Jump to content

20 lat od największego zbiorowego prania mózgu w znanej historii ludzkości


Recommended Posts

20 lat od największego zbiorowego prania mózgu w znanej historii ludzkości.

 

Zdarzenie które jest niczym więcej niż medialną fikcją, pełną dekoracji fasadą, teatrem dla mas.

 

Oficjalna wersja historii o 11 września 2001 roku to GWAŁT na podstawowej ludzkiej inteligencji, prawach fizyki i logiki oraz manipulacja ciemną masą na masową skalę. Tzw. Zdarzenie formatywne dla wszystkiego co wydarzyło się później i całej współczesnej historii ludzkości które nadało określony (zaplanowany) bieg i dynamikę zdarzeń. Nie będę w tym wstępie wchodził w szczegóły techniczne bo ten wpis musiał by mieć minimum 10 tysięcy słów i nikt by tego nie przeczytał. 

9/11/2001 to Operacja psychologiczna na masową skalę w oparciu o mechanizm ciężkiego szoku i traumy. Tzw. trauma-based mind control. Dokładnie tak samo jak w przypadku 10/04/2010. Obie te daty i zdarzenia mają zresztą wiele wspólnych mianowników i cech. Dostatecznie wystraszonemu człowiekowi można wmówić wszytko. Ludzka percepcja rzeczywistości jest zarządzana i można to robić niezwykle łatwo, kiedy tylko wie się które guziki nacisnąć.. Naziści w IIwś studiowali ten temat dogłębnie i z ogromnyn powodzeniem stosowali na masową skalę. Dziś metody manipulacji ciemną masą są o lata świetlne bardziej zaawansowane. Czasy się zmieniają natomiast ludzka natura i psychika są tak samo dziurawe i ułomne jak były 1000 lat temu. W dalszym ciągu i niezmiennie, naciskając te same guziki otrzymamy metodyczny i bezlitośnie powtarzalny rezultat. Spraw żeby ludzie utożsamili się z Systemem a będą walczyć w jego obronie, ich ego zrobi całą resztę, wystarczy popchnąć jedną kostkę domina a reszta przewróci się sama w pełni kontrolowany i przewidywany sposób. Główna i jedyna prawdziwa i mająca znaczenie linia podziału pomiędzy ludźmi przebiega gdzie indziej niż pomiędzy intro a ekstrawertyzmem, tzw. poglądami politycznymi, identyfikacją z wyznaniem religijnym, kolorem skóry czy nawet statusem społecznym. Ta linia przebiega pomiędzy wiedzą 5% i totalną ignorancją 95% reszty a utrzymanie status quo w tej kwestii jest jedyną rzeczą która gwarantuje prze_trwanie stanu rzeczy. System dba żeby te proporcje nie uległy zmianie bo od tej dysproporcji wiedzy zależy dosłownie wszystko dla przetrwania tego systemu. Czyż nie najlepszy więzień to taki który sam strzeże więzienia w którym siedzi? nawet a zwłaszcza wtedy kiedy mury tego więzienia są tylko mentalne? ;) Postawmy się na miejscu kogoś kto skonfrontowany z faktami zmuszony byłby do porzucenia swoich 20, 30-letnich przekonań. 99% ludzi nigdy nie będzie stać nawet na to by dojść do miejsca w którym mogli by dojść do miejsca w którym ich błędne przekonania mogły by zostać podważone. Ponieważ taka realizacja wiązała by się ze zbyt daleko idącymi następstwami natury mentalnej i praktycznej dla ich konstytucji psychicznej i codziennego życia w ich małym świecie w którym wszystko od dawna wiadomo. Ból psychiczny byłby związany z uzmysłowieniem sobie, że połowę swojego życia było się oszukanym i samemu broniło tego kłamstwa jest ciężarem zbyt ciężkim do uniesienia dla większości ludzi dlatego automatycznie, domyślnie i natychmiast unikają wszelkiej konfrontacji z faktami aby móc szybko wrócić do swoje miękkiej, przytulnej i słodkiej iluzji. Od tego czy ta iluzja przeżyje w ich głowie zależy wszystko z punktu widzenia ich obecnej tożsamości.. 

