Skocz do zawartości

Rezerwatki atencjuszki


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

"Nie kojarzę, bo mnie nie interesują. Akurat rezerwatki-atencjuszki miały skłonności do uporczywego ignorowania regulaminu, być może dlatego wyleciały."

 

Która z nas tak uporczywie łamie regulamin i dostaje bany przez to?

Która z nas to atencjuszka?

No przyznawać się dziołszki bez bicia bo jak długo tu jestem tak takiej nie poznałam. :D

 

 

 

@zychu Nie wiem ale się wypowiem? :)

Nie przypisuj nam takich paskudnych cech. :)

Jak masz coś do powiedzenia o nas to rób to w rezerwacie, byśmy mogły się ustosunkować. 

Akurat babki w rezerwacie mamy fajne. :) I niestety fajne odeszły przez właśnie takie osądy jak Twoje. 

 

Pozdrawiam:

@Bruxa @NimfaWoda @Malvina @Nefertiti @Lalkaa @Masza @I inne. :)

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lalka napisał:

jak masz coś do powiedzenia o nas to rób to w rezerwacie, byśmy mogły się ustosunkować.

 

Dlaczego miałbym zakładać osobny wątek w rezerwacie za każdym razem, gdy chcę się wypowiedzieć na temat rezerwatek? Pojebało cię, atencjuszko? Moja wypowiedź odnosiła się do wynurzeń @Libertyn, temat rezerwatowych atencjuszek nie był tam wcale najważniejszy.

Zresztą, widzę, że sama postanowiłaś narobić szumu wokół siebie, więc zostawiam cię, abyś mogła nacieszyć się odrobiną uwagi, jaką niewątpliwie na sobie skoncentrujesz. :)

8 minut temu, Lalka napisał:

fajne odeszły przez właśnie takie osądy jak Twoje

tzn. jakie osądy? Przytoczymy jakieś wpisy, czy pierdolimy, aby pierdolić - jak to kobiety? :)

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lalka napisał:

Która z nas tak uporczywie łamie regulamin i dostaje bany przez to?

Która z nas to atencjuszka?

@Lalka Rozumiem solidarność kobiecą ale trochę przesadzasz, jeśli uważasz, że żadna z ww. nie łamała regulaminu i nie dostawała za to ostrzeżeń.

Nie mówię tu o wszystkich wymienionych paniach ale o części z nich, gdzie przynajmniej dwie można było uważać za "atencjuszki".

 

I nie mówmy brzydko o osobach, których z nami nie ma.

Było, minęło. Wątek uważam osobiście za niepotrzebny ale jeżeli ktoś ma chęć niech dyskutuje.

Prawdopodobnie powstanie kolejna gównoburza, obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka na bloku z rezerwatu mam deomi (największa, toksyczna atencjuszka), androgeniczna, królowałabędzi, gladia, penisofobia, violentdesires (jeżeli dobrze pamiętam za "promowanie" samobójstwa wśród mężczyzn i za takie teksty, że włosy dęba stają), colemanka, judgeme. Na bloka u mnie trafić to naprawdę trzeba się wykazać. Za całokształt wskazane Panie, więc trochę się nazbierało.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jestem niecały rok na forum, to wiem, że rezerwatki pisały, mimo ostrzeżeń, na tematy, zakładane przez mężczyzn dla mężczyzn ( tak zakładał w swojej idei Marek). Wiem, bo słuchałem audycji, w której mówił, że w dziale męskim, kobiety nie mają się wypowiadać, bo zawsze prowadzi to do chaosu i rozpierdolu. Brat wyłącznie bratu, w tym miejscu może pomóc - dlatego Bracia Samcy zwie się forum. Jak się nie podoba to na kafeterie, głosić swoje ,, mądrości" i dyskutować z resztą ,, oświeconych" pań, jak opiekować się gówniakiem, albo chytre i przebiegłe tematy - jak wrobić zamożnego chłopa w bachora czy chwalić się wakacyjnymi romansami, czy tego typu sprawy, jakie p0lki sobie omawiają.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patton napisał:

O ile mnie pamięć nie myli, to @Fit Daria.

 

Pamiętam, że nawet na samiecweb trolowała.

 

1 godzinę temu, Lalka napisał:

Która z nas to atencjuszka?

 

Szczerze każda z was to atencjuszka.

Jedne jak nie dostawały atencji to bluzgały, robiły troling w tematach lub się obrażały, drugie zaś prowadziły niekończące się dysputy o wszystkim i o niczym byle by tylko udowodnić swoje racje.

Zapominacie, że to forum męskie a wasze działanie ogranicza się co jedynie w osobnym dziale zwanym rezerwat i tylko od dobrej woli, chęci chłopaków zależy czy będą z wami rozmawiać, udzielać rad

czy pomagać a wy kobiety zamiast przyjąć gorzką prawdę na swój temat to jeszcze prowadzicie burze i dochodzi do awantur.

 

52 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

"Zakochałam się w Turku"

 

Pamiętamy😁

 

 

2 godziny temu, Lalka napisał:

Akurat babki w rezerwacie mamy fajne.

