn popełnia samobójstwa ponad dwukrotnie więcej niż jest ofiar śmiertelnych wypadków komunikacyjnych ogółem!

 

Rzeczywiście coś zrobili z ludźmi że ktoś woli się zabić po cichu bądź w desperacji jak alienowany ojciec który się podpalił.

I jak ktoś uważa, że prawo jest dla ludzi po tych latach covidowego totalitaryzmu i absurdów współczesnego systemu to jest kurwa głupi.

 

Jak to mówią, mądremu nie trzeba tłumaczyć a głupiemu nie przetłumaczysz.

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2023 o 22:28, zuckerfrei napisał(a):

Piotrek tak się tak tam odpalił, że sam go nie poznałem. I tak się mu ulało. 
Musi być grubo!
 

 

 

Sprawa drugiej żony, już ciągnie się latami…

 

 

scyzoryk, scyzoryk dzięki za medyczny weed

Sprawdź kiedy Paulina pierwszy raz dojebała Liroyowi - on sam chciał się dogadywać. I sygnalizował nie raz co się dzieje i że potrzeba zmiany. Chęci były… zobaczymy co czas przyniesie…

Z tego co wiem on nie będzie teraz kandydował. 

No grubo się tam odpalił.. nawet łzy uronił co mnie nie dziwi. Widać jak on ma przejebane z tą babą ale dobrze że o tym mówi. Takie sytuacje trzeba nagłaśniać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bezpośrednio nagranie z odpowiednim czasem:

 

 

 

Liroy to żaden mój ziomek  ale ma spory zasięg  i jak faktycznie zajmie się tym tematem jak lobbowaniem o konopie itd to może coś z tego będzie.

Cieszmy się że ktoś z środkami oraz z determinacją i będąc medialnym WOGÓLE porusza ten temat, bo co z tego że my tutaj sobie pogadamy w 20 tyś osób na forum, przekazem z cyrkiem rozwodowym trzeba dotrzeć do milionów.

 

 

Przypominam też że akurat Leroy był jednym z bardziej pracowitych posłów, ale żeby coś osiągnąć to trzeba takich stu, a po co skoro można łatwo zdobywać elektorat walczać o prawa kobit jak robią to obecni np mieszkaniem za pomówienie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.