Kiedyś na ludzi mówiących prawdę a niewygodnych dla systemu mówiło się heretyk. Dziś każdy kto ma odwagę mówić otwarcie i podważać prawdy objawione i Ewangelie systemu jest teoretykiem spisku lub szurem. Różna nomenklatura ale strategia nadal dokładnie ta sama. Większość ludzi w obawie o ostracyzm, utratę swojej pozycji i reputacji nigdy nie wychwyli glowy ze swojej zagrody mentalnej i do śmierci będzie powtarzać to co powtarzają wszyscy jak beczące barany w obawie przed odrzuceniem ze stada baranów. Robienie tego co wszyscy jest bezpieczne. A skoro większością można dowolnie manipulować to jest to samonapędzający się mechanizm. 

 

"Łatwiej oszukać ludzi niż przekonać tych samych ludzi, że zostali oszukani"

- Mark Twain

 

"największym filtrem poznawczym uniemożliwiającym ludziom dojście do prawdy jest beznadziejne przywiązanie do swoich błędnych opinii i poglądów oraz chęć lub niechęć do tego żeby pewne rzeczy były prawdziwe a inne nie były" (dysonans poznawczy) 

- Travis Walton

 • Like 9
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
12 minut temu, mati248 napisał:

20 lat od największego zbiorowego prania mózgu w znanej historii ludzkości.

 

Zdarzenie które jest niczym więcej niż medialną fikcją, pełną dekoracji fasadą, teatrem dla mas.

 

 

W porównaniu z tym co się dzieje teraz to był to mały "pikuś". Taki poligon doświadczalny jak przy pomocy nowoczesnych mediów można sterować masami. Cztery  lata później facebook i youtube zaczynają swój marsz przez świat? Przypadek? Nie sądzę.

 • Like 5
Link to post
Share on other sites

Mainstream medialny należy traktować jako to, czym właściwie jest - mieszanką kreacji fałszywego obrazu rzeczywistości dla poddanych manipulacji i zarządzania percepcją mas. Wszystko podlane przy tym treściami ludyczno-pseudo-rozrywkowymi na potrzeby przyklejenia jedwabnika do ekranu, czyli podniesienia tzw. "atrakcyjności przekazu".

Ktoś idzie do teatru i kompletnie nie bierze serio rzeczywistości scenicznej. Telewizja to taki sam teatr, tylko udało się zaprogramować lud, że wprawdzie akcja na deskach to bujda, ale to za szybką telewizora to już prawda najprawdziwsza i rzetelne dziennikarstwo. Wystarczy spojrzeć realnie na rzeczy, takimi jakimi są a nie takimi jak by ktoś chciał, żebyśmy je widzieli. 

 

W ogólności, należy spojrzeć czego głównie strzegą systemy. Przed dostępem do jakiej wiedzy "chronią" jedwabnika? Choćby przez pryzmat nie tego czego się w szkołach uczy, lecz tego, czego się nie uczy. 

 • Like 7
Link to post
Share on other sites

Zaczyna się. 

 

Wszędzie oszustwa lub ich próby. 

 

Tak wiem.. od szczepionek człowiekowi wyrasta druga głowa, a w Smoleńsku, mimo fatalnych warunków, grupa polskich kamikadze (zwanych pilotami), nie zginęła z resztą w momencie uderzenia o brzozę i ziemię, tylko wybuchły parówki itp. prawdy. 

 • Like 1
 • Confused 4
Link to post
Share on other sites

Wczoraj dodawałem filmik w podobnym temacie, ale nie zaszkodzi by nasze rezerwatki również się z nim zapoznały.

 

 

WTC to największy przekręt socjologiczny wykonany na społeczeństwie amerykańskim w XXI wieku by przekonać o zagrożeniu jakie niesie ze sobą terroryzm.

Po latach już wiemy z dużą dozą prawdopodobieństwa, że to służby amerykańskie maczały w tym palce, wysadzając poszczególne kondygnacje i poświęcając masę 

niewinnych ludzi.

To był pretekst między innymi do wywołania konfliktu na bliskim wschodzie i destabilizacje tamtego rejonu do tego kradzież masy wartościowych zasobów naturalnych.