 

Jedyna normalna i rozsądna jest @Amperka i powinna mieć przywilej udzielania się poza rezerwatem. 

Cała reszta do wymiany.

Nic straconego ostatnio pojawiła się @Blondyneczka , która zrobiła furorę w dziale przywitań także jest nadzieja w nowych rezerwatkach.

 

2 godziny temu, Lalka napisał:

I niestety fajne odeszły

 

Odeszły te, którym nie udało się zrobić z naszego forum chlewa emocjonalnego jak na netkobiety.

Skoro komuś się tu nie podoba to droga wolna nikt na siłę nie trzyma.

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zychu napisał:

Pojebało cię

Naucz się szacunku, najpierw do siebie to od razu zaczniesz szanować innych. I nie tyczy się to tylko tego postu, a ich sporej części. :)

 

5 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

I nie mówmy brzydko o osobach, których z nami nie ma.

Tak też myślę, ale uznałam, że obgadywanie ich jest słabe. Każdemu należy się szacunek. 

 

5 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Prawdopodobnie powstanie kolejna gównoburza, obym się mylił.

Ja tego na celu nie mam :D jak chcesz to wątek można zamknąć. :D

 

5 godzin temu, mac napisał:

na bloku z rezerwatu

No i to jest super postawa. Skoro jest taka opcja to fajnie jest jej użyć, a nie generować jakieś negatywne emocje do kogoś. Też poszłam kiedyś za Twoją rada by ignorować i to się naprawdę sprawdza. 

 

5 godzin temu, Krugerrand napisał:

a co najważniejsze nie stosujesz solidarności macicznej

A co, nie przyznasz, że były tu fajne babki? Nie podobały Ci się komiksy bruxy? :P

 

5 godzin temu, Wewerka napisał:

Lalko naprawdę chce Ci się tracić czas na posty tutaj, jakiekolwiek?  Nie rozumiem

Nie uważam, że tracę czas. Poznałam tutaj sporo fajnych osób, również prywatnie, którym kibicuję.

Nawet jest mi trochę przykro bo zawsze gdy @Hippiebyła w pl to szłyśmy na kawę, chciałam się przypomnieć ale wiem, że nie znalazłabym czasu przy małej. Za rok sobie odbijemy. :D

 

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

Lubię i szanuję każdego i taka postawa jak wyzywanie innych jest po prostu słaba. Uważam, że lepiej się wspierać niż naśmiewać/ krytykować. To forum powinno nas jednoczyć, wszyscy mamy wspólny cel i każdy z nas coś stąd wynosi, a szkoda by były to negatywy. 

 

4 godziny temu, Libertyn napisał:

Swoją drogą. Lalkaa mi pomogła bardziej niż reszta forum razem wzięta. 

Jak macie kontakt to ja pozdrów. :)

 

4 godziny temu, Chcni napisał:

Wcale mnie to nie dziwi, kobieta kobietę zrozumie najlepiej. 

Przecież tu jest wiele samców, którzy mogą napisać to samo. 

 

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Jedyna normalna i rozsądna jest @Amperka i

Każdy ma tu swoje sympatie i antypatie. 

 

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

a wy kobiety zamiast przyjąć gorzką prawdę na swój temat

To tak nie działa, trzeba pamiętać, że nie wszystko to co ktoś o nas mówi jest prawdą. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka Jasne, że sobie to odbijemy :) Byłam niedawno ale byłam bardzo zajęta i tylko z paroma osobami które były dyspozycyjne w tygodniu udało mi się na spontana spotkać. Następnym razem będę może na wiosnę to się coś wykmini. :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lalka napisał:

Która z nas to atencjuszka?

 

Nikt nic nie powiedział nigdy na mnie. Raz tylko, że jestem chujem ktoś dawno temu.

 

Wybaczyłam. Wysłałam mu fotkę i się uspokoił, powiedział że teraz rozumie i będzie miły. Nie wiem o co mu chodziło, powiedział że chętnie się spotka.

 

7 godzin temu, RabarbaR napisał:

No i po co się prujesz dziewczynko ?

 

Nam tu babskiej rewolty nie trzeba atencjuszko.

 

Idź pobiegać i usmaż placki.

W 3 zdaniach atakować kogoś? 

Za dużo w panu menszczyzny. Tak się pan do kobiet odnosi? Nie dziwi mnie, że żadna pana nie chce. Tak się nie odnosi się do pań. Bo jak pan będzie chciał seks to pani powie, żeby pan sobie placka usmażył albo jajka ugotował.

Edytowane przez Giętkawiartarka
  • Like 1
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Giętkawiartarka napisał:

 Tak się nie odnosi się do pań. Bo jak pan będzie chciał seks to pani powie, żeby pan sobie placka usmażył albo jajka ugotował.

Leżę i kwiczę .

Co tu się właśnie odjebaooo.

🤣🤣

 

Byś się zdziwiła ile mnie ich chce. 

Dziubasku.

😘

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.