Skocz do zawartości

Podśmiejchujki starego grubego zakolaka


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Pojechałem z rodzicami dzisiaj na cemnatrz do dziadków mamy. No i na grobie była szwagierka siostry mamy. No to gadaja od słowa do słowa i się zaczęło. Ze jej córka. Pani na już 64 lata. Więc córki dobrze po 30. Z 36 lat mają. I mówi, że jedna córka dom postawiła. I ma dwójkę dzieci. A druga córka ma jedno i cos tam jeszcze. I teraz uwaga. Wiadomo do czego zmierzam. I każdy z was się może domyślić. Gruby stary zakompleksiony zakolak. Co ma hajsu od chuja. Do mnie tekst. "gdzie ty młody do szkoły chodzisz?" gościa nie widziałem 20 lat. A ten tekst jak do bratanka. 

W pierwszej chwili myślę. Jaki kurwa młody to raz. A po drugie to chuj go to obchodzi. Mówię, że pracuje już 8 lat. Ale nie potrzebnie spinam dupe w myślach. I za chwilę pada to pytanie. A ty co jak tam. Żona jest? Ja, że nie. Na co jego żona się wtrąciła. Inteligneta babka. Ze dzisiaj to młodzi nie chcą brać ślubu. Itp. I nawiązuje tam do kuzyna mojego. Ze 35 lat i bez dzieci i żony. Itp i tam dalej bajera. A zakolak. Tekst do mojego starego. Czy przychodzą do niego te synowe czy nie. Ya yebie. Ojciec oczywiście zareagował z uśmiechem. Ale wiem, że chciał wbić szpile mi i rodzica. Chuj go to obchodzi jebanego spaślaka. I nie wiem czemu mają służyć takie pytania. Jak już. To jak mam ochotę to odpalam tindera i umawiam się na kawę z jakąś laska i jadę. Po chuj do mojego starego mają przychodzić synowe? Przecież to jest nie na miejscu. I co go to obchodzi skoro wgl się nie znamy. Nie jest moja rodzina. Ale widać było ten uśmiech na jego obleśnej mordzie. I widać że sprawiło mu to przyjemność. Ale nie dałem tego po sobie poznać. Różnie bywa w życiu. Różne sytuacje się zdarzają. Ktoś może być po rozstaniu itp 

Równie dobrze mogłem mu zapodać tekst, ze widziałem go 20 lat temu. I dalej jest taki ulany jak był. I może jebnąć na zawał jak tak dalej się będzie prowadził. Ze ta jego żona nigdy nie pracowała. Nie przepracowała ani jednego dnia w życiu. I sądząc po tym jak wygląda. Wybrała wygodne życie. Boś paskudny jak noc listopadowa. Ale masz firme. Naprawdę nie ma innych tematów do rozmów? Z grzeczności? 

Edytowane przez Montella26
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Terve napisał:

Chyba zakolak trafił w dziesiątkę, że tak Cię ruszyło :)

 

To co tu napisałeś to jemu powinieneś grzecznie wytłumaczyć jak Cię pytał, a nie się wstydzić i dusić w sobie. 

 

Nie mam obowiązku tłumaczyć się komuś z mojego prywatnego życia. Chuj go to obchodzi. 

 

Ano ruszyło bo ostatnio mam chujowy okres życia. 

Nikt się nie wstydził ani nic w sobie nie dusil. 

Ale czasami ktoś Zatrzeli Cię z dupy z Nienacka i dopiero potem przychodzi riposta. 

Edytowane przez Montella26
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo go potraktowac ulgowo w stylu : mi jeszcze stoi pala jesli o to pytasz i nastala by niezreczna cisza . Mnie zmuszano za malolata do wizyt duszpasterskich to odpalilem podobny tekst i mialem spokoj .Jak byla wizyta pasozyda mi szykowano psa na spacer .

  • Like 1
  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos ulanych zakolaków. Dziś z racji pięknej pogody zrobiłem sobie objazdówkę na moto po okolicy. Po drodze różne turystyczne miasteczka tętniące w lecie życiem. Teraz wiatr liście przegania i miejscowi masowo wylegają na skwery i ławki żeby się nachlać. 