Przecież koncerny zbrojeniowe są w prywatnych rękach gdzie udziały mają nawet prezydenci obecni lub byli i od sznurówek do butów aż po kosmicznej technologii sprzęt

są właścicielami i na tym wszystkim zarabiają wysyłając w rejon wojny, która im dłużej trwa tym więcej nabija kabzę możnych tego świata.

Później nie dziw, że kraje arabskie gdzie panuje islam nie mają już dyktatorów co trzymali za twarz bojowników muzułmańskich, którzy teraz zalewają i destabilizują Europę

co jest na rękę amerykanom, którzy nie dość, że przegrywają z Chinami walkę o hegemona gospodarczego to do tego jeszcze UE ich wyprzedza a na to nie mogą sobie pozwolić.

USA żyje z wojen od zakończenia drugiej wojny światowej wywołali masę konfliktów na całej planecie i doprowadzili do eksterminacji milionów ludzi.

Jeżeli ktoś dalej myśli, że jankesi to aniołki pokoju to niech przestudiuje ostatnie 90 lat historii. 

 

 

 

 

Edited by Iceman84PL
 • Like 4
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
4 hours ago, PyrMen said:

Zaczyna się. 

 

Wszędzie oszustwa lub ich próby. 

 

Tak.Tylko kto tu oszukuje?

 

W WTC nie znaleziono jednego (słownie: 1) kawałka, szczątku tych samolotów. Znaleziono Silnik, tyle że  wojskowy model nigdy nie stosowany w cywilnych wersjach ani tej, ani żadnej innej firmy*.

 

 

4 hours ago, PyrMen said:

a w Smoleńsku, (...) uderzenia o brzozę i ziemię, tylko wybuchły parówki itp. prawdy. 

 

A samolot podchodził do lądowania z prędkością 600km/h. Tak powiedzieli w telewizji po katastrofie. Tupolew nie mógłby na niskiej wysokości osiągnąć takiej prędkości bo powietrze jest tam za gęste i silniki nie są w stanie pokonać takiego oporu a wg "śledczych" podchodzili z taką prędkością do lądowania.

 

 

Bez przesady. A to są tylko pojedyncze przykłady "nieścisłości" przekazanych publice do wierzenia.

Śledztwa NIST ws 9/11 i komisji smoleńskiej to dopiero są przykłady oszustw. Zupełnie jak teoria magicznej kuli komisji Warrena.

 

 

* Engine that shot out of the south tower was NOT from a UA 767!

 

Edited by wrotycz
 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Mega ciekawy temat. 

 

Jeśli chodzi o budynek WTC7 to uwielbiam oglądać jak runął. Jest to tak nienaturalny widok... 

 

Wszystko można spróbować opowiedzieć od dwóch stron. Ja jednak staję po stronie, że był to celowy zabieg USA.

 • Like 2
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, mati248 napisał:

Naziści

Kto kurwa? NIEMCY!!!

 

7 godzin temu, PyrMen napisał:

.. od szczepionek człowiekowi wyrasta druga głowa

Nie znam takiego przypadku, ale od szprycy bardzo wielu młodych silnych ludzi umiera. O co chodzi - nie wiem, choć się domyślam. Dodatkowo nikt nie bierze za to odpowiedzialności, a każdy myślący człowiek zadaje sobie pytanie: dlaczego?

 

8 godzin temu, PyrMen napisał:

w Smoleńsku, mimo fatalnych warunków, grupa polskich kamikadze (zwanych pilotami), nie zginęła z resztą w momencie uderzenia o brzozę i ziemię

Nie jestem pisowcem i napluł bym w mordę każdemu za taką obrazę, ale to wykluczone że to był "wypadek". 

Za dużo samobójstw.

Za dużo niejasności.

Absurdy z wrakiem TU 154.

 

Wiesz jak teraz wygląda miejsce katastrofy? Jest zabetonowane. Ale to tylko domysły szurów foliarzy.

 

Co do maciory... Z jednej strony plus za wsi, z drugiej ośmieszył to wszystko, z tragedii (tak tak, tam też byli uczciwi ludzie jak załoga) zrobił cyrk. 

