Skocz do zawartości

Empatia kobiet na krzywdę mężczyzn ;)


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Siłacz napisał:

comment_1613694808h9vaqmnWCboeV0vxxRjZDX

 

 

 

 

Generalnie - wiadomo, że tak jest z tymi naszymi witaminkami, ale... Kompletny brak empatii. 😕

a jakby facet wykorzystał je? zjebane 

7 minut temu, Optimus Prime napisał:

a jakby facet wykorzystał je? zjebane 

Nie no trzeba zrobić filmik dobry na yt z ładną graficzką aby nie dawać atencji im!!! Jak świat sie zmieni jak choć paru chłopaków nie będzie sie spuszczać na tik tokach. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powtarzam, żenić się w ciemno, od razu zalewać formę, ch*j z wyglądem i kasą, liczy się serce, kobieta zawsze zrozumie i przytuli do piersi.

J*bać Red Pill, j*bać MGTOW ufać i patrzeć sercem!

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku kobiety nie mają żadnej empatii, moralności to przyziemne istoty nastawione na przyjemność i urodzenie zdrowego, ładnego potomstwa kosztem zdrowia, energii, czasu, pieniędzy mężczyzn. Pamiętaj za każdym sukcesem kobiety stoi mężczyzna. Dodatkowo kobiety gardzą słabością i skrzętnie ją wykorzystują natomiast kochają siłę dlatego nie dziw, że obecnie na topie są Habibi, Mokembe czy zawsze uwielbiani Bad boye, którym usługują są uległe i rozkładają nogi na każde zawołanie ba nawet kredyt wezmą i będą utrzymać byle by tylko miś nie uciekł . Artykuł pokazuje jak słabi są dzisiaj "mężczyźni" a raczej stworzone przez system i własne matki kukoldy, które za dostanie się do ciasteczka są w stanie zrobić dosłownie wszystko dramat. O godności i szacunku do własnej osoby w ich przypadku nie ma co mówić bo, który zdrowy na ciele i umyśle mężczyzna wchodzi w relacje związkowa z kobietą 40+ i oddaje jej wszystko co posiada? Desperacja tych kuców level hard a teraz zdziwieni co się stało, że się zesrało. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 17
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Obliteraror napisał:

Jest takie bardzo, ale to bardzo brzydkie powiedzenie: są kobiety chuja warte i warte chuja.

Mój dziadek zawsze powtarzał że "Czym bardziej kobieta jest szkolona, to tym bardziej popi########).

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam komentarze. 
Są oczywiście karynki mające bekę z tego reportarzu, są takie co sobie ubzdurały ze faceci bez wyjątku byli żonatymi co sobie skoczyli w bok. I teraz mają za swoje.

Są tez panie  które komentują tak:

Pani A: Oj tam..dawała im poczucie bycia pożądanym, więc za free kasy nie ciągnęła 😅🤣

 

Pani B: 

masakra! Co za chore myślenie!
Gwalciciel też by Ci dał takie uczucie?

 

I babska kłótnia miedzy A i B
Potem do pani A się dołącza C a do B  D i E, są nawiązania do profili itd.

Takze ten, nie wszystkie babki są puste i złe..


Facet x:  za co ją karać ? Powinna dostać nagrodę za identyfikacje idiotów ! Ciagle w tym kraju nikt nie rozumie ,że idiotów nie sieją ! Oni się sami rodzą 🤣🤣🤣

 

Kolejna babka: 
Chociaz mieli z tego dobry sex, a nie to co Pani Janina ze wsi kolo Szczecina, wysyła 100 tys czy coś koło tego synowi jakiegoś znanego artysty i liczy, ze od do niej przyjedzie zamieszkać 😅🥰🤣🤣🤣a pfuuuu, o willa Smitha chodziło bodajże 🥶🥶🥶🥶🥶🥶

 

Facet y: Każdy orze jak może hahha
 

Facet z: Jakie ofermy bez honoru

 

Kolejny Pani Tulipan😅😅🌹🌹

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem prosta zależność. Czym bardziej męski, stanowczy, wręcz arogancki jestem tym więcej kobiet za mną biega, chce coś załatwić, proponuję spotkania etc. 

 

Już dawno zszedłem z drogi potulnego misia. Za to często słyszę od nich o.. Karolu, Maćku, Adrianie którzy są żałośni i nawet nie chce im się odpisywać na tę ich idiotyczne zaczepki i zaproszenia. 

 

Kobiety odczuwają szacunek tylko do silnych samców wykazujących się odwagą i nie czujący strachu przy których czują się bezpiecznie. Cała reszta to dno. Nawet jak nie są tego świadome i opowiadają jakieś banialuki to podświadomość bierze górę. ZAWSZE. 

Edytowane przez Jonash
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ludzie nie mają empati. Kiedyś byłem po rozstaniu. Pewien grubas cieszył z tego powodu ryja. Tak się zastanawiałem, co jego laska 10 lat starsza od niego widzi w takim tłustym gościu co waży 130 kg. W dodatku bez mieszkania, bo mieszkanie jest miasta. Zrobili dziecko. I ostatnio co się okazało. Laska go kopnela w dupe. Wróciła do swojego ex z którym nie jest od 12 lat. Siedział w Anglii, cały hajs przepuścił i siedział w pierdlu. I zamieszkał razem z laska i synem. A grubas został wyjebany z mieszkania, w którym mieszkał. W dodatku laska powiedziała do syna, że ojciec ich okradł. Logika kobiet. No kurwa zabrał tv i pralkę dlatego, żeby obcy chłop z tego nie korzystał... 

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jonash napisał:

Kobiety odczuwają szacunek tylko do silnych samców wykazujących się odwagą i nie czujący strachu przy których czują się bezpiecznie.

Kiedyś musiałem kogoś lekko pacnąć, i zmusić do działania gościa który po pijaku zabrał moją kurtkę, i zgubił kilka moich rzeczy. A efektem tego było to, że od razu cztery znajome zaczęły szukać, i dość szybko znalazły to co on zgubił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.