 

Siedzą takie grupki po kilku młodziaków, często starszych też i sączą browara cały dzień. I na tym ich życie się kończy. 

 

Do czego zmierzam. Dla takiego Stefka i Mietka bycie zakolakiem to marzenie życia i spełnienie. Oni są na to zaprogramowani i wypatrują z utęsknieniem swojej Karynki dla której będą takim zakolaczkiem. I co więcej oni będą z tego dumni. Wszak spłodzenie będzie ich największym życiowym osiągnięciem i doświadczeniem. 

 

Dla nich taki @Montella26 czy inny bezdzietny... pojebany jakiś.

 

To jest totalnie obca konstrukcja psychiczna, intelektualna i światopoglądowa. Nawet nie należy tego próbować zrozumieć. 

  • Like 15
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, tmr said:

.

czy inne nacje też są takie popierdolone?

Duńczycy np. na zaduszki piknikują na cmentarzach. Są specjalne stoły porobione i można sobie w towarzystwie prababć pobiesiadować. 

 

U nas popierdolenie wynika bezpośrednio z tradycji hipokryzji katolickiej, jaką m. in. jest prześciganie się w okazywaniu pamięci raz w roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z Nienacka" to program satyryczny Pana Olszańskiego-Jabłonowskiego. Na takie sytuacje musisz być przygotowany, najlepiej nauczyć się życiorysu człowieka sukcesu. Tak Nielegałowie przyjeżdżają do kraju wroga i na luzie opowiadają historie swojego życia. Polecam serial "The Americans", raczej pierwsze sezony. 

Dunczycy skapitulowali po kilku godzinach. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że brak włosów na głowie, nie definiuje powodzenia u płci przeciwnej.

 

Jason Statham, również nie ma włosów, a jest bardzo przystojnym i pożądanym mężczyzną, niekoniecznie z powodu bycia aktorem.

 

Strasznie cię podkurwił ten wujaszek, mimo, że zadawał normalne pytania, z uśmiechem odpowiadasz, że wolisz związki, relacje krótkoterminowe z kobietami, ja tak robię.

 

Po co ta nienawiść do wujaszka?

Osoby, które opisują człowieka jako "zakolak" to osoby z kompleksami, dlaczego nikt w ten sposób nie nazywa w realu, mojego łysego znajomego, który jest ex kibicem wisły kraków ( patokibicem) i ma wprost zwariowane wzięcie u płci przeciwnej?

 

Uważaj co mówisz kochasiu.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką receptę na życie Ci sprzedać bo sam musisz wiedzieć jak reagować na takie rzeczy. Ja żyje z ludźmi na zasadzie "jesteś w porządku dla mnie to ja dla Ciebie, nadepnij mi na odcisk to będę z Ciebie szydził aż Ci w pięty pójdzie" 

 

Mówi a kiedy przyjdzie synowa? Odpowiadasz kiedy "wujek" będziesz mieć bujną czuprynę. 

 

I tak za każdym razem kontrujesz. Ewentualnie mówisz "wujek, taki kasiasty jesteś a tą kurtkę to pamiętam jeszcze jak z gołym pindolem bez zębów biegałem" 

 

W sytuacjach dla Ciebie stresowych nie możesz się zamykać - wuja może i ulany jest ale zobaczył, że wbite szpilki działają i się rozochocił. Sam fakt, że milczałeś i pewnie miałeś poważną minę dawały sygnały, że odnosi tym sukces. Nie jesteś od niego zależny, nic mu nie jesteś winny, nie jest Twoim szefem. Wtedy nie ma co się gryźć w zęby. 

 

Tylko jedna sprawa, między wyrafinowanym żartem wśród rodziny a chamstwem i wiesniactwem jest cienka granica. Pamiętaj o tym. 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RENGERS napisał:

Przypominam, że brak włosów na głowie, nie definiuje powodzenia u płci przeciwnej.

 

Jason Statham, również nie ma włosów, a jest bardzo przystojnym i pożądanym mężczyzną, niekoniecznie z powodu bycia aktorem.

