Skocz do zawartości

Miejsca, gdzie można poznawać panny z najwyższej półki.


Niedziel

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj wśród Ukrainek i Białorusinek.

W Warszawie jest ich od pyty. Są ładniejsze, milsze od polek i doceniają faceta, który ma pracę.

Kursy tańca są świetnym miejscem do poznawania dziewczyn. Twoje materialne atrybuty nie będą tam istotne. Liczyć się będzie to jak tańczysz.

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam środowiska uczelniane. Wśród studentek co prawda, znajdują się też puste dziewczyny, ale do trzeciego roku robi się niezłe sitko i w tym wieku lub na studiach magisterskich możesz już poznać jakąś ambitną i bystrą dziewczynę. Jeśli sam nie jesteś studentem, to może masz wśród znajomych kogoś, kto byłby w stanie Cię w takie środowisko wkręcić? Z własnego doświadczenia mówię, że średnia jakość dziewczyn z tych środowisk jest wyższa względem tych, które zazwyczaj spotyka się na dyskotekach.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maroon napisał:

 

Więc jeszcze raz, żeby się na coś porywać, to trzeba mieć możliwości. Klasę i pieniądze parafrazując pewną reklamę. 

 

Dokładnie, dodam tylko, że jakieś pieniądze jako facet TRZEBA mieć, natomiast prócz pieniędzy NA SZCZĘŚCIE liczy się wiele, wiele innych rzeczy u nas mężczyzn, dla kobiet.

 

Kobiety nie lecą na pieniądze w takim sensie, jak mężczyźni myślą, że lecą...

Pieniądze raz są, raz ich  nie ma.

 

Pieniądz zawsze można zarobić.

 

Klasy natomiast, nie kupisz za nic, klasy, stylu, sposobu wypowiadania się, życiowej gracji i bajery.

 

Charyzmy jednym słowem...

 

One kochają charyzmę...

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2021 o 19:18, Sundance Kid napisał:

Obawiam się, że do realnej topki to nie masz nawet co startować.

 

 

Wow.

@Sundance Kid świetny wpis.

Rzeczowy i jednocześnie jak kubeł zimnej wody z lodem.

 

A co do tematu @Niedziel

Na jaką cholerę "górna topka"?

Koszty uzyskania niewspółmierne do efektu posiadania.

To raz.

 

Dwa.

Hipergamia to nie mit.

To fakt.

Żeńska górna topka szuka w męskiej ultratopce.

Nie w męskiej"górna-topka-wanna-be".

 

Dwa podpunkt jeden.

Żeńska górna topka sama sobie znajduje partnera i "pozwala" się poznać/poderwać.

Ona zasadniczo nie jest podrywana przez randomów.

 

 

Trzy.

Większość tego co dostaniesz od partnerki z górnej półki.

Dostaniesz od panny z dobrze pojętej "klasy średniej".

Seks, towarzystwo, kulturę osobistą.

Za 1/10 ceny, którą trzeba za to zapłacić topce (czas, zaanagazowanie, pieniądze, status etc).

 

Wiesz co, jest taka rzecz z winami czy łychą.

Które czasami pijam.

Wino za 20zł z marketu.

Jest zasadniczo wyraźnie słabsze od wina za 50 zł.

Wino za 50zł jest wyczuwalnie słabsze od wina za 150 zł, ale to nie jest super wyraźna różnica.

Ale wina za 150 zł od wina za 500 zł czy tysiaka zasadniczo nie idzie już odróżnić.

Czyli od pewnego poziomu płaci się absurdalnie więcej za dużo mniejszą różnicę.

Tak jest z ubraniami, markowymi zegarkami, butami.

Czy właśnie z kobietami.

 

Ale tak czy siak życzę powodzenia.

Młody jesteś, wszystko przed Tobą.

A przynajmniej jeszcze wiele.

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2021 o 10:50, Niedziel napisał:

Interesują mnie Panie z dobrych rodzin, piękne, wykształcone z określonymi celami życiowymi.