 

Praca domowa: znajdź i napisz mi kto, jak i na ile ubezpieczył WTC oraz wspomnij o dzierżawie. Sam znajdź informacje, żeby nie było że strona szurów to nie czytasz.

 

 • Like 3
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, PyrMen napisał:

w Smoleńsku, mimo fatalnych warunków, grupa polskich kamikadze (zwanych pilotami), nie zginęła z resztą w momencie uderzenia o brzozę i ziemię, tylko wybuchły parówki itp. prawdy. 

 

Obejrzyj film, który dodałem tam masz jasno przedstawione, że pentagon wzmocniony kewlarem i stalą nie miał prawa tak wyglądać nawet po uderzeniu samolotu zbudowanego głównie z aluminium,

który miałby się przebić przez trzy pierścienie żelbetonowej konstrukcji?

Gdyby naprawdę się wbił zniszczenia były by potężne.

Większość ludzi tam zwłaszcza wojskowych wyczuło od razu w powietrzu kordyt lub proch czyli wskazywać by to mogło na zdetonowane ładunki lub po prostu wystrzelony pocisk.

Co do katastrofy w Smoleńsku chyba nie wierzysz, że zwykła brzuska spowodowała katastrofę? A co jeśli ktoś zdetonował ładunek lub po prostu wcześniej odpalił tych ludzi a nagrania,

które rzekomo pokazywali mogą być fałszowane?

 

8 godzin temu, PyrMen napisał:

ak wiem.. od szczepionek człowiekowi wyrasta druga głowa

 

Coraz więcej ludzi po szczepionkach zaczyna odczuwać różne dolegliwości jak agresja, apatia, zniechęcenie, bóle, gorsze samopoczucie.

Dużo młodych ludzi umiera, dostaje poważnych chorób jak chociażby nasz brat z forum @xander99 dodatkowo właśnie dzisiaj się dowiedziałem,

że kumpel z dzieciństwa umarł dwa dni temu nagle w pracy?

 

Dlatego nie wierz usilnie propagandzie medialnej i głupotom opowiadanym przez polityków czy pseudo specjalistów.

22 minuty temu, DOHC napisał:

Kto kurwa? NIEMCY!!!

 

Dokładnie trzeba za każdym razem podkreślać, że to Niemcy a nie legendarni naziści stoją za zbrodniami drugiej wojny światowej.

 

1 godzinę temu, melody napisał:

Ja jednak staję po stronie, że był to celowy zabieg USA

 

Jestem tego samego zdania.

4 godziny temu, wrotycz napisał:

W WTC nie znaleziono jednego (słownie: 1) kawałka, szczątku tych samolotów. Znaleziono Silnik,

 

Zgadza się silnik turboodrzutowy metr na metr JT8D wykorzystywany w myśliwcu A-3 Skywarrior należący do sił powietrznych USA.

Silniki na bazie stali i tytanu nawet przy dużej ilości paliwa palącego się kilka godzin nie są wstanie spłonąć jak to pokazywali na zdjęciach.

 • Like 4
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, melody napisał:

 

Jeśli chodzi o budynek WTC7 to uwielbiam oglądać jak runął. Jest to tak nienaturalny widok... 

Widok jest bardzo naturalny: przesyłam filmik z omówieniem fizyki budowli pokazujący czemu runął -> patrz poniżej:

Uszkodzona była w tym budynku konstrukcja podtrzymująca ten czarny prostokąt  na dachu. Tym czarnym prostokątem było najprawdopodobniej jakieś piętro techniczne w którym znajduje się maszynownia wind i centrale wentylacyjne. W dół leci ta kondygnacja ciągnąc wszystko za sobą do środka. Skąd uszkodzenia w WTC7? a no ze szczątków samolotu który wieżę WTC przebił na wylot.

2 godziny temu, melody napisał:

Wszystko można spróbować opowiedzieć od dwóch stron. Ja jednak staję po stronie, że był to celowy zabieg USA.