 

Strasznie cię podkurwił ten wujaszek, mimo, że zadawał normalne pytania, z uśmiechem odpowiadasz, że wolisz związki, relacje krótkoterminowe z kobietami, ja tak robię.

 

Po co ta nienawiść do wujaszka?

Osoby, które opisują człowieka jako "zakolak" to osoby z kompleksami, dlaczego nikt w ten sposób nie nazywa w realu, mojego łysego znajomego, który jest ex kibicem wisły kraków ( patokibicem) i ma wprost zwariowane wzięcie u płci przeciwnej?

 

Uważaj co mówisz kochasiu.

 

Jak miał 40 lat. To też był zakolakiem i ulańcem bez brwi. Jedyna osoba która miała problem jest on. Nie ja. Bo jeżeli chce usilnie wbić szpilkę to właśnie on ma kompleksy i problemy ze sobą. Dojebac komuś by się poczuć lepiej. Ma kompleksy. I nie dziwię mu się. Bo z takim wygladam to nic dziwnego jak się wpierdala jak dzika świnia. 

Jak widać i kolejny raz taka sytuacja. Z grubej rury trzeba i tyle. 

Edytowane przez Montella26
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo wziąłeś temat do siebie. Czego się spodziewasz w rozmowach na cmentarzu w dodatku z rodziną, której nie widujesz. Do tego chyba nie spodziewałeś się,że szwagier będzie red pillowcem. Nawijaj gadkę i ucz się ile możesz w końcu starsi maja swoje doświadczenie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, RENGERS napisał:

Przypominam, że brak włosów na głowie, nie definiuje powodzenia u płci przeciwnej.

Oczywiście, że nie, ale przeważnie to trzeba mieć przystojny ryjek do tego

 

45 minut temu, RENGERS napisał:

Jason Statham, również nie ma włosów, a jest bardzo przystojnym i pożądanym mężczyzną, niekoniecznie z powodu bycia aktorem.

Gdyby nie był aktorem to mógłby obracać panienki na 1 noc, a nie żadna dłuższa znajomość. A już na pewno nie, gdyby był Polakiem i zarabiał najniższą krajową w PL. Wiele mu daje po prostu to, że jest milionerem i stąd chętne panienki na ,, poważną" relację.

@Montella26 Gościu nie do końca może jest zadowolony ze swojego życia i aby odczuć pewną ulgę musi Tobie słownie dopiec, abyś poczuł dyskomfort psychiczny. Podam podobną sytuację, gdy miałem bodajże 21 lat zapytał mnie jeden, na spotkaniu rodzinnym : ,,ile mam lat" gdy odpowiedziałem, że 21 to gruby wuja( okolo 120kg wagi spokojnie przy wzroście 175, a teraz waży jeszcze więcej knur), że ,, już powinienem mieć dzieci". Czaicie facet w wieku 21 lat musi koniecznie mieć dzieci! Wiem skąd wynikła jego frustracja : jest woźnym w szkole, jego najmłodsze dziecko ma zespół Downa, a on sam był alkoholikiem. Staram się zrozumieć jego położenie i pewną frustrację, z tego wynikającą. Nie jesteś sam w swych rozważaniach, wiedz jednak, że ludzie, w naszej dziadowskiej polskiej niesprawiedliwości mają prawo czuć się wkurwieni, na sytuację społeczną i panujący nieład, chaos. Jesteśmy narodem zrujnowanym przez historię, dobitym przez komunę, ,, udaną transformacje" i rządy późniejszych hien. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli opinia innego człowieka tak bardzo Cię rusza, że aż trzeba o tym założyć temat i nazywać go zakolakiem oraz ulańcem, to znaczy, że sporo pracy przed Tobą oraz oznacza to, że bardzo łatwo można Tobą sterować. Ja generalnie słyszałem na swój temat chyba wszystko i nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, nie wpływa to w żaden sposób na moje życie czy na to kim jestem. Tego typu opinie innych są zwykle wyrazem własnych kompleksów lub frustracji tudzież wynikają z własnego życia i doświadczeń. Takie osoby nie wyobrażają sobie innego życia niż ich same, trudno przychodzi im akceptowanie, że ktoś może żyć w sposób alternatywny wobec ich własnej drogi życiowej. To nie jest wina tego wujka, że żyje w matriksie i stosuje teksty oraz zagrywki tradycyjne dla życiowego głównego nurtu. Należy także zawsze brać pod uwagę, że tego typu zachowania są również obarczone własnymi ograniczeniami czy błędami. Osobiście stawiam, że wujek za młodu powodzenia nie miał i wybrał na żonę pierwszą lepszą, która mu się nawineła. To dość częste zjawisko.