 

W dniu 15.08.2021 o 11:07, Niedziel napisał:

obecnie mieszkam w Warszawie, więc zapytanie kieruję głównie do Panów ze stolicy. 

Zarabiasz w Polsce A, ale na razie stać Cię co najwyżej na tą wyższą półkę w Polsce B, czyli "powiatowa ściana wschodnia".

Dla takiej z dobrego domu mieszkającej w powiatówce jako mieszkający i pracujący w stolicy będziesz dość atrakcyjny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zleciłbym za pieniądze pośrednikowi odszukanie kobiety faktycznie zainteresowanej i przedstawiłbym wizytówkę, nagrał jakiś film o sobie i to puścił w obieg zamknięty. Pośrednik załatwiłby i wyselekcjonował pode mnie, casting raz na rok i później powtórka, jakby się nie udało wytypować. Żadne spotkania i pierdolenie o szopenie, tylko czysta kalkulacja zysków i strat na dzień dobry. Pełna racjonalizacja związku i budowanie potencjalnego związku na wspólnym układzie życiowym, biznesowym, na podobnym poziomie umysłowym z potwierdzeniami notarialnymi i tak dalej. Żadne zabawy w piasku. Jakbym miał na poważnie szukać kobiety inteligentnej i ogarniętej to nigdy w klasyczny sposób, tylko właśnie taki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2021 o 10:50, Niedziel napisał:

Macie może jakieś swoje sprawdzone miejsca gdzie takowe samiczki można poznać? :D 

 

Wejdź sobie na roksę ustaw cena/h od 1000 zł. Weź pannę na nockę i po prostu poruchaj sobie takiego "plastika". Wbrew pozorom wyjdzie taniej niż panny z wyższej sfery. Które i tak r.uchają znani sportowcy, aktorzy, biznesmeni, "gangsterka"oraz politycy.

 

Ty jesteś numerkiem w exelu. Który w każdej chwili można usunąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Wino za 20zł z marketu.

Jest zasadniczo wyraźnie słabsze od wina za 50 zł.

Wino za 50zł jest wyczuwalnie słabsze od wina za 150 zł, ale to nie jest super wyraźna różnica.

Ale wina za 150 zł od wina za 500 zł czy tysiaka zasadniczo nie idzie już odróżnić.

Czyli od pewnego poziomu płaci się absurdalnie więcej za dużo mniejszą różnicę.

Tak jest z ubraniami, markowymi zegarkami, butami.

Czy właśnie z kobietami.

 

Ze wszystkim tak jest. To jest: zasada malejących zysków marginalnych.

Przykładów można wymieniać w nieskończonośc.

Cwicząc na siłowni godzinę w tygodniu masz większe efekty niż pół godziny, dwie h w tygodniu lepsze niż 1 h, 3 h w tygodniu trochę lepsze niż 2 h. A po powiedzmy 4 godz/tydz różnica się zaciera i więcej nie opłaca się ćwiczyć.

 

W pierwszym roku treningu zdobędziesz x kg mięśni, w drugim 0,5x, w trzecim 0.2x, w czwartym 0.05x, i musisz ćwiczyć coraz więcej i umiejętniej by jeszcze trochę mięsa dorzucić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi, moja konkluzja jest taka:

- rzeczywiście wyszedłem z miasta 60k osiągając topke wśród rówieśników i ogólnie młodych osób z mojego miasta, natomiast na wafke póki co to zwykłe przeciętniactwo, za bardzo się zapędziłem, muszę poszerzyć swoje myślenie.

- laski z klasy średniej złe też nie są

- koniec porównywania się ze słabszymi!!!

- Ostudzić głowę, odpuścić pychę i spokojnie rozwijać się dalej.

23 godziny temu, krzy_siek napisał:

 

Ze wszystkim tak jest. To jest: zasada malejących zysków marginalnych.

Przykładów można wymieniać w nieskończonośc.