Zamachy były pretekstem do długo oczekiwanej wojny i wytrychem otwierającym furtkę do różnych akcji na całym świecie - tu zgoda. Czy był to zabieg celowy? Czy celowo amerykanie doprowadzili do zamachów? Gruby temat. Ale myśl tę rozwijam w swoim wczorajszym temacie

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
17 minut temu, Dassler89 napisał:

Zamachy były pretekstem do długo oczekiwanej wojny i wytrychem otwierającym furtkę do różnych akcji na całym świecie - tu zgoda. Czy był to zabieg celowy? Czy celowo amerykanie doprowadzili do zamachów? Gruby temat. Ale myśl tę rozwijam w swoim wczorajszym temacie

 

Podobnie jak Pearl Harbor. Brytyjczycy ich ostrzegali - Amerykanie najlepsze okręty ewakuowali i pozwolili Japońcom zrobi to co należy. 

Link to post
Share on other sites
Teraz, Perun82 napisał:

 

Podobnie jak Pearl Harbor. Brytyjczycy ich ostrzegali - Amerykanie najlepsze okręty ewakuowali i pozwolili Japońcom zrobi to co należy. 

Jak napisałem: myśl o tym rozwinąłem w swoim temacie. Hawana 1898 i wojna Hiszpańsko-Amerykańska, I wojna światowa i zatopienie Luzitanii (1915) oraz innych okrętów w 1917 roku, II Wojna i Peral Harbor, Wietnam i zatoka Tonkińska. Ten sam schemat...

Link to post
Share on other sites

Akurat w przypadku naszej narodowej tragedii tupolewskiej, to jestem pewien, że pan ś.p. prezydent spektakularnie (choć niezamierzenie) zrealizował swoją ambicję, aby przejść do historii. Ale... - to, że jedna teoria spiskowa jest wyssana z dupy, nie oznacza od razu, że inne też są.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Dassler89 napisał:

Zamachy były pretekstem do długo oczekiwanej wojny i wytrychem otwierającym furtkę do różnych akcji na całym świecie - tu zgoda. Czy był to zabieg celowy? Czy celowo amerykanie doprowadzili do zamachów? Gruby temat. Ale myśl tę rozwijam w swoim wczorajszym temacie

 

Pearl Harbour, rodzina Kennedych, WTC, Irak, Państwo Islamskie, teraz Talibowie. 

Teraz, zychu napisał:

Akurat w przypadku naszej narodowej tragedii tupolewskiej, to jestem pewien, że pan ś.p. prezydent spektakularnie (choć niezamierzenie) zrealizował swoją ambicję, aby przejść do historii. Ale... - to, że jedna teoria spiskowa jest wyssana z dupy, nie oznacza od razu, że inne też są.

Ajajajaj, Macierewicz miał dowody na zamach, ale pewnie źli ruscy mu kazali milczeć.

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, zychu napisał:

Akurat w przypadku naszej narodowej tragedii tupolewskiej, to jestem pewien, że pan ś.p. prezydent spektakularnie (choć niezamierzenie) zrealizował swoją ambicję, aby przejść do historii. Ale... - to, że jedna teoria spiskowa jest wyssana z dupy, nie oznacza od razu, że inne też są.

Z Tupolewem to było jak z Gruzją rok wcześniej. Pan Prezydent chciał lądować i choćby wuj na wuju stawał pilot miał wylądować. W Gruzji wylądował szczęśliwie, w Smoleńsku już nie... Cała zagdaka...

 • Like 1
 • Thanks 2
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

 

Obejrzyj film, który dodałem tam masz jasno przedstawione, że pentagon wzmocniony kewlarem i stalą nie miał prawa tak wyglądać nawet po uderzeniu samolotu zbudowanego głównie z aluminium,

który miałby się przebić przez trzy pierścienie żelbetonowej konstrukcji?

Gdyby naprawdę się wbił zniszczenia były by potężne.

Większość ludzi tam zwłaszcza wojskowych wyczuło od razu w powietrzu kordyt lub proch czyli wskazywać by to mogło na zdetonowane ładunki lub po prostu wystrzelony pocisk.

Co do katastrofy w Smoleńsku chyba nie wierzysz, że zwykła brzuska spowodowała katastrofę? A co jeśli ktoś zdetonował ładunek lub po prostu wcześniej odpalił tych ludzi a nagrania,

które rzekomo pokazywali mogą być fałszowane?

 

 

Coraz więcej ludzi po szczepionkach zaczyna odczuwać różne dolegliwości jak agresja, apatia, zniechęcenie, bóle, gorsze samopoczucie.