  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań słuchać jakiegoś pasibrzucha. Jak moj wujek do mnie, że liczą się dla mnie pieniądze to mu powiedziałem jak ojebal własna siostrę na majątek i do tej pory nie ma z nią kontaktu PRZY RODZINNYM STOLE Kurwa jego mać była 😛. Mówi ze ma szczęście bo rodzina i szybko poszło a ja mówię No tak cioci kończył się czas ciocia przytaknęła ;D. Także ręka w spodnie są kulki dobrze czas wychodzić ze strefy komfortu i jazda niesamowicie uwalnia coś takiego ze masz już wyjebane na ludzi :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Osoby, które opisują człowieka jako "zakolak" to osoby z kompleksami, dlaczego nikt w ten sposób nie nazywa w realu, mojego łysego znajomego, który jest ex kibicem wisły kraków ( patokibicem) i ma wprost zwariowane wzięcie u płci przeciwnej?

Człowieku, kurwa ja ostatnio drugi raz widziałem typa co szedł pod rękę z fajną dziewczyną i ona była ZAUWAŻALNIE wyższa od niego i to na płaskim obuwiu. No normalnie z 2-3 cm. Na szpilkach byłby dla niej jak młodszy brat...

No ale moje oczy oczywiście mają zwidy XD buhahaha XD XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Człowieku, kurwa ja ostatnio drugi raz widziałem typa co szedł pod rękę z fajną dziewczyną i ona była ZAUWAŻALNIE wyższa od niego i to na płaskim obuwiu. No normalnie z 2-3 cm. Na szpilkach byłby dla niej jak młodszy brat...

No ale moje oczy oczywiście mają zwidy XD buhahaha XD XD

 

Jesteś chory psychicznie, zaburzony, nienormalny, schizofrenik.

 

Przepraszam, że tak napisałem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, RENGERS napisał:

Przypominam, że brak włosów na głowie, nie definiuje powodzenia u płci przeciwnej.

 

Jason Statham, również nie ma włosów, a jest bardzo przystojnym i pożądanym mężczyzną, niekoniecznie z powodu bycia aktorem


Oczywiście, że włosy mają bardzo duże znaczenie w powodzeniu. Wzrost, wygląd twarzy najważniejsze, potem fryzura, dopiero potem sylwetka.

Akurat Stratham to bardzo słaby przykład - on w filmach gra bardzo charyzmatycznego, silnego bad boya i tym sposobem wiele kobiet zaprogramował. Ale to tylko aktor, nie wiadomo czy na żywo ma tą "aure". Ma też taki chamski, bad boyowaty wyraz twarzy. Ale wiele łysoli ma dziwne ułożenie głowy, kształt czaski i wyglądają bardziej na Sebastiana Patologię, niż alpha ruchacza. Takich gości jak Stratham, co wyglądają łyso zajebiście nie ma aż tak dużo, może z 5-10%.

Np taki gość:
3994128-bald-man.jpg
depositphotos_16944481-stock-photo-bald-
Z włosami na pewno wyglądałby 2-3 razy lepiej

A tu goście, którym łysa glaca pasuje.

bald-man.jpg

portrait-of-bald-man-with-beard-MAEF0114

Wszystko zależy od proporcji wysokiego czoła i kształtu czaszki.

Facetów akurat po zdjęciach/filmach bym nie oceniał, zwłaszcza aktorów. Ile ja widziałem trenerków personalnych na instagramch, co wygląli na kozaków, a na żywo na siłce nie było "wow", nie mieli tej energii w oczach, a mimo docięcia i sylwetki 9/10 to mieli dupy max 5-6/10.
 
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.