Cwicząc na siłowni godzinę w tygodniu masz większe efekty niż pół godziny, dwie h w tygodniu lepsze niż 1 h, 3 h w tygodniu trochę lepsze niż 2 h. A po powiedzmy 4 godz/tydz różnica się zaciera i więcej nie opłaca się ćwiczyć.

 

Dokładnie! - Widzę, że kolega z ekonomią na bakier nie jest, myślę, że tą teorie spokojnie można przełożyć na relację z kobietą ;) 

 

Edytowane przez Niedziel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 19:57, krzy_siek napisał:

 

Ze wszystkim tak jest. To jest: zasada malejących zysków marginalnych.

 

 

I za to właśnie lubię to forum.

Zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć.

Czegoś co poszerzy wiedzę i horyzonty.

Dzięki @krzy_siek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2021 o 18:25, RENGERS napisał:

Tamta była po 30 i urodę miała naprawdę nie z tej ziemi, co zabawne podbiłem do niej nie zauważywszy jej męża/ brata/ ochroniarza, który natychmiast zaczął mnie FILMOWAĆ telefonem  z tekstem typu " Cały świat zobaczy co wyprawiasz"

Myster Rengers, toć to był jakiś lamus a nie ochroniarz hahahah , przecież z kamerką to pizdy największe startują XD kiedyś taki by dostał wpierdol i by się skończyło patataj na koniku XD.

Zwykły ból dupy pierhdolonego POLACZKA. Bo ktoś używa tego co ma między nogami a nie by mu to zwisało XD. Takich nienawidzę najbardziej, pluje im w ryj. Psy ogrodnika to najgorsze qrwy...

Jej uśmiech to dla ciebie najlepsza odpowiedz :3 A i dla ŻADNEJ kobiety nie warto mieć wybitych zębów. Jest nas 4-5 miliardów. Poza tym:

ZĘBY NIE ROSNĄ 3 RAZY XD XD

 

ps. ja ostatnio byłem w górach i jak mijałem mamusię z dzieckiem i nawiązałem z nią kontakt wzrokowy, qrwa! dawno nie widziałem tak wyqrwistej mamusi. Naprawdę ta kobieta była PRZEPIĘKNA i biła od niej ciepła energia. I jakbym miał sposobność to w dupie bym miał że ma dziecko i męża. Jak człowiek poczuje ten żar to yebać cały świat! XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/19/2021 at 6:45 PM, Niedziel said:

Panowie,

dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi, moja konkluzja jest taka:

- rzeczywiście wyszedłem z miasta 60k osiągając topke wśród rówieśników i ogólnie młodych osób z mojego miasta, natomiast na wafke póki co to zwykłe przeciętniactwo, za bardzo się zapędziłem, muszę poszerzyć swoje myślenie.

- laski z klasy średniej złe też nie są

- koniec porównywania się ze słabszymi!!!

- Ostudzić głowę, odpuścić pychę i spokojnie rozwijać się dalej.

Dokładnie! - Widzę, że kolega z ekonomią na bakier nie jest, myślę, że tą teorie spokojnie można przełożyć na relację z kobietą ;) 

 

Ja bym dodal do tej calej dyskusji jeszcze jeden aspekt. 
Jesli jestes w LTR z seksowna laska z - jak to ujales - z najwyzszej polki, i pokazesz sie z nia w towarzystwie, to 

- koledzy bluepillowcy beda ci zazdroscic i slinic sie na jej widok

- uswiadomieni bracia pomysla, „ ten to ma przejebane, ta laska w utrzymaniu kosztuje fortune.”
oczywiscie jesli nalezysz do promila spoleczenstwa milionerow to masz to w dupie, ale w twoim przypadku i prawie wszystkich dookola albo cie nie bedzie w ogole stac na jej utrzymanie, ale bedziesz sie urabiać, chodzil sfrustrowany i liczyl kase do pierwszego, mimo swietnych zarobkow. Wiem, ze dla ciebie ten koncept to kompletna abstrakcja ale uwierz ze tak to wyglada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.