Dużo młodych ludzi umiera, dostaje poważnych chorób jak chociażby nasz brat z forum @xander99 dodatkowo właśnie dzisiaj się dowiedziałem,

że kumpel z dzieciństwa umarł dwa dni temu nagle w pracy?

 

Dlatego nie wierz usilnie propagandzie medialnej i głupotom opowiadanym przez polityków czy pseudo specjalistów.

 

Dokładnie trzeba za każdym razem podkreślać, że to Niemcy a nie legendarni naziści stoją za zbrodniami drugiej wojny światowej.

 

 

Jestem tego samego zdania.

 

Zgadza się silnik turboodrzutowy metr na metr JT8D wykorzystywany w myśliwcu A-3 Skywarrior należący do sił powietrznych USA.

Silniki na bazie stali i tytanu nawet przy dużej ilości paliwa palącego się kilka godzin nie są wstanie spłonąć jak to pokazywali na zdjęciach.

Pewnie ten kumpel sie zaszczepil. No ja to przypadek tragiczny od dzieciństwa. Wogole uważam że slabe jednostki powinno być tak jak w starożytnym Rzymie. Ale tak zaburzenia pracy serca to chyba wina szczepionki. Bo nawet brat tu jeden z forum przy braku zelaza mial ok prace serca. Dlatego ja na drugie szczepienie nie poszedlem. Na pewnym portalu czytalem ze ktos stracil wzrok na jedno oko.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Dassler89 napisał:

Z Tupolewem to było jak z Gruzją rok wcześniej. Pan Prezydent chciał lądować i choćby wuj na wuju stawał pilot miał wylądować. W Gruzji wylądował szczęśliwie, w Smoleńsku już nie... Cała zagdaka...

Skąd wiesz?

Hmm popatrz jak foliarze, szury i płaskoziemcy kłamią, że tam jakieś samobójstwa dziwne były, że rosjanie cieli wrak, że wybijali szyby. Patrz jakie manipulacje i fotomontaże!

(Wiem wiem że rydzykowe gówno, ale TRWA(M) minutę, kto chce więcej są dłuższe materiały)

 

Patrz jakie szurowe foliarskie strony!

https://bliskopolski.pl/katastrofa-smolenska/zgony-poza-katastrofa/

 

https://cdtracker.co.pl/forum/leon-zawodowiec-lista-osob-ktore-zginely-po-katastrofie-smolenskiej.

 

https://dorzeczy.pl/kraj/178983/smiertelne-zniwo-katastrofy-smolenskiej.html

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Największe zbiorowe pranie mózgów ma miejsce teraz. 9/11 to był tylko początek - niezależnie od tego czy to był inside job czy nie 9/11 posłużył do zdestabilizowania Bliskiego Wschodu na dwie dekady - teraz nadejdzie czas stabilizacji dla tego regionu bo USA traci tam wpływy. Amerykanie przyznali się przecież do tego że incydent w zatoce Tonkijskiej był kłamstwem (co było pretekstem do wejścia do Wietnamu) ponadto udowodniono że Ministerstwo Obrony USA eksperymentowało na własnych obywatelach rozpylając chemikalia nad Los Angeles. 

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Temat wrzucony do Rezerwatu i jakoś nie ma 7 stron?!?

No, no, kobiety potrafią być rzeczowe, 100 milionów odpowiedzi w istotnych tematach o szeroko pojętych kutangach, a gównobełkot spiskowy prawidłowo olewają. Ten pragmatyzm zasługuje na szacunek.

 • Like 3
 • Confused 1
Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, PyrMen napisał:

kamikadze (zwanych pilotami), nie zginęła z resztą w momencie uderzenia o brzozę i ziemię, tylko wybuchły parówki itp. prawdy. 

Obejrzyj sobie filmik z miejsca zdarzenia na YT:

 

 

Gdy go wrzucono po raz pierwszy został zdjęty w ten sam dzień przez służby a to jego reupload.

Nie trzeba być fachowcem żeby stwierdzić, że wersja z brzózką jest wymyślona dla ciemnych mas.

 

DacPCMlX4AA_u1l.jpg

 

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.